Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Harpagan 46 2013

Organizator PKO Harpagan
Miejsce woj. pomorskie - Kwidzyn
Data 18 - 20 paź 2013
Adres bazy
Strona www http://www.harpagan.pl/rajd/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 602

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
100
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi100.00
2940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-892.25
31158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat91.72
45402Nowak Krzysztof ---83.88
51359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER73.81
6159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team67.10
75855Bolanowski Jan ---63.93
89301Skalski Szymon ---63.41
9734Kamela Robert -Warszawa-62.79
106017Piwowarski Paweł ---62.15
115093Kopacz Piotr -Gdynia-60.81
124141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat59.35
133147Noga Witold 🥇---59.06
148552Stefańczyk Małgorzata 🥈---58.81
158576Jarmołowski Andrzej ---58.81
167611Pelpliński Piotr ---58.50
172538Fudziński Krzysztof ---58.46
187169Kamiński Piotr ---58.13
19722Kopczewski Michał -Warszawa-58.12
209330Nowak Piotr ---57.38
216873Worona Jakub ---56.21
222123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa56.20
235080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-56.17
247153Fudro Edward 🥇---55.68
252466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-55.51
26121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team55.48
27829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team55.48
285437Witkowski Andrzej ---55.48
29785Warchoł Andrzej -ŚwiecieThe Runners Świecie55.47
302507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team54.69
315869Chełminiak Marcin ---54.68
327127Rek Maciej ---54.25
339340Skuza Piotr ---54.20
348746Larczyński Marek ---54.19
352539Głód Michał ---54.17
363492Bernatowicz Ziemowit ---53.39
377836Hadam Daniel ---53.39
38273Laszuk Jan -Warszawa-52.79
396417Roman Krzysztof ---52.79
40205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU52.79
415407Wiatrzyk Bartosz ---51.69
429356Pieściuk Tomasz ---51.69
437345Motała Tomasz ---51.66
449357Łobacz Andrzej ---51.65
457904Skolimowski Dariusz ---51.49
469358Skolimowski Mirosław ---51.49
479359Kamela Przemysław ---51.47
48178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz51.44
492542Kłaczkowski Kamil ---51.42
50125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie51.18
502570Zglejc Piotr ---51.18
527969Wawryków Kuba ---51.18
536480Zakrzewski Maciej ---51.15
548556Grześkowiak Adam ---51.14
557247Trykozko Anna 🥇---50.35
56279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-50.35
577810Kosowski Paweł ---49.92
578575Sikorski Kamil ---49.92
594138Boguta Mateusz --Rita49.91
599266Wołkowycki Paweł ---49.91
619372Plonczak Agata ---49.91
627152Siondalski Mateusz ---49.91
635735Łukaszyk Adrian ---49.90
639261Dzianach Michał ---49.90
658600Domańska Ewelina ---49.69
661546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team49.67
679378Zmiejko Łukasz ---49.66
688375Grupa Marcin ---49.45
697977Maćkowiak Marek ---49.45
708376Tęcza Artur ---49.45
719382Przybylski Mariusz ---49.42
727185Goliński Jan ---49.38
733924Wiśniewski Łukasz ---49.33
747475Mizgała Daniel ---49.26
755646Chwasta Paweł ---49.16
755544Jagielski Aleksander ---49.16
779387Zarucki Bartosz ---48.88
787839Zarucki Tomasz ---48.88
7958Sochoń Andrzej -Warszawa-44.73
801507Rudowicz Piotr ---44.71
812098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki44.71
824257Dąbrowski Zbigniew ---44.42
837841Dąbkowski Tomasz ---40.05
847186Apanel Dorian ---40.05
859435Jachimowski Kamil ---39.29
868573Mlonek Grzegorz ---38.42
87828Włodarczyk Piotr -Toruń-38.42
884159Król Jakub --No Excuses Team38.41
894158Król Joanna --No Excuses Team38.41
905405Basek Maciej ---38.13
915404Lizakowski Dariusz ---38.13
925457Głowala Marek ---35.12
931449Mleczek Tadeusz -Świdnica-30.34
948010Plenkiewicz Damian ---28.54
959438Kalbarczyk Michał ---26.50
969439Karczewski Paweł ---26.49
9737Jank Marcin -GdyniaZkompasem.pl25.93
989440Tenderenda Jacek ---25.93
999441Ławniczak Karol ---25.90
1009443Świętochowski Krzysztof ---25.28

Trasa TR200

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
193
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-112816Świrkowicz Anna 🥇---100.00
1-3094Waliński Mikołaj ---100.00
1-3093Potocki Mirosław ---100.00
-210063Krzyśko Barbara ---96.00
3-301Paszkowski Wojciech -Białystok-92.00
-312805Kłopocińska Agnieszka 🥈---92.00
-43089Stanek Asia 🥇---90.00
4-3092Pachulski Leszek ---90.00
-54991Marcinkowska Magdalena -Poznań-88.00
5-11341Warda Jarosław ---88.00
-64804Szymańska Marzena -Wierzenica-86.00
6-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos86.00
-711312Lipińska Katarzyna ---84.00
7-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl84.00
-87355Kluczek-Kollar Anna ---82.00
8-7Zadworny Tomasz -Łódź-82.00
9-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°80.00
-912814Reszka Beata ---80.00
-1012815Rybakowska Beata ---79.00
10-12590Jarzynka Robert ---79.00
-1112332Jelińska Małgorzata ---78.00
11-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage78.00
12-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF77.00
-122510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka77.00
-1367Konieczna Krystyna -Lipka-76.00
13-11365Wesoły Krzysztof ---76.00
14-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient75.00
-1412329Mociewicz Agnieszka ---75.00
15-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl74.00
16-3175Dzich Andrzej --Alive!73.00
17-10930Koźmiński Paweł ---72.00
18-12576Błasiak Marcin ---71.00
19-3938Kozdryk Piotr ---70.00
20-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO69.00
21-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-68.00
22-12042Marzejon Marcin ---67.00
23-2185Kielak Sławomir ---66.00
24-3161Grześ Tomasz ---65.00
25-3090Piwakowski Wojciech ---64.00
26-11360Romanowski Artur ---63.00
27-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info62.00
28-3102Korsak Dariusz ---61.00
29-12581Zwoliński Albert ---60.00
30-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet59.00
31-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka58.00
32-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team57.00
33-11351Marciniuk Rafał ---56.00
34-12631Marko Wojciech ---55.00
35-3720Rozwadowski Paweł ---54.00
36-11819Witt Tomek ---53.00
37-3911Kielak Hubert ---52.00
38-10214Bieliński Marcin ---51.00
39-12531Westa Mariusz ---50.00
40-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI49.00
41-11344Szadura Michał ---48.00
42-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto47.00
43-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.46.00
44-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki45.00
45-12579Derewecki Jarek ---44.00
46-5172Kulka Jan --Kozacy z Wybrzeża43.00
47-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-42.00
48-1136Warmowski Marcin -JuszkowoWARMA TEAM41.00
49-1137Warmowski Łukasz -JuszkowoWARMA TEAM40.00
50-12655Anolik Czesław ---39.00
51-7842Jakubiniec Mariusz ---38.00
52-3162Jędrusik Rafał ---37.00
53-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team36.00
54-772Papis Leszek -SłupskTroll Team35.00
55-9597Bąk Marcel ---34.00
56-12666Kozakowski Wiktor ---33.00
57-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT32.00
58-12672Mróz Sylwester ---31.00
59-3273Marcinkiewicz Mariusz ---30.00
60-12044Brzezicki Przemysław ---29.00
61-3099Szumański Jakub ---28.00
62-3182Goroński Piotr --T-Mobile Sport Team27.00
63-2483Zieliński Daniel -Luboń-26.00
64-11380Derk Jan ---25.00
65-1378Bożyczko Mariusz -ElblągPerełki z Elbląga24.00
66-12190Tomaszewski Leszek ---23.00
67-11842Figas Bartłomiej ---22.00
68-3295Nowisz Jarosław --Pięty Szalonego Gnoma i Spółka21.00
69-2611Zalewski Marcin ---20.00
70-693Smejda Andrzej -Warszawa-19.00
71-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-18.00
72-11909Krupka Tomasz ---17.00
73-12117Trybocki Dariusz ---16.00
74-780Witkowski Michał -Toruń-15.00
75-12687Naliński Marek ---14.00
76-1994Lipiński Tomasz ---13.00
77-11581Chomicki Adrian ---12.00
78-12056Kawlewski Szymon ---11.00
79-12559Mrozek Dariusz ---10.00
80-56Soczewka Damian -TomaszkowoAbentojra9.00
81-11885Winczewski Szymon ---8.00
82-12520Zaleski Wojciech ---7.00
83-12699Witczak Arkadiusz ---6.00
84-4320Letniowski Maciej ---5.00
85-3198Kurzyński Krystian ---4.00
86-11911Bieliński Roman ---3.00
87-12706Ziędalski Konrad ---2.00
88-11385Sobek Dawid ---1.00
88-11453Prałat Dawid ---1.00
88-11456Szuca Zbigniew ---1.00
88-11462Jeliński Arkadiusz ---1.00
88-11501Duras Włodzimierz ---1.00
88-11592Witucki Krzysztof ---1.00
88-11606Skowronek Grzegorz ---1.00
88-11633Brzeziński Maciej ---1.00
88-11666Stępień Wojciech ---1.00
88-11673Tysarczyk Jacek ---1.00
88-11679Krzywda Michał ---1.00
88-11747Urbanik Tomasz ---1.00
88-11760Anszperger Marcin ---1.00
88-11811Rukszto Bartosz ---1.00
88-3206Koropecki Juliusz ---1.00
88-11832Klecha Paweł ---1.00
88-3201Rutka Radosław ---1.00
88-11887Reszka Tomasz ---1.00
88-11912Rychlewski Tomasz ---1.00
88-11925Horabik Paweł ---1.00
88-11926Knitter Jakub ---1.00
88-3190Wodziński Marek --mamy.to1.00
88-12182Sirocki Jarosław ---1.00
88-12183Przybysz Paweł ---1.00
88-3189Kryszewski Wojciech --K21.00
88-12209Stojek Andrzej ---1.00
88-12282Jurewicz Tomasz ---1.00
88-3188Florek Przemysław ---1.00
88-3186Jaś Piotr ---1.00
88-12337Kleina Dariusz ---1.00
88-12340Mika Bartek ---1.00
88-12342Poniecki Jan ---1.00
88-12354Surdy Sławomir ---1.00
88-12366Roszkowski Cezary ---1.00
88-12459Fiedorek Krzysztof ---1.00
88-12487Kopyś Przemysław ---1.00
88-12492Dziemidowicz Piotr ---1.00
88-12501Kwiatkowski Artur ---1.00
88-12508Skierski Robert ---1.00
88-12509Urbanik Dariusz ---1.00
88-12518Kabziński Zbigniew ---1.00
88-12523Romaniuk Grzegorz ---1.00
88-12527Plewa Andrzej ---1.00
88-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace1.00
88-12561Klawiter Aleksander ---1.00
88-3173Kauss Dawid ---1.00
88-12577Sitarz Jacek ---1.00
88-3108Piątkowski Zbigniew ---1.00
88-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan1.00
88-12594Cegła Krzysztof ---1.00
88-1055Adamczyk Marcin -WieluńRowerowy Wieluń1.00
88-855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere1.00
88-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM1.00
88-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-1.00
88-12704Chudyba Michał ---1.00
88-12705Zieliński Szymon ---1.00
88-12708Bejger Marcin ---1.00
88-12710Chybiński Arkadiusz ---1.00
88-12713Gertruda Andrzej ---1.00
88-12714Gertruda Paweł ---1.00
88-12715Gryko Rafał ---1.00
88-12718Kuzia Wojciech ---1.00
88-12724Olechnowicz Andrzej ---1.00
88-12726Paterkowski Paweł ---1.00
88-12727Rejf Tomasz ---1.00
88-12728Ruzik Rafał ---1.00
88-12729Siciński Krzysztof ---1.00
88-12732Sosin Bartosz ---1.00
88-12733Stawiarz Jarosław ---1.00
88-12734Szewczuk Jan ---1.00
88-12735Szewczuk Łukasz ---1.00
88-12737Szynkiewicz Wiesław ---1.00
88-12738Wysocki Przemysław ---1.00
88-12739Zalewski Krzysztof ---1.00
88-403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS1.00
88-6358Grabowicz Andrzej ---1.00
88-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN1.00
88-7257Andrzejczak Maciej ---1.00
88-5205Reszka Witold --IronTeam3City1.00
88-5034Tomaszewski Marcin ---1.00
88-8935Szczepaniak Adam ---1.00
88-4360Grundkowski Lesław ---1.00
88-4315Rogalewski Remigiusz --Facebook: Turystyka na Co dzień1.00
88-10915Rybakowski Darek ---1.00
88-4314Grundkowski Jacek ---1.00
88-4288Celejewski Sebastian ---1.00
88-4093Zieliński Michał -Gdynia-1.00
88-3724Ciskowski Piotr ---1.00
88-3384Borek Paweł ---1.00
88-3367Nowak Piotr ---1.00
88-3327Łuszczyk Mirosław --mItO1.00
88-3299Wójcik Marcin ---1.00

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
100
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
19475Leśniak Piotr ---50.00
29476Hewelt Maciej ---49.93
36423Adamczuk Mariusz ---46.94
46333Baszczak Mirosław 🥈---46.80
59462Korowaj Paula ---45.03
56800Jasiński Bartosz ---45.03
79481Olech Przemysław ---43.28
8191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports42.25
9185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-42.02
1010Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo42.00
119483Juckiewicz Igor ---41.14
129486Bieliński Patryk ---40.32
139487Kobyłecki Tomasz ---40.32
148763Jędras Przemysław ---40.31
156862Kowalczyk Mariusz ---40.16
16480Szymański Patryk -MosinaNAPIER...ACZE39.87
173491Wyganowski Konrad ---38.54
186695Słoma Paweł ---38.10
19355Lepka Bartosz -SłupskSłomiane Bambusy38.10
207283Arseniuk Krzysztof ---36.75
218770Szołtun Maciej ---36.39
228018Benasiewicz Paweł ---36.38
23668Poślednik Dariusz -ZłotnikiNapier...acze36.14
247173Tabat Leszek ---36.14
259480Zylbert Bartosz ---36.14
267993Szkudlarek Szymon ---35.01
278853Pilarczyk Karolina ---33.59
288852Pilarczyk Bartłomiej ---33.58
291178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-32.46
304146Wilma Paweł --Krwiożercze Borsuki30.75
318076Górtowski Maciej ---29.47
329524Zajchowski Adam ---29.46
33399Musielak Sebastian -Suchy Las-29.44
344220Dębiński Robert --DRobi Toruń29.36
358854Słomiński Tomasz ---29.36
368247Bartczak Maciej ---29.33
373640Zabrocki Szymon ---29.25
387448Witkowski Paweł ---29.21
398777Krawczyk Natalia ---29.11
408780Pergoł Bogusław ---29.08
417455Gajewski Ryszard ---29.08
42302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad29.03
43290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad29.03
448824Łęgowski Maciej ---29.03
459527Purzycki Andrzej ---28.85
469528Miś Waldemar ---28.84
479458Bulge Kajetan ---28.63
488749Jóźwiak Piotr ---28.27
498958Adamowski Kacper ---28.27
506824Ptaszyński Wojciech ---28.22
519542Strawski Tomasz ---27.53
529543Gogołek Tomasz ---27.53
539544Dahl Paweł ---27.51
54384Bagiński Paweł -ObrowoBagi Team27.51
559548Żylicz Marek ---27.26
565972Duda Marcin ---27.26
572564Pacześny Miłosz ---27.26
585296Zelmański Mateusz ---27.26
595297Jędrzejewski Mikołaj ---27.25
603602Bartkowski Marcin ---27.17
613601Żabiński Krzysztof ---27.17
629472Świecki Łukasz ---27.06
637922Małek Mirosław ---27.01
647492Zieliński Andrzej ---27.01
658189Maślanka Tomasz ---27.00
667004Kul-Maślanka Kinga ---27.00
678713Dura Grzegorz ---26.93
687505Bernat Zbigniew ---26.93
699561Rahn Łukasz ---26.91
709562Czerwionka Dariusz ---26.90
717456Bilewski Wojciech ---26.89
727472Bilewski Grzegorz ---26.88
731106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins26.85
743738Brzezińska Arletta --Rącze Pomrowy26.84
746757Szczepińska Agnieszka ---26.84
763739Katner Jolanta --Rącze Pomrowy26.83
779563Piróg Artur ---26.82
78136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód26.76
795737Serocki Wojciech ---26.48
809567Kazaniecki Robert ---26.48
819568Worona Mirosław ---26.47
829569Marianowski Krzysztof ---26.42
839473Czerwiński Zbigniew ---26.42
849570Maziukiewicz Karol ---26.42
859471Wosztyl Artur ---26.42
862600Pachocki Michał ---26.41
879571Fryca Hubert ---26.41
887886Fryca Stanisław ---26.41
899572Santamaria Oscar ---26.40
909573Wickel Krzysztof ---26.40
919577Lembicz Elżbieta ---26.09
929578Kubitz Leszek ---26.09
939583Sas Mirosław Jerzy ---25.87
948083Lasota Krzysztof ---25.87
958868Jendza Jarosław ---25.87
969585Gostkiewicz Marzena ---25.57
979586Gostkiewicz Maciej ---25.56
98564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-25.47
997115Cherek Maciej Tomasz ---25.47
1008947Ustowski Zdzisław ---25.33

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
209
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-12639Lesniowski Mariusz ---50.00
-11818Kosiorek Małgorzata --daleko jeszcze?50.00
-212840Sztąborowska Katarzyna ---48.00
2-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36048.00
3-12647Zaniewicz Marcin ---46.00
-312841Weiss Romana ---46.00
-412842Kobusińska Adrianna ---45.00
4-11210Łuczkowski Przemysław ---45.00
-5565Kaczmarek Beata -PoznańSTR Poznań44.00
5-12407Gula Krzysztof ---44.00
-61483Nogaj Natalia -DopiewoKS Hades43.00
6-10337Frankowski Łukasz ---43.00
-712315Sumera Anna ---42.00
7-12410Kostecki Łukasz ---42.00
-811993Rękawik Agnieszka ---41.00
8-11372Mydlarski Jarosław ---41.00
9-3239Drabik Jacek ---40.00
-912812Drożdż Alicja ---40.00
10-12422Żuchliński Adam ---39.50
-109776Mąkolska Sylwia ---39.50
-1112310Hałajczak Magdalena 🥈---39.00
11-7170Świeca Adam ---39.00
-1211307Lisek Małgorzata ---38.50
12-12060Wiśniewski Dariusz ---38.50
13-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA38.00
-1311575Czyż Judyta ---38.00
-1412823Plewko Dominika ---37.50
14-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia37.50
-1511322Babich Anna ---37.00
15-9537Grodecki Patryk ---37.00
16-11864Mroczek Tomasz ---36.50
-1612305Lepianka Joanna ---36.50
17-12528Biedunkiewicz Robert ---36.00
-1712846Berłożecka Małgorzata ---36.00
18-3111Nikonowicz Adrian ---35.50
-1812847Twardosz Ewa ---35.50
19-4325Musielski Kamil --GRBS35.00
-1912022Skowrońska Katarzyna ---35.00
20-4326Olczak Marcin --GRBS34.50
-2011786Wysocka Agata ---34.50
21-11383Radelski Zdzisław ---34.00
-2112023Jamroż Katarzyna ---34.00
-2212851Szczepańska Agata ---33.50
22-4330Kummer Adam --GRBS33.50
23-3109Polasz Jacek ---33.00
-2312306Maciejewska Aneta ---33.00
24-4329Ustianowski Przemko --GRBS32.50
-243136Kowalska Agnieszka ---32.50
25-4331Jarecki Mariusz --GRBS32.00
-2512852Kegel Wioleta ---32.00
26-1819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?31.50
-2612327Hirsz Natalia ---31.50
-2712313Janicka Beata ---31.00
27-11890Doppke Marcin ---31.00
-2811570Pułkowska Alicja ---30.50
28-11889Gruba Michał ---30.50
-2912854Buss Anna ---30.00
29-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań30.00
-302617Hys Jolanta ---29.50
30-11827Szamrej Wojciech ---29.50
31-1208Gałaguz Jacek -Koszalin-29.00
-315554Kwiatkowska Joanna ---29.00
-3212017Baranowska Ewa ---28.50
32-3098Block Daniel ---28.50
-3312856Buchowiecka Ewa ---28.00
33-1481Nogaj Marek -DopiewoKS Hades28.00
34-3680Manthey Krzysztof --brak27.50
-3412837Pela Maria ---27.50
35-3719Benesz Rafał ---27.00
36-12054Rękawik Piotr ---26.50
37-5149Szawkało Grzegorz --Sąsiedzi26.00
38-12163Pudło Roman ---25.50
39-3379Jankowski Mariusz --Masterlease Team25.00
40-4362Wulczyński Zbigniew ---24.50
41-12229Szynwelski Marek ---24.00
42-5225Matczuk Szymon --Łyse Charty23.50
43-12053Jarzembiński Tomasz ---23.00
44-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun22.50
45-783Zawadzki Artur -Marki-22.00
46-12446Drożdż Michał ---21.50
47-3121Kot Adam ---21.00
48-11883Marzejon Karol ---20.50
49-3184Wylężek Jacek --CUMULUS sleeping bags20.00
50-6677Dopke Kamil ---19.50
51-11980Filipczyk Jakub ---19.00
52-11981Filipczyk Jurand ---18.50
53-1655Ciszkowski Jacek ---17.50
54-12438Jeżewski Tomasz ---17.00
55-11469Maciejewski Łukasz ---16.50
56-11352Szubert Jan ---16.00
57-1364Ciesielski Witold -GdanskMR15.50
58-11896Tessar Romuald ---15.00
59-12688Bieniasz-Krzywiec Adam ---14.50
60-11402Nowiński Andrzej ---14.00
61-12689Kownacki Marcin ---13.50
62-12473Rynkiewicz Maciej ---13.00
63-12474Rynkiewicz Michał ---12.50
64-11346Mikołajczak Filip ---12.00
65-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO11.50
66-12692Sonnenfeld Łukasz ---11.00
67-6192Dulski Rafał ---10.50
68-12693Skierkowski Tomasz ---10.00
69-11638Żadkowski Marcin ---9.50
70-11637Żadkowski Stanisław ---9.00
71-12698Topoliński Topol ---8.50
72-861Priebe Jakub -Wierzchucino-8.00
73-2634Olszewski Piotr ---7.50
74-651Grabowski Łukasz -PoznańAR Poznań7.00
75-12215Arciemiuk Mariusz ---6.50
76-12682Klimczak Marcin ---6.00
77-12193Gorzoch Mariusz ---5.50
78-12691Groblewski Jarosław ---5.00
79-11716Galek Gustaw ---4.50
80-11715Galek Tomasz ---4.00
81-11358Wybranowski Maciej ---3.50
82-11512Wysocki Marek ---3.00
83-3286Miotk Szymon ---2.50
84-12455Winikajtys Bartłomiej ---2.00
85-12497Torłop Łukasz ---1.50
86-11584Pieniążek Andrzej ---1.00
87-12428Malcher Stanisław ---0.50
87-12430Tokmina Aleksander ---0.50
87-3122Delke Łukasz ---0.50
87-12447Czerwiński Jarosław ---0.50
87-12453Śliwka Piotr ---0.50
87-12522Woronowski Adam ---0.50
87-3117Benasiewicz Marek ---0.50
87-12533Dadura Cezary ---0.50
87-12541Trafalski Krzysztof ---0.50
87-12551Dolaciak Sławomir ---0.50
87-2616Boguta Dariusz ---0.50
87-12661Szymczycha Zbigniew ---0.50
87-12683Wojewódka Sebastian ---0.50
87-12685Kuzma Krzychu ---0.50
87-12686Omieczynski Andrzej ---0.50
87-12696Dichting Damian ---0.50
87-12736Szutenberg Michał ---0.50
87-12741Cichowlas Bartłomiej ---0.50
87-12742Ciszkowski Adam ---0.50
87-12743Czarnecki Grzegorz ---0.50
87-12744Dąbrowski Karol ---0.50
87-12745Dylak Rafał ---0.50
87-12747Guźniczak Michał ---0.50
87-12748Hoppe Andrzej ---0.50
87-12749Jagieła Jan ---0.50
87-12750Janowski Bartłomiej ---0.50
87-12751Janowski Piotr ---0.50
87-12754Kleszczewski Piotr ---0.50
87-12757Kozłowski Józef ---0.50
87-12758Krassowski Robert ---0.50
87-12761Ledwoń Teofil ---0.50
87-12762Lisiecki Ziemowit ---0.50
87-12767Michej Romuald ---0.50
87-12768Milancej Mateusz ---0.50
87-12770Niewiadomski Maciej ---0.50
87-12772Pilecki Paweł ---0.50
87-12774Rubiszewski Mikołaj ---0.50
87-12775Rudnicki Piotr ---0.50
87-12776Snopek Marcin ---0.50
87-12779Szabłowski Maciej ---0.50
87-12780Szczepanek Tomasz ---0.50
87-12781Szymanik Mariusz ---0.50
87-12783Trafalski Daniel ---0.50
87-12784Trafalski Jakub ---0.50
87-12786Winiarski Andrzej ---0.50
87-12787Winiarski Kamil ---0.50
87-12790Znaniecki Rafał ---0.50
87-2556Kozłowski Jan ---0.50
87-1171Dańczak Aleksander -Ustka-0.50
87-1011Piotrowski Krzysztof -Libiąż-0.50
87-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)0.50
87-582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła0.50
87-169Czubalski Rafał -PruszkówAndrzej Czubalski0.50
87-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski0.50
87-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl0.50
87-11461Puchalski Marek ---0.50
87-11398Stencel Krystian ---0.50
87-11934Sokolski Jerzy ---0.50
87-11946Pawłusiów Leszek ---0.50
87-11957Janczak Łukasz ---0.50
87-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-0.50
87-10239Frańczak Andrzej ---0.50
87-9610Kisiel Paweł ---0.50
87-8465Kochanowicz Krzysztof ---0.50
87-7042Hołdakowski Filip ---0.50
87-5211Klain Jan --Klan Klainów0.50
87-4357Głuchowski Jacek --Industria0.50
87-12102Czerniak Łukasz ---0.50
87-12110Łoza Łukasz ---0.50
87-12111Kłosowski Mirosław ---0.50
87-12138Will Tomasz ---0.50
87-12174Kempa Sebastian ---0.50
87-12176Czerniak Roman ---0.50
87-3681Morawski Piotr --brak0.50
87-12230Graczyk Michał ---0.50
87-12236Dobrzanski Piotr ---0.50
87-12237Baranowski Mariusz ---0.50
87-12257Buss Jordan ---0.50
87-12258Siemieniecki Jacek ---0.50
87-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje0.50
87-3350Gizela Michał ---0.50
87-3301Klain Zbigniew --Klan Klainów0.50
87-3294Świątkiewicz Grzegorz ---0.50
87-3293Świątkiewicz Jerzy ---0.50
87-3292Duda Robert ---0.50
87-12389Olszewski Konrad ---0.50
87-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team0.50
87-3200Sielski Karol ---0.50
--10411Radkiewicz Mateusz ---18.00