Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Nocna Masakra 2013

Organizator Maratony
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Ińsko
Data 14 - 15 gru 2013
Adres bazy Zespół Szkół Publicznych w Ińsku, ul. Poprzeczna 1, Ińsko
Strona www http://maratony.home.pl/masakra/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 149
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
28
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team100.00
21392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-86.17
21158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat86.17
4722Kopczewski Michał -Warszawa-76.88
41504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki76.88
414591Noga Witold -Gdańsk-76.88
77172Chuderski Łukasz ---69.56
8578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga65.89
92123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa58.57
102507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team55.72
101432Mirowski Dominik -WrocławKS Artemis55.72
12148Jurkowski Dariusz -Szczecin-54.79
13319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo48.64
146332Mikulski Piotr ---45.27
159254Seczkowski Grzegorz ---38.30
158629Jędrusiak Rafał ---38.30
17278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy34.82
17603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga34.82
19183Ścibisz Jerzy -Szczecin-31.34
197247Trykozko Anna 🥇---31.34
19279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-31.34
22105Fałowski Rafał -Gajków-30.74
231449Mleczek Tadeusz -Świdnica-29.91
24225Pionk Michał -Wejherowo-26.58
242141Jabłoński Mateusz ---26.58
269445Napierała Joanna ---16.62
269446Marszał Michał ---16.62
289451Dreger Dariusz ---9.97

Trasa TR200

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
25
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-11365Wesoły Krzysztof ---100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
2-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info96.00
-212805Kłopocińska Agnieszka 🥈---96.00
3-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-92.00
4-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp90.00
4-301Paszkowski Wojciech -Białystok-90.00
6-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet86.00
7-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl84.00
8-7Zadworny Tomasz -Łódź-82.00
9-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-80.00
10-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos79.00
11-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI78.00
12-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl77.00
13-3170Drapella Dariusz --Harpagan76.00
14-9642Świerczyński Hubert ---75.00
15-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM74.00
15-12337Kleina Dariusz ---74.00
17-12598Lloyd Jacob ---72.00
18-4093Zieliński Michał -Gdynia-71.00
19-11679Krzywda Michał ---70.00
19-11925Horabik Paweł ---70.00
21-12607Sobieściak Kamil ---68.00
21-4696Prusiewicz Bartosz -Świdnica-68.00
21-12605Górajewski Paweł ---68.00

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
90
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
17441Godlewska Sylwia 🥇---50.00
17993Szkudlarek Szymon ---50.00
38958Adamowski Kacper ---49.94
3393Cichecki Paweł -BarlinekMłyn Papiernia49.94
5298Sobiegraj Marek -MyślibórzZOZOS48.62
5178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz48.62
77153Fudro Edward 🥇---44.57
87408Runowski Jakub ---40.52
87288Krasoń Marcin ---40.52
109491Knabe Marta ---39.48
109492Knabe Jarosław ---39.48
12245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ38.69
13117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team35.53
141412Gałka Roman -Gorzów Wielkopolski-27.73
141106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins27.73
14302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad27.73
14290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad27.73
188075Gracjasz Jan 🥈---26.68
19336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec-23.72
2010Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo23.02
208819Banach Tomasz ---23.02
226333Baszczak Mirosław 🥈---19.26
238873Gliszczyński Jan ---19.17
2427Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń19.02
259699Rosochacki Mikołaj ---15.63
259700Smolarek Jakub ---15.63
279702Kamiński Karol ---15.41
27167Podsiadły Marcin -Stargard-15.41
27173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna15.41
279703Szabat Przemysław ---15.41
271437Seńków Mateusz -Szczecin-15.41
27104Pełech Robert -Dobra-15.41
33295Durkiewicz Bogusław -Załom-14.75
338920Gradoń Karol ---14.75
33156Baraniecki Jacek -SzczecinOA PTTK14.75
338213Durkiewicz Radosław ---14.75
37123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy12.90
389156Śliwka Wioletta ---11.18
38291Taźbierski Paweł -Stargard-11.18
40147Krupowies Jerzy -Szczecin-9.98
408391Folwarczny Jarosław ---9.98
421438Mazan Bartłomiej -SzczecinKOS BnO Szczecin8.55
439759Weinert Aleksander ---5.49
44110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS4.57
453565Markowski Paweł ---3.26
461485Florczak Maciej -Gorzów Wlkp.MUMIE MTB4FUN3.25
461387Gąsiorek Adam -Sulęcin-3.25
461393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN3.25
469769Polimirski Łukasz ---3.25
501440Rupniewski Krzysztof -Szczecin-2.44
50196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna2.44
529774Wilk Adam ---2.33
528034Kusz Grzegorz ---2.33
528845Górka Robert ---2.33
559777Olejnik Marcin ---1.89
559778Zmudzinski Krzysztof ---1.89
57328Makieła Tomasz -Wieleń-1.84
57310Kierstan Karol -Wieleń-1.84
579220Szwajcer Radosław ---1.84
60286Chmielewski Tomasz -Szczecin-1.67
60285Godlewski Grzegorz -Szczecin-1.67
629780Chojnowski Wojciech ---1.33
629781Kwaśny Aleksander ---1.33
649787Oprzała Mariusz ---0.76
659788Maszczak Kacper ---0.71
651153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-0.71
65537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-0.71
687405Wroński Krzysztof ---0.62
681178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-0.62
707995Górniaczyk Jacek ---0.54
71109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra0.48
726037Skupień Andrzej ---0.42
737042Hołdakowski Filip ---0.34
73753Hołdakowska Anna -Warszawa-0.34
758870Koczyk Paweł ---0.28
758871Pawlak Michał ---0.28
779226Knitter Michał ---0.24
779227Kruk Piotr ---0.24
799792Kajewski Jerzy ---0.22
799793Kot Radosław ---0.22
799794Pożyczka Tomasz ---0.22
798987Bieńko Krzysztof ---0.22
799791Łukaszewicz Kamila ---0.22
849795Antoniewski Maciej ---0.07
849796Antoniewski Roman ---0.07
869797Wojciechowska Aleksandra ---0.07
87682Urbański Krzysztof -KrakówTAKADA bękarty0.05
871415Bolczyk Mikołaj -PiłaPGSE0.05
879798Barwina Piotr ---0.05
879799Barwina Zbigniew ---0.05

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
6
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-11827Szamrej Wojciech ---50.00
1-1208Gałaguz Jacek -Koszalin-50.00
3-12610Rabczuk Krzysztof ---46.00
3-12646Rabczuk Wojciech ---46.00
5-12648Piszczek Piotr ---44.00
5-12649Plenzler Daniel ---44.00