Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Rudawska Wyrypa 2013

Organizator F.H.U.FILEMON-Joanna Rafalska
Miejsce woj. dolnośląskie - Łomnica
Data 3 - 5 maj 2013
Adres bazy Zespół Szkół, Łomnica, ul. Świerczewskiego 160
Strona www http://www.rudawskawyrypa.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 131

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
17
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
13843Pawłowski Marcin -ZłotoryjaOLAWS Złotoryja \ 10BKPanc100.00
2940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-893.02
3578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga70.54
44411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-68.35
5529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów67.67
6141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team59.84
610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo59.84
84412Hora Vladimír -Praha-57.93
9105Fałowski Rafał -Gajków-56.41
9646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław56.41
99331Drymel Piotr ---56.41
12316Krasowski Tomasz -Wrocław-46.46
121449Mleczek Tadeusz -Świdnica-46.46
1499Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy43.14
142536Dorsz Sebastian -Złotoryja-43.14
145592Grodzki Krzysztof ---43.14
17854Żak Krzysztof -Wrocław-38.16

Trasa TR200

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
21
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-18817Gruziel Magdalena 🥇---100.00
1-3139Wojciechowski Adam --Piastów100.00
-23089Stanek Asia 🥇---96.00
2-986Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD96.00
3-11365Wesoły Krzysztof ---92.00
-312808Piotrowicz Urszula ---92.00
-412820Buczek Joanna ---90.00
4-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl90.00
5-7534Bartkowiak Jacek ---88.00
6-12585Bochenek Łukasz ---86.00
7-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl84.00
8-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI82.00
9-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia80.00
10-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-79.00
11-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT78.00
12-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-77.00
13-12150Sobków Szymon ---76.00
14-12337Kleina Dariusz ---75.00
14-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM75.00
16-11601Chełmicki Jan ---73.00
17-8006Kociołek Ireneusz ---72.00

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
93
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1388Plesiński Mariusz 🥇-Świętoszów10BKPanc50.00
27048Wojciechowski Mateusz ---41.12
39484Błaszyk Przemysław ---41.02
4849Molski Kuba -Wrocław-40.93
59488Wróbel Łukasz ---40.20
69464Łubis Michał ---40.02
76333Baszczak Mirosław 🥈---37.14
88068Kaczmarski Jarosław ---36.99
81117Biała Weronika -Wrocław-36.99
109502Mazurek Michał ---36.91
119503Jęsiek Aleksander ---36.24
119504Piechowiak Przemysław ---36.24
11418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team36.24
118439Banaszak Paweł ---36.24
11347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-36.24
168765Waszak Michał ---36.17
168001Madaj Zuzanna ---36.17
169120Madaj Agata ---36.17
198762Stefaniak Marcin ---36.03
20653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław35.05
209460Jankowska Natalia ---35.05
229461Bernhard Piotr ---34.98
22185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-34.98
249506Mazur Katarzyna ---34.45
249507Mazur Michał ---34.45
267405Wroński Krzysztof ---34.32
278054Giełda Jędrzej ---33.93
289509Bogdał Żaneta ---33.86
29319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo33.43
308775Tuczyńska Julita ---32.29
316037Skupień Andrzej ---31.83
32469Duda Jakub -WleńOrientop Wrocław31.67
339459Horiaczek Michał ---30.80
337995Górniaczyk Jacek ---30.80
35765Komorowski Mateusz -Warszawa-30.44
362061Cwalina Karol ---29.98
379140Wanat Wojciech 🥈---29.79
379457Panejko-Wanat Katarzyna ---29.79
399525Piecha Lesław ---29.02
395582Skoczyński Artur ---29.02
395580Gruszka Łukasz ---29.02
42463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna28.65
427336Olecki Paweł ---28.65
447362Zasina Sebastian ---28.43
447304Latarowski Grzegorz ---28.43
469470Kamiński Tomasz ---28.29
469535Dziedziela Wojciech ---28.29
488315Raczek Wojciech ---28.16
499540Gut Andrzej ---27.60
499541Sidorowicz Jędrzej ---27.60
492507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team27.60
52763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers27.06
524640Paszczyński Rafał -Racibórz-27.06
521178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-27.06
52178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz27.06
568434Hołdys Grzegorz ---26.98
579556Lipka Tomasz ---26.94
579557Rzepiak Maciej ---26.94
599501Okulicz-Kozaryn Magdalena ---25.35
601320Kosiński Maciej -Klaudyn-25.32
602006Tomaszewski Jacek -ŚwidnicaDolnośląski Klub Curlingowy "Dzik" Świdnica25.32
62391Kozłowski Marcin -Poznańcopymaster.pl24.79
62399Musielak Sebastian -Suchy Las-24.79
649598Kosiński Janusz ---24.49
656938Rokita Tomasz ---24.26
659122Drewniak Wiesław ---24.26
677403Razim Mateusz ---23.91
678016Mehlich Agnieszka ---23.91
699636Badziąg Piotr ---22.17
709652Pastuszak Aleksander ---21.29
709653Wierzbicki Paweł ---21.29
729669Gdowska Ewa ---20.35
728957Szydłowski Grzegorz ---20.35
729670Zippel Paweł ---20.35
759674Konieczna Krystyna ---19.28
752510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka19.28
7538Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka19.28
788541Grzelak Justyna ---15.12
788602Kucner Monika ---15.12
789705Posadzy Natalia ---15.12
788545Grzelak Daniel ---15.12
789706Kostrzewski Adam ---15.12
78443Murawski Piotr -LesznoAzymut Mochy15.12
789707Palicki Rafał ---15.12
859048Michałowski Tomasz ---14.28
856964Pańszczyk Piotr ---14.28
876003Jakimowicz Sławomir ---13.55
876004Baszak Jerzy ---13.55
876200Dąbrowski Bartłomiej ---13.55
90530Podraza Anna -TarnówUltraTarnów11.95
919205Morawska Magdalena ---11.16
918900Morawski Jarosław ---11.16
931768Just Rafał ---6.37