Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Mazurskie Tropy 2014

Organizator Mazurskie Tropy
Miejsce woj. warmińsko-mazurskie - Gietrzwałd
Data 14 cze 2014
Adres bazy Gimnazjum Gminne, ul. Klonowa 1, 11-036 Gietrzwałd
Strona www http://www.tropy.net/2014/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 76
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR130

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
44
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
-11818Kosiorek Małgorzata --daleko jeszcze?100.00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp96.39
-29776Mąkolska Sylwia ---82.61
3-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos90.64
-33089Stanek Asia 🥇---73.91
4-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla82.10
-411545Charycka Beata ---65.22
4-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-82.10
-411312Lipińska Katarzyna -KoszalinJedziemy z przytulasem65.22
6-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka78.70
-612309Pieczatka Izabela ---43.48
-76935Olechowska Emilia ---39.13
7-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI75.59
8-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-72.47
9-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT64.42
10-3094Waliński Mikołaj ---61.74
11-1819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?56.53
12-1378Bożyczko Mariusz -ElblągPerełki z Elbląga54.39
12-3102Korsak Dariusz ---54.39
14-3962Kołodziejczyk Marcel ---52.19
15-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy49.92
15-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy49.92
17-693Smejda Andrzej -Warszawa-48.00
18-3681Morawski Piotr --brak47.77
19-2681Zając Grzegorz ---47.67
20-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN47.20
21-11350Orzoł Piotr -Olsztyn-45.06
22-56Soczewka Damian -TomaszkowoAbentojra41.29
23-11890Doppke Marcin ---39.32
23-11889Gruba Michał ---39.32
25-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl38.34
26-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team37.22
27-3723Wasiak Gerard -WarszawaIBOX MTB Team37.20
27-11593Dalbiak Rafał ---37.20
29-783Zawadzki Artur -Marki-35.84
29-893Gębarowski Piotr -Warszawa-35.84
31-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura34.04
32-12339Karbanovich Alexandr ---32.25
33-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan28.67
34-1514Pawlak Paweł ---19.71
35-12486Jagodzinski Mariusz ---17.92
36-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan1.79
--10529Zakrzewski Piotr ---17.92

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
32
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
114590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim45.00
27283Arseniuk Krzysztof ---35.55
312Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team33.95
4223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa31.70
5346Ners Maciek -WarszawaJanusze Orienteeringu31.18
68850Supińska Justyna ---31.03
61546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team31.03
8870Polak Katarzyna -WarszawaTeam 36031.02
9206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU28.84
9205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU28.84
118782Zasowski Przemysław ---27.12
118779Kozłowski Piotr ---27.12
1399Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy26.68
141106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins24.05
154171Jarzębowski Piotr ---23.95
161568Woźniak Karol ---23.83
177993Szkudlarek Szymon ---22.62
17278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy22.62
193729Sawko Kamil --Szybcy Inaczej22.58
203730Walczyk Marek --Szybcy Inaczej22.58
219026Linke Przemysław ---22.01
219025Grabowska Małgorzata ---22.01
237658Piwowarczyk Dariusz ---18.53
236757Szczepińska Agnieszka ---18.53
257574Malinowski Sławomir ---17.37
251709Bodetko Bogdan ---17.37
273738Brzezińska Arletta --Rącze Pomrowy16.22
273739Katner Jolanta --Rącze Pomrowy16.22
293442Skórka Robert ---15.06
291607Żyźniewski Cezary ---15.06
318871Pawlak Michał ---12.74
318870Koczyk Paweł ---12.74