Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Złoto dla Zuchwałych 2014

Organizator BikeBoys Paweł Mantycki
Miejsce woj. kujawsko-pomorskie - Lubostroń
Data 22 lut 2014
Adres bazy Zespół Szkół, Lubostroń 13a, 89-210 Lubostroń
Strona www http://zloto.orientujemy.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 79
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
36
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-18817Gruziel Magdalena 🥇---100.00
-212287Cecuła Marzena 🥉---73.33
2-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl97.82
3-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO94.23
-32507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team66.67
3-12042Marzejon Marcin ---94.23
5-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos86.51
6-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet84.67
7-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan82.53
8-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine81.41
8-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info81.41
10-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl81.04
11-780Witkowski Michał -Toruń-79.96
12-301Paszkowski Wojciech -Białystok-78.21
13-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI77.54
14-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki75.42
14-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-75.42
16-12338Kłos Mariusz ---74.48
17-3175Dzich Andrzej --Alive!72.28
18-14685Kokłowski Daniel -TucholaAKT Olsztyn62.85
19-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team59.71
19-772Papis Leszek -SłupskTroll Team59.71
21-3273Marcinkiewicz Mariusz ---56.92
21-12044Brzezicki Przemysław ---56.92
23-3173Kauss Dawid ---56.45
23-3681Morawski Piotr --brak56.45
25-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl53.48
25-12111Kłosowski Mirosław ---53.48
27-855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere53.12
28-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-51.94
29-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT RUNNING TEAM47.22
29-12337Kleina Dariusz ---47.22
31-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team46.36
32-693Smejda Andrzej -Warszawa-44.36
33-4093Zieliński Michał -Gdynia-44.26

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
43
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1388Plesiński Mariusz 🥇-Świętoszów10BKPanc45.00
27288Krasoń Marcin ---31.56
3784Wiatr Wojciech -Poznań:)31.40
38054Giełda Jędrzej ---31.40
551Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK30.78
67995Górniaczyk Jacek ---30.48
76734Choiński Paweł ---29.96
81359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER28.39
97153Fudro Edward 🥇---27.82
107283Arseniuk Krzysztof ---27.76
108773Sowa Sebastian ---27.76
128575Sikorski Kamil ---25.49
137810Kosowski Paweł ---25.44
14102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)25.28
158376Tęcza Artur ---24.98
158375Grupa Marcin ---24.98
157977Maćkowiak Marek ---24.98
158929Trzeciakowski Mateusz ---24.98
196037Skupień Andrzej ---23.97
2027Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń23.88
219041Polaszek-Pinkowski Mateusz ---20.98
212141Jabłoński Mateusz ---20.98
23685Frynas Sławomir -Lublin-20.91
23312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-20.91
257257Andrzejczak Maciej ---20.20
259052Kristjansen Tom ---20.20
258766Czerniawski Kazimierz ---20.20
257993Szkudlarek Szymon ---20.20
29278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy19.39
309093Błasiak Agnieszka ---17.41
308889Scisłowska Magdalena ---17.41
309094Szymczak Jakub ---17.41
339101Sopolińska Agnieszka ---16.68
33775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team16.68
359102Sopoliński Karol ---16.66
359103Zalewski Paweł ---16.66
372032Rystał Kajetan -ZdroiskoColcaPeru16.31
371459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru16.31
399119Jabłoński Krzysztof ---15.60
408870Koczyk Paweł ---12.76
409147Jaros Agata ---12.76
408871Pawlak Michał ---12.76
433128Świetlik Krzysztof ---12.05