Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Grassor 2015

Organizator North Team Szczecin
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Chojna
Data 20 - 21 cze 2015
Adres bazy Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. Makuszyńskiego, ul. Żwirki i Wigury 10, 74-500 Chojna
Strona www http://grassor.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 88

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
19
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
11392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-100.00
11158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat100.00
13147Noga Witold 🥇---100.00
46333Baszczak Mirosław 🥈---89.72
5105Fałowski Rafał -Gajków-85.33
67153Fudro Edward 🥇---81.42
610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo81.42
8236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails76.62
9141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team71.75
105855Bolanowski Jan ---69.97
11264Burak Dariusz -Gorzów Wielkopolski-69.87
12148Jurkowski Dariusz -Szczecin-68.31
1399Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy55.82
14101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)53.48
14102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)53.48
161449Mleczek Tadeusz -Świdnica-44.11
177073Śmieja Piotr ---11.71
187706Pawluk Michał ---7.03
187989Pytlak Michał ---7.03

Trasa TR300

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
28
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
-13089Stanek Asia 🥇---100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp93.89
3-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info87.97
-35104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA66.30
4-12041Wieczorek Jarek ---85.43
4-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-85.43
6-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-78.66
7-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI78.44
8-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT77.60
8-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN77.60
10-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka76.75
11-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-76.70
12-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-75.86
13-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-73.75
14-3162Jędrusik Rafał ---73.33
15-120Królikowski Roman -Modlniczka-71.64
16-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-68.69
16-7Zadworny Tomasz -Łódź-68.69
18-301Paszkowski Wojciech -Białystok-68.27
19-1137Warmowski Łukasz -JuszkowoWARMA TEAM66.74
19-1136Warmowski Marcin -JuszkowoWARMA TEAM66.74
21-772Papis Leszek -SłupskTroll Team56.44
21-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team56.44
23-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-50.26
23-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA50.26
25-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan31.72

Trasa TR150

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
10
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-167Konieczna Krystyna -Lipka-50.00
1-117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team50.00
-23778Bukowska Agnieszka -BydgoszczNazgul<3team9.32
2-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla49.76
3-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek36.69
4-11812Skoracki Tomasz ---20.97
4-5084Zając Bartosz -Jelenia GóraOpacjusz Team20.97
6-12063Sampolski Grzegorz ---19.35
7-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)14.92
8-3273Marcinkiewicz Mariusz ---4.03

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
31
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU45.00
17993Szkudlarek Szymon ---45.00
3206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU44.60
4336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec-42.88
51326Jakubik Piotr -Poznań31BLT42.34
539Żmiejko Łukasz -Koszalin-42.34
71325Halamus Robert -Poznań-41.81
8185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-40.63
91191Skotnicki Jakub -Koszalin-37.44
10107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka-37.03
1127Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń34.84
11784Wiatr Wojciech -Poznań:)34.84
13133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team34.02
132006Tomaszewski Jacek -ŚwidnicaDolnośląski Klub Curlingowy "Dzik" Świdnica34.02
137292Wypych Maciej ---34.02
138017Zabłocki Radosław ---34.02
17196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna29.47
17173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna29.47
178034Kusz Grzegorz ---29.47
20538Kaniak Tomasz -Szczecin-22.47
21583Mańczak Michał -SzczecinLumbaGO22.42
227328Zbierski Robert ---20.91
233554Kowalczyk Tomasz ---14.87
24147Krupowies Jerzy -Szczecin-12.85
25136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód11.94
26320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-11.84
27588Szawdzin Anna -Wrocław-10.33
28255Pawłowski Marcin -Szczecin-7.31
29463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna5.80
308503Turlej Sebastian ---5.49
318510Kieliszkowski Artur ---5.09