Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Czterech Żywiołów 2015

Organizator Stowarzyszenie na Rzecz Nieustajcego Rozwoju Vajra
Miejsce woj. małopolskie - Bydlin
Data 17 sty 2015
Adres bazy Gimnazjum w Bydlinie, ul. Legionów 32, 32-310 Bydlin
Strona www http://rajd.vajra.org.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 63
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
63
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
18048Waluga Ireneusz ---40.00
28056Warchulec Władysław ---38.05
32081Kobos Tomasz ---37.66
4639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy35.45
5917Marszałek Piotr -Marklowice GórneInO SCI33.81
64676Rajtar Zbigniew -Kraków-33.60
78077Adametz Rafał ---33.39
88079Towarek Irek ---33.09
98094Bluza Łukasz ---31.56
10496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę30.42
103016Stępień Magdalena ---30.42
123464Stroiński Daniel ---30.00
122456Talanda Mateusz -Bielsko-Biała-30.00
146445Kozioł Marcin ---27.93
15279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-27.86
16721Wyciślak Grzegorz -Rzeszównavigare necesse est27.79
17171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad27.65
171999Lachera Marek -KatowiceW pogoni za duchem27.65
171286Waszkiewicz Tomasz -Dabrowa GórniczaW pogoni za duchem27.65
208133Zugaj Bartek ---26.70
215428Bator Rafał ---26.44
226730Goleń Jan ---26.12
23149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl26.00
23160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi26.00
25322Szczęsny Michał -Polska-25.94
268158Stanisław Adam Olbryś ---25.51
27150Balana Jacek -Stare Babice-24.27
288198Mularczyk Sebastian ---24.05
29513Smoliński Marcin -Rzeszów-24.00
297287Wilk Paulina ---24.00
298200Bieniek Bartłomiej ---24.00
298201Chlebiński Maciej ---24.00
33603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga23.69
33578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga23.69
35529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów23.64
35638Skubida Ewa -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu23.64
35530Podraza Anna -TarnówUltraTarnów23.64
388215Litwa Tadeusz ---23.43
383884Litwa Szymon -Mysłowice-23.43
40505Wybraniec Wojciech -Bytom-22.89
418249Gruszka Michał ---22.38
418250Janus Radosław ---22.38
434830Jurecki Marcin ---22.24
44706Wąsik Jacek -Lublincbfs21.37
454651Olbrycht Janusz -Warszawa-20.96
454389Sypuła Sławomir --UNTS Warszawa20.96
47841Ignacyk Marcin -Kraków-20.34
488350Gajda Piotr ---18.80
488036Woźny Maciej ---18.80
488351Muszyński Tomasz ---18.80
488352Nowak Paweł ---18.80
521032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków16.42
5319Puka Hubert -Stalowa WolaUjadające okratki15.05
546735Studencki Dawid ---13.99
558424Giebel Dawid ---12.72
558423Kwaśnik Alicja ---12.72
558425Giebel Michał ---12.72
588442Żesławski Robert ---11.45
598389Wójcik Jakub ---10.67
591257Musioł Radosław -Gliwice198310.67
598459Siera Łukasz ---10.67
628481Bielicki Adam ---8.30
628480Święcicki Marek ---8.30