Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Rudawska Wyrypa 2015

Organizator F.H.U.FILEMON-Joanna Rafalska
Miejsce woj. dolnośląskie - Janowice Wielkie
Data 1 - 3 maj 2015
Adres bazy Gminny Zespół Szkół, ul. Partyzantów 4, 58-520 Janowice Wielkie
Strona www http://www.rudawskawyrypa.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 74
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
16
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
11158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat100.00
26333Baszczak Mirosław 🥈---83.03
35093Kopacz Piotr -Gdynia-74.06
4103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight73.95
47153Fudro Edward 🥇---73.95
6141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team72.65
7236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails69.24
82542Kłaczkowski Kamil ---62.06
91449Mleczek Tadeusz -Świdnica-59.84
9316Krasowski Tomasz -Wrocław-59.84
114462Hajkova Vera -Praha - Czech Republic-58.84
12800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team56.75
1399Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy47.29
145607Mogielski Krzysztof ---45.40
15854Żak Krzysztof -Wrocław-26.48
167277Pucek Przemysław ---18.92

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
58
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team50.00
2657Skowroński Janusz -Oleśnica-49.73
34411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-43.75
4653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław42.62
5443Murawski Piotr -LesznoAzymut Mochy41.18
5347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-41.18
78046Klimowicz Marek ---41.08
8403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS40.72
9105Fałowski Rafał -Gajków-39.06
10759Reczek Sebastian -Minsk MazowieckiKS Zielono-Czarni38.89
11459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo38.24
128005Galla Katarzyna ---37.22
1211Galla Marek -Bydgoszcz-37.22
14463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna36.47
1510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo36.25
167336Olecki Paweł ---35.97
168068Kaczmarski Jarosław ---35.97
181320Kosiński Maciej -Klaudyn-35.69
198070Cichocki Piotr ---35.48
20469Duda Jakub -WleńOrientop Wrocław34.67
215166Łazarek Daniel --Kawaler Wieczorową Porą32.04
227304Latarowski Grzegorz ---31.11
227362Zasina Sebastian ---31.11
246037Skupień Andrzej ---30.74
258016Mehlich Agnieszka ---28.35
257403Razim Mateusz ---28.35
273089Stanek Asia 🥇---27.04
27284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT27.04
29763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers25.89
304412Hora Vladimír -Praha-24.59
311132Dec Sławomir -WrocławDSP Team23.70
32726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak23.24
33248Jurkowska Iwona -Jeruzal-23.16
346004Baszak Jerzy ---20.97
346003Jakimowicz Sławomir ---20.97
346200Dąbrowski Bartłomiej ---20.97
37470Wysocka Barbara -Poznań-20.80
38171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad19.71
39255Pawłowski Marcin -Szczecin-19.41
402829Sikorski Robert ---17.62
407985Zieliński Marcin ---17.62
402830Benedyk Mateusz ---17.62
438367Torz Michał ---17.54
447099Demkowski Marcin ---16.56
447098Dawidziuk Agnieszka ---16.56
466982Łach Grzegorz ---13.27
471768Just Rafał ---12.49
488434Hołdys Grzegorz ---12.25
495756Obarska Małgorzata ---11.65
492844Obarski Norbert ---11.65
517993Szkudlarek Szymon ---10.19
517735Wojtas Kamila ---10.19
538475Górka Emilia ---8.74
537295Grycz Kamil ---8.74
557283Arseniuk Krzysztof ---5.83
561090Bąk Piotr -Brzezia ŁąkaSNOB / BRUBECK Team3.85
578497Kalisz Jakub ---2.50
577677Wojnicki Maciej ---2.50