Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Szaga 2015

Organizator Klub Sportowy HADES
Miejsce woj. wielkopolskie - Chludowo
Data 10 - 12 lip 2015
Adres bazy Hala Sportowa, ul. Szkolna 1, 62-050 Mosina
Strona www http://szaga.fla.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 136
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
24
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1758Lisak Krzysztof 🥇-OtwockOtwock100.00
2849Molski Kuba -Wrocław-99.89
36333Baszczak Mirosław 🥈---92.57
414591Noga Witold -Gdańsk-84.33
55855Bolanowski Jan ---78.14
67153Fudro Edward 🥇---77.37
6105Fałowski Rafał -Gajków-77.37
6103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight77.37
91459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru76.80
10722Kopczewski Michał -Warszawa-73.07
112542Kłaczkowski Kamil ---64.95
12101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)61.02
12102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)61.02
14148Jurkowski Dariusz -Szczecin-55.11
151359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER49.21
162098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki31.71
16800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team31.71
184462Hajkova Vera -Praha - Czech Republic-29.17
197979Gottowt-Papiewska Joanna ---26.63
201449Mleczek Tadeusz -Świdnica-25.37
217301Fabiś Robert ---24.10
227983Izbrandt Dawid ---16.49
227984Izbrandt Marcin ---16.49
247988Konieczny Jacek ---7.61

Trasa TR150

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
51
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-13089Stanek Asia 🥇---100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
1-3162Jędrusik Rafał ---100.00
-22510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka91.67
-267Konieczna Krystyna -Lipka-91.67
3-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°98.55
3-3139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów98.55
-48908Skompska Anna ---88.88
-514556Lipińska Katarzyna -WarszawaEntropia83.49
5-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36089.34
6-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla87.20
-611545Charycka Beata ---72.72
6-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl87.20
-711996Chwiałkowska Barbara ---70.03
-811998Michalak Patrycja ---67.33
8-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos85.96
9-7Zadworny Tomasz -Łódź-85.56
-94991Marcinkowska Magdalena -Poznań-64.64
10-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka77.64
-1012008Buchowska Wiesława ---48.48
11-12041Wieczorek Jarek ---77.52
11-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-77.52
-1112011Kobierska Kasia ---45.79
13-1045Bergier Tomasz -ZielonkiZgórmysyny77.41
14-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl74.15
15-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa70.87
16-11619Hoffmann Mateusz ---69.52
17-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass69.07
18-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT68.90
19-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN68.30
20-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-66.22
21-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-60.89
22-893Gębarowski Piotr -Warszawa-59.20
23-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-57.51
24-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura55.82
25-693Smejda Andrzej -Warszawa-54.74
26-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy54.19
27-322Szczęsny Michał -Polska-47.62
27-12063Sampolski Grzegorz ---47.62
29-2483Zieliński Daniel -Luboń-45.98
30-12046Rybak Zbigniew ---38.94
31-8124Gałązkiewicz Cezary ---36.16
32-12151Milczarkiewicz Łukasz ---27.36
32-12152Buchowski Grzegorz ---27.36
32-12150Sobków Szymon ---27.36
35-14463Niegowski Arkadiusz -WarszawaSPeCe26.31
36-7615Niezgódka Bartosz ---25.26
37-783Zawadzki Artur -Marki-23.15
38-12172Stysiński Szymon ---21.05
39-918Baster Przemysław -Kraków-18.25
40-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-17.33

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
27
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-12093Niemyt Adam ---50.00
-1945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina50.00
2-3906Pawlak Krzysztof --Dt4You Mtb Team47.49
-21049Nawrocka Olga -KrakówMotorola Bike Team46.00
-312015Klonowska Jola ---42.00
-311798Tyranowska Anna ---42.00
-312014Pawlicka-Dybul Magdalena ---42.00
3-7333Ritter Jan ---46.24
-3395Trafas Joanna -KicinOVER LIMIT42.00
4-12103Staszak Radosław ---43.01
4-5051Szymański Patryk --Napier...Acze43.01
4-668Poślednik Dariusz -ZłotnikiNapier...acze43.01
7-131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team41.07
8-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)41.01
9-49Hornik Zbigniew -KoziegłowySko Kompas40.44
10-11812Skoracki Tomasz ---39.07
10-11813Zając Bartosz -LubońSerotonina Team39.07
12-11419Sosiński Łukasz ---35.55
13-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina32.92
14-12142Kaczmarek Michał ---31.60
15-11904Gierszewski Andrzej ---27.65
16-4359Nawrocki Tomasz -GdańskBuraki z Paki25.02
17-12168Pastusiak Kamil ---22.38
18-11903Kowalicki Przemysław ---16.86
19-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu13.88
19-14690Jankowski Maciej ---13.88
21-7257Andrzejczak Maciej ---5.95

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
34
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team40.00
225Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą36.62
33744Łakomiec Krzysztof --ON-SIGHT32.75
41117Biała Weronika -Wrocław-30.84
4443Murawski Piotr -LesznoAzymut Mochy30.84
47293Balmowski Radosław ---30.84
76037Skupień Andrzej ---30.78
8403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS30.32
97996Gajewski Piotr ---29.63
10426Górczyński Paweł -WiryNapier...acze28.67
108114Kęcik Bogusia ---28.67
125106Kryszak Piotr ---28.33
131326Jakubik Piotr -Poznań31BLT26.30
148175Kasprzak Bogusław ---25.27
1427Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń25.27
147995Górniaczyk Jacek ---25.27
172713Konczalski Jarosław ---25.05
18784Wiatr Wojciech -Poznań:)24.79
19278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy24.71
2023Paszek Tomasz -SzczecinNorth Team Szczecin24.16
218221Achrem Tomasz ---23.11
218222Warzecha Marcin ---23.11
238260Bojarowski Jacek ---22.07
246598Cubal Dawid ---20.61
24308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-20.61
26319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo20.46
267312Andrzejewski Michał ---20.46
28763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers19.86
298348Jasiniak Maciej ---19.04
307993Szkudlarek Szymon ---13.44
307735Wojtas Kamila ---13.44
328429Wichłacz Natalia ---12.32
328430Trojanowski Dawid ---12.32
328431Trojanowski Kacper ---12.32