Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Abentojra 2016

Organizator Warmińsko-Mazurski Klub Orientacji Pieszej i Rowerowej Abentojra
Miejsce woj. warmińsko-mazurskie - Ruś k. Olsztyna
Data 3 wrz 2016
Adres bazy Stacja Narciarska Kartasiówka, Bartąg 2, Ruś, 10-687 Ruś gm. Stawiguda
Strona www http://abentojra.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 99

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
54
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-18817Gruziel Magdalena 🥇---100.00
-24026Biolik Agnieszka --UNTS Warszawa91.88
2-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-99.94
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°99.94
-33421Pacek Karolina 🥉---81.72
-45104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA80.03
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos99.85
-58908Skompska Anna ---66.69
5-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl94.96
6-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36092.91
-611312Lipińska Katarzyna ---66.09
7-3934Dudko Łukasz ---91.41
-7945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina64.42
-8358Trykozko Urszula -WarszawaTeam 36057.98
8-11815Chmiel Radomir ---91.37
9-3090Piwakowski Wojciech ---87.92
10-60Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl85.75
11-5425Zakrzewski Michał ---84.37
12-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-84.12
13-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia84.08
14-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure82.95
15-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla80.68
16-11350Orzoł Piotr ---79.29
17-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-76.52
18-11811Rukszto Bartosz ---76.51
19-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI75.66
20-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek72.92
21-4014Biolik Grzegorz --UNTS Warszawa72.44
22-11581Chomicki Adrian ---71.93
23-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy70.05
24-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy70.01
25-3441Kokłowski Daniel ---69.21
26-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy67.46
27-783Zawadzki Artur -Marki-66.89
28-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-66.67
29-10930Koźmiński Paweł ---65.23
30-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA63.05
31-3681Morawski Piotr --brak60.42
32-1819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?57.79
33-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl48.12
34-3727Kuncewicz Piotr --Szybcy Inaczej45.93
35-11445Sadłowski Grzegorz ---45.37
36-3730Walczyk Marek --Szybcy Inaczej45.32
37-3729Sawko Kamil --Szybcy Inaczej45.24
38-693Smejda Andrzej -Warszawa-43.52
39-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina41.45
40-5100Niegowski Arkadiusz -brakSPeCe39.37
41-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan37.30
42-3351Glaser Jakub --Archeo36.97
43-3117Benasiewicz Marek ---36.96
44-3130Sitek Tomasz ---36.96
45-11944Smejda Oskar ---12.32
46-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan10.27

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
45
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team45.00
27283Arseniuk Krzysztof ---42.44
3123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy41.65
4893Gębarowski Piotr -Warszawa-41.10
5109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra40.84
6765Komorowski Mateusz -Warszawa-39.49
77284Choiński Paweł ---39.48
8519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team39.46
97289Gil Jarosław ---38.84
107320Gromelski Piotr ---37.39
117321Sobczak Krzysztof ---37.23
12211Prądzyński Jarosław -Ełk-36.85
137327Łaszcz Lech ---36.84
141546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team34.68
151106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins33.94
16332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-33.93
17785Warchoł Andrzej -ŚwiecieThe Runners Świecie33.90
187389Łepek Marcin ---30.14
19801Kluska Wojciech -ToruńMKS SKARMAT28.76
201544Kaczkieło Maciej ---28.67
211637Gryżewski Maciej ---28.66
223451Veith Piotr ---28.62
23631Wojdat Przemysław -Otwock-27.59
241552Gronostajski Tomasz ---27.35
25344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy26.79
26276Ścioch Leszek -Warszawa-25.08
273926Czaplicki Piotr ---25.07
287142Skierkowska Magdalena ---25.06
293925Żychliński Mateusz ---25.05
301607Żyźniewski Cezary ---23.80
303442Skórka Robert ---23.80
323448Spiczak-Brzezińska Justyna ---23.68
333447Bacławska Magdalena ---23.67
347515Krysiński Marcin ---23.66
35125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie23.66
361514Pawlak Paweł ---23.48
377303Chróścicka Renata ---22.87
383509Chróścicki Wawrzyniec ---22.86
397574Malinowski Sławomir ---22.11
401709Bodetko Bogdan ---22.10
417614Michalczuk Monika ---20.51
427616Barczynska Helena ---20.50
437617Orłowski Piotr ---20.49
447661Baran Grzegorz ---16.65
457658Piwowarczyk Dariusz ---11.84