Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Pazur Gryfa 2016

Organizator Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych „STOPA” Słupsk
Miejsce woj. pomorskie - Dębnica Kaszubska
Data 2 lip 2016
Adres bazy Gimnazjum im.Czesława Miłosza, ul. Jana III Sobieskiego 3, 76 - 248 Dębnica Kaszubska
Strona www http://www.pazurgryfa.slupsk.pl
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 69

Wyniki

Trasa TR140

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
31
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl50.00
-13146Kinowska Katarzyna 🥈---50.00
-17355Kluczek-Kollar Anna ---50.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-50.00
2-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-49.14
3-11582Kwapisiewicz Piotr ---48.09
4-11616Sieciechowicz Paweł ---48.09
-411807Korzeniewska Monika ---22.10
5-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos45.00
6-301Paszkowski Wojciech -Białystok-41.97
7-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team41.94
8-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-41.73
9-3099Szumański Jakub ---40.72
10-11581Chomicki Adrian ---39.45
11-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin36.38
12-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-36.37
13-3991Jankowski Tomasz ---35.22
14-1994Lipiński Tomasz ---30.11
15-1364Ciesielski Witold -GdanskMR29.81
16-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl27.71
17-772Papis Leszek -SłupskTroll Team26.27
17-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team26.27
19-3424Wąchnicki Marcin ---22.35
20-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient21.41
21-11919Bilor Henryk ---21.41
22-11829Lanc Damian ---21.39
23-3207Buczek Rafał --CUMULUS sleeping bags21.33
24-693Smejda Andrzej -Warszawa-21.22
25-3423Furman Tomasz ---19.42
26-3117Benasiewicz Marek ---17.29
27-3130Sitek Tomasz ---17.29

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
38
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team45.00
23657Romanowski Łukasz 🥇---43.09
3829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team39.55
4121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team39.48
57170Świeca Adam ---37.35
6186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin37.35
7296Lewandowski Marek -BydgoszczLewy Team / Zasuwacz.pl35.01
82542Kłaczkowski Kamil ---34.12
91546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team33.23
10332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-33.01
115437Witkowski Andrzej ---30.81
125300Rymon Lipinski Artur ---30.80
136991Dettlaff Anna ---30.80
145301Gostomczyk Krzysztof ---30.79
157286Fankidejski Artur ---30.79
16763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers30.40
17667Misiaczek Ewa -Warszawa-25.67
187467Smulczak Joanna ---25.48
187468Chudziński Paweł ---25.48
206942Kwaśniewski Maciej ---24.32
217514Skorupski Robert ---23.67
225022Sadowski Paweł -SłupskSTOPA SŁUPSK23.67
237581Michna Michał ---21.86
24522Kański Marcin -Bydgoszcz-20.29
25157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise19.99
267632Michalski Adam ---19.30
27322Szczęsny Michał -Polska-18.73
281153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-17.88
29537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-17.88
301177Wilkowski Piotr -Koszalin-17.26
307545Telega Michał ---17.26
326976Mikulska Gabriela ---16.89
326975Mikulska Agnieszka ---16.89
34800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team16.16
3544Bładzikowski Piotr -Reda-16.16
367015Kuchta Elżbieta ---13.26
367016Pela Mariusz ---13.26
387074Jaworski Piotr ---11.55