Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Złoto dla Zuchwałych 2016

Organizator BikeBoys Paweł Mantycki
Miejsce woj. kujawsko-pomorskie - Dąbrowa Chełmińska
Data 13 mar 2016
Adres bazy Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego ul. Sportowa 1, 86-070 Dąbrowa Chełmińska
Strona www http://zloto.orientujemy.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 86
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
54
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-2649Kliniewski Maciej ---100.00
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure100.00
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
-25056Hajduk Lidka --Bez Skorka98.47
3-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl97.73
-33089Stanek Asia 🥇---92.92
-3312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-92.92
4-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-95.57
4-4123Pachulski Leszek -Sopot-95.57
-53778Bukowska Agnieszka -BydgoszczNazgul<3team54.17
6-3090Piwakowski Wojciech ---94.87
7-301Paszkowski Wojciech -Białystok-94.17
8-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT91.73
9-11Galla Marek -Bydgoszcz-91.08
10-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-87.00
11-9508Jasik Jakub ---86.80
11-11350Orzoł Piotr -Olsztyn-86.80
13-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA81.86
14-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI81.17
15-772Papis Leszek -SłupskTroll Team80.83
15-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team80.83
15-3128Świetlik Krzysztof ---80.83
18-1329Toboła Miron -LesznoAMBIT Racing Team80.72
18-1328Florczak Karol -LesznoAMBIT RACING TEAM80.72
18-1126Janik Artur -LesznoAmbit Racing Team80.72
18-1118Formanowski Sławomir -LesznoAmbit Racing Team80.72
18-2498Wiśniewski Adam -LesznoAMBIT RACING TEAM80.72
23-656Hajduk Jacek -OleśnicaSNOB/BRUBECK Team79.93
23-11359Błaszczyk Darek ---79.93
25-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-79.59
26-11419Sosiński Łukasz ---78.92
27-3118Głomski Aleksander ---78.80
28-3099Szumański Jakub ---77.79
29-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura77.34
30-131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team77.11
31-783Zawadzki Artur -Marki-71.03
31-693Smejda Andrzej -Warszawa-71.03
33-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-67.64
34-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-67.53
35-3681Morawski Piotr --brak67.42
36-3170Drapella Dariusz --Harpagan66.97
36-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine66.97
38-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy64.26
38-11824Stefański Tomasz ---64.26
40-4332Szopa Krzysztof --SISU OWB-TEMA62.23
40-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team62.23
40-9102Sopoliński Karol ---62.23
43-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu58.74
43-11628Kotkowski Kamil ---58.74
45-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage55.68
45-11830Chojecki Krzysztof ---55.68
47-845Kasierski Przemysław -BydgoszczFitserwis MTB Team49.02
47-11836Siewruk Krzysztof -BydgoszczBikeBoys CadMario Team49.02
49-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto45.85

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
32
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team50.00
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team45.29
3159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team43.03
47158Rewers Dariusz ---42.69
560Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl42.58
61147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team41.39
7296Lewandowski Marek -BydgoszczLewy Team / Zasuwacz.pl40.07
7360Lewandowski Krzysztof -Chełmno-40.07
9443Murawski Piotr -LesznoAzymut Mochy34.94
9403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS34.94
117293Balmowski Radosław ---32.83
1210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo31.44
13829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team30.39
143924Wiśniewski Łukasz ---29.25
157434Guzik Grzegorz ---28.09
15102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)28.09
17784Wiatr Wojciech -Poznań:)28.00
186877Klawczyński Zbigniew ---27.76
19206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU26.46
19205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU26.46
21502Wojciechowski Jarosław -PoznańAutsaider26.41
225301Gostomczyk Krzysztof ---25.15
236727Siwilewicz Józef ---24.51
24763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers24.44
25504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy24.37
257495Stocka Małgorzata ---24.37
27796Wiechecki Maciej -Smardzew-23.21
285502Wójcik Jan ---20.89
29119Mikulak Paweł -PoznańLos Pollos Hermanos19.73
304007Zielonka Rafał ---18.57
304006Zielonka Michał ---18.57
32344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy16.24