Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Azymut Orient 2017

Organizator BikeBoys Paweł Mantycki
Miejsce woj. kujawsko-pomorskie - Kruszwica
Data 4 lis 2017
Adres bazy Szkoł Podstawowa nr 1 im. Jana Kasprowicza, ul. Kujawska 22 88-153 Kruszwica
Strona www http://azymut.orientujemy.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 68

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
37
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure50.00
-13135Wojciechowska Anna ---50.00
2-3092Pachulski Leszek ---49.29
-23089Stanek Asia 🥇---49.02
3-895Gołębiewski Radosław -Toruńecom CUK Racing Team49.15
4-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF48.88
5-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl48.61
6-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-45.92
7-3090Piwakowski Wojciech ---44.74
8-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage43.30
9-8831Asperski Michał ---43.19
9-4947Majer Janusz -topolów-43.19
9-11371Hampelski Krzysztof ---43.19
12-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-42.15
12-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia42.15
14-105Fałowski Rafał -Gajków-41.95
15-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-40.49
15-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT40.49
17-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy39.66
17-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy39.66
19-819Jaroszewski Wojciech -TryszczynDeep Forest39.04
19-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla39.04
21-693Smejda Andrzej -Warszawa-38.18
22-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos38.10
23-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-37.13
24-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek34.90
25-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl34.55
26-809Rudnicki Mariusz -Wołów-33.70
26-813Kowalski Krzysztof -Wołów-33.70
28-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-33.05
29-11659Świdziński Michał ---25.24
29-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team25.24
29-4332Szopa Krzysztof --SISU OWB-TEMA25.24
32-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja24.79
33-3118Głomski Aleksander ---22.99
34-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan18.03
35-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-17.42

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
31
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi21.50
2159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team18.68
3110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS17.83
4355Lepka Bartosz -SłupskSłomiane Bambusy16.48
527Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń16.14
6236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails16.06
71333Sieracki Krzysztof -BydgoszczRun Bydgoszcz15.06
7332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-15.06
9131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team13.87
10206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU12.67
10205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU12.67
1232Suchy Wojciech -GdańskAlmanak.pl12.15
13201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze11.02
13158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze11.02
1361Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa11.02
16102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)10.49
16763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers10.49
16504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy10.49
19344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy10.46
202310Pruszkowski Paweł ---10.28
21780Witkowski Michał -Toruń-9.88
22637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw6.44
22512Gąsiorowski Maciej -OpoleKRAN-SUW Opole6.44
24116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze5.67
24591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze5.67
266788Parucki Zbigniew ---5.15
27136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód4.12
28617Cieściów Artur -Szczecin-3.33
28596Melnicki Tomasz -Szczecin-3.33
307126Popławska Monika ---2.84
307127Rek Maciej ---2.84