Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Szaga 2017

Organizator Klub Sportowy HADES
Miejsce woj. wielkopolskie - Chodzież
Data 14 - 16 lip 2017
Adres bazy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2, 64-800 Chodzież
Strona www http://szaga.fla.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 71

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
17
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą83.00
25093Kopacz Piotr -Gdynia-78.85
3131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team77.08
4316Krasowski Tomasz -Wrocław-68.54
4320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-68.54
699Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy67.69
6148Jurkowski Dariusz -Szczecin-67.69
8103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight64.31
9101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)64.20
10102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)64.04
11141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team61.50
121032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków43.57
136428Zgoła Tomasz ---35.88
146477Żurek Maria ---12.81
146478Nowosielski Jędrzej ---12.81
142037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie12.81
142718Zając Marcin ---12.81

Trasa TR150

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
31
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-50.00
-12510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka50.00
-167Konieczna Krystyna -Lipka-50.00
2-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36048.78
-311572Matuszewska Anula ---25.93
3-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp47.89
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos47.19
5-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl45.70
5-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-45.70
7-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-44.08
8-1488Galla Jacek -Mochyadventuresport.pl42.85
9-1364Ciesielski Witold -GdanskMR41.68
10-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka39.83
11-105Fałowski Rafał -Gajków-39.17
12-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-33.14
13-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl32.81
13-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN32.81
13-5030Procek Tomasz ---32.81
16-2163Domachowski Szymon ---31.69
17-646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław31.42
18-813Kowalski Krzysztof -Wołów-30.98
18-809Rudnicki Mariusz -Wołów-30.98
20-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-30.50
21-693Smejda Andrzej -Warszawa-29.77
22-11649Topolewski Jarosław ---29.44
22-6795Horanin Paweł ---29.44
22-489Grabowski Marcin -PoznańLeśni Poznań29.44
25-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure28.38
26-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan15.77
27-11687Wydymus Szymon ---14.72
28-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-12.62

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
23
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1426Górczyński Paweł -WiryNapier...acze21.50
22713Konczalski Jarosław ---19.63
3765Komorowski Mateusz -Warszawa-18.16
4847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)15.63
5418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team15.56
6784Wiatr Wojciech -Poznań:)13.08
7139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team11.43
7232Jurkowski Bartłomiej -Czarnków-11.43
9565Kaczmarek Beata -PoznańSTR Poznań11.33
9475Seide Sylwia -Poznań-11.33
113808Tomaszyk Adam ---11.31
115107Hałas Maciej ---11.31
113807Orzechowski Piotr ---11.31
14227Ignaczak Paweł -PoznańDrużyna Twojej Starej11.26
15763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers11.06
16125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie8.98
176849Mlonek Grzegorz ---7.60
176737Leszczyńska Magdalena ---7.60
197024Nolka-Wisniews Karol ---6.74
19794Chojnowski Tomasz -ToruńBanda Łysego6.74
197023Glogowski Maciej ---6.74
227059Szewczyk Krzysztof ---5.52
236037Skupień Andrzej ---3.68