Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Abentojra 2018 2018

Organizator Abentojra
Miejsce woj. warmińsko-mazurskie - Olsztyn
Data 1 wrz 2018
Adres bazy
Strona www http://www.abentojra.pl
Regulamin
Opis warmińsko-mazurski rajd na orientację
Liczba zapisanych zawodników 85
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
42
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA50.00
1-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36050.00
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°49.81
-211304Jarosiewicz Małgorzata ---38.10
3-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl49.33
-311312Lipińska Katarzyna ---35.13
4-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure43.59
-411306Ostaszkiewicz Jola ---30.74
-5968Gruziel-Słomka Magdalena -WarszawaTeam 36026.35
5-3090Piwakowski Wojciech ---42.53
6-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan40.75
-611331Sambor Małgorzata ---24.15
7-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-40.73
8-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-38.96
9-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-37.31
10-1378Bożyczko Mariusz -ElblągPerełki z Elbląga35.62
11-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA35.60
12-1819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?35.57
13-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy34.19
14-5097Szypliński Michał -brakTeam 360°33.49
15-693Smejda Andrzej -Warszawa-31.90
16-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad30.30
17-14463Niegowski Arkadiusz -WarszawaSPeCe30.15
18-11350Orzoł Piotr ---28.57
19-11348Wiśniewski Włodzimierz ---28.56
20-11349Lindemann Andrzej ---28.54
21-11426Piekarski Paweł ---26.96
22-3941Urban Krzysztof ---26.70
23-3940Namiotko Wojciech ---26.69
24-3721Radzki Daniel --Cyborg Team25.12
25-11440Zagożdżon Witold ---25.11
26-3935Kulwikowski Michał ---23.83
27-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-23.83
28-11338Jarosiewicz Radosław ---23.82
29-3101Polewko Waldemar ---23.80
30-3107Cisoń Mateusz ---23.65
31-14313Ścibor-Rylski Michał -Warszawa-21.87
32-3727Kuncewicz Piotr --Szybcy Inaczej16.41
33-3729Sawko Kamil --Szybcy Inaczej16.03
34-1076Filipek Piotr -Poznań-14.69
35-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan10.68
36-1722Szewczyk Szymon ---1.34

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
43
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA26.50
2890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-25.99
3110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS24.09
4459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo23.50
510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo22.55
61530Kraciuk Piotr ---20.08
71521Bowszys Maciej ---18.64
8564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-17.33
999Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy17.28
10678Kaliciński Marek -WarszawaUKA17.13
111523Jabłoński Krzysztof ---16.35
123451Veith Piotr ---16.05
13157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise15.86
142071Krochmal Małgorzata ---15.12
152072Krochmal Grzegorz ---15.12
16125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie14.99
173447Bacławska Magdalena ---14.99
185864Piórkowski Piotr ---14.98
193442Skórka Robert ---14.98
201607Żyźniewski Cezary ---14.97
213925Żychliński Mateusz ---14.79
22765Komorowski Mateusz -Warszawa-13.86
234495Kokłowski Daniel -GdyniaTerytorials13.76
24801Kluska Wojciech -ToruńMKS SKARMAT10.76
25116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze9.53
26591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze9.53
276154Ruchała Karol ---8.94
283785Sadura Kinga ---8.34
293395Kamiński Robert ---7.75
301904Kosakowski Tomasz ---7.52
311903Kosakowski Krzysztof --Siła i Masa7.52
324775Szopiński Adam ---7.51
331282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia7.40
341281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia7.40
356219Kowalczyk Bartłomiej ---6.80
366220Leszczuk Patrycja ---6.80
376223Kramek Radek ---6.28
386224Mejsner Grzegorz ---6.28
396225Kajczyński Sebastian ---6.28
406226Dublaszewski- Marcin ---6.28
416236Tryk Piotr ---6.00
426237Chojnowski Rafał ---6.00
436238Barczewski Krzysztof ---6.00

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się