Puchar Maratonów na Orientację

 

Czarna Cobra 2018

Organizator Nadleśnictwo Karnieszewice
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Manowo
Data 21 lip 2018
Adres bazy
Strona www http://cobra.js1373.pl
Regulamin
Opis Czarna Cobra najlepsza impreza na orientacje na świecie! Mapy tradycyjnie wojskowe nieaktualne. Zawodnicy poza kondycją fizyczną i nawigacją muszą zmagać się ze zmianami w terenie!

Lista startowa

Trasa: TP7
Czas startu
21 lipca 2018 11:03
Limit czasu
12
liczba PK
12
Liczba zawodników
16
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 1164 Hanna Warcholińska-Łoś Koszalin - K - - 24 czerwca 2018 17:29
- 1165 Błażej Kiepuszewski Włynkówko - M - - 25 czerwca 2018 11:02
- 1166 Daniel Strukiel Koszalin - M - - 25 czerwca 2018 13:38
- 1140 Agata Masztalerz Kołobrzeg Ptysie Na Trasie K - - 26 czerwca 2018 07:23
- 1170 Marek Jochemczyk Kołobrzeg Ptysie Na Trasie M - - 27 czerwca 2018 07:04
- 1173 Tomasz Borejko Warszawa TiPi M - - 29 czerwca 2018 23:46
- 1175 Ola Kopacz Koszalin - K - - 2 lipca 2018 16:21
- 1176 Marta Bielińska Rosnowo - K - - 2 lipca 2018 20:49
- 1177 Piotr Wilkowski Koszalin - M - - 3 lipca 2018 19:24
- 1179 Monika Wysoczańska Koszalin - K - - 6 lipca 2018 10:33
- 1188 Kacper Wszeborowski Ełk X Ełcka Zmarzlina 2019 M - - 10 lipca 2018 12:47
- 1187 Agnieszka Wszeborowska Ełk X Ełcka Zmarzlina 2019 K - - 10 lipca 2018 12:55
- 1198 Paweł Chwedoruk Koszalin - M - - 14 lipca 2018 12:44
- 1204 Michał Sawicki Kołobrzeg - M - - 14 lipca 2018 21:09
- 1205 Darek Ziomek Koszalin - M - - 14 lipca 2018 21:32
- 1206 Joanna Ziomek Koszalin - K - - 14 lipca 2018 21:37

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
21 lipca 2018 11:00
Limit czasu
12
liczba PK
22
Liczba zawodników
59
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M - - 7 czerwca 2018 15:34
- 763 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers M - - 7 czerwca 2018 20:25
- 31 Wiesław Rusak X Ełcka Zmarzlina 2019 X Ełcka Zmarzlina 2019 M - - 7 czerwca 2018 22:53
- 1143 Andrzej Krzemiński Koszalin - M - - 8 czerwca 2018 00:16
- 110 Karol Gostomczyk Studzienice PLATINUM Ubezpieczenia M - - 8 czerwca 2018 07:06
- 344 Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz Cwane lisy K - - 8 czerwca 2018 07:21
- 504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy M - - 8 czerwca 2018 09:16
- 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M - - 8 czerwca 2018 15:23
- 466 Pawel Pruszkowski Kraśnik UKS Traper Złocieniec M - - 8 czerwca 2018 18:22
- 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team M - - 8 czerwca 2018 18:25
- 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze M - - 10 czerwca 2018 11:58
- 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - - 10 czerwca 2018 12:21
- 213 Olaf Kacprzycki Warszawa - M - - 11 czerwca 2018 10:42
- 157 Roman Gorczyca Ełk - M - - 11 czerwca 2018 20:57
- 564 Dariusz Wszeborowski Ełk X Ełcka Zmarzlina 2019 M - - 12 czerwca 2018 15:11
- 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M - - 12 czerwca 2018 15:54
- 1149 Michał Żmiejko Lubiń Klasztor Lubiń M - - 12 czerwca 2018 21:00
- 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo M - - 13 czerwca 2018 08:07
- 1151 Paweł Ćwidak Gdańsk SKPT Gdańsk M - - 13 czerwca 2018 18:38
- 307 Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk M - - 13 czerwca 2018 23:16
- 1152 Tomasz Majewski Koszalin - M - - 13 czerwca 2018 23:57
- 1153 Remigiusz Jankowski Kołobrzeg - M - - 14 czerwca 2018 19:12
- 890 Grzegorz Jurjewicz Morąg - M - - 14 czerwca 2018 20:31
- 1154 Łukasz Jakubowski Kamień Pomorski KB Kamien Pomorski M - - 16 czerwca 2018 15:37
- 1155 Jarosław Piechowiak Szczecin - M - - 17 czerwca 2018 22:26
- 1156 Urszula Żarek Police - K - - 17 czerwca 2018 22:28
- 27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - - 18 czerwca 2018 08:38
- 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze K - - 18 czerwca 2018 14:46
- 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze M - - 18 czerwca 2018 22:56
- 25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - - 19 czerwca 2018 17:51
- 1161 Robert Piechocki Koszalin - M - - 20 czerwca 2018 21:39
- 1169 Mateusz Ciućka Koszalin Szwędacze Koszalin M - - 25 czerwca 2018 23:44
- 1171 Aleksander Dańczak Ustka - M - - 29 czerwca 2018 11:58
- 1174 Jerzy Goworski Szczecin - M - - 2 lipca 2018 22:11
- 800 Dominika Welz Gdańsk Wataha / Morenka Team K - - 5 lipca 2018 08:40
- 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M - - 5 lipca 2018 14:46
- 1178 Laura Nowak Świnoujście - K - - 6 lipca 2018 01:08
- 1172 Jaroslaw Kaminski Starogard Gdanski - M - - 7 lipca 2018 20:39
- 1180 Anna Kamińska Starogard Gdanski - K - - 7 lipca 2018 20:44
- 240 Bartosz Klepacki Police - M - - 7 lipca 2018 23:47
- 293 Robert Janowski Szczecin - M - - 8 lipca 2018 14:24
- 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - - 8 lipca 2018 22:06
- 1184 Waldemar Howil Gryfino - M - - 9 lipca 2018 16:25
- 1186 Marek Pawluch Kościerzyna - M - - 9 lipca 2018 22:24
- 1189 Marcin Filipek Choszczno DAS/12BZ M - - 10 lipca 2018 19:32
- 1190 Lila Kluza-Howil Gryfino - K - - 11 lipca 2018 10:16
- 1191 Jakub Skotnicki Koszalin - M - - 11 lipca 2018 10:52
- 470 Barbara Wysocka Poznań - K - - 11 lipca 2018 11:22
- 186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M - - 12 lipca 2018 12:16
- 116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M - - 12 lipca 2018 14:36
- 591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K - - 12 lipca 2018 14:38
- 556 Adam Michalski Piaseczno Hałabała M - - 13 lipca 2018 08:04
- 165 Robert Kujawski Siemirowice - M - - 13 lipca 2018 08:38
- 1195 Robert Wrona Polanów - M - - 13 lipca 2018 12:43
- 1196 Michał Niemczyk Kolonia Kotków - M - - 13 lipca 2018 13:08
- 1197 Agnieszka Pozorska Szlachta STK LUKS "Pol" Czersk K - - 14 lipca 2018 13:26
- 1199 Jacek Wąsicki Słupsk Stopa Słupsk M - - 14 lipca 2018 15:28
- 1202 Joanna Rz Koszalin - K - - 14 lipca 2018 20:14
- 1203 Jacek Rz Koszalin - M - - 14 lipca 2018 20:37

Lista startowa

Trasa: TR50
Czas startu
21 lipca 2018 11:01
Limit czasu
8
liczba PK
12
Liczba zawodników
14
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 1141 Grzegorz Szymański Dźwirzyno Hotele Nadmorskie M - - 7 czerwca 2018 23:56
- 1145 Łukasz Winkel Koszalin - M - - 11 czerwca 2018 18:04
- 1146 Łukasz Pelech Koszalin Kospel M - - 11 czerwca 2018 22:22
- 1148 Anna Koszykowska Koszalin Hotele Nadmorskie K - - 12 czerwca 2018 14:05
- 1150 Jerzy Winkel Koszalin - M - - 13 czerwca 2018 17:52
- 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M - - 27 czerwca 2018 22:59
- 1181 Anna Michalak Koszalin - K - - 8 lipca 2018 19:44
- 1070 Paweł Olszański Szczecin - M - - 9 lipca 2018 18:03
- 1071 Joanna Olszańska Szczecin - K - - 9 lipca 2018 18:04
- 297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - - 12 lipca 2018 20:47
- 853 Maciej Wolny Skoki - M - - 12 lipca 2018 21:21
- 1192 Paulina Pietrzyk Sianów - K - - 12 lipca 2018 21:56
- 1193 Mateusz Pietrzyk Sianów - M - - 12 lipca 2018 22:00
- 1208 Jacek Gałaguz Koszalin - M - - 15 lipca 2018 00:57