Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Czarna Cobra 2018

Organizator Nadleśnictwo Karnieszewice
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Manowo
Data 21 lip 2018
Adres bazy
Strona www http://cobra.js1373.pl
Regulamin
Zapis na 7 czerwca 2018   -   15 lipca 2018
Opis Czarna Cobra najlepsza impreza na orientacje na świecie! Mapy tradycyjnie wojskowe nieaktualne. Zawodnicy poza kondycją fizyczną i nawigacją muszą zmagać się ze zmianami w terenie!
Liczba zapisanych zawodników 97
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP50

Czas startu
21 lipca 2018 11:00
Limit czasu
12
liczba PK
22
Liczba zawodników
67
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą53.00
21151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk48.76
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team48.76
4131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team39.66
5110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS38.85
627Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń34.16
7165Kujawski Robert -Siemirowice-33.37
71196Niemczyk Michał -Kolonia Kotków-33.37
91199Wąsicki Jacek -SłupskStopa Słupsk33.17
951Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK33.17
11186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin32.55
12149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl29.04
131169Ciućka Mateusz -KoszalinSzwędacze Koszalin25.78
14800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team24.75
15284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT22.70
151353Stanek Dominika -SzczecinRUDY KOT22.70
171154Jakubowski Łukasz -Kamień PomorskiKB Kamien Pomorski22.34
17201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze22.34
17158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze22.34
20307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk22.29
21556Michalski Adam -PiasecznoHałabała21.04
22344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy19.76
231186Pawluch Marek -Kościerzyna-13.15
246068Kamiński Jarosław ---12.90
241180Kamińska Anna -Starogard Gdanski-12.90
26564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-12.85
26157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise12.85
28890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-12.30
295854Klepczyńska Sylwia ---12.13
29666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze12.13
311143Krzemiński Andrzej -Koszalin-11.95
311161Piechocki Robert -Koszalin-11.95
311174Goworski Jerzy -Szczecin-11.95
31240Klepacki Bartosz -Police-11.95
35470Wysocka Barbara -Poznań-11.86
35763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers11.86
37116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze11.35
37591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze11.35
39504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy11.29
391197Pozorska Agnieszka -SzlachtaSTK LUKS "Pol" Czersk11.29
41293Janowski Robert -Szczecin-10.68
421153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-10.32
431203Rz Jacek -Koszalin-9.98
431202Rz Joanna -Koszalin-9.98
451149Żmiejko Michał -LubińKlasztor Lubiń9.86
461195Wrona Robert -Polanów-9.75
472310Pruszkowski Paweł ---8.93
486159Czarnecka Agata ---8.78
486160Czapiewski Piotr ---8.78
506163Kluza-Howil Lila ---8.68
501184Howil Waldemar -Gryfino-8.68

Trasa TR50

Czas startu
21 lipca 2018 11:01
Limit czasu
8
liczba PK
12
Liczba zawodników
14
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
1141Szymański Grzegorz DźwirzynoHotele NadmorskieM--2018-06-07 21:56:33
1145Winkel Łukasz Koszalin-M--2018-06-11 16:04:14
1146Pelech Łukasz KoszalinKospelM--2018-06-11 20:22:59
1148Koszykowska Anna KoszalinHotele NadmorskieK--2018-06-12 12:05:33
1150Winkel Jerzy Koszalin-M--2018-06-13 15:52:45
776Wesołowski Stefan 🥈KołobrzegCobra Rajd TeamM--2018-06-27 20:59:26
1181Michalak Anna Koszalin-K--2018-07-08 17:44:29
1070Olszański Paweł Szczecin-M--2018-07-09 16:03:25
1071Olszańska Joanna Szczecin-K--2018-07-09 16:04:28
297Wolny Sebastian SkokiTour De Sklep Skoki TeamM--2018-07-12 18:47:44
853Wolny Maciej Skoki-M--2018-07-12 19:21:48
1192Pietrzyk Paulina Sianów-K--2018-07-12 19:56:19
1193Pietrzyk Mateusz Sianów-M--2018-07-12 20:00:33
1208Gałaguz Jacek Koszalin-M--2018-07-14 22:57:26

Trasa TP7

Czas startu
21 lipca 2018 11:03
Limit czasu
12
liczba PK
12
Liczba zawodników
16
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
1164Warcholińska-Łoś Hanna Koszalin-K--2018-06-24 15:29:46
1165Kiepuszewski Błażej Włynkówko-M--2018-06-25 09:02:59
1166Strukiel Daniel Koszalin-M--2018-06-25 11:38:46
1140Masztalerz Agata KołobrzegPtysie Na TrasieK--2018-06-26 05:23:37
1170Jochemczyk Marek KołobrzegPtysie Na TrasieM--2018-06-27 05:04:50
1173Borejko Tomasz WarszawaTiPiM--2018-06-29 21:46:57
1175Kopacz Ola Koszalin-K--2018-07-02 14:21:57
1176Bielińska Marta Rosnowo-K--2018-07-02 18:49:52
1177Wilkowski Piotr Koszalin-M--2018-07-03 17:24:41
1179Wysoczańska Monika Koszalin-K--2018-07-06 08:33:05
1188Wszeborowski Kacper EłkX Ełcka Zmarzlina 2019M--2018-07-10 10:47:02
1187Wszeborowska Agnieszka EłkX Ełcka Zmarzlina 2019K--2018-07-10 10:55:47
1198Chwedoruk Paweł Koszalin-M--2018-07-14 10:44:33
1204Sawicki Michał Kołobrzeg-M--2018-07-14 19:09:53
1205Ziomek Darek Koszalin-M--2018-07-14 19:32:12
1206Ziomek Joanna Koszalin-K--2018-07-14 19:37:10