Puchar Maratonów na Orientację

 

Nocna Masakra 2018

Organizator Maratony
Miejsce woj. wielkopolskie - Trzcianka
Data 15 - 16 gru 2018
Adres bazy Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Staszica 6, 64-980 Trzcianka
Strona www http://nocnamasakra.pl
Regulamin http://maratony.home.pl/masakra/regulamin2018.htm
Opis Rajd w najdłuższą noc w roku.

Lista startowa

Trasa: TE 150
Czas startu
15 grudnia 2018 17:30
Limit czasu
18
liczba PK
30
Liczba zawodników
0
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
15 grudnia 2018 19:00
Limit czasu
10
liczba PK
10
Liczba zawodników
30
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
226 Radosław Wójcik Sulęcin - M - - 2 listopada 2018 16:41
447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M - - 2 listopada 2018 20:32
147 Jerzy Krupowies Szczecin - M - OK 4 listopada 2018 09:22
1367 Radosław Hoffmann Toruń - M - OK 11 listopada 2018 15:52
209 Łukasz Stefaniak Szczecin - M - OK 20 listopada 2018 09:06
136 Grzegorz Żegliński Szczecin Cała Naprzód M - OK 26 listopada 2018 21:05
161 Robert Petersburski Mierzyn MIERZYN M - OK 27 listopada 2018 09:19
1398 Waldemar Łastowski Piła 4 RUN Team Piła M - OK 27 listopada 2018 12:35
179 Sylwia Telatyńska Choszczno Aktywne Choszczno K - OK 27 listopada 2018 21:04
181 Kamil Dzietczyk Szczecin AKTYWNE CHOSZCZNO M - OK 27 listopada 2018 21:20
237 Katarzyna Figołuszka Jankowice Aktywne Choszczno K - OK 28 listopada 2018 11:49
1399 Marcin Gapinski Piła Giro di Zawada M - OK 28 listopada 2018 22:16
1402 Przemysław Kociuba Szczecin TT Szczecin M - OK 30 listopada 2018 16:15
1404 Rafał Kosicki Zawada Giro di Zawada M - OK 1 grudnia 2018 13:17
1405 Tomasz Ciepły Piła GIRO DI ZAWADA M - OK 1 grudnia 2018 13:22
243 Mateusz Prusek Wisła Wielka Aktywne Choszczno M - OK 1 grudnia 2018 21:25
294 Marcin Potocki Żary - M - OK 1 grudnia 2018 23:45
1410 Krystian Petersburski Mierzyn KOS BnO Szczecin M - OK 2 grudnia 2018 15:04
1412 Roman Gałka Gorzów Wielkopolski - M - - 3 grudnia 2018 08:33
435 Marcin Bąkowski Poznań KLUB ŚLIMAKA TORPEDY M - - 5 grudnia 2018 15:07
1418 Mariusz Perdian Stargard - M - OK 6 grudnia 2018 13:53
1419 Piotr Prusiński Szczecin Jaskinia Behemota M - OK 6 grudnia 2018 14:26
799 Przemysław Zdrojkowski Toruń - M - - 10 grudnia 2018 00:04
1428 Eliza Jaczynowska Poznań - K - OK 10 grudnia 2018 23:49
1430 Paweł Jaworski Szczecin #TymTriTeam M - - 11 grudnia 2018 16:18
1431 Klaudia Maślanka Szczecin - K - OK 11 grudnia 2018 16:52
1438 Bartłomiej Mazan Szczecin KOS BnO Szczecin M - - 13 grudnia 2018 23:14
1439 Aleksandra Mazan Złocieniec UKS "Traper" Złocieniec K - - 14 grudnia 2018 10:05
339 Marcin Prys Gryfino - M - - 14 grudnia 2018 16:02
1441 Krzysztof Jędraszczyk Gryfino - M - - 14 grudnia 2018 19:04

Lista startowa

Trasa: TP16h
Czas startu
15 grudnia 2018 17:00
Limit czasu
16
liczba PK
40
Liczba zawodników
13
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - OK 1 listopada 2018 22:52
155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M - OK 4 listopada 2018 12:04
1359 Robert Kędziora Owczegłowy PAGANRUNNER M - OK 4 listopada 2018 14:54
722 Michał Kopczewski Warszawa - M - OK 11 listopada 2018 16:43
103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight M - OK 13 listopada 2018 12:36
1392 Piotr Szaciłowski Świnoujście - M - OK 22 listopada 2018 14:01
141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - OK 26 listopada 2018 22:02
159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M - OK 27 listopada 2018 13:25
148 Dariusz Jurkowski Szczecin - M - OK 27 listopada 2018 19:14
1407 Adrianna Łyjak Koszalin - K - - 2 grudnia 2018 00:16
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo M - OK 2 grudnia 2018 18:27
1411 Sebastian Kukliński Białogard - M - - 2 grudnia 2018 21:17
311 Krzysztof Spychała Poznań - M - OK 3 grudnia 2018 20:51

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
15 grudnia 2018 17:00
Limit czasu
15
liczba PK
20
Liczba zawodników
53
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
183 Jerzy Ścibisz Szczecin - M - - 1 listopada 2018 23:36
466 Pawel Pruszkowski Kraśnik UKS Traper Złocieniec M - OK 4 listopada 2018 12:02
110 Karol Gostomczyk Studzienice PLATINUM Ubezpieczenia M - - 4 listopada 2018 13:09
260 Szymon Wojtczak Szczecin brightOne M - OK 5 listopada 2018 10:19
174 Rafał Ostromęcki Warszawa - M - OK 6 listopada 2018 00:53
156 Jacek Baraniecki Szczecin OA PTTK M - OK 6 listopada 2018 18:11
1375 Marek Wągrodzki Górzno Na Skuśkę M - OK 7 listopada 2018 11:38
290 Marek Gliszczyński Gutowiec Perpetual Motion Squad M - OK 7 listopada 2018 18:42
196 Łukasz Żurawski Police Skraj Bagna M - OK 8 listopada 2018 06:20
240 Bartosz Klepacki Police - M - OK 11 listopada 2018 03:00
108 Robert Jendrzejewski Szczecin Skraj Bagna M - OK 12 listopada 2018 17:49
337 Janusz Adamski Szczecin - M - OK 12 listopada 2018 20:03
1385 Barbara Aleksandra Adamska Szczecin Duo Life Team K - OK 12 listopada 2018 20:16
173 Grzegorz Wójtowicz Szczecin Skraj Bagna M - OK 12 listopada 2018 20:23
1386 Jędrzej Ziółkowski Trzcianka Nadleśnictwo Trzcianka M - OK 14 listopada 2018 08:01
31 Wiesław Rusak X Ełcka Zmarzlina 2019 X Ełcka Zmarzlina 2019 M - - 18 listopada 2018 19:18
1388 Paweł Graczykowski Police - M - OK 18 listopada 2018 20:35
1389 Szczepan Ziółkowski Stargard - M - OK 18 listopada 2018 22:29
1391 Marcin Mikowski Sulbiny - M - - 20 listopada 2018 16:23
125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie M - OK 20 listopada 2018 18:41
1155 Jarosław Piechowiak Szczecin - M - - 20 listopada 2018 19:49
1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - M - OK 20 listopada 2018 21:01
1387 Adam Gąsiorek Sulęcin - M - OK 20 listopada 2018 21:02
1393 Ernest Kaiser Gorzów Wlkp. MTB4FUN M - OK 22 listopada 2018 21:45
1394 Tomasz Łukawski Rząśnik Road-Racing.pl M - OK 22 listopada 2018 21:58
227 Paweł Ignaczak Poznań Drużyna Twojej Starej M - OK 26 listopada 2018 10:24
171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - OK 28 listopada 2018 18:20
682 Krzysztof Urbański Kraków TAKADA bękarty M - OK 29 listopada 2018 09:04
245 Rafał Pocierznicki Szczecin 12 BZ M - OK 29 listopada 2018 12:50
244 Sylwia Godlewska-Pocierznicka Szczecin - K - OK 29 listopada 2018 17:53
228 Krzysztof Siemieniuk Dobrzyniewo Duże Ślepe Kociaki Team M - - 29 listopada 2018 20:11
27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - OK 29 listopada 2018 21:27
1401 Tomasz Pająk Złotów Aboriginals M - - 30 listopada 2018 11:58
1413 Małgorzata Radomska Szczecin - K - OK 3 grudnia 2018 08:39
163 Marcin Kaczyński Szczecin - M - OK 3 grudnia 2018 08:43
1414 Andrzej Szreiber Gołąbek - M - OK 3 grudnia 2018 11:46
1415 Mikołaj Bolczyk Piła PGSE M - OK 3 grudnia 2018 21:53
336 Michał Fiedosiuk Wągrowiec - M - OK 4 grudnia 2018 11:42
1416 Dominik Majer Martew - M - OK 4 grudnia 2018 19:11
330 Tomasz Gąsiorek G - M - - 4 grudnia 2018 21:36
1420 Bartosz Bryśkiewicz Szczecin - M - OK 6 grudnia 2018 21:23
186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M - - 10 grudnia 2018 12:29
1421 Piotr Miętek Białogard CFR M - OK 10 grudnia 2018 21:41
1429 Rafał Purczyński Szczecin CFR M - OK 11 grudnia 2018 10:09
105 Rafał Fałowski Gajków - M - OK 11 grudnia 2018 14:42
8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M - - 11 grudnia 2018 16:38
646 Paweł Firuta Wrocław - M - - 12 grudnia 2018 15:41
1436 Marcin Owczarski Chojnice MMGO M - - 12 grudnia 2018 21:03
784 Wojciech Wiatr Poznań :) M - - 12 grudnia 2018 21:28
25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - - 12 grudnia 2018 21:47
264 Dariusz Burak Gorzów Wielkopolski - M - - 12 grudnia 2018 22:12
1437 Mateusz Seńków Szczecin - M - - 13 grudnia 2018 18:45
1440 Krzysztof Rupniewski Szczecin - M - - 14 grudnia 2018 18:48

Lista startowa

Trasa: TR200
Czas startu
15 grudnia 2018 17:30
Limit czasu
15
liczba PK
20
Liczba zawodników
34
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - OK 1 listopada 2018 19:25
115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - - 1 listopada 2018 20:04
284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT M - OK 1 listopada 2018 20:20
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - OK 2 listopada 2018 09:12
2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - OK 2 listopada 2018 13:27
1353 Dominika Stanek Szczecin Rudy Kot K - OK 2 listopada 2018 14:09
4 Łukasz Mirowski Wrocław - M - OK 2 listopada 2018 14:57
168 Andrzej Czubalski Pruszków Andrzej Czubalski M - OK 2 listopada 2018 15:26
146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - OK 2 listopada 2018 21:20
208 Bartłomiej Sobieszczański Poznań - M - OK 3 listopada 2018 14:42
1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - OK 4 listopada 2018 18:42
303 Paweł Cichoń Poznań KOPER Architektura M - - 5 listopada 2018 10:48
122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - OK 6 listopada 2018 13:12
6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - OK 7 listopada 2018 15:16
197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN M - OK 7 listopada 2018 17:33
113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M - OK 8 listopada 2018 21:12
5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - OK 11 listopada 2018 14:58
533 Krzysiek Pyta Bytom ciecierzyca wełnowiec M - OK 14 listopada 2018 23:34
34 Paweł Mantycki Bydgoszcz BikeBoys.pl Orientujemy M - OK 15 listopada 2018 17:55
3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - OK 18 listopada 2018 21:06
120 Roman Królikowski Modlniczka - M - OK 19 listopada 2018 18:48
199 Zbigniew Kowal Słupsk STOPA SŁUPSK, MORPOL M - OK 27 listopada 2018 14:27
1406 Borys Boczkowski Szczecin - M - OK 1 grudnia 2018 22:14
249 Przemysław Wieliński Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK 1 grudnia 2018 22:58
312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - OK 3 grudnia 2018 08:36
1396 Paweł Talaga Kraków - M - OK 3 grudnia 2018 20:19
268 Zbigniew Borciuch Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK 3 grudnia 2018 23:56
270 Sławomir Juszczyk Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK 4 grudnia 2018 00:08
7 Tomasz Zadworny Łódź - M - OK 7 grudnia 2018 22:46
251 Tomasz Juszczyk Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK 10 grudnia 2018 13:26
323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K - - 11 grudnia 2018 15:24
1435 Konrad Rochowski Poznań KS HADES M - - 12 grudnia 2018 13:37
321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M - - 12 grudnia 2018 14:05
791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - - 12 grudnia 2018 23:52

Lista startowa

Trasa: TR100
Czas startu
15 grudnia 2018 17:30
Limit czasu
10
liczba PK
10
Liczba zawodników
2
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
1403 Grzegorz Grabiec Wrocław - M - OK 1 grudnia 2018 07:54
1409 Tymoteusz Mitlewski Wroclaw - M - OK 2 grudnia 2018 11:34