Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Nocna Masakra 2018

Organizator Maratony
Miejsce woj. wielkopolskie - Trzcianka
Data 15 - 16 gru 2018
Adres bazy Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Staszica 6, 64-980 Trzcianka
Strona www http://nocnamasakra.pl
Regulamin http://maratony.home.pl/masakra/regulamin2018.htm
Zapis na 1 listopada 2018   -   16 grudnia 2018
Opis Rajd w najdłuższą noc w roku.
Liczba zapisanych zawodników 140

Wirtualny wyścig 3Drerun

TR200    TP16h    TP50    TR100    TP25   

 

Wyniki

Trasa TR200

Czas startu
15 grudnia 2018 17:30
Limit czasu
15
liczba PK
20
Liczba zawodników
39
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-2Brudło Paweł 🥇3DRerunWarszawaKTE Tramp100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
-11353Stanek Dominika -SzczecinRUDY KOT100.00
2-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-92.78
2-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-92.78
-3323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin84.64
-45351Żeglińska Agnieszka -Szczecin-4.80
4-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-84.81
-43089Stanek Asia 🥇---4.80
4-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia84.81
6-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl83.80
7-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN79.11
7-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl79.11
7-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT79.11
10-120Królikowski Roman -Modlniczka-74.68
11-1396Talaga Paweł -Kraków-74.60
12-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-69.54
13-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin66.89
14-314Rochowski Konrad -PoznańKS Hades/AR Poznań63.22
15-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-61.96
16-7Zadworny Tomasz -Łódź-59.17
17-34Mantycki Paweł -BydgoszczBikeBoys.pl Orientujemy58.16
18-301Paszkowski Wojciech -Białystok-56.90
19-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure53.74
20-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek53.23
21-208Sobieszczański Bartłomiej -PoznańMTB MEBLOPOL49.31
21-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL49.31
23-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura48.93
24-533Pyta Krzysiek -Bytomciecierzyca wełnowiec45.52
25-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski34.14
26-251Juszczyk Tomasz -SzczecinPrzyjaciele Konrada29.08
26-270Juszczyk Sławomir -SzczecinPrzyjaciele Konrada29.08
28-1406Boczkowski Borys -SzczecinPrzyjaciele Konrada29.05
29-268Borciuch Zbigniew -SzczecinPrzyjaciele Konrada29.02
30-249Wieliński Przemysław -SzczecinPrzyjaciele Konrada28.98
31-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan23.94
32-260Wojtczak Szymon -SzczecinInit3.78
33-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO3.15

Trasa TP16h

Czas startu
15 grudnia 2018 17:00
Limit czasu
16
liczba PK
40
Liczba zawodników
13
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team103.00
21392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-98.80
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi98.80
4236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails93.21
5141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team87.02
610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo74.56
71359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER74.39
8103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight63.59
9722Kopczewski Michał -Warszawa-58.36
10148Jurkowski Dariusz -Szczecin-43.12
111407Łyjak Adrianna -Koszalin-33.10
121411Kukliński Sebastian -Białogard-33.06

Trasa TP50

Czas startu
15 grudnia 2018 17:00
Limit czasu
15
liczba PK
20
Liczba zawodników
56
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą53.00
2110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS45.10
327Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń34.77
41394Łukawski Tomasz -RząśnikRoad-Racing.pl33.71
41393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN33.71
41387Gąsiorek Adam -Sulęcin-33.71
78Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI31.42
8105Fałowski Rafał -Gajków-30.32
9183Ścibisz Jerzy -Szczecin-29.34
91436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO29.34
11260Wojtczak Szymon -SzczecinInit28.11
12290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad28.02
13245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ27.98
13244Godlewska-Pocierznicka Sylwia -Szczecin-27.98
15264Burak Dariusz -Gorzów Wielkopolski-26.89
16173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna25.14
16108Jendrzejewski Robert -SzczecinSkraj Bagna25.14
16196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna25.14
19784Wiatr Wojciech -Poznań:)23.82
201386Ziółkowski Jędrzej -TrzciankaNadleśnictwo Trzcianka22.15
211389Ziółkowski Szczepan -Stargard-22.10
22171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad21.62
221375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę21.62
22174Ostromęcki Rafał -Warszawa-21.62
25227Ignaczak Paweł -PoznańDrużyna Twojej Starej21.60
261416Majer Dominik -Martew-21.10
271429Purczyński Rafał -SzczecinCFR20.71
271421Miętek Piotr -BiałogardCFR20.71
295986Adamska Barbara ---20.69
30337Adamski Janusz -Szczecin-20.66
31186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin19.45
32228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team10.89
335955Gąsiorek Tomasz ---10.81
34240Klepacki Bartosz -Police-10.80
351327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-10.73
366115Pławaś Marta ---10.71
37125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie10.68
381437Seńków Mateusz -Szczecin-10.01
391440Rupniewski Krzysztof -Szczecin-9.99
40156Baraniecki Jacek -SzczecinOA PTTK7.56
41646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław6.05
421388Graczykowski Paweł -Police-5.54
431414Szreiber Andrzej -Gołąbek-4.75
441420Bryśkiewicz Bartosz -Szczecin-2.52
451415Bolczyk Mikołaj -PiłaPGSE2.51
45682Urbański Krzysztof -KrakówTAKADA bękarty2.51

Trasa TR100

Czas startu
15 grudnia 2018 17:30
Limit czasu
10
liczba PK
10
Liczba zawodników
2
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-1403Grabiec Grzegorz -Wrocław-50.00
2-1409Mitlewski Tymoteusz -Wroclaw-25.00

Trasa TE150

Czas startu
15 grudnia 2018 17:30
Limit czasu
18
liczba PK
30
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się

Trasa TP25

Czas startu
15 grudnia 2018 19:00
Limit czasu
10
liczba PK
10
Liczba zawodników
30
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
226Wójcik Radosław Sulęcin-M--2018-11-02 15:41:30
447Dolatowski Marek Świebodzini tak się zgubięM--2018-11-02 19:32:13
147Krupowies Jerzy Szczecin-M-OK2018-11-04 08:22:58
1367Hoffmann Radosław Toruń-M-OK2018-11-11 14:52:11
209Stefaniak Łukasz Szczecin-M-OK2018-11-20 08:06:18
136Żegliński Grzegorz SzczecinCała NaprzódM-OK2018-11-26 20:05:36
161Petersburski Robert MierzynMIERZYNM-OK2018-11-27 08:19:42
1398Łastowski Waldemar Piła4 RUN Team PiłaM-OK2018-11-27 11:35:10
179Telatyńska Sylwia ChoszcznoAktywne ChoszcznoK-OK2018-11-27 20:04:39
181Dzietczyk Kamil SzczecinAKTYWNE CHOSZCZNOM-OK2018-11-27 20:20:03
237Figołuszka Katarzyna JankowiceAktywne ChoszcznoK-OK2018-11-28 10:49:20
1399Gapinski Marcin PiłaGiro di ZawadaM-OK2018-11-28 21:16:31
1402Kociuba Przemysław SzczecinTT SzczecinM-OK2018-11-30 15:15:55
1404Kosicki Rafał ZawadaGiro di ZawadaM-OK2018-12-01 12:17:02
1405Ciepły Tomasz PiłaGIRO DI ZAWADAM-OK2018-12-01 12:22:14
243Prusek Mateusz Wisła WielkaAktywne ChoszcznoM-OK2018-12-01 20:25:08
294Potocki Marcin Żary-M-OK2018-12-01 22:45:30
162Petersburski Krystian MierzynKOS BnO SzczecinM-OK2018-12-02 14:04:30
1412Gałka Roman Gorzów Wielkopolski-M--2018-12-03 07:33:50
435Bąkowski Marcin PoznańKLUB ŚLIMAKA TORPEDYM--2018-12-05 14:07:43
1418Perdian Mariusz Stargard-M-OK2018-12-06 12:53:46
1419Prusiński Piotr SzczecinJaskinia BehemotaM-OK2018-12-06 13:26:52
799Zdrojkowski Przemysław Toruń-M--2018-12-09 23:04:05
1428Jaczynowska Eliza Poznań-K-OK2018-12-10 22:49:46
1430Jaworski Paweł Szczecin#TymTriTeamM--2018-12-11 15:18:09
1431Maślanka Klaudia Szczecin-K-OK2018-12-11 15:52:08
1438Mazan Bartłomiej SzczecinKOS BnO SzczecinM--2018-12-13 22:14:01
1439Mazan Aleksandra ZłocieniecUKS "Traper" ZłocieniecK--2018-12-14 09:05:07
339Prys Marcin Gryfino-M--2018-12-14 15:02:49
1441Jędraszczyk Krzysztof Gryfino-M--2018-12-14 18:04:58