Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Liczyrzepy - Wiosna 2018

Organizator Rajd Liczyrzepy
Miejsce woj. dolnośląskie - Spalona (gmina Bystrzyca Kłodzka)
Data 19 maj 2018
Adres bazy Schronisko PTTK Jagodna, Spalona 6, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
Strona www https://rajdliczyrzepy.wordpress.com/
Regulamin https://rajdliczyrzepy.wordpress.com/regulamin/
Opis teren działania - Góry Bystrzyckie Trasa Rekreacyjna - zapisy: https://rajdliczyrzepy.wordpress.com/zapisy-dla-trasy-rekreacyjnej/

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
19 maja 2018 12:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
45
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 588 Anna Szawdzin Wrocław - K - OK 16 kwietnia 2018 09:04
- 839 Anna Madej Katowice madej&madej K - OK 16 kwietnia 2018 11:43
- 904 Sergiusz Madej Katowice madej&madej M - OK 16 kwietnia 2018 11:44
- 840 Daria Madej Katowice madej&madej K - OK 16 kwietnia 2018 11:45
- 1070 Paweł Olszański Szczecin - M - OK 16 kwietnia 2018 19:44
- 1071 Joanna Olszańska Szczecin - K - OK 16 kwietnia 2018 19:47
- 406 Łukasz Szmyt Leszno - M - OK 16 kwietnia 2018 20:36
- 1073 Marcin Żytecki Wrocław daleko jeszcze? M - OK 18 kwietnia 2018 10:49
- 1074 Marta Smaza Wrocław daleko jeszcze? K - OK 18 kwietnia 2018 10:59
- 959 Mariusz Portka Krapkowice - M - OK 19 kwietnia 2018 11:50
- 1083 Daniel Rupacz Nowogrodziec Zagubieni w akcji M - OK 25 kwietnia 2018 09:25
- 380 Krzysztof Kossak Lwówek Śląski zagubieni w akcji M - OK 25 kwietnia 2018 09:26
- 1090 Piotr Bąk Brzezia Łąka KB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.pl M - OK 26 kwietnia 2018 13:47
- 1066 Wojciech Skowroński Jelcz Laskowice KB Harcownik M - OK 27 kwietnia 2018 07:06
- 1094 Natalia Skowrońska Jelcz Laskowice KB Harcownik K - OK 27 kwietnia 2018 07:21
- 1093 Anna Skowrońska Jelcz Laskowice KB Harcownik K - OK 27 kwietnia 2018 08:54
- 979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K - OK 27 kwietnia 2018 13:03
- 980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M - OK 27 kwietnia 2018 13:09
- 981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K - OK 27 kwietnia 2018 13:10
- 923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K - OK 30 kwietnia 2018 07:41
- 1100 Filip Ciechański Bukowiec - M - OK 30 kwietnia 2018 13:51
- 1101 Agata Downar Pabianice - K - OK 30 kwietnia 2018 14:10
- 1051 Tomasz Pięciak Brzeg Dolny - M - OK 30 kwietnia 2018 17:16
- 1102 Malwina Pięciak Brzeg Dolny - K - OK 30 kwietnia 2018 17:34
- 460 Tomasz Stachowiak Wrocław - M - OK 30 kwietnia 2018 23:31
- 1104 Anna Falkiewicz Łódź - K - OK 5 maja 2018 20:25
- 1105 Michał Falkiewicz Łódź - M - OK 5 maja 2018 20:57
- 1000 Magda Nowak Warszawa Telimenki K - OK 7 maja 2018 15:17
- 1001 Telimena Witkowska Warszawa Telimenki K - OK 7 maja 2018 15:18
- 278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - OK 7 maja 2018 19:21
- 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight M - OK 10 maja 2018 13:05
- 926 Tristan Zajcew Krakow - M - OK 11 maja 2018 18:24
- 1114 Justyna Burak Wrocław - K - OK 13 maja 2018 19:32
- 1115 Michał Gnoiński Wrocław - M - OK 13 maja 2018 19:36
- 1116 Joanna Gnoińska Wrocław - K - OK 13 maja 2018 19:40
- 464 Roman Trocha Dzierżoniów Orientop Wrocław M - OK 13 maja 2018 22:26
- 1117 Weronika Biała Wrocław - K - OK 13 maja 2018 23:16
- 1119 Kostiantyn Kirakosov Leszno Ambit racing team M - OK 14 maja 2018 18:29
- 1121 Aleksandra Niechciał Feliksów - K - OK 14 maja 2018 23:03
- 1123 Łukasz Niechciał Baranów - M - OK 15 maja 2018 09:54
- 1128 Marek Zaremba Baranów KAMIKADZE M - OK 15 maja 2018 21:15
- 1131 Elżbieta Zaremba Baranów - K - OK 15 maja 2018 21:57
- 1132 Sławomir Dec Wrocław DSP Team M - - 16 maja 2018 13:18
- 1133 Joanna Wilk-Dec Wrocław DSP Team K - - 16 maja 2018 13:26
- 1135 Anna Rosłaniec Wrocław - K - OK 16 maja 2018 13:51

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
19 maja 2018 10:00
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
19
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 1068 Katarzyna Kasprzak Złotów - K - OK 16 kwietnia 2018 09:34
- 602 Aga Staniewska Poznań AR Poznań K - OK 16 kwietnia 2018 10:29
- 139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M - OK 16 kwietnia 2018 20:23
- 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - OK 18 kwietnia 2018 17:56
- 25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - OK 18 kwietnia 2018 21:15
- 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie M - OK 22 kwietnia 2018 14:27
- 459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M - OK 23 kwietnia 2018 11:53
- 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team M - OK 26 kwietnia 2018 10:35
- 1092 Wiesław Szydłowski Żarów - M - OK 26 kwietnia 2018 19:18
- 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M - - 27 kwietnia 2018 21:33
- 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - OK 29 kwietnia 2018 22:33
- 1106 Katarzyna Karpa Warszawa Smashing pĄpkins K - OK 7 maja 2018 12:23
- 854 Krzysztof Żak Wrocław - M - OK 8 maja 2018 13:48
- 1108 Marcin Trzeciakiewicz Warszawa - M - OK 9 maja 2018 09:27
- 912 Bartosz Zarzyka Bydgoszcz - M - OK 11 maja 2018 18:13
- 463 Krzysztof Radziwoń Polkowice - M - OK 13 maja 2018 22:01
- 467 Anna Radziwoń Polkowice - K - OK 13 maja 2018 22:08
- 416 Mariusz Błachowiak Leszno MARATON LESZNO M - - 15 maja 2018 06:31
- 639 Jerzy Lekki Bielsko-Biała BB Runners M - OK 15 maja 2018 17:19

Lista startowa

Trasa: TR100
Czas startu
19 maja 2018 11:00
Limit czasu
10
liczba PK
-
Liczba zawodników
15
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 1080 Mariusz Jarymowicz Czadrów POPOLUPO M - OK 23 kwietnia 2018 21:50
- 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - OK 25 kwietnia 2018 09:50
- 1095 Krzysztof Czarnecki Kaminna Góra popolupo M - OK 27 kwietnia 2018 21:55
- 1098 Krzysztof Ciosek Opole - M - OK 29 kwietnia 2018 22:30
- 1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K - OK 29 kwietnia 2018 22:58
- 1042 Anna Rychlik Łódź OrientAkcja K - OK 30 kwietnia 2018 11:13
- 826 Jolanta Ostaszkiewicz Wrocław ptaszniki K - OK 13 maja 2018 17:38
- 1118 Sławomir Formanowski Leszno Ambit Racing Team M - OK 14 maja 2018 18:02
- 1120 Adam Wisniewski Leszno AMBIT RACING TEAM M - OK 14 maja 2018 20:55
- 825 Katarzyna Pokora Brzeg Dolny Ptaszniki K - - 15 maja 2018 08:04
- 1126 Artur Janik Leszno Ambit Racing Team M - OK 15 maja 2018 12:13
- 1127 Maria Jedrzejak Ostrów Wlkp - K - - 15 maja 2018 15:19
- 1125 Krzysztof Wiśniewski Leszno - M - OK 16 maja 2018 12:18
- 836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K - - 16 maja 2018 19:51
- 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M - - 16 maja 2018 19:52

Lista startowa

Trasa: TR50
Czas startu
19 maja 2018 11:30
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
11
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 1069 Marcin Mińkowski Piastów - M - - 16 kwietnia 2018 14:06
- 1076 Piotr Filipek Poznań - M - OK 18 kwietnia 2018 13:23
- 1103 Magdalena Kędzierska Kraków KTR BikeOrient K - OK 30 kwietnia 2018 23:05
- 1072 Piotr Zarzycki Łódź KTR BikeOrient / ITOrient M - OK 6 maja 2018 21:14
- 1107 Agnieszka Mossoczy Zabierzów BIKEBOARD K - OK 7 maja 2018 22:25
- 1060 Andrzej Niewiarowski Zabierzów - M - OK 13 maja 2018 12:49
- 1110 Jakub Niewiarowski Zabierzów - M - OK 13 maja 2018 12:57
- 1111 Dominik Murawski Luboń - M - - 13 maja 2018 13:47
- 1112 Wojciech Marciniszyn Kluczbork - M - - 13 maja 2018 15:44
- 1109 Marzena Ciura Siedlec - K - OK 13 maja 2018 17:36
- 1113 Krzysztof Ciura Wrocław - M - OK 13 maja 2018 18:06

Lista startowa

Trasa: TR200
Czas startu
19 maja 2018 09:00
Limit czasu
15
liczba PK
-
Liczba zawodników
32
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - OK 16 kwietnia 2018 09:02
- 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - OK 16 kwietnia 2018 11:44
- 106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - M - OK 16 kwietnia 2018 12:32
- 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - OK 16 kwietnia 2018 18:20
- 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M - OK 16 kwietnia 2018 19:18
- 26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M - OK 16 kwietnia 2018 19:54
- 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - OK 16 kwietnia 2018 20:27
- 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - OK 16 kwietnia 2018 20:32
- 967 Paweł Słomka Warszawa Team360 M - OK 16 kwietnia 2018 21:37
- 968 Magdalena Gruziel-Słomka Warszawa Team 360 K - OK 17 kwietnia 2018 21:44
- 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - OK 18 kwietnia 2018 07:53
- 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - OK 18 kwietnia 2018 22:19
- 809 Mariusz Rudnicki Wołów - M - OK 22 kwietnia 2018 21:45
- 813 Krzysztof Kowalski Wołów - M - OK 23 kwietnia 2018 00:40
- 1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M - OK 23 kwietnia 2018 22:53
- 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - OK 26 kwietnia 2018 10:21
- 982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M - OK 26 kwietnia 2018 22:41
- 1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K - OK 26 kwietnia 2018 23:10
- 1096 Łukasz Senderek Warszawa Team 360° / Krakowska Wielka Pętla M - - 29 kwietnia 2018 11:47
- 920 Paweł Banaszkiewicz Wrocław KTR BikeOrient M - OK 29 kwietnia 2018 12:48
- 859 Marcin Białka Jelenia Góra - M - OK 29 kwietnia 2018 19:15
- 120 Roman Królikowski Modlniczka - M - OK 30 kwietnia 2018 08:28
- 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - - 1 maja 2018 06:32
- 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - OK 4 maja 2018 15:15
- 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M - OK 7 maja 2018 15:07
- 986 Zbigniew Mossoczy Zabierzów BIKEBOARD M - OK 7 maja 2018 22:13
- 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - OK 10 maja 2018 11:21
- 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT M - OK 11 maja 2018 21:34
- 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - - 11 maja 2018 22:12
- 882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M - - 13 maja 2018 09:03
- 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M - OK 15 maja 2018 19:07
- 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - M - OK 16 maja 2018 11:44