Puchar Maratonów na Orientację

 

Śnieżne Konwalie 2018

Organizator Adventure Sport Marek Galla
Miejsce woj. lubuskie - Sława
Data 27 sty 2018
Adres bazy Stare Strącze
Strona www http://rajdkonwalii.pl/zima
Regulamin http://rajdkonwalii.pl/zima/regulamin/
Opis Zawody we wschodniej części województwa lubuskiego na przepięknych Wzgórzach Pszczółkowskich.

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
27 stycznia 2018 10:30
Limit czasu
10
liczba PK
15
Liczba zawodników
162
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 259 Maciej Krzyśko Pełczyce ZOZOS M - - 18 grudnia 2017 14:06
- 348 Bartosz Krzyśko Wrocław - M - - 18 grudnia 2017 16:23
- 349 Karolina Dudziak Leszno Orienteering K - - 18 grudnia 2017 16:45
- 351 Szczepan Kogut Żagań Żagańska Grupa Biegowa M - - 18 grudnia 2017 17:24
- 352 Paweł Chołody Poznań CSWLad M - - 18 grudnia 2017 18:38
- 356 Dariusz Miśkiewicz Osowiec - M - - 18 grudnia 2017 21:00
- 358 Urszula Trykozko Warszawa Team 360 K - - 18 grudnia 2017 21:14
- 364 Michał Kalata Świętoszów 10BKPanc M - - 19 grudnia 2017 07:32
- 365 Piotr Mazij Chocianów Klub Biegacza ZDYSZAAANI Chocianów M - - 19 grudnia 2017 09:55
- 366 Sławomir Marczewski Złotów Stowarzyszenie ludzi w biegu Złotów M - - 19 grudnia 2017 11:05
- 367 Wojciech Kuśmirek Złotów Stowarzyszenie ludzi w biegu Złotów M - - 19 grudnia 2017 11:17
- 368 Paweł Błażejewski Niemcz - M - - 19 grudnia 2017 12:16
- 369 Arkadiusz Wołosz Warszawa - M - - 19 grudnia 2017 13:29
- 370 Ewa Tarnowska Zielona Góra - K - - 19 grudnia 2017 13:38
- 372 Sabina Zielińska Poznań GB Wielkopolscy Biegacze K - - 19 grudnia 2017 13:52
- 371 Natalia Biegała Poznań, Pow. Poznań Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego K - - 19 grudnia 2017 13:52
- 373 Kinga Perzyńska Zielona Góra RANT Team Zielona Góra K - - 19 grudnia 2017 14:47
- 375 Filip Chmielewski Zielona Góra DTP M - - 19 grudnia 2017 19:16
- 287 Łukasz Brzoski Trzebiszewo - M - - 19 grudnia 2017 19:43
- 377 Jarek Kolodziejski Poznan Piątkowo na biegowo M - - 19 grudnia 2017 20:57
- 378 Wojciech Wasikiewicz Tarnowo Podgórne - M - - 19 grudnia 2017 21:12
- 382 Marzena Rycerska Iłowa Artemis K - - 20 grudnia 2017 14:34
- 384 Paweł Bagiński Obrowo Bagi Team M - - 20 grudnia 2017 19:21
- 380 Krzysztof Kossak Lwówek Śląski zagubieni w akcji M - - 21 grudnia 2017 12:12
- 389 Daniel Halko Lubin Husaria Race Team M - - 21 grudnia 2017 18:21
- 393 Paweł Cichecki Barlinek Młyn Papiernia M - - 22 grudnia 2017 05:25
- 395 Joanna Trafas Kicin OVER LIMIT K - - 22 grudnia 2017 12:23
- 396 Magdalena Dybul Poznań OVER LIMIT K - - 22 grudnia 2017 12:34
- 397 Platon Sotnykov Zielona Góra - M - - 22 grudnia 2017 14:48
- 345 Paweł Niedzielski Puszczykowo 310. krt M - - 22 grudnia 2017 19:16
- 403 Tomasz Kaźmierczak Leszno T-MAKS M - - 26 grudnia 2017 14:55
- 57 Jacek Wieszaczewski Wrocław Orientop Wrocław M - - 26 grudnia 2017 15:02
- 404 Agnieszka Wieszaczewska Wrocław Night Runners Wrocław K - - 26 grudnia 2017 15:12
- 405 Joanna Puternicka Wrocław Orientop Wrocław K - - 26 grudnia 2017 16:12
- 406 Łukasz Szmyt Leszno - M - - 26 grudnia 2017 18:54
- 407 Katarzyna Nowicka-Szmyt Leszno - K - - 26 grudnia 2017 19:09
- 408 Piotr Jesiołowski Koninko - M - - 26 grudnia 2017 22:49
- 409 Piotr Bartkowiak Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza M - - 27 grudnia 2017 07:38
- 410 Joanna Grabowska Garwolin Stryki-Byki Adventure Team K - - 27 grudnia 2017 11:07
- 411 Paweł Wrzaszcz Zielona Góra - M - - 27 grudnia 2017 11:14
- 412 Anna Wierzbicka Bytnica - K - - 27 grudnia 2017 11:48
- 413 Grzegorz Gamrowski Grodzisk Wlkp Grodziski Klub Biegacza M - - 27 grudnia 2017 13:04
- 414 Łukasz Jędrzejewski Sława WATAHA M - - 27 grudnia 2017 18:08
- 415 Justyna Dolna Wejherowo - K - - 27 grudnia 2017 18:17
- 420 Monika Janiak Leszno - K - - 28 grudnia 2017 12:59
- 419 Michał Samol Rydzyna - M - - 28 grudnia 2017 13:24
- 422 Olga Grabowska Otwock Stryki - Byki Adventure Team K - - 28 grudnia 2017 15:30
- 423 Ula Jędrzejewska Sława WATAHA K - - 28 grudnia 2017 17:08
- 425 Justyna Smektała Nowy Belęcin Bukos K - - 28 grudnia 2017 20:29
- 429 Magdalena Woźna Zielona Góra - K - - 28 grudnia 2017 22:15
- 431 Przemysław Lisowski Wrocław KS Artemis M - - 29 grudnia 2017 09:45
- 432 Marcin Gaczyński Międzyrzecz JW 5700 MIĘDZYRZECZ M - - 29 grudnia 2017 10:25
- 436 Agnieszka Wieliczko Polkowice - K - - 29 grudnia 2017 11:13
- 437 Gabriela Kozinoga Zielona Góra - K - - 29 grudnia 2017 11:20
- 438 Emilia Żurek Zielona Góra Grupa Warzonko K - - 29 grudnia 2017 11:34
- 440 Sebastian Żurek Zielona Góra Grupa Warzonko M - - 29 grudnia 2017 12:01
- 441 Katarzyna Fligier Zielona Góra Nowe Granice K - - 29 grudnia 2017 12:20
- 443 Piotr Murawski Leszno Azymut Mochy M - - 29 grudnia 2017 13:09
- 119 Paweł Mikulak Poznań Los Pollos Hermanos M - - 29 grudnia 2017 13:55
- 446 Marta Murawska Leszno - K - - 29 grudnia 2017 14:04
- 447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M - - 29 grudnia 2017 16:52
- 448 Natalia Blicharz Rzeszów i tak się zgubię K - - 29 grudnia 2017 17:13
- 450 Dominik Fedyczkowski Wschowa - M - - 29 grudnia 2017 20:22
- 454 Andrzej Wojciechowski Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy M - - 30 grudnia 2017 11:32
- 457 Patryk Smektała Nowy Belęcin bukos M - - 30 grudnia 2017 15:32
- 460 Tomasz Stachowiak Wrocław - M - - 30 grudnia 2017 18:59
- 465 Dariusz Brychcy Wschowa Endorfina Wschowa M - - 30 grudnia 2017 23:38
- 469 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław M - - 31 grudnia 2017 18:53
- 470 Barbara Wysocka Poznań - K - - 31 grudnia 2017 19:00
- 471 Andrzej Skonieczny Wrocław - M - - 31 grudnia 2017 21:27
- 473 Lidia Kwinto Chorzemin Wolsztyńska Akademia Biegowa K - - 1 stycznia 2018 19:38
- 475 Sylwia Seide Poznań ConcordiaRunnersTeam K - - 2 stycznia 2018 11:24
- 476 Małgorzata Brzezińska Wolsztyn - K - - 2 stycznia 2018 19:29
- 477 Cezary Skuriat Góra WATAHA M - - 2 stycznia 2018 21:19
- 399 Sebastian Musielak Suchy Las - M - - 4 stycznia 2018 16:47
- 486 Jakub Król Poznań Bluebirds M - - 4 stycznia 2018 17:57
- 487 Anna Witanowska Koszalin Horcio Team K - - 4 stycznia 2018 18:48
- 491 Mariusz Kaczmarek Sulechów - M - - 4 stycznia 2018 23:12
- 134 Marta Lubieniecka-Witkowska Zielona Góra - K - - 5 stycznia 2018 01:46
- 137 Piotr Lubieniecki Zielona Góra - M - - 5 stycznia 2018 01:48
- 493 Piotr Żurek Powidz - M - - 5 stycznia 2018 10:34
- 494 Tomasz Kozłowski Poznań Los Pollos Hermanos M - - 5 stycznia 2018 15:13
- 498 Dawid Grześkowiak Ostrów Wielkopolski - M - - 7 stycznia 2018 10:30
- 500 Piotr Borkowski Sulechów Sulma Sulechów M - - 7 stycznia 2018 15:23
- 501 Agnieszka Bultrowicz Poznań - K - - 7 stycznia 2018 17:08
- 502 Jarosław Wojciechowski Poznań Autsaider M - - 7 stycznia 2018 18:32
- 503 Katarzyna Wojciechowska Poznań Autsaider K - - 7 stycznia 2018 18:40
- 509 Marcin Hoffmann Poznań M&M M - - 8 stycznia 2018 10:23
- 518 Maria Wolff-Stefaniak Poznań Bluebirds K - - 8 stycznia 2018 14:32
- 521 Katarzyna Durzynska Sulechów 5 Lubuski Pulk Artylerii K - - 8 stycznia 2018 16:30
- 522 Marcin Kański Bydgoszcz - M - - 8 stycznia 2018 17:10
- 520 Paweł Golinowski Wrocław 10BKPanc M - - 8 stycznia 2018 20:05
- 527 Damian Romanów Gorzów Wielkopolski - M - - 8 stycznia 2018 21:54
- 528 Joanna Kniat Złotniki - K - - 8 stycznia 2018 22:37
- 538 Tomasz Kaniak Szczecin - M - - 9 stycznia 2018 11:30
- 385 Katarzyna Michalewska Poznań - K - - 9 stycznia 2018 18:52
- 541 Zbigniew Bednarczyk Poznań STR Poznań M - - 9 stycznia 2018 20:38
- 542 Aleksandra Bednarczyk Poznań STR Poznań K - - 9 stycznia 2018 20:45
- 543 Maciej Gaweł Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać M - - 9 stycznia 2018 21:27
- 549 Magdalena Suchorska Poznań M&M K - - 10 stycznia 2018 11:51
- 552 Anna Michałowska Poznań - K - - 10 stycznia 2018 22:42
- 553 Adam Grelak Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa M - - 10 stycznia 2018 22:59
- 524 Elżbieta Golinowska Żórawina 5pa Sulechów K - - 11 stycznia 2018 11:40
- 563 Tomasz Jackowiak Rokietnica - M - - 11 stycznia 2018 18:37
- 565 Beata Kaczmarek Poznań STR Poznań K - - 11 stycznia 2018 20:49
- 566 Krzysztof Mol Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów M - - 12 stycznia 2018 10:18
- 568 Adam Szych Rokietnica - M - - 12 stycznia 2018 12:36
- 572 Natalia Szutta Siedlec Wolsztyńska Akademia Biegowa K - - 12 stycznia 2018 20:14
- 579 Piotr Pańszczyk Wrocław - M - - 13 stycznia 2018 16:15
- 222 Sebastian Marciniak Sulęcin - M - - 13 stycznia 2018 18:39
- 581 Tadeusz Kubicki Poznań Benders M - - 13 stycznia 2018 20:24
- 583 Michał Mańczak Szczecin LumbaGO M - - 14 stycznia 2018 13:24
- 587 Marek Jakubczyk Poznań Czarne Owce M - - 14 stycznia 2018 19:44
- 588 Anna Szawdzin Wrocław - K - - 14 stycznia 2018 20:36
- 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - - 14 stycznia 2018 20:51
- 592 Anna Rosłaniec Wrocław - K - - 15 stycznia 2018 08:28
- 593 Marcin Hałkiewicz Głogów - M - - 15 stycznia 2018 08:29
- 594 Sebastian Bromberek Murowana Goślina Benders M - - 15 stycznia 2018 09:31
- 62 Marek Wąsowski Wrocław Łapiguz M - - 15 stycznia 2018 10:23
- 600 Barbara Cichos Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza K - - 15 stycznia 2018 20:49
- 602 Aga Staniewska Poznań AR Poznań K - - 15 stycznia 2018 22:28
- 605 Joanna Kubicka-Jakuczun Zielona Góra - K - - 16 stycznia 2018 08:42
- 606 Maciej Piasecki Poznań Samowolka M - - 16 stycznia 2018 09:25
- 608 Karolina Dela Nowa Sól - K - - 16 stycznia 2018 10:03
- 609 Janusz Put Sulechów 5 pa M - - 16 stycznia 2018 10:12
- 610 Alicja Wojtala Wrocław Rajd Liczyrzepy K - - 16 stycznia 2018 10:32
- 612 Kamil Przyworski Sulechów 5 Lubuski pułk artylerii M - - 16 stycznia 2018 10:49
- 226 Radosław Wójcik Sulęcin - M - - 16 stycznia 2018 12:29
- 618 Konrad Kunicki Wrocław NOA M - - 16 stycznia 2018 20:16
- 619 Katarzyna Buda Łódź - K - - 16 stycznia 2018 21:04
- 621 Arkadiusz Masiowski Nowa Sól - M - - 16 stycznia 2018 21:08
- 623 Anna Sikorska Glogow - K - - 16 stycznia 2018 21:17
- 624 Roman Wojtak Nowa Sól - M - - 16 stycznia 2018 21:21
- 625 Iza Sobczak Cigacice 5 pa K - - 16 stycznia 2018 21:25
- 626 Hubert Mielcarek Zielona Góra 5 pa M - - 16 stycznia 2018 21:36
- 627 Anna Bolikowska Zielona Gora - K - - 16 stycznia 2018 21:36
- 628 Agnieszka Jędrzejewska-Wnuk Wrocław NOA K - - 16 stycznia 2018 22:09
- 629 Daniel Kołtun Nowa Sól Amatorsi M - - 16 stycznia 2018 22:26
- 630 Fabian Król Nowa Sól Amatorsi M - - 16 stycznia 2018 22:41
- 30 Krzysztof Gruhn Zakrzewo Oriento Expresso Team M - - 16 stycznia 2018 23:54
- 497 Tomasz Staniszczak Przybyszewo Wolsztyńska Akademia Biegowa M - - 17 stycznia 2018 12:12
- 634 Ryszard Świerczyński Polska - M - - 18 stycznia 2018 07:20
- 611 Tomasz Płóciennik Trzebiechów 5 lpa M - - 18 stycznia 2018 10:00
- 635 Grzegorz Adamczyk Raszów - M - - 18 stycznia 2018 16:33
- 636 Piotr Jakubowski Leszno - M - - 18 stycznia 2018 18:58
- 620 Robert Kubicki Zielona Góra - M - - 20 stycznia 2018 08:49
- 622 Michał Apanowicz Zielona Góra - M - - 20 stycznia 2018 08:51
- 640 Paweł Czaplicki Poznań Rycerz na koniu mknie PJP M - - 20 stycznia 2018 18:50
- 641 Dominika Dorobisz-Przybylka Żagań - K - - 20 stycznia 2018 20:13
- 642 Klaudia Petters Bolesławiec Romet Factory Team K - - 20 stycznia 2018 21:32
- 278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - - 21 stycznia 2018 10:22
- 391 Marcin Kozłowski Poznań copymaster.pl M - - 21 stycznia 2018 17:16
- 646 Paweł Firuta Wrocław - M - - 22 stycznia 2018 09:29
- 647 Marcin Gorzelańczyk Potasze KS Hades M - - 22 stycznia 2018 10:22
- 650 Aneta Bańska-Bodziona Boleslawiec 10BKPanc K - - 22 stycznia 2018 13:24
- 652 Błażej Czerwiński Gołańcz Los Pollos Hermanos M - - 22 stycznia 2018 14:18
- 388 Mariusz Plesiński Świętoszów 10BKPanc M - - 22 stycznia 2018 20:55
- 655 Mariusz Sitnicki Żagań 10BKPanc Świętoszów M - - 22 stycznia 2018 22:17
- 656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M - - 23 stycznia 2018 06:19
- 658 Kamila Mazur Sława - K - - 23 stycznia 2018 13:59
- 659 Karolina Chołuj-Mazur Lubiatów - K - - 23 stycznia 2018 14:29
- 665 Marcin Bultrowicz Poznań Beiersdorf Sport Team M - - 23 stycznia 2018 21:46

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
27 stycznia 2018 10:00
Limit czasu
14
liczba PK
26
Liczba zawodników
100
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 12 Bartłomiej Grabowski Otwock Stryki - Byki Adventure Team M - - 18 grudnia 2017 10:27
- 117 Piotr Dopierała Dopiewo AR Poznań M - - 18 grudnia 2017 10:46
- 25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - - 18 grudnia 2017 11:21
- 344 Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz Cwane lisy K - - 18 grudnia 2017 11:29
- 346 Maciek Ners Warszawa Janusze Orienteeringu M - - 18 grudnia 2017 13:30
- 227 Paweł Ignaczak Poznań Drużyna Twojej Starej M - - 18 grudnia 2017 13:49
- 296 Marek Lewandowski Bydgoszcz Lewy Team / Zasuwacz.pl M - - 18 grudnia 2017 13:56
- 347 Waldemar Binkowski Leszno - M - - 18 grudnia 2017 13:56
- 108 Robert Jendrzejewski Szczecin Skraj Bagna M - - 18 grudnia 2017 14:12
- 210 Mateusz Mioduszewski Warszawa UKA M - - 18 grudnia 2017 14:33
- 27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - - 18 grudnia 2017 21:05
- 99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M - - 18 grudnia 2017 21:49
- 360 Krzysztof Lewandowski Chełmno - M - - 18 grudnia 2017 22:05
- 361 Marek Muszynski Poznań AR Poznan M - - 18 grudnia 2017 23:05
- 363 Sebastian Grodecki Chocianów KB Zdyszaaani Chocianów M - - 19 grudnia 2017 06:37
- 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - - 19 grudnia 2017 15:08
- 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - - 19 grudnia 2017 20:23
- 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie M - - 19 grudnia 2017 23:07
- 379 Pawel Horanin Sławoborze - M - - 20 grudnia 2017 10:15
- 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team M - - 20 grudnia 2017 18:05
- 105 Rafał Fałowski Gajków - M - - 22 grudnia 2017 10:26
- 183 Jerzy Ścibisz Szczecin - M - - 22 grudnia 2017 12:30
- 240 Bartosz Klepacki Police - M - - 22 grudnia 2017 13:06
- 400 Tomasz Grabowski Warszawa Stryki-Byki Adventure Team M - - 24 grudnia 2017 00:21
- 167 Marcin Podsiadły Stargard - M - - 24 grudnia 2017 11:31
- 401 Artur Bednarek Pobiedziska Oriento Expresso Team M - - 25 grudnia 2017 21:46
- 402 Dariusz Wróbel Wrocław - M - - 26 grudnia 2017 11:45
- 139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M - - 28 grudnia 2017 10:19
- 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team M - - 28 grudnia 2017 10:28
- 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - - 28 grudnia 2017 11:14
- 421 Jarek Konczalski Września MKMB M - - 28 grudnia 2017 13:43
- 1449 Tadeusz Mleczek Świdnica - M - - 28 grudnia 2017 18:38
- 426 Paweł Górczyński Wiry Napier...acze M - - 28 grudnia 2017 20:51
- 427 Paweł Majcher Pędzewo - M - - 28 grudnia 2017 21:01
- 355 Bartosz Lepka Słupsk Słomiane Bambusy M - - 28 grudnia 2017 21:30
- 430 Paweł Grecki Wrocław RST M - - 29 grudnia 2017 00:20
- 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - - 29 grudnia 2017 00:35
- 435 Marcin Bąkowski Poznań KLUB ŚLIMAKA TORPEDY M - - 29 grudnia 2017 11:12
- 439 Maciej Czerwiński Skórzewo Klub Ślimaka Torpedy M - - 29 grudnia 2017 11:39
- 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo M - - 29 grudnia 2017 18:11
- 449 Kornelia Januszkiewicz Bydgoszcz HDR Wataha Bydgoszcz K - - 29 grudnia 2017 18:34
- 185 Andrzej Urbański Gryfino - M - - 29 grudnia 2017 20:08
- 451 Dominik Wels Garzyn KM PSP Leszno M - - 29 grudnia 2017 20:41
- 453 Mariusz Błachowiak Leszno Maraton Leszno M - - 30 grudnia 2017 10:27
- 244 Sylwia Godlewska-Pocierznicka Szczecin - K - - 30 grudnia 2017 15:59
- 245 Rafał Pocierznicki Szczecin 12 BZ M - - 30 grudnia 2017 16:00
- 458 Krzysztof Miaśkiewicz Wrocław Orientop Wrocław M - - 30 grudnia 2017 17:06
- 459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M - - 30 grudnia 2017 18:42
- 461 Maciej Kłosowicz Poznań furious goats M - - 30 grudnia 2017 21:12
- 462 Przemo Lutomski Poznań COREclinic M - - 30 grudnia 2017 22:04
- 463 Krzysztof Radziwoń Polkowice - M - - 30 grudnia 2017 22:14
- 332 Anna Sejbuk Siedlce - K - - 30 grudnia 2017 22:22
- 464 Roman Trocha Dzierżoniów Orientop Wrocław M - - 30 grudnia 2017 22:52
- 466 Pawel Pruszkowski Kraśnik UKS Traper Złocieniec M - - 31 grudnia 2017 14:17
- 467 Anna Radziwoń Polkowice - K - - 31 grudnia 2017 15:10
- 468 Paweł Smoczkiewicz Krzyszkowo - M - - 31 grudnia 2017 18:17
- 343 Marcin Skawiński Oborniki - M - - 2 stycznia 2018 19:43
- 480 Patryk Szymański Mosina NAPIER...ACZE M - - 3 stycznia 2018 21:00
- 482 Przemysław Biegański Poznań ŻTR M - - 4 stycznia 2018 00:30
- 483 Sebastian Borowczyk Poznań KB DęBIEC M - - 4 stycznia 2018 12:51
- 455 Karol Garbowski Komorniki - M - - 4 stycznia 2018 14:07
- 484 Michał Majkowski Warszawa - M - - 4 stycznia 2018 14:13
- 489 Marcin Grabowski Poznań Leśni Poznań M - - 4 stycznia 2018 21:23
- 492 Marek Majewski Warszawa Zaszyci M - - 5 stycznia 2018 08:46
- 213 Olaf Kacprzycki Warszawa - M - - 7 stycznia 2018 17:14
- 155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M - - 7 stycznia 2018 19:57
- 320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M - - 7 stycznia 2018 21:32
- 504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy M - - 7 stycznia 2018 21:51
- 394 Katarzyna Sobczak Garby - K - - 8 stycznia 2018 11:30
- 537 Dariusz Schmidt Kołobrzeg - M - - 9 stycznia 2018 11:09
- 544 Marta Murawska Warszawa - K - - 9 stycznia 2018 22:07
- 546 Mariusz Kwietniewski Środa Wielkopolska - M - - 10 stycznia 2018 10:08
- 557 Marcin Wicher Poznań - M - - 11 stycznia 2018 13:31
- 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - - 11 stycznia 2018 14:59
- 569 Czarek Wichniewicz Puszczykowo Mokre Nogi M - - 12 stycznia 2018 15:44
- 590 Mateusz Krempa Osielsko #WpiszCokolwiek M - - 14 stycznia 2018 23:10
- 311 Krzysztof Spychała Poznań - M - - 15 stycznia 2018 09:43
- 596 Tomasz Melnicki Szczecin - M - - 15 stycznia 2018 10:28
- 586 Jan Kłopocki Bydgoszcz #WpiszCokolwiek M - - 15 stycznia 2018 16:03
- 604 Maciej Kotynia Szczecin - M - - 16 stycznia 2018 14:23
- 613 Sylwia Roszkowska Łódź - K - - 16 stycznia 2018 14:56
- 615 Anna Kosior Warszawa - K - - 16 stycznia 2018 15:41
- 582 Tomasz Nawrocki Rakownia Drużyna Sokoła M - - 16 stycznia 2018 18:12
- 617 Artur Cieściów Szczecin - M - - 16 stycznia 2018 19:15
- 104 Robert Pełech Dobra - M - - 17 stycznia 2018 12:27
- 206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K - - 17 stycznia 2018 14:20
- 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M - - 18 stycznia 2018 20:55
- 597 Kuba Zwolinski Poznań SNOW.DOG Adventure M - - 19 stycznia 2018 08:14
- 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M - - 21 stycznia 2018 16:37
- 107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M - - 22 stycznia 2018 10:29
- 648 Jaroslaw Topolewski Poznań - M - - 22 stycznia 2018 10:30
- 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze M - - 22 stycznia 2018 11:53
- 651 Łukasz Grabowski Poznań AR Poznań M - - 22 stycznia 2018 13:33
- 653 Marcin Dering Wrocław Orientop Wrocław M - - 22 stycznia 2018 15:34
- 654 Kornel Jaskuła Kostomłoty 1984 M - - 22 stycznia 2018 20:50
- 298 Marek Sobiegraj Myślibórz ZOZOS M - - 22 stycznia 2018 22:21
- 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - M - - 23 stycznia 2018 00:16
- 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze M - - 23 stycznia 2018 22:20
- 667 Ewa Misiaczek Warszawa - K - - 24 stycznia 2018 09:58
- 668 Dariusz Poślednik Złotniki Napier...acze M - - 24 stycznia 2018 18:48