Puchar Maratonów na Orientację

 

Śnieżne Konwalie 2018

Organizator Adventure Sport Marek Galla
Miejsce woj. lubuskie - Sława
Data 27 sty 2018
Adres bazy Stare Strącze
Strona www http://rajdkonwalii.pl/zima
Regulamin http://rajdkonwalii.pl/zima/regulamin/
Opis Zawody we wschodniej części województwa lubuskiego na przepięknych Wzgórzach Pszczółkowskich.

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
27 stycznia 2018 10:30
Limit czasu
10
liczba PK
15
Liczba zawodników
162
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
259 Maciej Krzyśko Pełczyce ZOZOS M - - 18 grudnia 2017 14:06
348 Bartosz Krzyśko Wrocław - M - - 18 grudnia 2017 16:23
349 Karolina Dudziak Leszno Orienteering K - - 18 grudnia 2017 16:45
351 Szczepan Kogut Żagań Żagańska Grupa Biegowa M - - 18 grudnia 2017 17:24
352 Paweł Chołody Poznań CSWLad M - - 18 grudnia 2017 18:38
356 Dariusz Miśkiewicz Osowiec - M - - 18 grudnia 2017 21:00
358 Urszula Trykozko Warszawa Team 360 K - - 18 grudnia 2017 21:14
364 Michał Kalata Świętoszów 10BKPanc M - - 19 grudnia 2017 07:32
365 Piotr Mazij Chocianów Klub Biegacza ZDYSZAAANI Chocianów M - - 19 grudnia 2017 09:55
366 Sławomir Marczewski Złotów Stowarzyszenie ludzi w biegu Złotów M - - 19 grudnia 2017 11:05
367 Wojciech Kuśmirek Złotów Stowarzyszenie ludzi w biegu Złotów M - - 19 grudnia 2017 11:17
368 Paweł Błażejewski Niemcz - M - - 19 grudnia 2017 12:16
369 Arkadiusz Wołosz Warszawa - M - - 19 grudnia 2017 13:29
370 Ewa Tarnowska Zielona Góra - K - - 19 grudnia 2017 13:38
372 Sabina Zielińska Poznań GB Wielkopolscy Biegacze K - - 19 grudnia 2017 13:52
371 Natalia Biegała Poznań, Pow. Poznań Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego K - - 19 grudnia 2017 13:52
373 Kinga Perzyńska Zielona Góra RANT Team Zielona Góra K - - 19 grudnia 2017 14:47
375 Filip Chmielewski Zielona Góra DTP M - - 19 grudnia 2017 19:16
287 Łukasz Brzoski Trzebiszewo - M - - 19 grudnia 2017 19:43
377 Jarek Kolodziejski Poznan Piątkowo na biegowo M - - 19 grudnia 2017 20:57
378 Wojciech Wasikiewicz Tarnowo Podgórne - M - - 19 grudnia 2017 21:12
382 Marzena Rycerska Iłowa Artemis K - - 20 grudnia 2017 14:34
384 Paweł Bagiński Obrowo Bagi Team M - - 20 grudnia 2017 19:21
380 Krzysztof Kossak Lwówek Śląski zagubieni w akcji M - - 21 grudnia 2017 12:12
389 Daniel Halko Lubin Husaria Race Team M - - 21 grudnia 2017 18:21
393 Paweł Cichecki Barlinek Młyn Papiernia M - - 22 grudnia 2017 05:25
395 Joanna Trafas Kicin OVER LIMIT K - - 22 grudnia 2017 12:23
396 Magdalena Dybul Poznań OVER LIMIT K - - 22 grudnia 2017 12:34
397 Platon Sotnykov Zielona Góra - M - - 22 grudnia 2017 14:48
345 Paweł Niedzielski Puszczykowo 310. krt M - - 22 grudnia 2017 19:16
403 Tomasz Kaźmierczak Leszno T-MAKS M - - 26 grudnia 2017 14:55
57 Jacek Wieszaczewski Wrocław Orientop Wrocław M - - 26 grudnia 2017 15:02
404 Agnieszka Wieszaczewska Wrocław Night Runners Wrocław K - - 26 grudnia 2017 15:12
405 Joanna Puternicka Wrocław Orientop Wrocław K - - 26 grudnia 2017 16:12
406 Łukasz Szmyt Leszno - M - - 26 grudnia 2017 18:54
407 Katarzyna Nowicka-Szmyt Leszno - K - - 26 grudnia 2017 19:09
408 Piotr Jesiołowski Koninko - M - - 26 grudnia 2017 22:49
409 Piotr Bartkowiak Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza M - - 27 grudnia 2017 07:38
410 Joanna Grabowska Garwolin Stryki-Byki Adventure Team K - - 27 grudnia 2017 11:07
411 Paweł Wrzaszcz Zielona Góra - M - - 27 grudnia 2017 11:14
412 Anna Wierzbicka Bytnica - K - - 27 grudnia 2017 11:48
413 Grzegorz Gamrowski Grodzisk Wlkp Grodziski Klub Biegacza M - - 27 grudnia 2017 13:04
414 Łukasz Jędrzejewski Sława WATAHA M - - 27 grudnia 2017 18:08
415 Justyna Dolna Wejherowo - K - - 27 grudnia 2017 18:17
420 Monika Janiak Leszno - K - - 28 grudnia 2017 12:59
419 Michał Samol Rydzyna - M - - 28 grudnia 2017 13:24
422 Olga Grabowska Otwock Stryki - Byki Adventure Team K - - 28 grudnia 2017 15:30
423 Ula Jędrzejewska Sława WATAHA K - - 28 grudnia 2017 17:08
425 Justyna Smektała Nowy Belęcin Bukos K - - 28 grudnia 2017 20:29
429 Magdalena Woźna Zielona Góra - K - - 28 grudnia 2017 22:15
431 Przemysław Lisowski Wrocław KS Artemis M - - 29 grudnia 2017 09:45
432 Marcin Gaczyński Międzyrzecz JW 5700 MIĘDZYRZECZ M - - 29 grudnia 2017 10:25
436 Agnieszka Wieliczko Polkowice - K - - 29 grudnia 2017 11:13
437 Gabriela Kozinoga Zielona Góra - K - - 29 grudnia 2017 11:20
438 Emilia Żurek Zielona Góra Grupa Warzonko K - - 29 grudnia 2017 11:34
440 Sebastian Żurek Zielona Góra Grupa Warzonko M - - 29 grudnia 2017 12:01
441 Katarzyna Fligier Zielona Góra Nowe Granice K - - 29 grudnia 2017 12:20
443 Piotr Murawski Leszno Azymut Mochy M - - 29 grudnia 2017 13:09
119 Paweł Mikulak Poznań Los Pollos Hermanos M - - 29 grudnia 2017 13:55
446 Marta Murawska Leszno - K - - 29 grudnia 2017 14:04
447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M - - 29 grudnia 2017 16:52
448 Natalia Blicharz Rzeszów i tak się zgubię K - - 29 grudnia 2017 17:13
450 Dominik Fedyczkowski Wschowa - M - - 29 grudnia 2017 20:22
454 Andrzej Wojciechowski Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy M - - 30 grudnia 2017 11:32
457 Patryk Smektała Nowy Belęcin bukos M - - 30 grudnia 2017 15:32
460 Tomasz Stachowiak Wrocław - M - - 30 grudnia 2017 18:59
465 Dariusz Brychcy Wschowa Endorfina Wschowa M - - 30 grudnia 2017 23:38
469 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław M - - 31 grudnia 2017 18:53
470 Barbara Wysocka Poznań - K - - 31 grudnia 2017 19:00
471 Andrzej Skonieczny Wrocław - M - - 31 grudnia 2017 21:27
473 Lidia Kwinto Chorzemin Wolsztyńska Akademia Biegowa K - - 1 stycznia 2018 19:38
475 Sylwia Seide Poznań ConcordiaRunnersTeam K - - 2 stycznia 2018 11:24
476 Małgorzata Brzezińska Wolsztyn - K - - 2 stycznia 2018 19:29
477 Cezary Skuriat Góra WATAHA M - - 2 stycznia 2018 21:19
399 Sebastian Musielak Suchy Las - M - - 4 stycznia 2018 16:47
486 Jakub Król Poznań Bluebirds M - - 4 stycznia 2018 17:57
487 Anna Witanowska Koszalin Horcio Team K - - 4 stycznia 2018 18:48
491 Mariusz Kaczmarek Sulechów - M - - 4 stycznia 2018 23:12
134 Marta Lubieniecka-Witkowska Zielona Góra - K - - 5 stycznia 2018 01:46
137 Piotr Lubieniecki Zielona Góra - M - - 5 stycznia 2018 01:48
493 Piotr Żurek Powidz - M - - 5 stycznia 2018 10:34
494 Tomasz Kozłowski Poznań Los Pollos Hermanos M - - 5 stycznia 2018 15:13
498 Dawid Grześkowiak Ostrów Wielkopolski - M - - 7 stycznia 2018 10:30
500 Piotr Borkowski Sulechów Sulma Sulechów M - - 7 stycznia 2018 15:23
501 Agnieszka Bultrowicz Poznań - K - - 7 stycznia 2018 17:08
502 Jarosław Wojciechowski Poznań Autsaider M - - 7 stycznia 2018 18:32
503 Katarzyna Wojciechowska Poznań Autsaider K - - 7 stycznia 2018 18:40
509 Marcin Hoffmann Poznań M&M M - - 8 stycznia 2018 10:23
518 Maria Wolff-Stefaniak Poznań Bluebirds K - - 8 stycznia 2018 14:32
521 Katarzyna Durzynska Sulechów 5 Lubuski Pulk Artylerii K - - 8 stycznia 2018 16:30
522 Marcin Kański Bydgoszcz - M - - 8 stycznia 2018 17:10
520 Paweł Golinowski Wrocław 10BKPanc M - - 8 stycznia 2018 20:05
527 Damian Romanów Gorzów Wielkopolski - M - - 8 stycznia 2018 21:54
528 Joanna Kniat Złotniki - K - - 8 stycznia 2018 22:37
538 Tomasz Kaniak Szczecin - M - - 9 stycznia 2018 11:30
385 Katarzyna Michalewska Poznań - K - - 9 stycznia 2018 18:52
541 Zbigniew Bednarczyk Poznań STR Poznań M - - 9 stycznia 2018 20:38
542 Aleksandra Bednarczyk Poznań STR Poznań K - - 9 stycznia 2018 20:45
543 Maciej Gaweł Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać M - - 9 stycznia 2018 21:27
549 Magdalena Suchorska Poznań M&M K - - 10 stycznia 2018 11:51
552 Anna Michałowska Poznań - K - - 10 stycznia 2018 22:42
553 Adam Grelak Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa M - - 10 stycznia 2018 22:59
524 Elżbieta Golinowska Żórawina 5pa Sulechów K - - 11 stycznia 2018 11:40
563 Tomasz Jackowiak Rokietnica - M - - 11 stycznia 2018 18:37
565 Beata Kaczmarek Poznań STR Poznań K - - 11 stycznia 2018 20:49
566 Krzysztof Mol Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów M - - 12 stycznia 2018 10:18
568 Adam Szych Rokietnica - M - - 12 stycznia 2018 12:36
572 Natalia Szutta Siedlec Wolsztyńska Akademia Biegowa K - - 12 stycznia 2018 20:14
579 Piotr Pańszczyk Wrocław - M - - 13 stycznia 2018 16:15
222 Sebastian Marciniak Sulęcin - M - - 13 stycznia 2018 18:39
581 Tadeusz Kubicki Poznań Benders M - - 13 stycznia 2018 20:24
583 Michał Mańczak Szczecin LumbaGO M - - 14 stycznia 2018 13:24
587 Marek Jakubczyk Poznań Czarne Owce M - - 14 stycznia 2018 19:44
588 Anna Szawdzin Wrocław - K - - 14 stycznia 2018 20:36
146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - - 14 stycznia 2018 20:51
592 Anna Rosłaniec Wrocław - K - - 15 stycznia 2018 08:28
593 Marcin Hałkiewicz Głogów - M - - 15 stycznia 2018 08:29
594 Sebastian Bromberek Murowana Goślina Benders M - - 15 stycznia 2018 09:31
62 Marek Wąsowski Wrocław Łapiguz M - - 15 stycznia 2018 10:23
600 Barbara Cichos Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza K - - 15 stycznia 2018 20:49
602 Aga Staniewska Poznań AR Poznań K - - 15 stycznia 2018 22:28
605 Joanna Kubicka-Jakuczun Zielona Góra - K - - 16 stycznia 2018 08:42
606 Maciej Piasecki Poznań Samowolka M - - 16 stycznia 2018 09:25
608 Karolina Dela Nowa Sól - K - - 16 stycznia 2018 10:03
609 Janusz Put Sulechów 5 pa M - - 16 stycznia 2018 10:12
610 Alicja Wojtala Wrocław Rajd Liczyrzepy K - - 16 stycznia 2018 10:32
612 Kamil Przyworski Sulechów 5 Lubuski pułk artylerii M - - 16 stycznia 2018 10:49
226 Radosław Wójcik Sulęcin - M - - 16 stycznia 2018 12:29
618 Konrad Kunicki Wrocław NOA M - - 16 stycznia 2018 20:16
619 Katarzyna Buda Łódź - K - - 16 stycznia 2018 21:04
621 Arkadiusz Masiowski Nowa Sól - M - - 16 stycznia 2018 21:08
623 Anna Sikorska Glogow - K - - 16 stycznia 2018 21:17
624 Roman Wojtak Nowa Sól - M - - 16 stycznia 2018 21:21
625 Iza Sobczak Cigacice 5 pa K - - 16 stycznia 2018 21:25
626 Hubert Mielcarek Zielona Góra 5 pa M - - 16 stycznia 2018 21:36
627 Anna Bolikowska Zielona Gora - K - - 16 stycznia 2018 21:36
628 Agnieszka Jędrzejewska-Wnuk Wrocław NOA K - - 16 stycznia 2018 22:09
629 Daniel Kołtun Nowa Sól Amatorsi M - - 16 stycznia 2018 22:26
630 Fabian Król Nowa Sól Amatorsi M - - 16 stycznia 2018 22:41
30 Krzysztof Gruhn Zakrzewo Oriento Expresso Team M - - 16 stycznia 2018 23:54
497 Tomasz Staniszczak Przybyszewo Wolsztyńska Akademia Biegowa M - - 17 stycznia 2018 12:12
634 Ryszard Świerczyński Polska - M - - 18 stycznia 2018 07:20
611 Tomasz Płóciennik Trzebiechów 5 lpa M - - 18 stycznia 2018 10:00
635 Grzegorz Adamczyk Raszów - M - - 18 stycznia 2018 16:33
636 Piotr Jakubowski Leszno - M - - 18 stycznia 2018 18:58
620 Robert Kubicki Zielona Góra - M - - 20 stycznia 2018 08:49
622 Michał Apanowicz Zielona Góra - M - - 20 stycznia 2018 08:51
640 Paweł Czaplicki Poznań Rycerz na koniu mknie PJP M - - 20 stycznia 2018 18:50
641 Dominika Dorobisz-Przybylka Żagań - K - - 20 stycznia 2018 20:13
642 Klaudia Petters Bolesławiec Romet Factory Team K - - 20 stycznia 2018 21:32
278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - - 21 stycznia 2018 10:22
391 Marcin Kozłowski Poznań copymaster.pl M - - 21 stycznia 2018 17:16
646 Paweł Firuta Wrocław - M - - 22 stycznia 2018 09:29
647 Marcin Gorzelańczyk Potasze KS Hades M - - 22 stycznia 2018 10:22
650 Aneta Bańska-Bodziona Boleslawiec 10BKPanc K - - 22 stycznia 2018 13:24
652 Błażej Czerwiński Gołańcz Los Pollos Hermanos M - - 22 stycznia 2018 14:18
388 Mariusz Plesiński Świętoszów 10BKPanc M - - 22 stycznia 2018 20:55
655 Mariusz Sitnicki Żagań 10BKPanc Świętoszów M - - 22 stycznia 2018 22:17
656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M - - 23 stycznia 2018 06:19
658 Kamila Mazur Sława - K - - 23 stycznia 2018 13:59
659 Karolina Chołuj-Mazur Lubiatów - K - - 23 stycznia 2018 14:29
665 Marcin Bultrowicz Poznań Beiersdorf Sport Team M - - 23 stycznia 2018 21:46

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
27 stycznia 2018 10:00
Limit czasu
14
liczba PK
26
Liczba zawodników
100
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
12 Bartłomiej Grabowski Otwock Stryki - Byki Adventure Team M - - 18 grudnia 2017 10:27
117 Piotr Dopierała Dopiewo AR Poznań M - - 18 grudnia 2017 10:46
25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - - 18 grudnia 2017 11:21
344 Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz Cwane lisy K - - 18 grudnia 2017 11:29
346 Maciek Ners Warszawa Janusze Orienteeringu M - - 18 grudnia 2017 13:30
227 Paweł Ignaczak Poznań Drużyna Twojej Starej M - - 18 grudnia 2017 13:49
296 Marek Lewandowski Bydgoszcz Lewy Team / Zasuwacz.pl M - - 18 grudnia 2017 13:56
347 Waldemar Binkowski Leszno - M - - 18 grudnia 2017 13:56
108 Robert Jendrzejewski Szczecin Skraj Bagna M - - 18 grudnia 2017 14:12
210 Mateusz Mioduszewski Warszawa UKA M - - 18 grudnia 2017 14:33
27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - - 18 grudnia 2017 21:05
99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M - - 18 grudnia 2017 21:49
360 Krzysztof Lewandowski Chełmno - M - - 18 grudnia 2017 22:05
361 Marek Muszynski Poznań AR Poznan M - - 18 grudnia 2017 23:05
363 Sebastian Grodecki Chocianów KB Zdyszaaani Chocianów M - - 19 grudnia 2017 06:37
141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - - 19 grudnia 2017 15:08
376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - - 19 grudnia 2017 20:23
125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie M - - 19 grudnia 2017 23:07
379 Pawel Horanin Sławoborze - M - - 20 grudnia 2017 10:15
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team M - - 20 grudnia 2017 18:05
105 Rafał Fałowski Gajków - M - - 22 grudnia 2017 10:26
183 Jerzy Ścibisz Szczecin - M - - 22 grudnia 2017 12:30
240 Bartosz Klepacki Police - M - - 22 grudnia 2017 13:06
400 Tomasz Grabowski Warszawa Stryki-Byki Adventure Team M - - 24 grudnia 2017 00:21
167 Marcin Podsiadły Stargard - M - - 24 grudnia 2017 11:31
401 Artur Bednarek Pobiedziska Oriento Expresso Team M - - 25 grudnia 2017 21:46
402 Dariusz Wróbel Wrocław - M - - 26 grudnia 2017 11:45
139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M - - 28 grudnia 2017 10:19
418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team M - - 28 grudnia 2017 10:28
123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - - 28 grudnia 2017 11:14
421 Jarek Konczalski Września MKMB M - - 28 grudnia 2017 13:43
424 Tadeusz Mleczek Świdnica Tadek team M - - 28 grudnia 2017 18:38
426 Paweł Górczyński Wiry Napier...acze M - - 28 grudnia 2017 20:51
427 Paweł Majcher Pędzewo - M - - 28 grudnia 2017 21:01
355 Bartosz Lepka Słupsk Słomiane Bambusy M - - 28 grudnia 2017 21:30
430 Paweł Grecki Wrocław RST M - - 29 grudnia 2017 00:20
236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - - 29 grudnia 2017 00:35
435 Marcin Bąkowski Poznań KLUB ŚLIMAKA TORPEDY M - - 29 grudnia 2017 11:12
439 Maciej Czerwiński Skórzewo Klub Ślimaka Torpedy M - - 29 grudnia 2017 11:39
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo M - - 29 grudnia 2017 18:11
449 Kornelia Januszkiewicz Bydgoszcz HDR Wataha Bydgoszcz K - - 29 grudnia 2017 18:34
185 Andrzej Urbański Gryfino - M - - 29 grudnia 2017 20:08
451 Dominik Wels Garzyn KM PSP Leszno M - - 29 grudnia 2017 20:41
453 Mariusz Błachowiak Leszno Maraton Leszno M - - 30 grudnia 2017 10:27
244 Sylwia Godlewska-Pocierznicka Szczecin - K - - 30 grudnia 2017 15:59
245 Rafał Pocierznicki Szczecin 12 BZ M - - 30 grudnia 2017 16:00
458 Krzysztof Miaśkiewicz Wrocław Orientop Wrocław M - - 30 grudnia 2017 17:06
459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M - - 30 grudnia 2017 18:42
461 Maciej Kłosowicz Poznań furious goats M - - 30 grudnia 2017 21:12
462 Przemo Lutomski Poznań COREclinic M - - 30 grudnia 2017 22:04
463 Krzysztof Radziwoń Polkowice - M - - 30 grudnia 2017 22:14
332 Anna Sejbuk Siedlce - K - - 30 grudnia 2017 22:22
464 Roman Trocha Dzierżoniów Orientop Wrocław M - - 30 grudnia 2017 22:52
466 Pawel Pruszkowski Kraśnik UKS Traper Złocieniec M - - 31 grudnia 2017 14:17
467 Anna Radziwoń Polkowice - K - - 31 grudnia 2017 15:10
468 Paweł Smoczkiewicz Krzyszkowo - M - - 31 grudnia 2017 18:17
343 Marcin Skawiński Oborniki - M - - 2 stycznia 2018 19:43
480 Patryk Szymański Mosina NAPIER...ACZE M - - 3 stycznia 2018 21:00
482 Przemysław Biegański Poznań ŻTR M - - 4 stycznia 2018 00:30
483 Sebastian Borowczyk Poznań KB DęBIEC M - - 4 stycznia 2018 12:51
455 Karol Garbowski Komorniki - M - - 4 stycznia 2018 14:07
484 Michał Majkowski Warszawa - M - - 4 stycznia 2018 14:13
489 Marcin Grabowski Poznań Leśni Poznań M - - 4 stycznia 2018 21:23
492 Marek Majewski Warszawa Zaszyci M - - 5 stycznia 2018 08:46
213 Olaf Kacprzycki Warszawa - M - - 7 stycznia 2018 17:14
155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M - - 7 stycznia 2018 19:57
320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M - - 7 stycznia 2018 21:32
504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy M - - 7 stycznia 2018 21:51
394 Katarzyna Sobczak Garby - K - - 8 stycznia 2018 11:30
537 Dariusz Schmidt Kołobrzeg - M - - 9 stycznia 2018 11:09
544 Marta Murawska Warszawa - K - - 9 stycznia 2018 22:07
546 Mariusz Kwietniewski Środa Wielkopolska - M - - 10 stycznia 2018 10:08
557 Marcin Wicher Poznań - M - - 11 stycznia 2018 13:31
205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - - 11 stycznia 2018 14:59
569 Czarek Wichniewicz Puszczykowo Mokre Nogi M - - 12 stycznia 2018 15:44
590 Mateusz Krempa Osielsko #WpiszCokolwiek M - - 14 stycznia 2018 23:10
311 Krzysztof Spychała Poznań - M - - 15 stycznia 2018 09:43
596 Tomasz Melnicki Szczecin - M - - 15 stycznia 2018 10:28
586 Jan Kłopocki Bydgoszcz #WpiszCokolwiek M - - 15 stycznia 2018 16:03
604 Maciej Kotynia Szczecin - M - - 16 stycznia 2018 14:23
613 Sylwia Roszkowska Łódź - K - - 16 stycznia 2018 14:56
615 Anna Kosior Warszawa - K - - 16 stycznia 2018 15:41
582 Tomasz Nawrocki Rakownia Drużyna Sokoła M - - 16 stycznia 2018 18:12
617 Artur Cieściów Szczecin - M - - 16 stycznia 2018 19:15
104 Robert Pełech Dobra - M - - 17 stycznia 2018 12:27
206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K - - 17 stycznia 2018 14:20
637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M - - 18 stycznia 2018 20:55
597 Kuba Zwolinski Poznań SNOW.DOG Adventure M - - 19 stycznia 2018 08:14
1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M - - 21 stycznia 2018 16:37
107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M - - 22 stycznia 2018 10:29
648 Jaroslaw Topolewski Poznań - M - - 22 stycznia 2018 10:30
158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze M - - 22 stycznia 2018 11:53
651 Łukasz Grabowski Poznań AR Poznań M - - 22 stycznia 2018 13:33
653 Marcin Dering Wrocław Orientop Wrocław M - - 22 stycznia 2018 15:34
654 Kornel Jaskuła Kostomłoty 1984 M - - 22 stycznia 2018 20:50
298 Marek Sobiegraj Myślibórz ZOZOS M - - 22 stycznia 2018 22:21
279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - M - - 23 stycznia 2018 00:16
666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze M - - 23 stycznia 2018 22:20
667 Ewa Misiaczek Warszawa - K - - 24 stycznia 2018 09:58
668 Dariusz Poślednik Złotniki Napier...acze M - - 24 stycznia 2018 18:48