Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Śnieżne Konwalie 2018

Organizator Adventure Sport Marek Galla
Miejsce woj. lubuskie - Sława
Data 27 sty 2018
Adres bazy Stare Strącze
Strona www http://rajdkonwalii.pl/zima
Regulamin http://rajdkonwalii.pl/zima/regulamin/
Zapis na 18 grudnia 2017   -   25 stycznia 2018
Opis Zawody we wschodniej części województwa lubuskiego na przepięknych Wzgórzach Pszczółkowskich.
Liczba zapisanych zawodników 266
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP50

Czas startu
27 stycznia 2018 10:00
Limit czasu
14
liczba PK
26
Liczba zawodników
104
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team53.00
2360Lewandowski Krzysztof -Chełmno-48.48
325Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą45.84
4400Grabowski Tomasz -WarszawaStryki-Byki Adventure Team43.08
412Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team43.08
6483Borowczyk Sebastian -PoznańKB DęBIEC41.77
7117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team40.84
7361Muszynski Marek -PoznańAR Poznan40.84
9347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-39.38
10421Konczalski Jarek -WrześniaMKMB37.67
11569Wichniewicz Czarek -PuszczykowoMokre Nogi37.41
11546Kwietniewski Mariusz -Środa Wielkopolska-37.41
13123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy37.00
145867Jędrzejewski Łukasz ---36.75
14484Majkowski Michał -Warszawa-36.75
14210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA36.75
14346Ners Maciek -WarszawaJanusze Orienteeringu36.75
18451Wels Dominik -GarzynKM PSP Leszno36.50
19416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO36.42
19355Lepka Bartosz -SłupskSłomiane Bambusy36.42
21332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-36.11
21597Zwolinski Kuba -PoznańSNOW.DOG Adventure36.11
21418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team36.11
24236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails35.48
2527Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń34.74
26105Fałowski Rafał -Gajków-33.81
27131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team33.40
28427Majcher Paweł -Pędzewo-33.00
28376Szczepański Sławomir -PoznańSS33.00
30205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU32.16
30206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU32.16
32586Kłopocki Jan -Bydgoszcz#WpiszCokolwiek32.10
32590Krempa Mateusz -Osielsko#WpiszCokolwiek32.10
3499Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy31.43
35464Trocha Roman -DzierżoniówOrientop Wrocław31.19
35107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka-31.19
37298Sobiegraj Marek -MyślibórzZOZOS30.90
3810Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo30.84
38426Górczyński Paweł -WiryNapier...acze30.84
38668Poślednik Dariusz -ZłotnikiNapier...acze30.84
38480Szymański Patryk -MosinaNAPIER...ACZE30.84
42653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław30.39
43401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team29.78
43582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła29.78
45185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-29.46
45139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team29.46
47462Lutomski Przemo -PoznańCOREclinic29.41
47468Smoczkiewicz Paweł -Krzyszkowo-29.41
47461Kłosowicz Maciej -Poznańfurious goats29.41
502310Pruszkowski Paweł ---28.60
51463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna27.87
521Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl27.68
52183Ścibisz Jerzy -Szczecin-27.68
52430Grecki Paweł -WrocławRST27.68
55279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-27.41
56648Topolewski Jaroslaw -Poznań-26.87
56482Biegański Przemysław -PoznańŻTR26.87
56379Horanin Pawel -Sławoborze-26.87
59158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze25.94
60344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy25.31
60449Januszkiewicz Kornelia -BydgoszczHDR Wataha Bydgoszcz25.31
62667Misiaczek Ewa -Warszawa-24.59
62666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze24.59
64439Czerwiński Maciej -SkórzewoKlub Ślimaka Torpedy23.74
64435Bąkowski Marcin -PoznańKLUB ŚLIMAKA TORPEDY23.74
66108Jendrzejewski Robert -SzczecinSkraj Bagna23.47
66167Podsiadły Marcin -Stargard-23.47
66104Pełech Robert -Dobra-23.47
691449Mleczek Tadeusz -Świdnica-23.44
70311Spychała Krzysztof -Poznań-22.82
71244Godlewska-Pocierznicka Sylwia -Szczecin-21.85
71245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ21.85
73557Wicher Marcin -PoznańZwichrowanY20.57
74213Kacprzycki Olaf -Warszawa-20.47
74227Ignaczak Paweł -PoznańDrużyna Twojej Starej20.47
76544Murawska Marta -Warszawa-19.68
76320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-19.68
78363Grodecki Sebastian -ChocianówChocianów18.11
79455Garbowski Karol -Komorniki-13.92
80615Kosior Anna -Warszawa-12.71
80613Roszkowska Sylwia -Łódź-12.71
82240Klepacki Bartosz -Police-11.23
83141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team10.69
84296Lewandowski Marek -BydgoszczLewy Team / Zasuwacz.pl10.16
85125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie5.04
86604Kotynia Maciej -Szczecin-4.34
86614Kozicki Sławomir -Szczecin-4.34
88637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw3.88
89537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-3.66
90617Cieściów Artur -Szczecin-3.36
90596Melnicki Tomasz -Szczecin-3.36

Trasa TP25

Czas startu
27 stycznia 2018 10:30
Limit czasu
10
liczba PK
15
Liczba zawodników
162
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
259Krzyśko Maciej PełczyceAktywne ChoszcznoM--2017-12-18 13:06:53
348Krzyśko Bartosz Wrocław-M--2017-12-18 15:23:08
349Dudziak Karolina LesznoOrienteeringK--2017-12-18 15:45:02
351Kogut Szczepan ŻagańŻagańska Grupa BiegowaM--2017-12-18 16:24:02
352Chołody Paweł PoznańCSWLadM--2017-12-18 17:38:03
356Miśkiewicz Dariusz Osowiec-M--2017-12-18 20:00:20
358Trykozko Urszula WarszawaTeam 360K--2017-12-18 20:14:09
364Kalata Michał Świętoszów10BKPancM--2017-12-19 06:32:23
365Mazij Piotr ChocianówKlub Biegacza ZDYSZAAANI ChocianówM--2017-12-19 08:55:52
366Marczewski Sławomir ZłotówStowarzyszenie ludzi w biegu ZłotówM--2017-12-19 10:05:42
367Kuśmirek Wojciech ZłotówStowarzyszenie ludzi w biegu ZłotówM--2017-12-19 10:17:30
368Błażejewski Paweł Niemcz-M--2017-12-19 11:16:25
369Wołosz Arkadiusz Warszawa-M--2017-12-19 12:29:50
370Tarnowska Ewa Zielona Góra-K--2017-12-19 12:38:32
372Zielińska Sabina PoznańGB Wielkopolscy BiegaczeK--2017-12-19 12:52:09
371Biegała Natalia Poznań, Pow. PoznańZmęczeni na StarcieK--2017-12-19 12:52:30
373Perzyńska Kinga Zielona GóraRANT Team Zielona GóraK--2017-12-19 13:47:38
375Chmielewski Filip Zielona GóraDTPM--2017-12-19 18:16:39
287Brzoski Łukasz Trzebiszewo-M--2017-12-19 18:43:05
377Kolodziejski Jarek PoznanPiątkowo na biegowoM--2017-12-19 19:57:57
378Wasikiewicz Wojciech Tarnowo Podgórne-M--2017-12-19 20:12:49
382Rycerska Marzena IłowaArtemisK--2017-12-20 13:34:44
384Bagiński Paweł ObrowoBagi TeamM--2017-12-20 18:21:05
380Kossak Krzysztof Lwówek Śląskizagubieni w akcjiM--2017-12-21 11:12:27
389Halko Daniel LubinHusaria Race TeamM--2017-12-21 17:21:30
393Cichecki Paweł BarlinekMłyn PapierniaM--2017-12-22 04:25:24
395Trafas Joanna KicinOVER LIMITK--2017-12-22 11:23:05
396Dybul Magdalena PoznańOVER LIMITK--2017-12-22 11:34:16
397Sotnykov Platon Zielona Góra-M--2017-12-22 13:48:15
345Niedzielski Paweł Puszczykowo310. krtM--2017-12-22 18:16:24
403Kaźmierczak Tomasz LesznoT-MAKSM--2017-12-26 13:55:12
57Wieszaczewski Jacek WrocławOrientop WrocławM--2017-12-26 14:02:10
404Wieszaczewska Agnieszka WrocławNight Runners WrocławK--2017-12-26 14:12:21
405Puternicka Joanna WrocławOrientop WrocławK--2017-12-26 15:12:30
406Szmyt Łukasz Leszno-M--2017-12-26 17:54:16
407Nowicka-Szmyt Katarzyna Leszno-K--2017-12-26 18:09:25
408Jesiołowski Piotr Koninko-M--2017-12-26 21:49:39
409Bartkowiak Piotr Grodzisk WielkopolskiGrodziski Klub BiegaczaM--2017-12-27 06:38:46
410Grabowska Joanna GarwolinStryki-Byki Adventure TeamK--2017-12-27 10:07:50
411Wrzaszcz Paweł Zielona Góra-M--2017-12-27 10:14:30
412Wierzbicka Anna Bytnica-K--2017-12-27 10:48:11
413Gamrowski Grzegorz Grodzisk WlkpGrodziski Klub BiegaczaM--2017-12-27 12:04:35
414Jędrzejewski Łukasz SławaWATAHAM--2017-12-27 17:08:40
415Dolna Justyna Wejherowo-K--2017-12-27 17:17:43
420Janiak Monika Leszno-K--2017-12-28 11:59:21
419Samol Michał Rydzyna-M--2017-12-28 12:24:04
422Grabowska Olga OtwockStryki - Byki Adventure TeamK--2017-12-28 14:30:33
423Jędrzejewska Ula SławaWATAHAK--2017-12-28 16:08:04
425Smektała Justyna Nowy BelęcinBukosK--2017-12-28 19:29:53
429Woźna Magdalena Zielona Góra-K--2017-12-28 21:15:30
431Lisowski Przemysław WrocławKS ArtemisM--2017-12-29 08:45:44
432Gaczyński Marcin MiędzyrzeczINDYWIDUALNIEM--2017-12-29 09:25:12
436Wieliczko Agnieszka Polkowice-K--2017-12-29 10:13:00
437Kozinoga Gabriela Zielona Góra-K--2017-12-29 10:20:06
438Żurek Emilia Zielona GóraGrupa WarzonkoK--2017-12-29 10:34:43
440Żurek Sebastian Zielona GóraGrupa WarzonkoM--2017-12-29 11:01:46
441Fligier Katarzyna Zielona GóraNowe GraniceK--2017-12-29 11:20:46
443Murawski Piotr LesznoAzymut MochyM--2017-12-29 12:09:02
119Mikulak Paweł PoznańLos Pollos HermanosM--2017-12-29 12:55:52
446Murawska Marta Leszno-K--2017-12-29 13:04:44
447Dolatowski Marek Świebodzini tak się zgubięM--2017-12-29 15:52:56
448Blicharz Natalia Rzeszówi tak się zgubięK--2017-12-29 16:13:29
450Fedyczkowski Dominik Wschowa-M--2017-12-29 19:22:58
454Wojciechowski Andrzej WolsztynWolsztyński Klub BiegowyM--2017-12-30 10:32:55
457Smektała Patryk Nowy BelęcinbukosM--2017-12-30 14:32:22
460Stachowiak Tomasz Wrocław-M--2017-12-30 17:59:05
465Brychcy Dariusz WschowaEndorfina WschowaM--2017-12-30 22:38:55
469Duda Jakub WleńOrientop WrocławM--2017-12-31 17:53:11
470Wysocka Barbara Poznań-K--2017-12-31 18:00:27
471Skonieczny Andrzej Wrocław-M--2017-12-31 20:27:08
473Kwinto Lidia ChorzeminWolsztyńska Akademia BiegowaK--2018-01-01 18:38:36
475Seide Sylwia Poznań-K--2018-01-02 10:24:54
476Brzezińska Małgorzata Wolsztyn-K--2018-01-02 18:29:15
477Skuriat Cezary GóraWATAHAM--2018-01-02 20:19:33
399Musielak Sebastian Suchy Las-M--2018-01-04 15:47:06
486Król Jakub PoznańBluebirdsM--2018-01-04 16:57:01
487Witanowska Anna KoszalinHorcio TeamK--2018-01-04 17:48:57
491Kaczmarek Mariusz Sulechów-M--2018-01-04 22:12:38
134Lubieniecka-Witkowska Marta Zielona Góra-K--2018-01-05 00:46:33
137Lubieniecki Piotr Zielona Góra-M--2018-01-05 00:48:18
493Żurek Piotr Powidz-M--2018-01-05 09:34:01
494Kozłowski Tomasz BugajLos Pollos HermanosM--2018-01-05 14:13:38
498Grześkowiak Dawid Ostrów Wielkopolski-M--2018-01-07 09:30:23
500Borkowski Piotr SulechówSulma SulechówM--2018-01-07 14:23:54
501Bultrowicz Agnieszka Poznań-K--2018-01-07 16:08:23
502Wojciechowski Jarosław PoznańAutsaiderM--2018-01-07 17:32:18
503Wojciechowska Katarzyna PoznańAutsaiderK--2018-01-07 17:40:44
509Hoffmann Marcin PoznańM&MM--2018-01-08 09:23:19
518Wolff-Stefaniak Maria PoznańBluebirdsK--2018-01-08 13:32:28
521Durzynska Katarzyna Sulechów5 Lubuski Pulk ArtyleriiK--2018-01-08 15:30:08
522Kański Marcin Bydgoszcz-M--2018-01-08 16:10:02
520Golinowski Paweł Wrocław10BKPancM--2018-01-08 19:05:11
527Romanów Damian Gorzów Wielkopolski-M--2018-01-08 20:54:22
528Kniat Joanna Złotniki-K--2018-01-08 21:37:51
538Kaniak Tomasz Szczecin-M--2018-01-09 10:30:38
385Jarczyńska Katarzyna Zielona GoraDrużyna BelgusaK--2018-01-09 17:52:25
541Bednarczyk Zbigniew PoznańSTR PoznańM--2018-01-09 19:38:43
542Bednarczyk Aleksandra 🥇PoznańSTR PoznańK--2018-01-09 19:45:45
543Gaweł Maciej Zielona GóraZielona Góro Zacznij BiegaćM--2018-01-09 20:27:44
549Suchorska Magdalena PoznańM&MK--2018-01-10 10:51:57
552Michałowska Anna Poznań-K--2018-01-10 21:42:11
553Grelak Adam WolsztynWolsztyńska Akademia BiegowaM--2018-01-10 21:59:21
524Golinowska Elżbieta Żórawina5pa SulechówK--2018-01-11 10:40:04
563Jackowiak Tomasz Rokietnica-M--2018-01-11 17:37:57
565Kaczmarek Beata PoznańSTR PoznańK--2018-01-11 19:49:27
566Mol Krzysztof Zielona Góra5 pułk artylerii SulechówM--2018-01-12 09:18:11
568Szych Adam Rokietnica-M--2018-01-12 11:36:55
572Szutta Natalia SiedlecWolsztyńska Akademia BiegowaK--2018-01-12 19:14:24
579Pańszczyk Piotr Wrocław-M--2018-01-13 15:15:26
222Marciniak Sebastian Sulęcin-M--2018-01-13 17:39:36
581Kubicki Tadeusz PoznańBendersM--2018-01-13 19:24:05
583Mańczak Michał SzczecinLumbaGOM--2018-01-14 12:24:32
587Jakubczyk Marek PoznańCzarne OwceM--2018-01-14 18:44:33
588Szawdzin Anna Wrocław-K--2018-01-14 19:36:50
146Szawdzin Krzysztof Wrocław-M--2018-01-14 19:51:36
592Rosłaniec Anna Wrocław-K--2018-01-15 07:28:36
593Hałkiewicz Marcin Głogów-M--2018-01-15 07:29:59
594Bromberek Sebastian Murowana GoślinaBendersM--2018-01-15 08:31:21
62Wąsowski Marek WrocławŁapiguzM--2018-01-15 09:23:59
600Cichos Barbara Grodzisk WielkopolskiGrodziski Klub BiegaczaK--2018-01-15 19:49:10
602Staniewska Aga PoznańAR PoznańK--2018-01-15 21:28:51
605Kubicka-Jakuczun Joanna Zielona Góra-K--2018-01-16 07:42:26
606Piasecki Maciej PoznańSamowolkaM--2018-01-16 08:25:30
608Dela Karolina Nowa Sól-K--2018-01-16 09:03:10
609Put Janusz Sulechów5 paM--2018-01-16 09:12:55
610Wojtala Alicja WrocławRajd LiczyrzepyK--2018-01-16 09:32:03
612Przyworski Kamil Sulechów5 Lubuski pułk artyleriiM--2018-01-16 09:49:47
226Wójcik Radosław Sulęcin-M--2018-01-16 11:29:06
618Kunicki Konrad WrocławNOAM--2018-01-16 19:16:11
619Buda Katarzyna Łódź-K--2018-01-16 20:04:26
621Masiowski Arkadiusz Nowa Sól-M--2018-01-16 20:08:24
623Sikorska Anna Glogow-K--2018-01-16 20:17:04
624Wojtak Roman Nowa Sól-M--2018-01-16 20:21:14
625Sobczak Iza Cigacice5 paK--2018-01-16 20:25:58
626Mielcarek Hubert Zielona Góra5 paM--2018-01-16 20:36:42
627Bolikowska Anna Zielona Gora-K--2018-01-16 20:36:52
628Jędrzejewska-Wnuk Agnieszka WrocławNOAK--2018-01-16 21:09:14
629Kołtun Daniel Nowa SólAmatorsiM--2018-01-16 21:26:10
630Król Fabian Nowa SólAmatorsiM--2018-01-16 21:41:25
30Gruhn Krzysztof ZakrzewoOriento Expresso TeamM--2018-01-16 22:54:31
497Staniszczak Tomasz PrzybyszewoWolsztyńska Akademia BiegowaM--2018-01-17 11:12:28
634Świerczyński Ryszard PolskaOrientop WrocławM--2018-01-18 06:20:00
611Płóciennik Tomasz Trzebiechów5 lpa sulechówM--2018-01-18 09:00:05
635Adamczyk Grzegorz Raszów-M--2018-01-18 15:33:28
636Jakubowski Piotr Leszno-M--2018-01-18 17:58:51
620Kubicki Robert Zielona Góra-M--2018-01-20 07:49:10
622Apanowicz Michał Zielona Góra-M--2018-01-20 07:51:39
640Czaplicki Paweł PoznańRycerz na koniu mknie PJPM--2018-01-20 17:50:36
641Dorobisz-Przybylka Dominika Żagań-K--2018-01-20 19:13:49
642Petters Klaudia BolesławiecRomet Factory TeamK--2018-01-20 20:32:42
278Owczarz Joanna 🥉PoznańWłóczymordyK--2018-01-21 09:22:54
391Kozłowski Marcin Poznańcopymaster.plM--2018-01-21 16:16:34
646Firuta Paweł WrocławPG KMP WrocławM--2018-01-22 08:29:58
647Gorzelańczyk Marcin PotaszeKS HadesM--2018-01-22 09:22:10
650Bańska-Bodziona Aneta Boleslawiec10BKPancK--2018-01-22 12:24:29
652Czerwiński Błażej GołańczLos Pollos HermanosM--2018-01-22 13:18:04
388Plesiński Mariusz 🥇Świętoszów10BKPancM--2018-01-22 19:55:34
655Sitnicki Mariusz Żagań10BKPanc ŚwiętoszówM--2018-01-22 21:17:20
656Hajduk Jacek OleśnicaSNOB/BRUBECK TeamM--2018-01-23 05:19:06
658Mazur Kamila Sława-K--2018-01-23 12:59:57
659Chołuj-Mazur Karolina Lubiatów-K--2018-01-23 13:29:15
665Bultrowicz Marcin PoznańBeiersdorf Sport TeamM--2018-01-23 20:46:51