Puchar Maratonów na Orientację

 

Złoto dla Zuchwałych 2018

Organizator BikeBoys Paweł Mantycki
Miejsce woj. kujawsko-pomorskie - Czernikowo
Data 11 mar 2018
Adres bazy Szkolna 15, 87-640 Czernikowo
Strona www http://zloto.orientujemy.pl
Regulamin http://www.zloto.orientujemy.pl/regulamin-bydgoszcz
Opis Wiosenny rajd w Kujawsko-Pomorskim dla piechurów i rowerzystów na dystansach długich, średnich i krótkich. Zapewnia zawsze na wiosnę orientacyjną rozrywkę nieprzerwanie od 2011 roku :)

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
11 marca 2018 09:00
Limit czasu
6
liczba PK
12
Liczba zawodników
35
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
781 Grzegorz Torebko Gdańsk - M 200 OK 17 lutego 2018 11:46
782 Jacek Esp Warszawa - M 201 - 17 lutego 2018 14:39
687 Maciej Gędziorowski Pionki KU AZS WAT Warszawa M 202 OK 18 lutego 2018 12:10
689 Diana Gordon Warszawa KU AZS WAT Warszawa K 203 OK 18 lutego 2018 12:12
788 Zbigniew Wasiak Rogów - M 204 OK 19 lutego 2018 21:42
789 Sylwester Wojdak Wola Drzewiecka - M 205 OK 19 lutego 2018 21:48
790 Agnieszka Wasiak Rogów - K 206 OK 19 lutego 2018 21:53
427 Paweł Majcher Pędzewo - M 207 OK 20 lutego 2018 21:20
792 Krzysztof Majcher Pędzewo - M 208 OK 20 lutego 2018 21:27
794 Tomasz Chojnowski Toruń Banda Łysego M 209 OK 21 lutego 2018 17:49
522 Marcin Kański Bydgoszcz - M 210 OK 22 lutego 2018 18:00
799 Przemysław Zdrojkowski Toruń - M 211 OK 23 lutego 2018 01:46
804 Ewa Lewoń Chełmno Orkan Ostróda K 212 OK 26 lutego 2018 07:56
296 Marek Lewandowski Bydgoszcz Lewy Team / Zasuwacz.pl M 213 - 26 lutego 2018 08:31
807 Piotr Mozga Łódź - M 214 OK 26 lutego 2018 11:26
356 Dariusz Miśkiewicz Osowiec - M 215 OK 26 lutego 2018 20:59
812 Stanisław Pawlak Toruń - M 216 OK 27 lutego 2018 08:02
817 Maciej Sołtys Chełmża SKARMAT Toruń M 217 OK 27 lutego 2018 22:59
820 Paweł Bagiński Obrowo Bagi Team M 218 OK 28 lutego 2018 08:40
821 Karol Nolka Wisniewski Toruń - M 219 OK 28 lutego 2018 09:17
828 Piotr Włodarczyk Toruń - M 220 OK 28 lutego 2018 23:04
640 Paweł Czaplicki Poznań Rycerz na koniu mknie PJP M 221 OK 3 marca 2018 23:05
845 Przemysław Kasierski Bydgoszcz Fitserwis MTB Team M 222 - 4 marca 2018 19:59
343 Marcin Skawiński Oborniki - M 223 OK 4 marca 2018 20:38
846 Krzysztof Ligaj Aleksandrów Kujawski - M 224 OK 4 marca 2018 21:27
369 Arkadiusz Wołosz Warszawa - M 225 - 5 marca 2018 22:03
858 Magdalena Baran Toruń Jestem z miasta K 226 OK 6 marca 2018 22:06
863 Krzysztof Ligienza Wrocław Orientop Wrocław M 227 - 6 marca 2018 22:13
864 Filip Baracz Toruń - M 228 OK 6 marca 2018 22:21
119 Paweł Mikulak Poznań Los Pollos Hermanos M 229 OK 7 marca 2018 12:29
855 Grzegorz Gałązka Osielsko Road to nowhere M 230 - 7 marca 2018 14:19
870 Katarzyna Polak Warszawa Team 360 K 231 OK 7 marca 2018 15:29
873 Andrzej Bielski Warszawa Accenture M 232 OK 7 marca 2018 19:35
387 Wiola Czostków Warszawa Accenture Runners Club K 233 OK 8 marca 2018 09:08
880 Anna Blum Nowawieś Chełmińska indywidualnie K 234 OK 8 marca 2018 13:42

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
11 marca 2018 07:00
Limit czasu
12
liczba PK
27
Liczba zawodników
50
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
763 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers M 1 OK 14 lutego 2018 20:40
110 Karol Gostomczyk Studzienice PLATINUM Ubezpieczenia M 2 OK 15 lutego 2018 03:08
734 Robert Kamela Warszawa - M 3 OK 15 lutego 2018 11:30
125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie M 4 OK 15 lutego 2018 13:34
121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M 5 OK 15 lutego 2018 21:06
780 Michał Witkowski Toruń - M 6 OK 16 lutego 2018 14:09
466 Pawel Pruszkowski Kraśnik UKS Traper Złocieniec M 7 OK 16 lutego 2018 19:09
504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy M 8 OK 17 lutego 2018 06:31
213 Olaf Kacprzycki Warszawa - M 9 - 17 lutego 2018 10:26
784 Wojciech Wiatr Poznań :) M 10 OK 17 lutego 2018 16:40
564 Dariusz Wszeborowski Ełk X Ełcka Zmarzlina 2019 M 11 OK 17 lutego 2018 20:47
785 Andrzej Warchoł Świecie The Runners Świecie M 12 - 17 lutego 2018 23:01
582 Tomasz Nawrocki Rakownia Drużyna Sokoła M 13 - 18 lutego 2018 22:41
332 Anna Sejbuk Siedlce - K 14 OK 19 lutego 2018 07:54
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team M 15 OK 19 lutego 2018 17:16
157 Roman Gorczyca Ełk - M 16 OK 19 lutego 2018 20:21
449 Kornelia Januszkiewicz Bydgoszcz HDR Wataha Bydgoszcz K 17 OK 20 lutego 2018 06:48
793 Sylwia Prądzyńska Ełk - K 18 OK 20 lutego 2018 23:01
211 Jarosław Prądzyński Ełk - M 19 OK 20 lutego 2018 23:02
796 Maciej Wiechecki Smardzew - M 20 OK 22 lutego 2018 10:49
800 Dominika Welz Gdańsk Wataha / Morenka Team K 21 OK 23 lutego 2018 07:22
801 Wojciech Kluska Toruń MKS SKARMAT M 22 OK 24 lutego 2018 14:49
376 Sławomir Szczepański Poznań SS M 23 OK 25 lutego 2018 09:51
517 Mikołaj Korabiewski Białystok 10. Ełcka Zmarzlina 2019 M 24 OK 25 lutego 2018 17:00
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo M 25 OK 26 lutego 2018 09:11
61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K 26 OK 26 lutego 2018 14:53
160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 27 OK 26 lutego 2018 15:24
811 Rafał Sawaniewski Malbork - M 28 OK 26 lutego 2018 21:26
116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M 29 OK 27 lutego 2018 07:58
591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K 30 OK 27 lutego 2018 07:59
151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M 31 OK 27 lutego 2018 10:10
464 Roman Trocha Dzierżoniów Orientop Wrocław M 32 OK 27 lutego 2018 14:34
205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M 33 - 28 lutego 2018 08:27
206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K 34 - 28 lutego 2018 08:27
25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M 35 OK 28 lutego 2018 09:55
334 Karolina Karpińska Kraków Nowa Huta Team K 36 OK 28 lutego 2018 13:44
421 Jarek Konczalski Września MKMB M 37 - 28 lutego 2018 14:22
401 Artur Bednarek Pobiedziska Oriento Expresso Team M 38 OK 28 lutego 2018 14:34
31 Wiesław Rusak X Ełcka Zmarzlina 2019 X Ełcka Zmarzlina 2019 M 39 OK 28 lutego 2018 21:55
14 Jan Lenczowski Sulejówek team360 M 40 OK 2 marca 2018 14:17
631 Przemysław Wojdat Otwock - M 41 - 4 marca 2018 08:43
666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze M 42 OK 4 marca 2018 11:32
856 Paweł Doliwka Lubawa Lubawa Kocha Biegać M 43 OK 6 marca 2018 12:22
344 Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz Cwane lisy K 44 OK 6 marca 2018 15:23
102 Artur Małowiński Bydgoszcz :-) M 45 OK 6 marca 2018 18:51
872 Rafał Dalewski Warszawa - M 46 OK 7 marca 2018 18:50
186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M 47 OK 8 marca 2018 09:36
107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M 48 - 8 marca 2018 20:45
890 Grzegorz Jurjewicz Morąg - M 49 OK 9 marca 2018 13:48
99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M 50 - 9 marca 2018 19:11

Lista startowa

Trasa: TR50
Czas startu
11 marca 2018 09:15
Limit czasu
6
liczba PK
12
Liczba zawodników
28
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
779 Łukasz Prętki Poznań Faworyci Bukmacherów M 300 OK 16 lutego 2018 12:50
787 Marek Kozłowski Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin M 301 OK 18 lutego 2018 22:43
282 Maciej Tadeusz Skoki Tour De Sklep Skoki Team M 302 OK 19 lutego 2018 08:01
797 Szymon Plaskaty Żnin Szosa Żnin M 303 - 22 lutego 2018 19:30
798 Michał Kozłowski Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin M 304 OK 22 lutego 2018 21:22
802 Jarosław Szulc Przyłęki Szosa Żnin M 305 OK 25 lutego 2018 16:21
803 Jakub Szulc Przyłęki Szosa Żnin M 306 OK 25 lutego 2018 16:38
805 Michał Grygiel Żnin KS SZOSA M 307 - 26 lutego 2018 11:07
806 Marcin Grygiel Żnin KS SZOSA M 308 - 26 lutego 2018 11:12
814 Seweryn Rosin Przyłęki - M 309 OK 27 lutego 2018 20:09
815 Jan Rosin Przyłęki Szosa Żnin M 310 OK 27 lutego 2018 20:16
816 Kacper Wierzchowski Przyłęki Szosa Żnin M 311 OK 27 lutego 2018 20:21
819 Wojciech Jaroszewski Tryszczyn Deep Forest M 312 OK 28 lutego 2018 01:49
823 Damian Jankowski Szubin - M 313 OK 28 lutego 2018 21:04
824 Aleksandra Jankowska Szubin - K 314 OK 28 lutego 2018 21:07
826 Jolanta Ostaszkiewicz Wrocław ptaszniki K 315 OK 28 lutego 2018 21:55
827 Marek Wójcicki Szubin - M 316 OK 28 lutego 2018 22:59
830 Karolina Kozłowska Szubin - K 317 OK 28 lutego 2018 23:16
825 Katarzyna Pokora Brzeg Dolny Ptaszniki K 318 OK 1 marca 2018 10:08
810 Grzegorz Kasierski Bydgoszcz MTB TEAM FITSERWIS M 319 - 2 marca 2018 15:17
297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M 320 OK 4 marca 2018 15:49
847 Przemysław Gładysiak Komorniki Gładko biegamy;-) M 321 OK 4 marca 2018 21:28
853 Maciej Wolny Skoki - M 322 OK 5 marca 2018 20:52
861 Jakub Priebe Wierzchucino - M 323 OK 6 marca 2018 21:18
865 Tomasz Popczyk Rumia - M 324 - 6 marca 2018 23:25
876 Michał Pomin Janowiec Wielkopolski Faworyci Bukmacherów M 325 OK 8 marca 2018 11:22
893 Piotr Gębarowski Warszawa - M 326 - 9 marca 2018 17:47
894 Katarzyna Kobus Stanisławka - K 327 - 9 marca 2018 20:22

Lista startowa

Trasa: TR150
Czas startu
11 marca 2018 08:30
Limit czasu
10
liczba PK
26
Liczba zawodników
42
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
772 Leszek Papis Słupsk Troll Team M 100 OK 15 lutego 2018 12:36
773 Leszek Orłowski Słupsk Troll Team M 101 OK 15 lutego 2018 12:57
771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M 102 OK 15 lutego 2018 20:31
113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M 103 OK 15 lutego 2018 20:41
775 Tomasz Filipiuk Gnojno SISU-OWB Team M 104 OK 15 lutego 2018 22:09
776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M 105 OK 15 lutego 2018 23:14
2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 106 OK 16 lutego 2018 15:00
783 Artur Zawadzki Marki - M 107 OK 17 lutego 2018 16:00
786 Konrad Jaskólski Gdańsk - M 108 OK 18 lutego 2018 18:16
197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN M 109 OK 19 lutego 2018 18:39
1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M 110 OK 19 lutego 2018 19:48
791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M 111 OK 20 lutego 2018 14:57
303 Paweł Cichoń Poznań KOPER Architektura M 112 OK 21 lutego 2018 09:27
795 Konrad Adkonis Slupsk - M 113 OK 21 lutego 2018 18:09
4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 114 OK 26 lutego 2018 08:13
115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M 115 OK 26 lutego 2018 10:46
5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 116 OK 26 lutego 2018 14:12
9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 117 - 26 lutego 2018 14:18
809 Mariusz Rudnicki Wołów - M 118 OK 26 lutego 2018 15:46
693 Andrzej Smejda Warszawa - M 119 OK 27 lutego 2018 00:47
813 Krzysztof Kowalski Wołów - M 120 OK 27 lutego 2018 09:54
301 Wojciech Paszkowski Białystok - M 121 OK 27 lutego 2018 20:21
822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M 122 - 28 lutego 2018 14:20
8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M 123 OK 1 marca 2018 13:48
6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M 124 OK 1 marca 2018 17:31
842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M 125 OK 2 marca 2018 13:13
844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M 126 OK 2 marca 2018 15:12
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M 127 OK 5 marca 2018 08:36
120 Roman Królikowski Modlniczka - M 128 OK 6 marca 2018 16:38
862 Dariusz Zająkała Bydgoszcz - M 129 - 6 marca 2018 21:41
7 Tomasz Zadworny Łódź - M 130 OK 7 marca 2018 07:05
860 Wiesław Jańczak Bydgoszcz - M 131 - 7 marca 2018 19:14
875 Grzegorz Grabowski Łódź Wheelie garage M 132 - 8 marca 2018 10:36
881 Michal Jackowiak Osiek N/wisłą ecom CUK Racing Team M 133 OK 8 marca 2018 13:54
882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M 134 - 8 marca 2018 16:16
883 Ewa Urbanik-Redo Głowno - K 135 - 8 marca 2018 16:37
884 Grzegorz Redo Głowno - M 136 - 8 marca 2018 16:40
886 Janusz Urbanik Słowik - M 137 - 8 marca 2018 18:37
859 Marcin Białka Jelenia Góra - M 138 OK 8 marca 2018 20:18
321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M 139 OK 9 marca 2018 13:48
323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K 140 OK 9 marca 2018 13:48
892 Marek Pachulski Gdańsk GREY WOLF M 141 - 9 marca 2018 17:39