Puchar Maratonów na Orientację

 

MnO Łapiguz 2019

Organizator PTTK Oddział „Sudety Zachodnie”
Miejsce woj. dolnośląskie - Jeżów Sudecki
Data 16 - 18 sie 2019
Adres bazy ul. Kręta 27, 58-521 Jeżów Sudecki
Strona www https://www.lapiguz.pl/
Regulamin https://www.lapiguz.pl/regulamin
Opis Pośrednia kontynuacja Sudeckiej Wyrypy.

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
17 sierpnia 2019 09:00
Limit czasu
8
liczba PK
13
Liczba zawodników
38
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 469 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław M - OK 20 czerwca 2019 14:42
- 2512 Izabela Szczygieł Piechowice - K - OK 20 czerwca 2019 22:07
- 2513 Jacek Wojtaszek Piechowice - M - OK 20 czerwca 2019 22:12
- 2016 Michał Sadowski - - M - - 24 czerwca 2019 06:22
- 1448 Małgorzata Sadowska Żary - K - - 24 czerwca 2019 06:26
- 2517 Kinga Dul Jelenia Góra - K - OK 25 czerwca 2019 21:23
- 2518 Krzysztof Dul Jelenia Góra - M - OK 25 czerwca 2019 21:27
- 1090 Piotr Bąk Brzezia Łąka KB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.pl M - - 28 czerwca 2019 01:03
- 2519 Arkadiusz Majdanik Jasna Góra - M - OK 28 czerwca 2019 15:44
- 2520 Agnieszka Majdanik Jasna Góra - K - OK 28 czerwca 2019 15:52
- 3452 Paulina Dziejma Jelenia Góra - K - OK 3 lipca 2019 11:55
- 3639 Wojtek Dziejma Jelenia Góra - M - OK 7 lipca 2019 17:11
- 3664 Jakub Lach Piechowice - M - OK 12 lipca 2019 15:24
- 3665 Kamil Magryta Piechowice - M - OK 12 lipca 2019 22:15
- 3667 ŁUKASZ Bogusiak Piechowice - M - OK 14 lipca 2019 21:04
- 3668 Olga Jaros Wojcieszyce - K - OK 14 lipca 2019 21:15
- 2493 Ryszard Gil Jelenia Góra - M - OK 15 lipca 2019 09:02
- 364 Michał Kalata Świętoszów 10BKPanc M - - 15 lipca 2019 12:43
- 294 Marcin Potocki Żary - M - OK 15 lipca 2019 17:47
- 3675 Marta Milewska Jelenia Góra - K - OK 15 lipca 2019 21:47
- 3677 Mateusz Dzioba Jelenia Góra Paulinum Jelenia Góra M - OK 17 lipca 2019 10:50
- 3669 Przemysław Szarlik Dopiewiec - M - OK 25 lipca 2019 22:03
- 3775 Dariusz Markiewicz Jelenia Góra - MW - OK 26 lipca 2019 08:04
- 280 Maria Początek Żory KiZK K - OK 30 lipca 2019 00:24
- 610 Alicja Wojtala Wrocław Rajd Liczyrzepy K - OK 30 lipca 2019 21:13
- 3791 Bartłomiej Zieliński Kroczyce - M - - 4 sierpnia 2019 18:53
- 3799 Artur Kierski Wałbrzych - M - OK 7 sierpnia 2019 08:36
- 3800 Izabela Makarewicz Jelenia Góra - K - OK 7 sierpnia 2019 10:56
- 3810 Adrian Szlembarski Wałbrzych - M - OK 8 sierpnia 2019 15:25
- 3811 Anna Bogusiak Piechowice - K - OK 9 sierpnia 2019 06:59
- 2225 Elżbieta Ciosek - - KW - OK 11 sierpnia 2019 23:42
- 3837 Łukasz Ziemniak Wojcieszów - M - OK 12 sierpnia 2019 23:03
- 3832 Michał Wawrzonek Wojcieszów - M - OK 12 sierpnia 2019 23:06
- 832 Seba Czaicki Oleśnica BRUBECK / #jatylkobiegam M - OK 13 sierpnia 2019 21:07
- 2073 Mariusz Plesinski - - M - OK 13 sierpnia 2019 21:07
- 25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - OK 14 sierpnia 2019 19:38
- 3812 Rafał MATYJA Jelenia Góra - M - OK 16 sierpnia 2019 15:54
- 3873 Sebastian Dorsz Złotoryja OLAWS Złotoryja M - OK 16 sierpnia 2019 15:54

Lista startowa

Trasa: TP10
Czas startu
17 sierpnia 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
11
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
17 sierpnia 2019 09:00
Limit czasu
14
liczba PK
24
Liczba zawodników
29
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 3843 Marcin Pawłowski Złotoryja OLAWS Złotoryja \ 10BKPanc M 119 24 24 - - 07:27:00 48,00 -   |   -
2 459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M 116 24 24 - - 08:32:00 41,29 -   |   -
3 3789 Maciej Piotrowicz Gdańsk - M 126 24 24 - - 09:04:00 37,98 -   |   -
4 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 111 24 24 - - 09:08:00 36,71 -   |   -
5 3826 Witold Juda Jelenia Góra - M 124 24 24 - - 09:53:00 33,92 -   |   -
6 2484 Tomasz Jancz Jelenia Góra - M 125 24 24 - - 09:54:00 33,86 -   |   -
7 3774 Paweł Żak Gdańsk Browery Team M 115 24 24 - - 09:55:00 33,81 -   |   -
8 1320 Maciej Kosiński Klaudyn - M 120 24 24 - - 10:48:00 31,04 -   |   -
9 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW 127 24 24 - - 11:55:00 28,13 -   |   -
10 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M 114 24 24 - - 12:43:00 26,36 -   |   -
11 311 Krzysztof Spychała Poznań - M 108 24 24 - - 12:52:00 26,06 -   |   -
12 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze KW 105 24 24 - - 13:24:00 25,02 -   |   -
12 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW 106 24 24 - - 13:24:00 25,02 -   |   -
14 685 Sławomir Frynas Lublin - M 123 22 22 - - 13:47:00 22,93 -   |   -
14 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 103 22 22 - - 13:47:00 22,93 -   |   -
16 3776 Paweł Zimoń Jelenia góra - M 102 21 21 - - 11:45:00 21,89 -   |   -
17 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 101 20 20 - - 13:31:00 20,85 -   |   -
18 3788 Przemysław Janiszewski Lubań - M 122 19 19 - - 13:31:00 19,81 -   |   -
19 565 Beata Kaczmarek Poznań STR Poznań K 109 16 16 - - 13:23:00 16,68 -   |   -
19 541 Zbigniew Bednarczyk Poznań STR Poznań MW 110 16 16 - - 13:23:00 16,68 -   |   -
21 3663 Paweł Szczepanek Rybnik - M 112 16 16 - - 13:48:00 16,18 -   |   -
22 2006 Jacek Tomaszewski Świdnica - M 121 14 14 - - 09:25:00 14,15 -   |   -
23 3824 Radosław Kasprzyk Poznań - M 104 10 10 - - 09:48:00 10,11 -   |   -
24 3673 Jacek Frukacz Lędziny - M 118 9 9 - - 09:47:00 9,10 -   |   -
24 3674 Ewa Frukacz Lędziny - K 117 9 9 - - 09:47:00 9,10 -   |   -
26 854 Krzysztof Żak Wrocław - MW 107 9 9 - - 13:14:00 6,73 -   |   -
27 3829 Przemysław Zając Gliwice - M 113 3 3 - - 07:09:00 2,24 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR150
Czas startu
17 sierpnia 2019 08:00
Limit czasu
15
liczba PK
38
Liczba zawodników
11
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - 38 38 - - 11:44:00 50,00 -   |   -
2 859 Marcin Białka Jelenia Góra - M - 38 38 - - 14:03:59 41,71 -   |   -
3 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - 32 32 - - 14:59:00 35,12 -   |   -
4 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 30 30 - - 13:06:59 32,93 -   |   -
5 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M - 26 26 - - 11:42:00 28,54 -   |   -
6 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - 25 25 - - 11:18:00 27,44 -   |   -
6 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - 25 25 - - 11:18:00 27,44 -   |   -
8 948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M - 24 24 - - 13:51:00 26,34 -   |   -
9 105 Rafał Fałowski Gajków - M - 20 20 - - 08:37:00 21,95 -   |   -

Lista startowa

Trasa: TR75
Czas startu
17 sierpnia 2019 08:00
Limit czasu
10
liczba PK
20
Liczba zawodników
32
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 3670 Dawid Kowalczyk Podgórzyn - M - OK 15 lipca 2019 08:45
- 3671 Agnieszka Jaguszewska Karpacz Fat&Furious K - OK 15 lipca 2019 17:09
- 3672 Magdalena Zasada Jelenia Góra 14 - K - OK 15 lipca 2019 21:17
- 835 Dawid Kleszczyński Siekierczyn - M - - 18 lipca 2019 21:39
- 3761 jacek fiedot swieradow-zdroj - MW - OK 19 lipca 2019 08:13
- 3762 Karol Golembka Żmigród - M - OK 22 lipca 2019 08:54
- 901 Wioletta Fałowska Gajków - K - OK 24 lipca 2019 12:55
- 3787 Jacek Sławiński Lubań PTSM Lubań M - OK 31 lipca 2019 19:43
- 3786 Dariusz Gutowski Jelenia Góra - MW - OK 31 lipca 2019 20:29
- 1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW - OK 1 sierpnia 2019 08:29
- 3797 Błażej Radoła Gostyń - M - - 6 sierpnia 2019 21:17
- 3802 Marta Koleśnikowicz Kromnów - K - OK 7 sierpnia 2019 15:26
- 3801 Wojciech Dudzik Łomnica - M - OK 7 sierpnia 2019 15:26
- 3813 Darek Opacki Ściegny City - M - OK 9 sierpnia 2019 13:06
- 3815 Renata Wasiak Jelenia Góra KORBA Jelenia Góra K - OK 10 sierpnia 2019 09:11
- 3816 Zbigniew Wasiak Jelenia Góra KORBA Jelenia Góra M - OK 10 sierpnia 2019 10:25
- 223 Marcin Miśkiewicz Kozienice KB Galeria Warszawa M - OK 11 sierpnia 2019 09:19
- 656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M - OK 11 sierpnia 2019 17:56
- 2205 Dariusz Błaszczyk Oleśnica - M - - 11 sierpnia 2019 18:44
- 2039 Michał Wesołowski Oleśnica www.dimen.pl M - OK 11 sierpnia 2019 21:05
- 3828 Magdalena Czarnecka Warszawa - K - OK 11 sierpnia 2019 23:31
- 3833 Joanna Wysoczańska Środa Śląska - K - OK 12 sierpnia 2019 16:27
- 3834 Michał Wysoczański Środa Śląska - M - OK 12 sierpnia 2019 16:28
- 3831 AREK CZAJA ŚCIEGNY-CITY - M - OK 12 sierpnia 2019 18:12
- 3842 Jakub Miliszkiewicz PŁOSZCZYNA - M - OK 13 sierpnia 2019 13:04
- 3844 Mariusz Kuchta Brzezina - M - OK 13 sierpnia 2019 14:30
- 3840 Magdalena Cieszkowska-Kuchta Brzezina - K - OK 13 sierpnia 2019 14:32
- 3868 Marcin Górecki Łódź - M - OK 14 sierpnia 2019 19:38
- 3869 Maciej Michalski Łódź - M - OK 14 sierpnia 2019 19:38
- 3845 Anna Kwitowska Warszawa - K - - 14 sierpnia 2019 22:41
- 847 Przemysław Gładysiak Komorniki Gładko biegamy;-) M - OK 15 sierpnia 2019 22:59
- 3871 Łukasz Wawrzyniak Dopiewo - M - OK 15 sierpnia 2019 22:59