Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

MnO Łapiguz 2019

Organizator PTTK Oddział „Sudety Zachodnie”
Miejsce woj. dolnośląskie - Jeżów Sudecki
Data 16 - 18 sie 2019
Adres bazy ul. Kręta 27, 58-521 Jeżów Sudecki
Strona www https://www.lapiguz.pl/
Regulamin https://www.lapiguz.pl/regulamin
Zapis na 20 czerwca 2019   -   15 sierpnia 2019
Opis Pośrednia kontynuacja Sudeckiej Wyrypy.
Liczba zapisanych zawodników 110

Wyniki

Trasa TR150

Czas startu
17 sierpnia 2019 08:00
Limit czasu
15
liczba PK
38
Liczba zawodników
11
Wyniki nieoficjalne
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°3811:44:0050.00
2-859Białka Marcin -Jelenia Góra-3814:03:5941.71
3-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-3214:59:0035.12
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos3013:06:5932.93
5-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK2611:42:0028.54
6-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia2511:18:0027.44
6-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-2511:18:0027.44
8-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona2413:51:0026.34
9-105Fałowski Rafał -Gajków-2008:37:0021.95

Trasa TP50

Czas startu
17 sierpnia 2019 09:00
Limit czasu
14
liczba PK
24
Liczba zawodników
29
Wyniki nieoficjalne
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
13843Pawłowski Marcin -ZłotoryjaOLAWS Złotoryja \ 10BKPanc2407:27:0048.00
2459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo2408:32:0041.29
33789Piotrowicz Maciej -Gdańsk-2409:04:0037.98
4131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team2409:08:0036.71
53826Juda Witold -Jelenia Góra-2409:53:0033.92
62484Jancz Tomasz -Jelenia Góra-2409:54:0033.86
73774Żak Paweł -GdańskBrowery Team2409:55:0033.81
81320Kosiński Maciej -Klaudyn-2410:48:0031.04
9279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-2411:55:0028.13
10141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team2412:43:0026.36
11311Spychała Krzysztof -Poznań-2412:52:0026.06
12201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze2413:24:0025.02
12158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze2413:24:0025.02
14685Frynas Sławomir -Lublin-2213:47:0022.93
14171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad2213:47:0022.93
163776Zimoń Paweł -Jelenia góra-2111:45:0021.89
17637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw2013:31:0020.85
183788Janiszewski Przemysław -Lubań-1913:31:0019.81
19565Kaczmarek Beata -PoznańSTR Poznań1613:23:0016.68
19541Bednarczyk Zbigniew -PoznańSTR Poznań1613:23:0016.68
213663Szczepanek Paweł -Rybnik-1613:48:0016.18
222006Tomaszewski Jacek -ŚwidnicaDolnośląski Klub Curlingowy "Dzik" Świdnica1409:25:0014.15
233824Kasprzyk Radosław -Poznań-1009:48:0010.11
243674Frukacz Ewa -Lędziny-909:47:009.10
243673Frukacz Jacek -Lędziny-909:47:009.10
26854Żak Krzysztof -Wrocław-913:14:006.73
273829Zając Przemysław -Gliwice-307:09:002.24

Trasa TP25

Czas startu
17 sierpnia 2019 09:00
Limit czasu
8
liczba PK
13
Liczba zawodników
38
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
469Duda Jakub WleńOrientop WrocławM-OK2019-06-20 12:42:37
2512Szczygieł Izabela Piechowice-K-OK2019-06-20 20:07:07
2513Wojtaszek Jacek Piechowice-M-OK2019-06-20 20:12:46
2016Sadowski Michał --M--2019-06-24 04:22:46
1448Sadowska Małgorzata Żary-K--2019-06-24 04:26:00
2517Dul Kinga Jelenia Góra-K-OK2019-06-25 19:23:47
2518Dul Krzysztof Jelenia Góra-M-OK2019-06-25 19:27:47
1090Bąk Piotr Brzezia ŁąkaKB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.plM--2019-06-27 23:03:32
2519Majdanik Arkadiusz Jasna Góra-M-OK2019-06-28 13:44:34
2520Majdanik Agnieszka Jasna Góra-K-OK2019-06-28 13:52:14
3452Dziejma Paulina Jelenia Góra-K-OK2019-07-03 09:55:30
3639Dziejma Wojtek Jelenia Góra-M-OK2019-07-07 15:11:52
3664Lach Jakub Piechowice-M-OK2019-07-12 13:24:38
3665Magryta Kamil Piechowice-M-OK2019-07-12 20:15:50
3667Bogusiak Łukasz Piechowice-M-OK2019-07-14 19:04:45
3668Jaros Olga Wojcieszyce-K-OK2019-07-14 19:15:06
2493Gil Ryszard Jelenia Góra-M-OK2019-07-15 07:02:37
364Kalata Michał Świętoszów10BKPancM--2019-07-15 10:43:46
294Potocki Marcin Żary-M-OK2019-07-15 15:47:52
3675Milewska Marta Jelenia Góra-K-OK2019-07-15 19:47:52
3677Dzioba Mateusz Jelenia GóraPaulinum Jelenia GóraM-OK2019-07-17 08:50:21
3669Szarlik Przemysław Dopiewiec-M-OK2019-07-25 20:03:04
3775Markiewicz Dariusz Jelenia Góra-M-OK2019-07-26 06:04:15
280Początek Maria ŻoryKiZKK-OK2019-07-29 22:24:36
610Wojtala Alicja WrocławRajd LiczyrzepyK-OK2019-07-30 19:13:06
3791Zieliński Bartłomiej Kroczyce-M--2019-08-04 16:53:43
3799Kierski Artur Wałbrzych-M-OK2019-08-07 06:36:13
3800Makarewicz Izabela Jelenia Góra-K-OK2019-08-07 08:56:48
3810Szlembarski Adrian Wałbrzych-M-OK2019-08-08 13:25:58
3811Bogusiak Anna Piechowice-K-OK2019-08-09 04:59:45
2225Ciosek Elżbieta --K-OK2019-08-11 21:42:44
3837Ziemniak Łukasz Wojcieszów-M-OK2019-08-12 21:03:20
3832Wawrzonek Michał Wojcieszów-M-OK2019-08-12 21:06:09
832Czaicki Seba OleśnicaBRUBECK / #jatylkobiegamM-OK2019-08-13 19:07:20
2073Plesiński Mariusz SWIETOSZOW10BKPanc ŚwiętoszówM-OK2019-08-13 19:07:35
25Jankowiak Paweł 🥇PaproćChyże BnO / Z MapąM-OK2019-08-14 17:38:54
3812Matyja Rafał Jelenia Góra-M-OK2019-08-16 13:54:11
3873Dorsz Sebastian ZłotoryjaOLAWS ZłotoryjaM-OK2019-08-16 13:54:24

Trasa TP10

Czas startu
17 sierpnia 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
11
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się

Trasa TR75

Czas startu
17 sierpnia 2019 08:00
Limit czasu
10
liczba PK
20
Liczba zawodników
32
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
3670Kowalczyk Dawid PodgórzynFat&FuriousM-OK2019-07-15 06:45:31
3671Jaguszewska Agnieszka KarpaczFat&FuriousK-OK2019-07-15 15:09:42
3672Zasada Magdalena Jelenia Góra 14-K-OK2019-07-15 19:17:05
835Kleszczyński Dawid Siekierczyn-M--2019-07-18 19:39:54
3761Fiedot Jacek swieradow-zdroj-M-OK2019-07-19 06:13:50
3762Golembka Karol Żmigród-M-OK2019-07-22 06:54:46
901Fałowska Wioletta Gajków-K-OK2019-07-24 10:55:27
3787Sławiński Jacek LubańPTSM LubańM-OK2019-07-31 17:43:52
3786Gutowski Dariusz Jelenia GóraBIEGAMDLAZDROWIAM-OK2019-07-31 18:29:29
1098Ciosek Krzysztof Opole-M-OK2019-08-01 06:29:03
3797Radoła Błażej Gostyń-M--2019-08-06 19:17:46
3802Koleśnikowicz Marta Kromnów-K-OK2019-08-07 13:26:00
3801Dudzik Wojciech Łomnica-M-OK2019-08-07 13:26:29
3813Opacki Darek Ściegny CityOpacjusz TeamM-OK2019-08-09 11:06:13
3815Wasiak Renata Jelenia GóraKORBA Jelenia GóraK-OK2019-08-10 07:11:22
3816Wasiak Zbigniew Jelenia GóraKORBA Jelenia GóraM-OK2019-08-10 08:25:07
223Miśkiewicz Marcin KozieniceKB Galeria WarszawaM-OK2019-08-11 07:19:37
656Hajduk Jacek OleśnicaBez SkorkaM-OK2019-08-11 15:56:47
2205Błaszczyk Dariusz Oleśnica-M--2019-08-11 16:44:00
2039Wesołowski Michał Oleśnicawww.dimen.plM-OK2019-08-11 19:05:18
3828Czarnecka Magdalena Warszawa-K-OK2019-08-11 21:31:23
3833Wysoczańska Joanna Środa ŚląskaWROMAL MTB TEAMK-OK2019-08-12 14:27:53
3834Wysoczański Michał Środa ŚląskaWROMAL MTB TEAMM-OK2019-08-12 14:28:19
3831Czaja Arek ŚCIEGNY-CITYOpacjusz TeamM-OK2019-08-12 16:12:42
3842Miliszkiewicz Jakub PŁOSZCZYNA-M-OK2019-08-13 11:04:02
3844Kuchta Mariusz Brzezina-M-OK2019-08-13 12:30:25
3840Cieszkowska-Kuchta Magdalena Brzezina-K-OK2019-08-13 12:32:50
3868Górecki Marcin Łódź-M-OK2019-08-14 17:38:28
3869Michalski Maciej Łódź-M-OK2019-08-14 17:38:40
3845Kwitowska Anna Warszawa-K--2019-08-14 20:41:46
847Gładysiak Przemysław KomornikiGładko biegamy;-)M-OK2019-08-15 20:59:03
3871Wawrzyniak Łukasz Dopiewo-M-OK2019-08-15 20:59:23