Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Skorpion 2019

Organizator Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego
Miejsce woj. lubelskie - Skierbieszów
Data 15 - 17 lut 2019
Adres bazy Skierbieszów, ul. Zamojska 8
Strona www http://ino.lublin.pttk.pl/skorpion/
Regulamin http://ino.lublin.pttk.pl/skorpion/skorpion2019_regulamin.pdf
Zapis na 9 stycznia 2019   -   15 lutego 2019
Opis TP-100 TP-50 TP-20
Liczba zapisanych zawodników 158

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
15 lutego 2019 20:00
Limit czasu
28
liczba PK
35
Liczba zawodników
19
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas trasyCzas całkowityPunkty
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team3524:06:00103.00
2141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team3526:30:0092.94
31504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki3526:51:0090.76
42123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa3527:52:0086.48
5131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team3327:01:0081.54
6236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails3226:52:0079.07
7639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy3024:09:0074.13
8722Kopczewski Michał -Warszawa-2725:31:0066.72
9731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.2526:28:0061.77
10279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-2527:54:0058.60
11276Ścioch Leszek -Warszawa-2421:26:0056.26
1199Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy2421:26:0056.26
132029Pałat Paweł -Węgorzewo11 Mazurski Pułk Artylerii2226:25:0051.57
132077Makoś Paweł -Węgorzewo11 Mazurski Pułk Artylerii2226:25:0051.57
1559Dubil Michał -Kłodnica GórnaRajd Źródeł Chodelki2122:16:0049.22
16319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo1427:21:0027:21:0032.82

Trasa TP50

Czas startu
16 lutego 2019 08:00
Limit czasu
16
liczba PK
25
Liczba zawodników
71
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
135Duda Tomasz 🥈-Warszawa-2509:00:0043.00
21533Pakuła Paweł 🥉---2509:10:0041.27
3556Michalski Adam -PiasecznoHałabała2513:02:0028.62
455Krochmal Andrzej -WarszawaHKT "TREP" PTTK Warszawa Praga2513:27:0026.77
5753Hołdakowska Anna -Warszawa-2514:02:0025.65
56Hołdakowski Wojciech -Warszawa-2514:02:0025.65
5725Kukuła Michał -Lublin-2514:02:0025.65
8202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet2515:18:0023.53
9662Pająk Andrzej -Przybysławice-2515:59:0022.52
10150Balana Jacek -Stare Babice-2516:17:0022.11
11326Szpakowski Piotr -DąbrowaBT Quand2413:02:0021.22
121144Łazowska Sylwia 🥉-WarszawaŁaziki2415:27:0017.90
13666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze2415:37:0017.71
14730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki2313:37:0016.98
152114Bojczuk Marek ---2315:44:0014.69
15685Frynas Sławomir -Lublin-2315:44:0014.69
17667Misiaczek Ewa -Warszawa-2316:02:0014.42
18695Siejko Łukasz -Lublin-2210:48:0013.79
192126Niemczak Kamil ---2214:40:0010.15
192141Jabłoński Mateusz ---2214:40:0010.15
21560Osyszko Iza -Kobyle-2215:26:009.65
22158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze2014:44:008.77
22201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze2014:44:008.77
24706Wąsik Jacek -Lublincbfs2015:31:008.33
25734Kamela Robert -Warszawa-1910:01:007.91
262128Buczek Sylwia ---1913:26:005.90
272307Makoła Marek ---1812:43:005.59
272130Makowczyński Krzysztof ---1812:43:005.59
272099Rokoszewski Andrzej ---1812:43:005.59
302156Motyka Mariusz ---1712:20:005.28
31191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports1608:14:004.97
321261Pręcikowski Rysiek -Wieliczka-1611:55:003.43
32717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty1611:55:003.43
342119Łoniewska Katarzyna ---1614:09:002.89
35754Kudlicki Bartosz -Tomaszów LubelskiBiuro Turystyczne QUAND1614:20:002.85
362072Krochmal Grzegorz ---1510:53:002.68
362071Krochmal Małgorzata ---1510:53:002.68
38702Smejda Filip -Warszawa-1512:21:002.36
38693Smejda Andrzej -Warszawa-1512:21:002.36
40510Konopka Marek -TarnogródRoztocze Cycling Team1513:34:002.15
40728Karaś Artur -Lublin-1513:34:002.15
40511Węglińska Daniela -Majdan StaryRoztocze Cycling Team1513:34:002.15
432111Słowik Kamil ---1515:07:001.93
43534Januszczyk Wojciech -Lublin-1515:07:001.93
45562Koryciński Wojciech -LublinBIEGNĄCE BAŁWANKI1515:22:001.90
45551Kamiński Jan -LublinBIEGNĄCE BAŁWANKI1515:22:001.90
45738Albiniak Tomasz -Kraśnik-1515:22:001.90
452149Słomka Karol ---1515:22:001.90
492309Osękowski Dymitr ---1211:23:001.52
492308Osękowski Przemysław ---1211:23:001.52
51688Czacharowski Michał -Biłgoraj-1212:17:001.41
512310Pruszkowski Paweł ---1212:17:001.41
532002Krużyński Paweł -Płock-1115:08:001.29
532065Krużyński Maciej ---1115:08:001.29
55631Wojdat Przemysław -Otwock-1007:11:001.17
562113Bać Wiesław -Racławówka-912:37:001.05
572033Wieczorek Kamila -Warszawa-913:51:001.00
572091Kołacz Artur -Warszawa-913:51:001.00

Trasa TP20

Czas startu
16 lutego 2019 09:00
Limit czasu
10
liczba PK
15
Liczba zawodników
68
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
676Dobrowolski Piotr Lublin2 LBOTM--2019-01-10 14:19:34
535Wolańczuk Marcin Warszawa-M--2019-01-10 19:17:42
574Szabała Grzegorz Lublin-M--2019-01-10 20:18:27
1499Grosman Jan ZamośćUKS "Azymut" Gmina ZamośćM--2019-01-10 23:18:43
1981Szczęśniak Michał --M--2019-01-15 19:54:23
584Król Arkadiusz Lublin-M--2019-01-21 10:57:28
740Kawalec Tomasz Goraj-M--2019-01-21 18:44:49
743Papierz Piotr Goraj-M--2019-01-23 22:29:34
2066Malanowska Anna --K--2019-01-26 13:32:05
2067Krochmal Adam --M--2019-01-26 14:46:02
671Malinowska Ela Kolechowice-K--2019-01-28 20:13:27
746Toborek Katarzyna Lublin-K--2019-01-28 20:13:29
735Toborek Michał Lublin-M--2019-01-28 22:05:45
679Zimny Witold Łańcut-M--2019-01-30 21:31:53
2089Garbowski Rafał Białystok-M--2019-01-31 17:02:19
2075Kapecki Janusz Szczebrzeszyn-M--2019-01-31 21:52:03
732Maliszewski Leszek 🥉OtwockStryki-BykiM--2019-02-01 09:24:43
2092Kuna Ryszard Warszawa-M--2019-02-01 12:54:05
558Niezabitowski Mateusz Kraśnik-M--2019-02-01 14:04:40
2094Somerschaf Beata --K--2019-02-01 18:54:50
2096Macherzyński Karol Kraków-M--2019-02-02 10:36:36
1343Banaś Malwina WarszawaPustelnikK--2019-02-02 18:58:23
1478Gajek Grzegorz Czółna-M--2019-02-03 11:52:05
2101Gajek Magdalena --K--2019-02-03 11:58:16
2100Bosiak Katarzyna --K--2019-02-03 20:42:07
2106Wybraniec Robert --M--2019-02-04 10:42:52
2102Pszenniak Marcin --M--2019-02-05 19:14:34
356Miśkiewicz Dariusz Osowiec-M--2019-02-05 20:12:27
2108Świtalska Anna 🥉--K--2019-02-05 20:23:57
2109Prościński Łukasz --M--2019-02-06 13:24:57
2112Nurzyński Dariusz --M--2019-02-06 22:38:44
369Wołosz Arkadiusz Warszawa-M--2019-02-07 09:23:03
699Kusz vel Sobczuk Paweł Lublin-M--2019-02-07 13:05:03
707Łukaszuk Rafał Chełm-M--2019-02-07 13:25:15
2115Oleksak Marek --M--2019-02-07 14:43:33
571Deptus Bartłomiej Krasnystaw-M--2019-02-08 08:02:59
663Stępniewski Krzysztof Lublin-M--2019-02-08 14:19:39
675Kiełbasa Damian ZamośćUKS Azymut Siedliska Gmina ZamośćM--2019-02-08 14:52:58
2118Raczkiewicz Krzysztof --M--2019-02-08 19:58:10
2124Ambroziak Mateusz --M--2019-02-09 16:09:03
750Szymczak Łukasz Lubartów-M--2019-02-09 18:48:34
2107Mitruk Grzegorz --M--2019-02-09 22:04:23
761Ciepielowski Michał Kraków-M--2019-02-10 11:15:40
762Drążek-Ciepielowska Aneta Kraków-K--2019-02-10 11:20:47
601Kłoczek Szymon ZamośćUKS azymut siedliska gmina ZamośćM--2019-02-10 12:53:58
2120Przesmycki Krzysztof --M--2019-02-10 16:36:14
2127Przesmycka Dagna --K--2019-02-10 16:43:11
525Sieczkowski Ludwik Franciszków-M--2019-02-10 18:43:46
2129Mazurek Miłosz --M--2019-02-10 18:45:03
526Mazgajczyk Sławomir Radom-M--2019-02-10 18:45:36
680Stanicki Jerzy Lublin-M--2019-02-10 19:03:02
2132Kolano Agnieszka --K--2019-02-10 20:15:58
2134Madejek Piotr --M--2019-02-10 21:00:15
539Wolańczuk Michał Zamość-M--2019-02-10 22:41:23
737Kawałek Marzena Lublin-K--2019-02-11 13:05:36
2137Nestorowicz Łukasz --M--2019-02-11 13:50:42
690P P Lublin-M--2019-02-12 08:04:42
2145Duda Anita --K--2019-02-12 20:07:05
2150Barwinski Marcin --M--2019-02-13 11:54:00
2154Kotuła Łukasz --M--2019-02-13 12:24:25
2155Krupińska Katarzyna --K--2019-02-13 12:28:43
2151Wawrynek Katarzyna --K--2019-02-13 13:34:56
747Korpiela Krzysztof Lublin-M--2019-02-14 09:35:59
2160Kincel Monika --K--2019-02-14 13:36:37
506Krupiński Michał Lublin-M--2019-02-14 18:01:58
742Krawczyk Anna Nowy Dwór-K--2019-02-15 10:13:54
2116Razik Waldemar --M--2019-02-15 19:13:50
2167Wójcik Łukasz --M--2019-02-15 21:09:33