Puchar Maratonów na Orientację

 

Śnieżne Konwalie 2019

Organizator Adventure Sport Marek Galla
Miejsce woj. lubuskie - Trzebiechów
Data 26 sty 2019
Adres bazy
Strona www http://rajdkonwalii.pl/zima
Regulamin http://rajdkonwalii.pl/zima/regulamin/
Opis Rajd na mapach 1:50 000 oraz kilku mapach 1:10 000

Wyniki

Trasa: TP25
Czas startu
26 stycznia 2019 11:00
Limit czasu
10
liczba PK
20
Liczba zawodników
145
Oficjalne wyniki
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Pozycja v ^ Punkty kontrolne Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  
351 Szczepan Kogut Żagań Żagańska Grupa Biegowa M - - 18 - - 0:02:47 -   |   -
385 Katarzyna Michalewska Poznań - K - - 18 - - 0:06:59 -   |   -
1443 Magdalena Matelska Poznan - K - - 18 - - 0:06:43 -   |   -
1444 Ewa Chrustek Zielona Góra - KW - - 18 - - 0:09:18 -   |   -
1317 Michał Filipiak Poznań Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego M - - 18 - - 0:04:47 -   |   -
500 Piotr Borkowski Sulechów Sulma Sulechów MW - - 18 - - 0:05:09 -   |   -
609 Janusz Put Sulechów 5 pa M - - - - - - -   |   -
437 Gabriela Kozinoga Zielona Góra - K - - 18 - - 0:05:42 -   |   -
627 Anna Bolikowska Zielona Gora - K - - 18 - - 0:09:17 -   |   -
373 Kinga Perzyńska Zielona Góra RANT Team Zielona Góra K - - 18 - - 0:07:08 -   |   -
348 Bartosz Krzyśko Wrocław - M - - 18 - - 0:02:48 -   |   -
378 Wojciech Wasikiewicz Tarnowo Podgórne - M - - - - - - -   |   -
642 Klaudia Petters Bolesławiec Romet Factory Team K - - 18 - - 0:03:54 -   |   -
501 Agnieszka Bultrowicz Poznań - K - - 18 - - 0:03:59 -   |   -
665 Marcin Bultrowicz Poznań Beiersdorf Sport Team M - - 18 - - 0:03:59 -   |   -
1445 Anna Lipka Zielona Góra - K - - 18 - - 0:09:16 -   |   -
659 Karolina Chołuj-Mazur Lubiatów - K - - 18 - - 0:06:58 -   |   -
294 Marcin Potocki Żary - M - - 18 - - 0:04:55 -   |   -
1446 Barbara Turkowska Zielona Góra biegam bo muszę K - - 18 - - 0:09:16 -   |   -
1447 Tomek Turkowski Zielona Góra biegam bo chcę M - - 18 - - 0:09:16 -   |   -
372 Sabina Zielińska Poznań GB Wielkopolscy Biegacze K - - 18 - - 0:05:53 -   |   -
1448 Małgorzata Sadowska Żary - K - - 18 - - 0:07:00 -   |   -
1442 Michał Cwojdziński Puszczykowo #dreamteam M - - - - - - -   |   -
1451 Daniel Wiktorowicz Radowice #Rozbieganeradowice M - - 18 - - 0:04:44 -   |   -
611 Tomasz Płóciennik Trzebiechów 5 lpa M - - 18 - - 4:40:30 -   |   -
1453 Aneta Szustak Sulechów - K - - 16 - - 0:09:31 -   |   -
441 Katarzyna Fligier Zielona Góra Nowe Granice K - - 18 - - 0:05:42 -   |   -
1450 Wojciech Kozakiewicz Płoty - M - - 18 - - 0:06:58 -   |   -
502 Jarosław Wojciechowski Poznań Autsaider MW - - 18 - - 0:05:55 -   |   -
520 Paweł Golinowski Wrocław 10BKPanc M - - 18 - - 0:03:03 -   |   -
901 Wioletta Fałowska Gajków - K - - 13 - - 0:07:05 -   |   -
503 Katarzyna Wojciechowska Poznań Autsaider KW - - 18 - - 0:05:55 -   |   -
521 Katarzyna Durzynska Sulechów 5 Lubuski Pulk Artylerii K - - - - - - -   |   -
1455 Dariusz Tuzimek Zielona Góra Drużyna Szpiku MW - - 18 - - 0:04:42 -   |   -
1456 Agnieszka Rogacka Sulechów - K - - 16 - - 0:09:32 -   |   -
1457 Mirosław Rogacki Sulechów - M - - 16 - - 0:09:32 -   |   -
1458 Mateusz Rogacki Sulechów - M - - 16 - - 0:09:32 -   |   -
447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M - - 18 - - 0:04:29 -   |   -
640 Paweł Czaplicki Poznań Rycerz na koniu mknie PJP M - - - - - - -   |   -
429 Magdalena Woźna Zielona Góra - K - - 18 - - 0:07:08 -   |   -
454 Andrzej Wojciechowski Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy M - - 18 - - 0:03:39 -   |   -
1454 Artur Szustak Sulechów - M - - 16 - - 0:09:13 -   |   -
469 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław M - - 18 - - 0:03:52 -   |   -
345 Paweł Niedzielski Puszczykowo 310. krt M - - - - - - -   |   -
1460 Barbara Rychła Sulechów - K - - 16 - - 0:09:31 -   |   -
1462 Wojciech Melinski Zielona Góra - MW - - 18 - - 0:04:42 -   |   -
612 Kamil Przyworski Sulechów 5 Lubuski pułk artylerii M - - 18 - - 2:48:30 -   |   -
689 Diana Gordon Warszawa KU AZS WAT Warszawa K - - 18 - - 0:05:20 -   |   -
687 Maciej Gędziorowski Pionki KU AZS WAT Warszawa M - - 18 - - 0:05:20 -   |   -
650 Aneta Bańska-Bodziona Boleslawiec 10BKPanc K - - 18 - - 0:04:28 -   |   -
1465 Darek Bodziony Bolesławiec - M - - 18 - - 0:04:28 -   |   -
128 Rafał Kucharski Dąbrówka Wlkp. - M - - 18 - - 0:05:51 -   |   -
1467 Dariusz Łukomski Sulechów - M - - - - - - -   |   -
1461 Piotr Rychły Sulechów - M - - 16 - - 0:09:13 -   |   -
364 Michał Kalata Świętoszów 10BKPanc M - - 18 - - 0:02:28 -   |   -
579 Piotr Pańszczyk Wrocław - M - - 18 - - 0:09:40 -   |   -
491 Mariusz Kaczmarek Sulechów - MW - - 18 - - 0:05:09 -   |   -
406 Łukasz Szmyt Leszno - M - - 18 - - 0:03:55 -   |   -
1468 Paweł Degórski Poznań - M - - 18 - - 0:04:55 -   |   -
1470 Marek Filipiak Poznań KS Hades Poznań M - - 18 - - 0:04:01 -   |   -
1471 Adrianna Filipiak Poznań KS Hades Poznań K - - 18 - - 0:04:01 -   |   -
1472 Rafał Mazurek Zielona Góra - M - - 18 - - 0:05:50 -   |   -
1473 Justyna Grosicka Sulechów - K - - 18 - - 0:05:50 -   |   -
403 Tomasz Kaźmierczak Leszno T-MAKS M - - 18 - - 0:03:53 -   |   -
524 Elżbieta Golinowska Żórawina 5pa Sulechów K - - 18 - - 0:05:00 -   |   -
1474 Robert Nowicki Baczyna MumiakiMtb4fun M - - 18 - - 0:04:14 -   |   -
820 Paweł Bagiński Obrowo Bagi Team M - - 18 - - 0:05:15 -   |   -
1475 Jolanta Bagińska Obrowo Bagi Team K - - 18 - - 0:05:15 -   |   -
1476 Grzegorz Stężycki Pustków - M - - 18 - - 0:04:24 -   |   -
47 Remik Nowak Poznań KS Hades Poznań M - - 18 - - 0:02:56 -   |   -
1477 Justyna Zbroja-Nowak Poznań KS Hades Poznań K - - 18 - - 0:06:30 -   |   -
945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - - 18 - - 0:06:50 -   |   -
946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW - - 18 - - 0:06:50 -   |   -
1479 Mateusz Filipiak Poznań KS Hades Poznań M - - 18 - - 0:03:38 -   |   -
1481 Marek Nogaj Dopiewo KS Hades M - - 16 - - 0:05:40 -   |   -
1483 Natalia Nogaj Dopiewo KS Hades K - - 16 - - 0:05:40 -   |   -
1482 Izabela Klecha Sulechów - K - - 16 - - 0:09:31 -   |   -
409 Piotr Bartkowiak Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza M - - 18 - - 0:07:16 -   |   -
414 Łukasz Jędrzejewski Sława WATAHA M - - 12 - - 0:05:32 -   |   -
423 Ula Jędrzejewska Sława WATAHA K - - 12 - - 0:05:32 -   |   -
655 Mariusz Sitnicki Żagań 10BKPanc Świętoszów M - - 18 - - 4:24:30 -   |   -
566 Krzysztof Mol Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów M - - 18 - - 0:03:34 -   |   -
1489 Grzegorz Baworowski Zielona Góra - M - - 18 - - 0:05:51 -   |   -
1466 Sebastian Sternal Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza M - - 18 - - 0:07:16 -   |   -
402 Dariusz Wróbel Wrocław - M - - - - - - -   |   -
1490 Magdalena Wróbel Wrocław - K - - - - - - -   |   -
1491 Danuta Dygas Zielona Góra - K - - 18 - - 0:05:38 -   |   -
494 Tomasz Kozłowski Poznań Los Pollos Hermanos M - - 16 - - 0:05:08 -   |   -
1486 Anna Trojniar Żagań - K - - 18 - - 0:06:58 -   |   -
370 Ewa Tarnowska Zielona Góra - K - - 18 - - 0:06:42 -   |   -
1493 Krzysztof Ziółkowski Szprotawa - M - - 18 - - 0:04:25 -   |   -
1494 Izabela Zech Bydgoszcz - K - - - - - - -   |   -
1495 Paulina Handke Poznań Koty Poznań K - - 18 - - 0:07:08 -   |   -
1497 Daniel Bałdyga Bydgoszcz/wrocław AWL Wrocław M - - 18 - - 0:03:29 -   |   -
634 Ryszard Świerczyński Polska - M - - 18 - - 0:03:52 -   |   -
278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - - 18 - - 0:04:52 -   |   -
1500 Agnieszka Michałek Poznań WKTJ K - - 18 - - 0:04:47 -   |   -
1501 Dariusz Kwapiński Trzebiel - M - - - - - - -   |   -
1502 Jakub Chojnacki Dopiewiec - M - - 18 - - 0:09:16 -   |   -
1503 Anna Chojnacka Dopiewiec - K - - 18 - - 0:09:18 -   |   -
287 Łukasz Brzoski Trzebiszewo - M - - 18 - - 0:06:09 -   |   -
426 Paweł Górczyński Wiry Napier...acze M - - 18 - - 0:02:42 -   |   -
1770 Anna Karcz Bydgoszcz Forest Gang K - - 18 - - 0:05:59 -   |   -
1492 Adrianna Mańczak Swarzędz Los Pollos Hermanos K - - 16 - - 0:05:00 -   |   -
1984 JACEK Karbowiak - M - - 16 - - 0:05:08 -   |   -
119 Paweł Mikulak Poznań Los Pollos Hermanos M - - 16 - - 0:05:00 -   |   -
1986 Wioletta Dominas - K - - 18 - - 0:04:22 -   |   -
1987 Adrian Lewicki - M - - 18 - - 0:04:22 -   |   -
375 Filip Chmielewski Zielona Góra DTP M - - 18 - - 0:05:43 -   |   -
397 Platon Sotnykov Zielona Góra - M - - 18 - - 0:04:29 -   |   -
1988 Bartłomiej Małecki - M - - - - - - -   |   -
1452 Dariusz Skrobała Bolechowo - M - - 18 - - 0:04:47 -   |   -
480 Patryk Szymański Mosina NAPIER...ACZE M - - 18 - - 0:04:59 -   |   -
563 Tomasz Jackowiak Rokietnica - M - - 18 - - 0:07:12 -   |   -
1991 Agata Izdebska - K - - 18 - - 0:09:17 -   |   -
1980 Ewelina Urbaniak - K - - 18 - - 0:06:09 -   |   -
568 Adam Szych Rokietnica - M - - 18 - - 0:07:12 -   |   -
1992 Agata Klikowicz - K - - 18 - - 0:09:17 -   |   -
1996 Grzegorz Bazydło - M - - 18 - - 0:05:45 -   |   -
1997 Anna Miś - K - - 16 - - 0:09:13 -   |   -
1090 Piotr Bąk Brzezia Łąka KB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.pl M - - - - - - -   |   -
2014 Tomasz Kościelniak - M - - 18 - - 0:07:12 -   |   -
2016 Michał Sadowski - M - - 18 - - 0:07:00 -   |   -
363 Sebastian Grodecki Chocianów KB Zdyszaaani Chocianów M - - - - - - -   |   -
2032 Kajetan Rystał - M - - - - - - -   |   -
1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - - - - - - -   |   -
2046 Kamil Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - - - - - - -   |   -
1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K - - - - - - -   |   -
1357 Edyta Szczepańska-Dolna Bydgoszcz Forest Gang Bydgoszcz KW - - - - - - -   |   -
2056 Marcin Dolny Bydgoszcz Forest Gang M - - - - - - -   |   -
361 Marek Muszynski Poznań AR Poznan M - - 18 - - 0:03:19 -   |   -
1485 Maciej Florczak Gorzów Wlkp. MUMIE MTB4FUN MW - - 18 - - 0:04:14 -   |   -
1387 Adam Gąsiorek Sulęcin - M - - 18 - - 0:04:14 -   |   -
1393 Ernest Kaiser Gorzów Wlkp. MTB4FUN M - - 18 - - 0:04:14 -   |   -
2192 Mariusz Siebert - - M - - 18 - - 0:04:14 -   |   -
459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M - - 18 - - 0:04:16 -   |   -
1982 Adam Brychczyński Poznań - M - - 18 - - 0:04:40 -   |   -
379 Pawel Horanin Sławoborze - M - - 18 - - 0:04:40 -   |   -
2193 Marcin Dolny - - M - - 18 - - 0:06:00 -   |   -
2194 Edyta Szczepańska-Dolna - - K - - 18 - - 0:06:08 -   |   -
2195 Barbara Galla - - K - - 18 - - 0:07:14 -   |   -
2196 Krzysztof Kaczmarek - - M - - 18 - - 0:07:16 -   |   -
2197 Jarosław Kucza - - M - - 18 - - 0:07:45 -   |   -
2198 Kamil Kucza - - M - - 18 - - 0:07:45 -   |   -
2199 Agnieszka Kucza - - K - - 18 - - 0:07:45 -   |   -

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
26 stycznia 2019 10:00
Limit czasu
14
liczba PK
30
Liczba zawodników
69
Oficjalne wyniki
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Pozycja v ^ Punkty kontrolne Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  
388 Mariusz Plesiński Świętoszów 10BKPanc M - 1 33 - - 4:58:00 -   |   -
25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - 2 33 - - 5:29:00 -   |   -
117 Piotr Dopierała Dopiewo AR Poznań M - 3 33 - - 5:55:00 -   |   -
27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - 4 33 - - 6:11:00 -   |   -
347 Waldemar Binkowski Leszno - MW - 5 33 - - 6:28:00 -   |   -
418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW - 5 33 - - 6:28:00 -   |   -
1469 Maciej Widera Chorzow Wodzionka CSC Adventure M - 7 33 - - 6:58:00 -   |   -
780 Michał Witkowski Toruń - M - 8 33 - - 6:58:30 -   |   -
1999 Marek Lachera Katowice W pogoni za duchem M - 9 33 - - 6:59:00 -   |   -
1983 Artur Moroń - M - 10 33 - - 6:59:30 -   |   -
1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M - 11 33 - - 7:00:00 -   |   -
784 Wojciech Wiatr Poznań :) M - 12 33 - - 7:08:00 -   |   -
421 Jarek Konczalski Września MKMB M - 12 33 - - 7:08:00 -   |   -
482 Przemysław Biegański Poznań ŻTR M - 14 33 - - 7:23:00 -   |   -
223 Marcin Miśkiewicz Kozienice KB Galeria Warszawa M - 15 33 - - 7:29:00 -   |   -
1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M - 16 33 - - 7:30:00 -   |   -
1480 Krzysztof Gruhn Zakrzewo Oriento Expresso Team M - 17 33 - - 7:36:00 -   |   -
401 Artur Bednarek Pobiedziska Oriento Expresso Team M - 17 33 - - 7:36:00 -   |   -
427 Paweł Majcher Pędzewo - M - 19 33 - - 7:55:00 -   |   -
105 Rafał Fałowski Gajków - M - 20 33 - - 8:12:00 -   |   -
141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - 20 33 - - 8:12:00 -   |   -
1487 Małgorzata Filipek Bydgoszcz Forest Gang K - 22 33 - - 8:14:00 -   |   -
2061 Karol Cwalina - M - 23 33 - - 8:31:00 -   |   -
344 Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz Cwane lisy K - 24 33 - - 8:35:00 -   |   -
183 Jerzy Ścibisz Szczecin - MW - 25 33 - - 9:10:00 -   |   -
489 Marcin Grabowski Poznań Leśni Poznań M - 26 33 - - 9:29:00 -   |   -
1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - 27 33 - - 9:30:00 -   |   -
1463 Sławomir Durka Leszno - M - 28 33 - - 10:09:00 -   |   -
139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M - 29 33 - - 10:12:00 -   |   -
847 Przemysław Gładysiak Komorniki Gładko biegamy;-) M - 30 33 - - 10:29:00 -   |   -
108 Robert Jendrzejewski Szczecin Skraj Bagna MW - 31 33 - - 10:44:00 -   |   -
196 Łukasz Żurawski Police Skraj Bagna M - 31 33 - - 10:44:00 -   |   -
173 Grzegorz Wójtowicz Szczecin Skraj Bagna M - 31 33 - - 10:44:00 -   |   -
245 Rafał Pocierznicki Szczecin 12 BZ M - 34 33 - - 11:00:00 -   |   -
244 Sylwia Godlewska-Pocierznicka Szczecin - K - 34 33 - - 11:00:00 -   |   -
311 Krzysztof Spychała Poznań - M - 36 33 - - 11:12:00 -   |   -
320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M - 37 33 - - 11:13:00 -   |   -
544 Marta Murawska Warszawa - K - 37 33 - - 11:13:00 -   |   -
167 Marcin Podsiadły Stargard - M - 39 33 - - 11:27:00 -   |   -
104 Robert Pełech Dobra - M - 39 33 - - 11:27:00 -   |   -
227 Paweł Ignaczak Poznań Drużyna Twojej Starej M - 41 33 - - 11:44:00 -   |   -
637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M - 41 33 - - 11:44:00 -   |   -
615 Anna Kosior Warszawa - K - 43 33 - - 11:56:00 -   |   -
613 Sylwia Roszkowska Łódź - K - 43 33 - - 11:56:00 -   |   -
240 Bartosz Klepacki Police - M - 45 33 - - 12:21:00 -   |   -
1155 Jarosław Piechowiak Szczecin - M - 45 33 - - 12:21:00 -   |   -
150 Jacek Balana Stare Babice - M - 45 33 - - 12:21:00 -   |   -
125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW - 48 33 - - 13:52:00 -   |   -
1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - 48 33 - - 13:52:00 -   |   -
2051 Marcin Zając Warszawa - M - 50 33 - - 13:56:00 -   |   -
107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M - 51 32 - - 7:32:00 -   |   -
1424 Maciej Paszyn Warszawa 7 bkpow M - 52 32 - - 13:49:00 -   |   -
2037 Tomasz Żuk Warszawa Zminioj gocie po powrocie M - 53 32 - - 13:56:00 -   |   -
2191 Zbigniew Tucholski - - M - 53 32 - - 13:56:00 -   |   -
602 Aga Staniewska Poznań AR Poznań K - 55 24 - - 5:56:00 -   |   -
1174 Jerzy Goworski Szczecin - M - 56 24 - - 9:31:00 -   |   -
1449 Tadeusz Mleczek Świdnica - MW - 57 15 - - 10:52:00 -   |   -
1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K - - - - - - -   |   -
213 Olaf Kacprzycki Warszawa - M - - - - - - -   |   -
463 Krzysztof Radziwoń Polkowice - M - - - - - - -   |   -
467 Anna Radziwoń Polkowice - K - - - - - - -   |   -
582 Tomasz Nawrocki Rakownia Drużyna Sokoła M - - - - - - -   |   -
1393 Ernest Kaiser Gorzów Wlkp. MTB4FUN M - - - - - - -   |   -
1485 Maciej Florczak Gorzów Wlkp. MUMIE MTB4FUN M - - - - - - -   |   -
1387 Adam Gąsiorek Sulęcin - M - - - - - - -   |   -
379 Pawel Horanin Sławoborze - M - - - - - - -   |   -
361 Marek Muszynski Poznań AR Poznan M - - - - - - -   |   -
1982 Adam Brychczyński Poznań - M - - - - - - -   |   -
459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M - - - - - - -   |   -