Puchar Maratonów na Orientację

 

Śnieżne Konwalie 2019

Organizator Adventure Sport Marek Galla
Miejsce woj. lubuskie - Trzebiechów
Data 26 sty 2019
Adres bazy
Strona www http://rajdkonwalii.pl/zima
Regulamin http://rajdkonwalii.pl/zima/regulamin/
Opis Rajd na mapach 1:50 000 oraz kilku mapach 1:10 000

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
26 stycznia 2019 11:00
Limit czasu
10
liczba PK
20
Liczba zawodników
130
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
351 Szczepan Kogut Żagań Żagańska Grupa Biegowa M - - 20 grudnia 2018 17:29
385 Katarzyna Michalewska Poznań - K - - 20 grudnia 2018 18:05
1443 Magdalena Matelska Poznan - K - - 20 grudnia 2018 21:18
1444 Ewa Chrustek Zielona Góra - K - - 21 grudnia 2018 07:24
1317 Michał Filipiak Poznań Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego M - - 21 grudnia 2018 09:37
500 Piotr Borkowski Sulechów Sulma Sulechów M - - 21 grudnia 2018 09:48
609 Janusz Put Sulechów 5 pa M - - 21 grudnia 2018 09:57
437 Gabriela Kozinoga Zielona Góra - K - - 21 grudnia 2018 10:44
627 Anna Bolikowska Zielona Gora - K - - 21 grudnia 2018 11:10
373 Kinga Perzyńska Zielona Góra RANT Team Zielona Góra K - - 21 grudnia 2018 11:58
348 Bartosz Krzyśko Wrocław - M - - 21 grudnia 2018 12:02
378 Wojciech Wasikiewicz Tarnowo Podgórne - M - - 21 grudnia 2018 13:12
642 Klaudia Petters Bolesławiec Romet Factory Team K - - 21 grudnia 2018 15:04
501 Agnieszka Bultrowicz Poznań - K - - 21 grudnia 2018 17:04
665 Marcin Bultrowicz Poznań Beiersdorf Sport Team M - - 21 grudnia 2018 17:10
1445 Anna Lipka Zielona Góra - K - - 21 grudnia 2018 18:34
659 Karolina Chołuj-Mazur Lubiatów - K - - 21 grudnia 2018 20:07
294 Marcin Potocki Żary - M - - 21 grudnia 2018 21:20
1446 Barbara Turkowska Zielona Góra biegam bo muszę K - - 21 grudnia 2018 22:02
1447 Tomek Turkowski Zielona Góra biegam bo chcę M - - 21 grudnia 2018 22:13
372 Sabina Zielińska Poznań GB Wielkopolscy Biegacze K - - 21 grudnia 2018 22:18
1448 Małgorzata Sadowska Żary - K - - 21 grudnia 2018 22:18
1442 Michał Cwojdziński Puszczykowo #dreamteam M - - 21 grudnia 2018 22:29
1451 Daniel Wiktorowicz Radowice #Rozbieganeradowice M - - 22 grudnia 2018 12:42
611 Tomasz Płóciennik Trzebiechów 5 lpa M - - 22 grudnia 2018 16:55
1453 Aneta Szustak Sulechów - K - - 23 grudnia 2018 10:33
441 Katarzyna Fligier Zielona Góra Nowe Granice K - - 23 grudnia 2018 10:47
1450 Wojciech Kozakiewicz Płoty - M - - 23 grudnia 2018 11:00
502 Jarosław Wojciechowski Poznań Autsaider M - - 23 grudnia 2018 11:59
520 Paweł Golinowski Wrocław 10BKPanc M - - 23 grudnia 2018 20:31
901 Wioletta Fałowska Gajków - K - - 24 grudnia 2018 10:55
503 Katarzyna Wojciechowska Poznań Autsaider K - - 24 grudnia 2018 14:35
521 Katarzyna Durzynska Sulechów 5 Lubuski Pulk Artylerii K - - 24 grudnia 2018 20:15
1455 Dariusz Tuzimek Zielona Góra Drużyna Szpiku M - - 25 grudnia 2018 12:04
1456 Agnieszka Rogacka Sulechów - K - - 25 grudnia 2018 17:06
1457 Mirosław Rogacki Sulechów - M - - 25 grudnia 2018 17:12
1458 Mateusz Rogacki Sulechów - M - - 25 grudnia 2018 17:16
447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M - - 25 grudnia 2018 20:10
640 Paweł Czaplicki Poznań Rycerz na koniu mknie PJP M - - 25 grudnia 2018 22:58
429 Magdalena Woźna Zielona Góra - K - - 26 grudnia 2018 19:50
454 Andrzej Wojciechowski Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy M - - 26 grudnia 2018 20:02
1454 Artur Szustak Sulechów - M - - 26 grudnia 2018 20:50
469 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław M - - 27 grudnia 2018 15:10
345 Paweł Niedzielski Puszczykowo 310. krt M - - 27 grudnia 2018 19:46
1460 Barbara Rychła Sulechów - K - - 27 grudnia 2018 20:41
1462 Wojciech Melinski Zielona Góra - M - - 27 grudnia 2018 22:20
612 Kamil Przyworski Sulechów 5 Lubuski pułk artylerii M - - 28 grudnia 2018 11:25
689 Diana Gordon Warszawa KU AZS WAT Warszawa K - - 29 grudnia 2018 21:20
687 Maciej Gędziorowski Pionki KU AZS WAT Warszawa M - - 29 grudnia 2018 21:43
650 Aneta Bańska-Bodziona Boleslawiec 10BKPanc K - - 30 grudnia 2018 08:46
1465 Darek Bodziony Bolesławiec - M - - 30 grudnia 2018 11:10
128 Rafał Kucharski Dąbrówka Wlkp. - M - - 30 grudnia 2018 11:18
1467 Dariusz Łukomski Sulechów - M - - 30 grudnia 2018 12:30
1461 Piotr Rychły Sulechów - M - - 30 grudnia 2018 16:11
364 Michał Kalata Świętoszów 10BKPanc M - - 30 grudnia 2018 23:37
579 Piotr Pańszczyk Wrocław - M - - 31 grudnia 2018 03:09
491 Mariusz Kaczmarek Sulechów - M - - 31 grudnia 2018 08:59
406 Łukasz Szmyt Leszno - M - - 31 grudnia 2018 11:25
1468 Paweł Degórski Poznań - M - - 31 grudnia 2018 13:10
1470 Marek Filipiak Poznań KS Hades Poznań M - - 31 grudnia 2018 18:55
1471 Adrianna Filipiak Poznań KS Hades Poznań K - - 31 grudnia 2018 19:02
1472 Rafał Mazurek Zielona Góra - M - - 31 grudnia 2018 20:23
1473 Justyna Grosicka Sulechów - K - - 31 grudnia 2018 20:34
403 Tomasz Kaźmierczak Leszno T-MAKS M - - 31 grudnia 2018 23:00
524 Elżbieta Golinowska Żórawina 5pa Sulechów K - - 1 stycznia 2019 15:43
1474 Robert Nowicki Baczyna MumiakiMtb4fun M - - 1 stycznia 2019 17:19
820 Paweł Bagiński Obrowo Bagi Team M - - 1 stycznia 2019 17:23
1475 Jolanta Bagińska Obrowo Bagi Team K - - 1 stycznia 2019 17:29
1476 Grzegorz Stężycki Pustków - M - - 1 stycznia 2019 17:36
47 Remik Nowak Poznań KS Hades Poznań M - - 1 stycznia 2019 19:28
1477 Justyna Zbroja-Nowak Poznań KS Hades Poznań K - - 1 stycznia 2019 19:36
945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - - 1 stycznia 2019 20:20
946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - - 1 stycznia 2019 20:43
1479 Mateusz Filipiak Poznań KS Hades Poznań M - - 1 stycznia 2019 21:22
1481 Marek Nogaj Dopiewo KS Hades M - - 1 stycznia 2019 22:52
1483 Natalia Nogaj Dopiewo KS Hades K - - 1 stycznia 2019 22:56
1482 Izabela Klecha Sulechów - K - - 1 stycznia 2019 23:04
409 Piotr Bartkowiak Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza M - - 2 stycznia 2019 09:01
414 Łukasz Jędrzejewski Sława WATAHA M - - 2 stycznia 2019 18:19
423 Ula Jędrzejewska Sława WATAHA K - - 2 stycznia 2019 18:19
655 Mariusz Sitnicki Żagań 10BKPanc Świętoszów M - - 2 stycznia 2019 19:49
566 Krzysztof Mol Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów M - - 4 stycznia 2019 17:11
1489 Grzegorz Baworowski Zielona Góra - M - - 5 stycznia 2019 15:36
1466 Sebastian Sternal Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza M - - 5 stycznia 2019 19:14
402 Dariusz Wróbel Wrocław - M - - 5 stycznia 2019 20:59
1490 Magdalena Wróbel Wrocław - K - - 5 stycznia 2019 21:08
1491 Danuta Dygas Zielona Góra - K - - 6 stycznia 2019 17:16
494 Tomasz Kozłowski Poznań Los Pollos Hermanos M - - 6 stycznia 2019 21:11
1486 Anna Trojniar Żagań - K - - 7 stycznia 2019 12:46
370 Ewa Tarnowska Zielona Góra - K - - 7 stycznia 2019 14:23
1493 Krzysztof Ziółkowski Szprotawa - M - - 7 stycznia 2019 17:37
1494 Izabela Zech Bydgoszcz - K - - 7 stycznia 2019 21:56
1495 Paulina Handke Poznań Koty Poznań K - - 9 stycznia 2019 12:58
1497 Daniel Bałdyga Bydgoszcz/wrocław AWL Wrocław M - - 9 stycznia 2019 19:09
634 Ryszard Świerczyński Polska - M - - 10 stycznia 2019 11:54
278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - - 10 stycznia 2019 15:59
1500 Agnieszka Michałek Poznań WKTJ K - - 11 stycznia 2019 09:13
1501 Dariusz Kwapiński Trzebiel - M - - 11 stycznia 2019 17:08
1502 Jakub Chojnacki Dopiewiec - M - - 11 stycznia 2019 17:18
1503 Anna Chojnacka Dopiewiec - K - - 11 stycznia 2019 17:24
287 Łukasz Brzoski Trzebiszewo - M - - 12 stycznia 2019 20:00
426 Paweł Górczyński Wiry Napier...acze M - - 13 stycznia 2019 11:39
1770 Anna Karcz Bydgoszcz Forest Gang K - - 13 stycznia 2019 22:04
1492 Adrianna Mańczak Swarzędz Los Pollos Hermanos K - - 14 stycznia 2019 11:31
1984 JACEK Karbowiak - M - - 15 stycznia 2019 12:40
119 Paweł Mikulak Poznań Los Pollos Hermanos M - - 15 stycznia 2019 19:23
1986 Wioletta Dominas - K - - 15 stycznia 2019 20:19
1987 Adrian Lewicki - M - - 15 stycznia 2019 21:24
375 Filip Chmielewski Zielona Góra DTP M - - 16 stycznia 2019 09:44
397 Platon Sotnykov Zielona Góra - M - - 16 stycznia 2019 11:47
1988 Bartłomiej Małecki - M - - 16 stycznia 2019 12:18
1452 Dariusz Skrobała Bolechowo - M - - 16 stycznia 2019 14:34
480 Patryk Szymański Mosina NAPIER...ACZE M - - 16 stycznia 2019 18:34
563 Tomasz Jackowiak Rokietnica - M - - 16 stycznia 2019 20:53
1991 Agata Izdebska - K - - 16 stycznia 2019 21:00
1980 Ewelina Urbaniak - K - - 16 stycznia 2019 21:00
568 Adam Szych Rokietnica - M - - 16 stycznia 2019 21:01
1992 Agata Klikowicz - K - - 16 stycznia 2019 21:02
1996 Grzegorz Bazydło - M - - 17 stycznia 2019 00:09
1997 Anna Miś - K - - 17 stycznia 2019 12:48
1090 Piotr Bąk Brzezia Łąka KB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.pl M - - 17 stycznia 2019 19:21
2014 Tomasz Kościelniak - M - - 19 stycznia 2019 10:11
2016 Michał Sadowski - M - - 19 stycznia 2019 19:49
363 Sebastian Grodecki Chocianów KB Zdyszaaani Chocianów M - - 21 stycznia 2019 06:46
2032 Kajetan Rystał - M - - 22 stycznia 2019 08:10
1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - - 22 stycznia 2019 23:35
2046 Kamil Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - - 23 stycznia 2019 19:11
1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K - - 24 stycznia 2019 06:21
1357 Edyta Szczepańska-Dolna Bydgoszcz Forest Gang Bydgoszcz KW - - 24 stycznia 2019 15:18
2056 Marcin Dolny Bydgoszcz Forest Gang M - - 24 stycznia 2019 16:55

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
26 stycznia 2019 10:00
Limit czasu
14
liczba PK
30
Liczba zawodników
67
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - - 19 grudnia 2018 17:03
388 Mariusz Plesiński Świętoszów 10BKPanc M - - 19 grudnia 2018 18:00
105 Rafał Fałowski Gajków - M - - 19 grudnia 2018 21:31
240 Bartosz Klepacki Police - M - - 20 grudnia 2018 11:43
1155 Jarosław Piechowiak Szczecin - M - - 20 grudnia 2018 17:36
602 Aga Staniewska Poznań AR Poznań K - - 20 grudnia 2018 19:53
347 Waldemar Binkowski Leszno - M - - 21 grudnia 2018 08:26
1174 Jerzy Goworski Szczecin - M - - 21 grudnia 2018 09:37
418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team M - - 21 grudnia 2018 11:18
141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - - 21 grudnia 2018 12:00
167 Marcin Podsiadły Stargard - M - - 21 grudnia 2018 15:53
427 Paweł Majcher Pędzewo - M - - 21 grudnia 2018 17:47
108 Robert Jendrzejewski Szczecin Skraj Bagna M - - 21 grudnia 2018 19:06
125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie M - - 21 grudnia 2018 19:07
1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K - - 22 grudnia 2018 08:07
1449 Tadeusz Mleczek Świdnica - M - - 23 grudnia 2018 09:04
227 Paweł Ignaczak Poznań Drużyna Twojej Starej M - - 23 grudnia 2018 11:49
183 Jerzy Ścibisz Szczecin - M - - 23 grudnia 2018 16:29
104 Robert Pełech Dobra - M - - 24 grudnia 2018 07:07
213 Olaf Kacprzycki Warszawa - M - - 26 grudnia 2018 18:43
320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M - - 26 grudnia 2018 20:38
139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M - - 27 grudnia 2018 07:11
196 Łukasz Żurawski Police Skraj Bagna M - - 27 grudnia 2018 10:08
1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - M - - 27 grudnia 2018 16:48
173 Grzegorz Wójtowicz Szczecin Skraj Bagna M - - 27 grudnia 2018 19:21
1463 Sławomir Durka Leszno - M - - 28 grudnia 2018 23:47
463 Krzysztof Radziwoń Polkowice - M - - 30 grudnia 2018 15:52
637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M - - 30 grudnia 2018 21:42
117 Piotr Dopierała Dopiewo AR Poznań M - - 31 grudnia 2018 12:17
467 Anna Radziwoń Polkowice - K - - 31 grudnia 2018 14:06
1469 Maciej Widera Chorzow Wodzionka CSC Adventure M - - 31 grudnia 2018 17:29
582 Tomasz Nawrocki Rakownia Drużyna Sokoła M - - 1 stycznia 2019 09:56
1393 Ernest Kaiser Gorzów Wlkp. MTB4FUN M - - 1 stycznia 2019 10:30
245 Rafał Pocierznicki Szczecin 12 BZ M - - 1 stycznia 2019 20:59
244 Sylwia Godlewska-Pocierznicka Szczecin - K - - 1 stycznia 2019 21:10
1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - - 1 stycznia 2019 21:32
344 Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz Cwane lisy K - - 1 stycznia 2019 21:37
489 Marcin Grabowski Poznań Leśni Poznań M - - 1 stycznia 2019 21:42
780 Michał Witkowski Toruń - M - - 1 stycznia 2019 21:47
847 Przemysław Gładysiak Komorniki Gładko biegamy;-) M - - 1 stycznia 2019 22:20
1480 Krzysztof Gruhn Zakrzewo Oriento Expresso Team M - - 1 stycznia 2019 22:30
27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - - 2 stycznia 2019 13:19
1485 Maciej Florczak Gorzów Wlkp. MUMIE MTB4FUN M - - 3 stycznia 2019 15:26
784 Wojciech Wiatr Poznań :) M - - 3 stycznia 2019 21:30
401 Artur Bednarek Pobiedziska Oriento Expresso Team M - - 3 stycznia 2019 22:51
544 Marta Murawska Warszawa - K - - 6 stycznia 2019 20:13
1387 Adam Gąsiorek Sulęcin - M - - 6 stycznia 2019 20:54
1487 Małgorzata Filipek Bydgoszcz Forest Gang K - - 7 stycznia 2019 09:48
1 Daniel Śmieja Szczecin - M - - 7 stycznia 2019 12:28
379 Pawel Horanin Sławoborze - M - - 10 stycznia 2019 10:52
361 Marek Muszynski Poznań AR Poznan M - - 10 stycznia 2019 17:39
1982 Adam Brychczyński Poznań - M - - 14 stycznia 2019 19:09
311 Krzysztof Spychała Poznań - M - - 14 stycznia 2019 21:56
1983 Artur Moroń - M - - 14 stycznia 2019 22:17
615 Anna Kosior Warszawa - K - - 15 stycznia 2019 11:45
613 Sylwia Roszkowska Łódź - K - - 15 stycznia 2019 13:06
482 Przemysław Biegański Poznań ŻTR M - - 16 stycznia 2019 07:54
459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Żywioł - Szkoła Autorska M - - 16 stycznia 2019 20:01
1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M - - 16 stycznia 2019 21:22
223 Marcin Miśkiewicz Kozienice KB Galeria Warszawa M - - 17 stycznia 2019 21:31
421 Jarek Konczalski Września MKMB M - - 21 stycznia 2019 11:39
150 Jacek Balana Stare Babice - M - - 21 stycznia 2019 15:59
107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M - - 22 stycznia 2019 11:55
1999 Marek Lachera Katowice W pogoni za duchem M - - 22 stycznia 2019 20:45
2037 Tomasz Żuk Warszawa Zminioj gocie po powrocie M - - 22 stycznia 2019 22:16
1424 Maciej Paszyn Warszawa 7 bkpow M - - 23 stycznia 2019 22:23
2051 Marcin Zając Warszawa - M - - 23 stycznia 2019 22:37