Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Śnieżne Konwalie 2019

Organizator Adventure Sport Marek Galla
Miejsce woj. lubuskie - Trzebiechów
Data 26 sty 2019
Adres bazy
Strona www http://rajdkonwalii.pl/zima
Regulamin http://rajdkonwalii.pl/zima/regulamin/
Zapis na 19 grudnia 2018   -   24 stycznia 2019
Opis Rajd na mapach 1:50 000 oraz kilku mapach 1:10 000
Liczba zapisanych zawodników 214
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP50

Czas startu
26 stycznia 2019 10:00
Limit czasu
14
liczba PK
30
Liczba zawodników
69
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
1388Plesiński Mariusz 🥇-Świętoszów10BKPanc3304:58:0048.00
225Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą3305:29:0042.76
3117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team3305:55:0038.77
427Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń3306:11:0036.15
5347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-3306:28:0034.56
5418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team3306:28:0034.56
71469Widera Maciej -ChorzowWodzionka CSC Adventure3306:58:0032.08
8780Witkowski Michał -Toruń-3306:58:3032.04
91999Lachera Marek -KatowiceW pogoni za duchem3306:59:0032.00
101983Moroń Artur ---3306:59:3031.97
111Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl3307:00:0031.93
12421Konczalski Jarek -WrześniaMKMB3307:08:0031.33
12784Wiatr Wojciech -Poznań:)3307:08:0031.33
14482Biegański Przemysław -PoznańŻTR3307:23:0030.27
15223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa3307:29:0029.87
161993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA3307:30:0029.80
171480Gruhn Krzysztof -ZakrzewoOriento Expresso Team3307:36:0029.41
17401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team3307:36:0029.41
19427Majcher Paweł -Pędzewo-3307:55:0028.23
20105Fałowski Rafał -Gajków-3308:12:0027.26
20141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team3308:12:0027.26
221487Filipek Małgorzata -BydgoszczForest Gang3308:14:0027.15
232061Cwalina Karol ---3308:31:0026.24
24344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy3308:35:0026.04
25183Ścibisz Jerzy -Szczecin-3309:10:0024.38
26489Grabowski Marcin -PoznańLeśni Poznań3309:29:0023.57
271252Fidelak Paweł -Wrocław-3309:30:0023.53
281463Durka Sławomir -Leszno-3310:09:0022.02
29139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team3310:12:0021.91
30847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)3310:29:0021.32
31173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna3310:44:0020.82
31108Jendrzejewski Robert -SzczecinSkraj Bagna3310:44:0020.82
31196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna3310:44:0020.82
34245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ3311:00:0020.32
34244Godlewska-Pocierznicka Sylwia -Szczecin-3311:00:0020.32
36311Spychała Krzysztof -Poznań-3311:12:0019.96
37544Murawska Marta -Warszawa-3311:13:0019.93
37320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-3311:13:0019.93
39167Podsiadły Marcin -Stargard-3311:27:0019.52
39104Pełech Robert -Dobra-3311:27:0019.52
41637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw3311:44:0019.05
41227Ignaczak Paweł -PoznańDrużyna Twojej Starej3311:44:0019.05
43613Roszkowska Sylwia -Łódź-3311:56:0018.73
43615Kosior Anna -Warszawa-3311:56:0018.73
45150Balana Jacek -Stare Babice-3312:21:0018.10
45240Klepacki Bartosz -Police-3312:21:0018.10
451155Piechowiak Jarosław -Szczecin-3312:21:0018.10
481327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-3313:52:0016.12
48125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie3313:52:0016.12
502051Zając Marcin -Warszawa-3313:56:0016.04
51107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka-3207:32:0015.55
521424Paszyn Maciej -Warszawa7. batalion kawalerii powietrznej3213:49:008.48
532037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie3213:56:008.41
532191Tucholski Zbigniew ---3213:56:008.41
55602Staniewska Aga -PoznańAR Poznań2405:56:006.31
561174Goworski Jerzy -Szczecin-2409:31:003.93
571449Mleczek Tadeusz -Świdnica-1510:52:002.46

Trasa TP25

Czas startu
26 stycznia 2019 11:00
Limit czasu
10
liczba PK
20
Liczba zawodników
145
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowity
1364Kalata Michał -Świętoszów10BKPanc1802:28:00
2426Górczyński Paweł -WiryNapier...acze1802:42:00
3351Kogut Szczepan -ŻagańŻagańska Grupa Biegowa1802:47:00
4348Krzyśko Bartosz -Wrocław-1802:48:00
5612Przyworski Kamil -Sulechów5 Lubuski pułk artylerii1802:48:30
647Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań1802:56:00
7520Golinowski Paweł -Wrocław10BKPanc1803:03:00
8361Muszynski Marek -PoznańAR Poznan1803:19:00
91497Bałdyga Daniel -Bydgoszcz/wrocławAWL Wrocław1803:29:00
10566Mol Krzysztof -Zielona Góra5 pułk artylerii Sulechów1803:34:00
111479Filipiak Mateusz -PoznańKS Hades Poznań1803:38:00
12454Wojciechowski Andrzej -WolsztynWolsztyński Klub Biegowy1803:39:00
13469Duda Jakub -WleńOrientop Wrocław1803:52:00
13634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław1803:52:00
15403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS1803:53:00
16642Petters Klaudia -BolesławiecRomet Factory Team1803:54:00
17406Szmyt Łukasz -Leszno-1803:55:00
18665Bultrowicz Marcin -PoznańBeiersdorf Sport Team1803:59:00
18501Bultrowicz Agnieszka -Poznań-1803:59:00
201470Filipiak Marek -PoznańKS Hades Poznań1804:01:00
201471Filipiak Adrianna -PoznańKS Hades Poznań1804:01:00
221393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN1804:14:00
222192Siebert Mariusz ---1804:14:00
221485Florczak Maciej -Gorzów Wlkp.MUMIE MTB4FUN1804:14:00
221387Gąsiorek Adam -Sulęcin-1804:14:00
221474Nowicki Robert -BaczynaMumiakiMtb4fun1804:14:00
27459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo1804:16:00
281986Dominas Wioletta ---1804:22:00
281987Lewicki Adrian ---1804:22:00
301476Stężycki Grzegorz -Pustków-1804:24:00
31655Sitnicki Mariusz -Żagań10BKPanc Świętoszów1804:24:30
321493Ziółkowski Krzysztof -Szprotawa-1804:25:00
33650Bańska-Bodziona Aneta -Boleslawiec10BKPanc1804:28:00
331465Bodziony Darek -Bolesławiec-1804:28:00
35397Sotnykov Platon -Zielona Góra-1804:29:00
35447Dolatowski Marek -Świebodzini tak się zgubię1804:29:00
37379Horanin Pawel -Sławoborze-1804:40:00
371982Brychczyński Adam -Poznań-1804:40:00
39611Płóciennik Tomasz -Trzebiechów5 lpa sulechów1804:40:30
401455Tuzimek Dariusz -Zielona GóraDrużyna Szpiku1804:42:00
401462Melinski Wojciech -Zielona Góra-1804:42:00
421451Wiktorowicz Daniel -Radowice#Rozbieganeradowice1804:44:00
431452Skrobała Dariusz -Bolechowo-1804:47:00
431500Michałek Agnieszka -PoznańWKTJ1804:47:00
431317Filipiak Michał -PoznańWielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego1804:47:00
46278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy1804:52:00
47294Potocki Marcin -Żary-1804:55:00
471468Degórski Paweł -Poznań-1804:55:00
49480Szymański Patryk -MosinaNAPIER...ACZE1804:59:00
50524Golinowska Elżbieta -Żórawina5pa Sulechów1805:00:00
51491Kaczmarek Mariusz -Sulechów-1805:09:00
51500Borkowski Piotr -SulechówSulma Sulechów1805:09:00
531475Bagińska Jolanta -ObrowoBagi Team1805:15:00
53820Bagiński Paweł -ObrowoBagi Team1805:15:00
55689Gordon Diana -WarszawaKU AZS WAT Warszawa1805:20:00
55687Gędziorowski Maciej -WarszawaKU AZS WAT Warszawa1805:20:00
571491Dygas Danuta -Zielona Góra-1805:38:00
58441Fligier Katarzyna -Zielona GóraNowe Granice1805:42:00
58437Kozinoga Gabriela -Zielona Góra-1805:42:00
60375Chmielewski Filip -Zielona GóraDTP1805:43:00
611996Bazydło Grzegorz ---1805:45:00
621473Grosicka Justyna -Sulechów-1805:50:00
621472Mazurek Rafał -Zielona Góra-1805:50:00
64128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-1805:51:00
641489Baworowski Grzegorz -Zielona Góra-1805:51:00
66372Zielińska Sabina -PoznańGB Wielkopolscy Biegacze1805:53:00
67502Wojciechowski Jarosław -PoznańAutsaider1805:55:00
67503Wojciechowska Katarzyna -PoznańAutsaider1805:55:00
691770Karcz Anna -BydgoszczForest Gang1805:59:00
702193Dolny Marcin ---1806:00:00
712194Szczepańska-Dolna Edyta ---1806:08:00
721980Urbaniak Ewelina ---1806:09:00
72287Brzoski Łukasz -Trzebiszewo-1806:09:00
741477Zbroja-Nowak Justyna -PoznańKS Hades Poznań1806:30:00
75370Tarnowska Ewa -Zielona Góra-1806:42:00
761443Matelska Magdalena -Poznan-1806:43:00
77946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina1806:50:00
77945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina1806:50:00
791450Kozakiewicz Wojciech -Płoty-1806:58:00
79659Chołuj-Mazur Karolina -Lubiatów-1806:58:00
791486Trojniar Anna -Żagań-1806:58:00
82385Jarczyńska Katarzyna -Zielona GoraDrużyna Belgusa1806:59:00
831448Sadowska Małgorzata -Żary-1807:00:00
832016Sadowski Michał ---1807:00:00
851495Handke Paulina -PoznańKoty Poznań1807:08:00
85373Perzyńska Kinga -Zielona GóraRANT Team Zielona Góra1807:08:00
85429Woźna Magdalena -Zielona Góra-1807:08:00
88568Szych Adam -Rokietnica-1807:12:00
882014Kościelniak Tomasz ---1807:12:00
88563Jackowiak Tomasz -Rokietnica-1807:12:00
912195Galla Barbara ---1807:14:00
922196Kaczmarek Krzysztof ---1807:16:00
92409Bartkowiak Piotr -Grodzisk WielkopolskiGrodziski Klub Biegacza1807:16:00
921466Sternal Sebastian -Grodzisk WielkopolskiGrodziski Klub Biegacza1807:16:00
952197Kucza Jarosław ---1807:45:00
952199Kucza Agnieszka ---1807:45:00
952198Kucza Kamil ---1807:45:00
981447Turkowski Tomek -Zielona Górabiegam bo chcę1809:16:00
981445Lipka Anna -Zielona Góra-1809:16:00
981446Turkowska Barbara -Zielona Górabiegam bo muszę1809:16:00
981502Chojnacki Jakub -Dopiewiec-1809:16:00
102627Bolikowska Anna -Zielona Gora-1809:17:00
1021992Klikowicz Agata ---1809:17:00
1021991Izdebska Agata ---1809:17:00
1051503Chojnacka Anna -Dopiewiec-1809:18:00
1051444Chrustek Ewa -Zielona Góra-1809:18:00
107579Pańszczyk Piotr -Wrocław-1809:40:00
1081492Mańczak Adrianna -SwarzędzLos Pollos Hermanos1605:00:00
108119Mikulak Paweł -PoznańLos Pollos Hermanos1605:00:00
1101984Karbowiak Jacek ---1605:08:00
110494Kozłowski Tomasz -BugajLos Pollos Hermanos1605:08:00
1121481Nogaj Marek -DopiewoKS Hades1605:40:00
1121483Nogaj Natalia -DopiewoKS Hades1605:40:00
1141454Szustak Artur -Sulechów-1609:13:00
1141997Miś Anna ---1609:13:00
1141461Rychły Piotr -Sulechów-1609:13:00
1171453Szustak Aneta -Sulechów-1609:31:00
1171460Rychła Barbara -Sulechów-1609:31:00
1171482Klecha Izabela -Sulechów-1609:31:00
1201457Rogacki Mirosław -Sulechów-1609:32:00
1201456Rogacka Agnieszka -Sulechów-1609:32:00
1201458Rogacki Mateusz -Sulechów-1609:32:00
123901Fałowska Wioletta -Gajków-1307:05:00
124414Jędrzejewski Łukasz -SławaWATAHA1205:32:00
124423Jędrzejewska Ula -SławaWATAHA1205:32:00