Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Wilga Orient 2019

Organizator Wilga Orient
Miejsce woj. wielkopolskie - Żydowo
Data 30 lis - 1 gru 2019
Adres bazy 62-090 Żydowo
Strona www http://sebawojc.blogspot.com/p/aktualnosci.html
Regulamin http://sebawojc.blogspot.com/p/regulamin.html
Opis Maraton pieszy na orientację (10 km, 25 km i 50 km) oraz rowerowy maraton na orientację (40 km i 100 km)
Liczba zapisanych zawodników 67

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
30 listopada 2019 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
35
Liczba zawodników
38
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 110 Karol Gostomczyk Studzienice RELAKS M - - 560 07:26:00 - 07:26:00 53,00 -   |   -
2 35 Tomasz Duda Warszawa - M - - 560 07:28:00 - 07:28:00 51,28 -   |   -
2 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - - 560 07:28:00 - 07:28:00 51,28 -   |   -
4 765 Mateusz Komorowski Warszawa - M - - 560 07:46:00 - 07:46:00 47,85 -   |   -
5 355 Bartosz Lepka Słupsk Słomiane Bambusy M - - 560 08:04:00 - 08:04:00 46,07 -   |   -
6 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW - - 560 08:20:00 - 08:20:00 44,60 -   |   -
6 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - - 560 08:20:00 - 08:20:00 44,60 -   |   -
8 332 Anna Sejbuk Siedlce - K - - 560 09:06:00 - 09:06:00 40,84 -   |   -
8 784 Wojciech Wiatr Poznań :) M - - 560 09:06:00 - 09:06:00 40,84 -   |   -
10 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - - 560 10:24:00 - 10:24:00 35,74 -   |   -
11 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - - 560 10:28:00 - 10:28:00 35,51 -   |   -
11 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - - 560 10:28:00 - 10:28:00 35,51 -   |   -
13 474 Maciej Szmyt Poznań - M - - 540 09:56:00 - 09:56:00 34,24 -   |   -
13 452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M - - 540 09:56:00 - 09:56:00 34,24 -   |   -
15 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW - - 525 12:35:00 - 12:35:00 33,29 -   |   -
16 61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K - - 520 11:47:00 - 11:47:00 32,97 -   |   -
16 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW - - 520 11:47:00 - 11:47:00 32,97 -   |   -
16 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze KW - - 520 11:47:00 - 11:47:00 32,97 -   |   -
19 102 Artur Małowiński Bydgoszcz :-) MW - - 520 11:54:00 - 11:54:00 32,65 -   |   -
19 763 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers MW - - 520 11:54:00 - 11:54:00 32,65 -   |   -
21 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - - 518 12:02:00 - 12:02:00 32,52 -   |   -
21 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - - 518 12:02:00 - 12:02:00 32,52 -   |   -
23 678 Marek Kaliciński Warszawa UKA M - - 480 08:46:00 - 08:46:00 30,14 -   |   -
24 311 Krzysztof Spychała Poznań - M - - 448 12:12:00 - 12:12:00 28,13 -   |   -
25 139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M - - 400 10:25:00 - 10:25:00 25,12 -   |   -
26 4470 Robert Kapczyński Podgórzyn - M - - 400 11:48:00 - 11:48:00 22,17 -   |   -
26 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW - - 400 11:48:00 - 11:48:00 22,17 -   |   -
26 4409 Krzysztof Michalak Człuchów - M - - 400 11:48:00 - 11:48:00 22,17 -   |   -
26 3927 Piotr Andrzejewski - - M - - 400 11:48:00 - 11:48:00 22,17 -   |   -
26 5007 Monika Gradek CZŁUCHÓW - K - - 400 11:48:00 - 11:48:00 22,17 -   |   -
26 4481 Tomasz Paluchowski - - MW - - 400 11:48:00 - 11:48:00 22,17 -   |   -
32 960 Maciej Wąsowski Szamotuły KB Szamotuły M - - 380 05:49:00 - 05:49:00 21,06 -   |   -
33 191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports MW - - 340 06:52:00 - 06:52:00 18,85 -   |   -
34 116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M - - 310 08:56:00 - 08:56:00 17,18 -   |   -
34 591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K - - 310 08:56:00 - 08:56:00 17,18 -   |   -
36 4482 Mateusz Sekulski - M&M M - - 260 11:28:00 - 11:28:00 14,41 -   |   -
36 4483 Michał Trojanowski - M&M M - - 260 11:28:00 - 11:28:00 14,41 -   |   -
38 470 Barbara Wysocka Poznań - K - - 220 08:30:00 - 08:30:00 12,19 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR100
Czas startu
30 listopada 2019 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
30
Liczba zawodników
29
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - - 490 - - 06:24:00 50,00 -   |   -
1 1147 Mariusz Łosiewicz Bojano Morenka Team M - - 490 - - 06:24:00 50,00 -   |   -
3 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - - 490 - - 06:36:00 48,48 -   |   -
3 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - - 490 - - 06:36:00 48,48 -   |   -
5 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - - 490 - - 07:02:00 45,50 -   |   -
6 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M - - 490 - - 07:13:59 44,24 -   |   -
6 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 490 - - 07:13:59 44,24 -   |   -
8 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - - 490 - - 07:25:00 43,15 -   |   -
9 809 Mariusz Rudnicki Wołów - M - - 490 - - 07:35:00 42,20 -   |   -
9 813 Krzysztof Kowalski Wołów - M - - 490 - - 07:35:00 42,20 -   |   -
9 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - - 490 - - 07:35:00 42,20 -   |   -
9 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - - 490 - - 07:35:00 42,20 -   |   -
13 1436 Marcin Owczarski Chojnice MMGO M - - 490 - - 07:54:59 40,42 -   |   -
14 1480 Krzysztof Gruhn Zakrzewo Oriento Expresso Team M - - 490 - - 08:01:00 39,92 -   |   -
14 343 Marcin Skawiński Oborniki - M - - 490 - - 08:01:00 39,92 -   |   -
16 842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M - - 490 - - 08:31:00 37,57 -   |   -
17 322 Michał Szczęsny Polska - M - - 490 - - 08:47:00 36,43 -   |   -
17 4487 Gabor Sass - Bike Park Poznań M - - 490 - - 08:47:00 36,43 -   |   -
19 866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M - - 490 - - 09:49:00 32,60 -   |   -
20 3179 Tomasz Skrzypiński - - M - - 490 - - 09:51:00 32,49 -   |   -
20 3180 Przemysław Kijak - Coolarze M - - 490 - - 09:51:00 32,49 -   |   -
22 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - - 490 - - 10:46:00 29,72 -   |   -
22 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - - 490 - - 10:46:00 50,00 -   |   -
24 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - - 490 - - 10:54:00 29,36 -   |   -
25 321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M - - 490 - - 11:17:00 28,36 -   |   -
25 323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K - - 490 - - 11:17:00 47,71 -   |   -
27 128 Rafał Kucharski Dąbrówka Wlkp. - M - - 430 - - 09:18:00 24,89 -   |   -
28 2507 Małgorzata Szwaracka Gdańsk Morenka Team K - - 390 - - 11:31:00 37,97 -   |   -
29 3736 Krzysztof Kletkiewicz - - M - - 250 - - 06:34:59 14,47 -   |   -