Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Czarna Cobra 2020

Organizator Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych „STOPA” Słupsk
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Polanów
Data 26 wrz 2020
Adres bazy Polanów, ul. Korczaka
Strona www http://czarnacobra.pl/
Regulamin
Opis wkrótce
Liczba zapisanych zawodników 48

Wyniki

Trasa TP50 MP PMnO 50km

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
41
Wyniki nieoficjalne
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyCzas całkowityPunkty
13657Romanowski Łukasz 🥇---07:19:5056.00
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team07:29:0053.92
325Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą07:41:1051.55
4159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team08:01:5048.38
5155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi08:11:3047.43
6131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team09:15:2041.98
735Duda Tomasz 🥈-Warszawa-11:00:1035.31
8355Lepka Bartosz -SłupskSłomiane Bambusy11:00:3035.29
95093Kopacz Piotr -Gdynia-11:03:2035.14
101546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team12:29:4331.09
11205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU12:51:5530.20
12206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU12:51:5630.20
13418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team12:51:5730.20
14347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-12:51:5830.20
1510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo12:54:3030.10
165086Gajek Patrycja -GryfinoGryf-InO Team14:30:5026.77
17103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight14:30:5126.77
18133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team14:30:5226.77
19322Szczęsny Michał -Polska-14:30:5326.77
204424Bartosiewicz Adam ---14:30:5426.77
21307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk16:24:5523.67
225122Gorzkowski Paweł ---16:24:5623.67
235123Skorupski Robert ---16:24:5723.67
24157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise20:47:0818.69
254409Michalak Krzysztof -Człuchów-21:26:2018.12
265007Gradek Monika -CZŁUCHÓW-21:26:2118.12
275006Andrzejewski Piotr -Człuchów-21:26:2218.12
283767Rawski Marek ---21:39:3017.94
293768Ziejewski Krzysztof ---21:39:3117.94
305124Ziejewski Konrad ---21:39:3217.94
31278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy22:43:4517.09
321521Bowszys Maciej ---23:01:2016.88
331530Kraciuk Piotr ---23:01:2516.87
342096Macherzyński Karol -Kraków-23:08:2416.79
35125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie24:15:2016.02
36603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga26:23:2814.72
37504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy29:56:0012.98
38319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo30:54:3012.57
391436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO33:15:2011.68
405127Eychaner Paul ---42:19:009.18
405126Kosiorowski Wojtek ---42:19:009.18

Trasa TR150

Czas startu
-
Limit czasu
12
liczba PK
20
Liczba zawodników
7
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowypunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
-1323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin47013:29:1550.00
1-301Paszkowski Wojciech -Białystok-55013:25:0050.00
2-1994Lipiński Tomasz ---50012:24:5945.45
3-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin47013:29:1542.73
4-813Kowalski Krzysztof -Wołów-36512:56:1033.18
4-809Rudnicki Mariusz -Wołów-36512:56:1033.18
6-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK36009:17:3832.73