Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

MnO Łapiguz 2020

Organizator PTTK Oddział „Sudety Zachodnie”
Miejsce woj. dolnośląskie - Wleń
Data 22 sie 2020
Adres bazy Hala Sportowa we Wleniu, ul. Dworcowa 10
Strona www https://www.lapiguz.pl/
Regulamin https://www.lapiguz.pl/regulamin
Zapis na 13 lipca 2020   -   18 sierpnia 2020
Opis Niepowtarzalna przygoda z mapą i kompasem w malowniczych okolicach Doliny Bobru.
Liczba zapisanych zawodników 135

Wirtualny wyścig 3Drerun

TP50    TR120    TP10    TP25    TR70   

 

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
22 sierpnia 2020 08:00
Limit czasu
14
liczba PK
29
Liczba zawodników
49
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M 143 29 29 08:49:00 - 08:49:00 46,50 -   |   -
2 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW 125 29 29 09:28:00 - 09:28:00 42,66 -   |   -
2 347 Waldemar Binkowski Leszno - MW 123 29 29 09:28:00 - 09:28:00 42,66 -   |   -
4 2484 Tomasz Jancz Jelenia Góra - M 111 29 29 09:32:00 - 09:32:00 41,62 -   |   -
4 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M 103 29 29 09:32:00 - 09:32:00 41,62 -   |   -
6 1320 Maciej Kosiński Klaudyn - M 109 29 29 09:42:00 - 09:42:00 40,90 -   |   -
7 5011 Łukasz Safin Jelenia Góra - M 130 29 29 09:53:00 - 09:53:00 40,14 -   |   -
8 5093 Piotr Kopacz Gdynia - M 131 29 29 09:56:00 - 09:56:00 39,94 -   |   -
9 4411 Magda Horova Praha, Czechy - KW 110 29 29 10:01:00 - 10:01:00 39,61 -   |   -
10 107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M 115 29 29 10:44:00 - 10:44:00 36,96 -   |   3Drerun
11 99 Wojciech Zając Bystrzyca Kłodzka Długouchy M 136 29 29 10:56:00 - 10:56:00 36,29 -   |   3Drerun
12 298 Marek Sobiegraj Myślibórz ZOZOS MW 138 29 29 12:22:00 - 12:22:00 32,08 -   |   -
13 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 108 29 29 13:06:00 - 13:06:00 30,29 -   |   -
13 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M 107 29 29 13:06:00 - 13:06:00 30,29 -   |   -
13 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW 116 29 29 13:06:00 - 13:06:00 30,29 -   |   -
16 1135 Anna Rosłaniec Wrocław - K 141 29 29 13:12:00 - 13:12:00 30,06 -   |   -
16 460 Tomasz Stachowiak Wrocław - M 142 29 29 13:12:00 - 13:12:00 30,06 -   |   -
18 1305 Marcin Weiss Kolanowice - MW 120 28 28 13:12:00 - 13:12:00 27,36 -   |   -
19 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW 133 28 28 13:46:00 - 13:46:00 26,24 -   |   -
19 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze KW 132 28 28 13:46:00 - 13:46:00 26,24 -   |   -
21 1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - MW 118 27 27 13:12:00 - 13:12:00 25,30 -   |   -
22 5023 Michał Wawrzyniak Tczew - M 129 27 27 13:37:00 - 13:37:00 24,52 -   |   -
22 5024 Slawomir Troc Warszawa - M 126 27 27 13:37:00 - 13:37:00 24,52 -   |   -
22 5067 Jakub Troc Warszawa - M 127 27 27 13:37:00 - 13:37:00 24,52 -   |   -
22 5076 Leszek Troc Warszawa - M 128 27 27 13:37:00 - 13:37:00 24,52 -   |   -
26 717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M 117 26 26 13:12:00 - 13:12:00 23,62 -   |   -
27 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 104 26 26 13:45:00 - 13:45:00 22,67 -   |   -
27 3958 Michał Gabała Będzin - M 106 26 26 13:45:00 - 13:45:00 22,67 -   |   -
27 888 Ewa Hordziejewicz-Karasińska Bytom - K 105 26 26 13:45:00 - 13:45:00 22,67 -   |   -
30 3788 Przemysław Janiszewski Lubań - M 124 25 25 13:46:00 - 13:46:00 21,80 -   |   -
31 5006 Piotr Andrzejewski Człuchów - M 113 24 24 13:00:00 - 13:00:00 20,93 -   |   -
31 5007 Monika Gradek CZŁUCHÓW - K 119 24 24 13:00:00 - 13:00:00 20,93 -   |   -
31 4470 Robert Kapczyński Podgórzyn - M 140 24 24 13:00:00 - 13:00:00 20,93 -   |   -
31 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 112 24 24 13:00:00 - 13:00:00 20,93 -   |   -
31 5094 Oskar Kapczyński Podgórzyn - M 135 24 24 13:00:00 - 13:00:00 20,93 -   |   -
36 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW 114 24 24 13:02:00 - 13:02:00 20,87 -   |   -
37 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 137 23 23 12:15:00 - 12:15:00 20,00 -   |   -
38 3826 Witold Juda Jelenia Góra - M 139 21 21 10:14:00 - 10:14:00 18,26 -   |   -
39 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M 102 19 19 06:04:00 - 06:04:00 16,53 -   |   -
40 5039 Olga Kowalczyk Warszawa - K 122 17 17 08:07:00 - 08:07:00 14,79 -   |   -
40 139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M 121 17 17 08:07:00 - 08:07:00 14,79 -   |   -
42 854 Krzysztof Żak Wrocław - MW 101 11 11 13:00:00 - 13:00:00 9,57 -   |   -
- 2128 Sylwia Buczek - - K 134 0 0 00:00:00 - 00:00:00 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR120
Czas startu
22 sierpnia 2020 09:00
Limit czasu
13
liczba PK
32
Liczba zawodników
14
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 859 Marcin Białka Jelenia Góra - M 63 32 32 09:48:00 - 09:48:00 50,00 -   |   -
2 809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW 70 32 32 09:52:00 - 09:52:00 49,66 -   |   -
2 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M 71 32 32 09:52:00 - 09:52:00 49,66 -   |   -
4 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M 66 32 32 10:35:00 - 10:35:00 46,30 -   |   -
5 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M 68 32 32 12:21:00 - 12:21:00 39,68 -   |   -
6 105 Rafał Fałowski Gajków - MW 62 27 27 09:56:00 - 09:56:00 33,48 -   |   -
7 1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K 61 26 26 12:49:00 - 12:49:00 50,00 -   |   -
8 303 Paweł Cichoń Poznań KOPER Architektura M 67 24 24 11:13:00 - 11:13:00 29,76 -   |   -
9 813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW 64 21 21 10:28:00 - 10:28:00 26,04 -   |   -
10 5022 Paweł Sadowski Słupsk STOPA SŁUPSK M 65 12 12 10:12:00 - 10:12:00 14,88 -   |   -
- 836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K 69 0 0 00:00:00 - 00:00:00 -   |   -

Lista startowa

Trasa: TP10
Czas startu
22 sierpnia 2020 12:00
Limit czasu
5
liczba PK
11
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
22 sierpnia 2020 11:00
Limit czasu
8
liczba PK
23
Liczba zawodników
36
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 5009 Marcin Dziwak Brzeg - M - OK 13 lipca 2020 07:25
- 5010 Wojciech Tomczuk Wołów - MW - OK 13 lipca 2020 07:48
- 2019 Józef Szczurek Rębiszów - M - OK 13 lipca 2020 10:36
- 2517 Kinga Dul Jelenia Góra - K - OK 13 lipca 2020 11:01
- 2518 Krzysztof Dul Jelenia Góra - M - OK 13 lipca 2020 11:30
- 5014 Rafał Śliwiński Proszowa - M - OK 13 lipca 2020 12:42
- 5016 Zuzanna Grzybulska Poznań - K - OK 13 lipca 2020 22:11
- 3800 Izabela Makarewicz Jelenia Góra - K - OK 19 lipca 2020 13:49
- 3664 Jakub Lach Piechowice - M - OK 19 lipca 2020 17:11
- 2006 Jacek Tomaszewski Świdnica Dolnośląski Klub Curlingowy "Dzik" Świdnica M - OK 19 lipca 2020 20:35
- 5026 Marcin Maciejewski Wrocław - M - OK 24 lipca 2020 11:06
- 5027 Łukasz Boniarczyk Wroclaw - M - OK 24 lipca 2020 15:53
- 469 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław M - OK 26 lipca 2020 13:20
- 4707 Radosław Parda Józefów KSW Bushi M - OK 27 lipca 2020 14:06
- 3873 Sebastian Dorsz Złotoryja OLAWS Złotoryja M - OK 27 lipca 2020 14:35
- 4873 MIROSŁAW BACAŃSKI WAŁBRZYCH - MW - OK 28 lipca 2020 09:47
- 3775 Dariusz Markiewicz Jelenia Góra - MW - OK 28 lipca 2020 10:41
- 5029 Paweł Starzyński Warszawa - M - OK 30 lipca 2020 01:08
- 5066 KAMILA KOTOWICZ WARSZAWA - K - OK 30 lipca 2020 19:14
- 3799 Artur Kierski Wałbrzych - M - OK 30 lipca 2020 23:20
- 2016 Michał Sadowski - - M - - 2 sierpnia 2020 23:43
- 5086 Patrycja Gajek Gryfino - K - OK 9 sierpnia 2020 20:28
- 1172 Jaroslaw Kaminski Starogard Gdanski - M - OK 10 sierpnia 2020 14:21
- 1180 Anna Kamińska Starogard Gdanski - K - OK 10 sierpnia 2020 14:25
- 3791 Bartłomiej Zieliński Kroczyce - M - OK 11 sierpnia 2020 13:50
- 3828 Magdalena Czarnecka Warszawa - K - OK 12 sierpnia 2020 11:02
- 5087 Joanna Gecow Warszawa - K - OK 13 sierpnia 2020 19:23
- 259 Maciej Krzyśko Pełczyce Aktywne Choszczno MW - OK 13 sierpnia 2020 20:00
- 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - OK 13 sierpnia 2020 20:08
- 5088 Tomasz Owczarski Chojnice - MW - OK 13 sierpnia 2020 20:32
- 5089 Agnieszka Żak Siewierz - K - OK 14 sierpnia 2020 18:02
- 3810 Adrian Szlembarski Wałbrzych - M - OK 16 sierpnia 2020 17:20
- 5090 Agnieszka Dering Wrocław - K - OK 17 sierpnia 2020 19:09
- 653 Marcin Dering Wrocław Orientop Wrocław M - OK 17 sierpnia 2020 19:10
- 5091 KATARZYNA Jarząb-Gałek Siechnice - K - OK 18 sierpnia 2020 11:04
- 5092 KRZYSZTOF Gałek Siechnice - M - OK 18 sierpnia 2020 11:10

Lista startowa

Trasa: TR70
Czas startu
22 sierpnia 2020 10:00
Limit czasu
10
liczba PK
25
Liczba zawodników
36
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 3813 Darek Opacki Ściegny City Opacjusz Team MW 19 OK 13 lipca 2020 06:54
- 3670 Dawid Kowalczyk Podgórzyn Fat&Furious M 26 OK 13 lipca 2020 09:35
- 3671 Agnieszka Jaguszewska Karpacz Fat&Furious K 25 OK 13 lipca 2020 09:40
- 3786 Dariusz Gutowski Jelenia Góra BIEGAMDLAZDROWIA MW 17 OK 13 lipca 2020 11:04
- 1162 Michał Kalinowski Tarnowskie Góry - M 32 OK 13 lipca 2020 12:16
- 832 Seba Czaicki Oleśnica BRUBECK / #jatylkobiegam M 13 OK 13 lipca 2020 12:45
- 5013 Piotr Olesiński Warszawa - M - - 13 lipca 2020 12:52
- 3761 jacek fiedot swieradow-zdroj - MW 37 OK 13 lipca 2020 13:48
- 3831 AREK CZAJA ŚCIEGNY-CITY Opacjusz Team M 20 OK 13 lipca 2020 19:57
- 5015 Krzysztof Walacik Lubin - M 14 OK 13 lipca 2020 19:59
- 1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW 11 OK 13 lipca 2020 21:16
- 5018 Wieslaw Gromysz LUBIN - MW 16 OK 14 lipca 2020 02:30
- 5019 ZBIGNIEW DUL JELENIA GÓRA - MW 18 OK 14 lipca 2020 16:25
- 835 Dawid Kleszczyński Siekierczyn - M - - 15 lipca 2020 12:42
- 5020 Daniel Kupeć Legnica - MW 28 OK 15 lipca 2020 16:11
- 3787 Jacek Sławiński Lubań PTSM Lubań M 36 OK 16 lipca 2020 09:19
- 5012 Krzysztof Michnowicz Wrocław - M 38 OK 20 lipca 2020 05:19
- 5025 Krzysztof Skrzyński Karpacz - M 41 OK 24 lipca 2020 08:47
- 901 Wioletta Fałowska Gajków - KW 12 OK 28 lipca 2020 11:48
- 5028 Katarzyna Wawrowska Lubin - K 15 OK 29 lipca 2020 11:35
- 3844 Mariusz Kuchta Brzezina - MW 35 OK 29 lipca 2020 23:13
- 3816 Zbigniew Wasiak Jelenia Góra KORBA Jelenia Góra MW 40 OK 30 lipca 2020 11:43
- 3815 Renata Wasiak Jelenia Góra KORBA Jelenia Góra K 39 OK 30 lipca 2020 11:44
- 5068 Alicja Kuchta Brzezina - K 33 OK 30 lipca 2020 22:12
- 3840 Magdalena Cieszkowska-Kuchta Brzezina - K 34 OK 30 lipca 2020 22:19
- 5071 Krzysztof Harężlak Łódź AGB Torfy M 21 OK 2 sierpnia 2020 13:39
- 5073 Mariusz SzczerbinskI Chmielów Niedzielna Grupa Rowerowa M 30 OK 4 sierpnia 2020 12:14
- 5072 Grzegorz Dominik Bodzechów Niedzielna Grupa Rowerowa M 31 OK 4 sierpnia 2020 14:35
- 5074 Krzysztof Hapczyn Ostrowiec Świętokrzyski Niedzielna Grupa Rowerowa MW 29 OK 4 sierpnia 2020 16:08
- 5075 dominik murawski luboń - M - OK 5 sierpnia 2020 17:25
- 5084 Bartosz Zając Jelenia Góra Opacjusz Team M 27 OK 7 sierpnia 2020 11:36
- 656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M - OK 9 sierpnia 2020 18:28
- 2210 Lidia Hajduk - - K - OK 9 sierpnia 2020 18:31
- 3833 Joanna Wysoczańska Środa Śląska WROMAL MTB TEAM K 22 - 18 sierpnia 2020 23:26
- 3834 Michał Wysoczański Środa Śląska WROMAL MTB TEAM M 23 - 18 sierpnia 2020 23:50
- 5095 Aleksander Wysoczański Środa Śląska WROMAL MTB TEAM M 24 - 26 sierpnia 2020 23:49