Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Czterech Żywiołów - Zima 2020

Organizator Stowarzyszenie na Rzecz Nieustajcego Rozwoju Vajra
Miejsce woj. małopolskie - Bydlin
Data 18 sty 2020
Adres bazy Szkoła Podstawowa ul. Legionów 32, Bydlin
Strona www http://www.rajd.vajra.org.pl/
Regulamin
Opis Trasa TP50
Liczba zapisanych zawodników 46
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP50

Czas startu
18 stycznia 2020 09:00
Limit czasu
12h
liczba PK
0
Liczba zawodników
46
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
1940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-83006:48:0041.50
24686Bogacki Rafał -Kraków-3007:25:0037.67
34676Rajtar Zbigniew -Kraków-3007:27:0037.01
42025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła3007:31:0036.19
52232Świętek Jakub ---3007:40:0035.48
5417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club3007:40:0035.48
51993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA3007:40:0035.48
8149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl3008:08:0033.44
94947Majer Janusz -topolów-3008:28:0032.13
10376Szczepański Sławomir -PoznańSS3008:48:0030.91
11505Wybraniec Wojciech -Bytom-3009:04:0030.00
12160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi3009:18:0029.25
131983Moroń Artur ---3009:20:0029.14
14490Robak Wojciech -KobyleZK Nowy Wiśnicz3009:28:0028.73
14279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-3009:28:0028.73
168Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI3009:53:0027.52
174411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-3010:23:0026.20
18514Adamczuk Sławomir -KrakówMKS Wyzwolenie3010:37:0025.62
19499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys3010:38:0025.58
20908Laskowski Arkadiusz -Wojkowice-3011:35:0023.48
202202Dalecka Justyna ---3011:35:0023.48
202279Stanek Katarzyna ---3011:35:0023.48
204826Stolarek Małgorzata ---3011:35:0023.48
20350Matura Grzegorz 3DRerunWojkowiceSąsiedzi3011:35:0023.48
202452Stanek Michał -Bytom-3011:35:0023.48
26717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty2711:24:0021.13
261261Pręcikowski Rysiek -Wieliczka-2711:24:0021.13
284827Toman Andrzej ---2411:01:0018.79
291032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków2211:36:0017.22
291327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-2211:36:0017.22
314828Malewska Kamila ---2212:32:0015.94
324829Miklasz Marcin ---2212:33:0015.92
331343Banaś Malwina -WarszawaPustelnik2011:32:0014.47
344830Jurecki Marcin ---2012:04:0013.83
35949Słodowski Bartosz -Łaganów-2012:05:0013.81
364120Rogóż Kamil -WarszawaWydry1910:14:0013.12
364119Kruszek Małgorzata -WarszawaWydry1910:14:0013.12
38682Urbański Krzysztof -KrakówTAKADA bękarty1810:41:0012.43
394831Karpiński Konrad ---1707:43:0011.74
403460Talaga Gabriela ---1711:19:008.00
40955Talaga Dominik -Kokotów-1711:19:008.00
424652Ogrodowicz Ewa -Łódź-1611:26:007.53
434832Jawor Dawid ---1611:54:007.24
431296Nieduziak Angelika -Gołcza-1611:54:007.24
452857Hurman Krzysztof ---1512:03:006.79
464412Hora Vladimír -Praha-1311:34:005.88