Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Szaga 2020

Organizator KS Hades Poznań
Miejsce woj. wielkopolskie - Czołowo k. Kórnika
Data 4 - 5 lip 2020
Adres bazy
Strona www http://www.szaga.fla.pl
Regulamin
Opis Maraton pieszy lub rowerowy na orientację. Dystanse do wyboru TP 25, TP50, TP100 oraz TR50, TR100, TR150.
Liczba zapisanych zawodników 72
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR150

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
27
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyCzas całkowityPunkty
-11254Kucza Agnieszka -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki07:35:0450.00
1-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-05:57:3550.00
2-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team06:05:2748.92
-22510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka07:59:0747.49
-35056Hajduk Lidka --Bez Skorka08:37:3143.97
3-879Wieszczeczyński Krzysztof -Czerwonak-06:07:2048.67
4-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin06:33:0545.48
-42179Marczak Katarzyna -SzczecinVULCAN Racing Team08:42:0043.59
-5308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-08:47:2943.14
5-5050Kłosowicz Maciej ---06:34:1045.36
6-1325Halamus Robert -Poznań-07:02:3042.32
-65058Guźniczak Kinga ---10:38:3335.63
7-1326Jakubik Piotr -Poznań31BLT07:02:5142.28
8-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-07:20:2840.59
9-5051Szymański Patryk --Napier...Acze07:26:0640.08
10-5052Poślednik Dariusz ---07:26:1140.07
11-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki07:35:0439.29
12-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK07:38:0239.03
13-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem07:38:4038.98
14-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka07:59:0837.32
15-2205Błaszczyk Dariusz -Oleśnica-08:37:3134.55
16-656Hajduk Jacek -OleśnicaSNOB Team08:37:3634.54
17-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-08:40:3134.35
18-2180Marczak Cezary -SzczecinVULCAN Racing Team08:42:0034.25
19-5053Zwoliński Jakub --Snowdog Trailteam.Pl09:36:0531.04
20-5054Wąsik Marek --Akademicki Klub Górski Halny09:40:0030.83
21-5055Bielewicz Jakub ---10:38:3328.00

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
45
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team2605:52:0641.50
2418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team2605:58:2540.30
3361Muszynski Marek -PoznańAR Poznan2606:13:1438.24
4447Dolatowski Marek -Świebodzini tak się zgubię2606:21:0636.96
5960Wąsowski Maciej -SzamotułyKB Szamotuły2606:29:3036.16
6403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS2606:30:0836.10
7131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team2606:30:2536.07
8401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team2606:43:5434.87
92713Konczalski Jarosław ---2607:04:1733.19
9784Wiatr Wojciech -Poznań:)2607:04:1733.19
115106Kryszak Piotr ---2607:19:3032.05
1210Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo-2607:40:1130.61
134120Rogóż Kamil -ChorzówWydry2608:10:3228.71
134119Kruszek Małgorzata 🥈-WarszawaWydry2608:10:3228.71
15278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy2608:11:4028.65
16103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight2608:22:5428.01
17141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team2608:22:5628.00
181252Fidelak Paweł -Wrocław-2608:22:5828.00
184478Żebrowska Katarzyna -Trzcianka-2608:22:5828.00
20504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy2608:33:5627.40
211468Degórski Paweł -Poznań-2608:47:1026.72
22205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU2608:54:2926.35
234835Kozłowska Alicja -Leszno-2609:00:2526.06
24347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-2609:00:4426.05
24279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-2609:00:4426.05
264958Orzechowski Piotr -Kamionki-2610:19:3022.73
264959Orzechowska Anna -Kamionki-2610:19:3022.73
261305Weiss Marcin -Kolanowice-2610:19:3022.73
265107Hałas Maciej ---2610:19:3022.73
30311Spychała Krzysztof -Poznańwmalinowym2610:32:3522.26
315109Antkowiak Klaudia ---2610:34:2422.20
312037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie2610:34:2422.20
315108Koprowski Tomasz ---2610:34:2422.20
342051Zając Marcin -Warszawa-2610:35:2522.16
35227Ignaczak Paweł -PoznańDrużyna Twojej Starej2611:08:4221.06
365006Andrzejewski Piotr -Człuchów-2611:13:0020.93
361327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-2611:13:0020.93
364470Kapczyński Robert -Podgórzyn-2611:13:0020.93
365008Romanowska Iwona -Piechowice-2611:13:0020.93
364869Gradek Monika -CZŁUCHÓW-2611:13:0020.93
364409Michalak Krzysztof -Człuchów-2611:13:0020.93
425110Dygacz Agnieszka ---2611:13:4920.90
421424Paszyn Maciej -GliwiceIskra Gliwice2611:13:4920.90
443809Łątkowski Krzysztof --KB MANIAC POZNAŃ2611:38:5120.15
45213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo2411:42:0718.60

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się