Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

SZAGA 2020

Organizator KS Hades Poznań
Miejsce woj. wielkopolskie - okolice Poznania
Data 4 - 5 lip 2020
Adres bazy
Strona www http://www.szaga.fla.pl
Regulamin
Opis Maraton pieszy lub rowerowy na orientację. Dystanse do wyboru TP 25, TP50, TP100 oraz TR50, TR100, TR150.
Liczba zapisanych zawodników 72

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
45
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M - 26 26 05:52:06 - 05:52:06 41,50 -   |   -
2 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW - 26 26 05:58:25 - 05:58:25 40,30 -   |   -
3 361 Marek Muszynski Poznań AR Poznan M - 26 26 06:13:14 - 06:13:14 38,24 -   |   -
4 447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M - 26 26 06:21:06 - 06:21:06 36,96 -   |   -
5 960 Maciej Wąsowski Szamotuły KB Szamotuły M - 26 26 06:29:30 - 06:29:30 36,16 -   |   -
6 403 Tomasz Kaźmierczak Leszno T-MAKS M - 26 26 06:30:08 - 06:30:08 36,10 -   |   -
7 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - 26 26 06:30:25 - 06:30:25 36,07 -   |   -
8 401 Artur Bednarek Pobiedziska Oriento Expresso Team M - 26 26 06:43:54 - 06:43:54 34,87 -   |   -
9 2713 Jarosław Konczalski - - M - 26 26 07:04:17 - 07:04:17 33,19 -   |   -
9 784 Wojciech Wiatr Poznań :) MW - 26 26 07:04:17 - 07:04:17 33,19 -   |   -
11 5106 Piotr Kryszak - - M - 26 26 07:19:30 - 07:19:30 32,05 -   |   -
12 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - 26 26 07:40:11 - 07:40:11 30,61 -   |   -
13 4120 Kamil Rogóż Warszawa Wydry M - 26 26 08:10:32 - 08:10:32 28,71 -   |   -
13 4119 Małgorzata Kruszek Warszawa Wydry K - 26 26 08:10:32 - 08:10:32 28,71 -   |   -
15 278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - 26 26 08:11:40 - 08:11:40 28,65 -   |   -
16 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW - 26 26 08:22:54 - 08:22:54 28,01 -   |   -
17 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - 26 26 08:22:56 - 08:22:56 28,00 -   |   -
18 4478 Katarzyna Żebrowska Trzcianka - KW - 26 26 08:22:58 - 08:22:58 28,00 -   |   -
18 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - 26 26 08:22:58 - 08:22:58 28,00 -   |   -
20 504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy MW - 26 26 08:33:56 - 08:33:56 27,40 -   |   -
21 1468 Paweł Degórski Poznań - M - 26 26 08:47:10 - 08:47:10 26,72 -   |   -
22 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - 26 26 08:54:29 - 08:54:29 26,35 -   |   -
23 4835 Alicja Kozłowska Leszno - KW - 26 26 09:00:25 - 09:00:25 26,06 -   |   -
24 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - 26 26 09:00:44 - 09:00:44 26,05 -   |   -
24 347 Waldemar Binkowski Leszno - MW - 26 26 09:00:44 - 09:00:44 26,05 -   |   -
26 4958 Piotr Orzechowski Kamionki - M - 26 26 10:19:30 - 10:19:30 22,73 -   |   -
26 4959 Anna Orzechowska Kamionki - K - 26 26 10:19:30 - 10:19:30 22,73 -   |   -
26 1305 Marcin Weiss Kolanowice - MW - 26 26 10:19:30 - 10:19:30 22,73 -   |   -
26 5107 Maciej Hałas - - M - 26 26 10:19:30 - 10:19:30 22,73 -   |   -
30 311 Krzysztof Spychała Poznań - M - 26 26 10:32:35 - 10:32:35 22,26 -   |   -
31 2037 Tomasz Żuk Warszawa Zminioj gocie po powrocie M - 26 26 10:34:24 - 10:34:24 22,20 -   |   -
31 5108 Tomasz Koprowski - - M - 26 26 10:34:24 - 10:34:24 22,20 -   |   -
31 5109 Klaudia Antkowiak - - K - 26 26 10:34:24 - 10:34:24 22,20 -   |   -
34 2051 Marcin Zając Warszawa - M - 26 26 10:35:25 - 10:35:25 22,16 -   |   -
35 227 Paweł Ignaczak Poznań Drużyna Twojej Starej M - 26 26 11:08:42 - 11:08:42 21,06 -   |   -
36 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - 26 26 11:13:00 - 11:13:00 20,93 -   |   -
36 5006 Piotr Andrzejewski Człuchów - M - 26 26 11:13:00 - 11:13:00 20,93 -   |   -
36 4409 Krzysztof Michalak Człuchów - M - 26 26 11:13:00 - 11:13:00 20,93 -   |   -
36 5007 Monika Gradek CZŁUCHÓW - K - 26 26 11:13:00 - 11:13:00 20,93 -   |   -
36 4470 Robert Kapczyński Podgórzyn - M - 26 26 11:13:00 - 11:13:00 20,93 -   |   -
36 5008 Iwona Romanowska Piechowice - K - 26 26 11:13:00 - 11:13:00 20,93 -   |   -
42 1424 Maciej Paszyn Warszawa 7. batalion kawalerii powietrznej M - 26 26 11:13:49 - 11:13:49 20,90 -   |   -
42 5110 Agnieszka Dygacz - - K - 26 26 11:13:49 - 11:13:49 20,90 -   |   -
44 3809 KRZYSZTOF ŁĄTKOWSKI - KB MANIAC POZNAŃ M - 26 26 11:38:51 - 11:38:51 20,15 -   |   -
45 213 Olaf Kacprzycki Warszawa - MW - 24 24 11:42:07 - 11:42:07 18,60 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR150
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
27
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - - - - - 05:57:35 50,00 -   |   -
2 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M - - - - - 06:05:27 48,92 -   |   -
3 879 Krzysztof Wieszczeczyński Czerwonak - M - - - - - 06:07:20 48,67 -   |   -
4 321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M - - - - - 06:33:05 45,48 -   |   -
5 5050 Maciej Kłosowicz - - M - - - - - 06:34:10 45,36 -   |   -
6 1325 Robert Halamus Poznań - M - - - - - 07:02:30 42,32 -   |   -
7 1326 Piotr Jakubik Poznań 31BLT M - - - - - 07:02:51 42,28 -   |   -
8 128 Rafał Kucharski Dąbrówka Wlkp. - M - - - - - 07:20:28 40,59 -   |   -
9 5051 Patryk Szymański - Napier...Acze M - - - - - 07:26:06 40,08 -   |   -
10 5052 Dariusz Poślednik - - M - - - - - 07:26:11 40,07 -   |   -
11 1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - - - - - 07:35:04 39,29 -   |   -
11 1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K - - - - - 07:35:04 50,00 -   |   -
13 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M - - - - - 07:38:02 39,03 -   |   -
14 3792 Jacek Kostrzewa Kalisz tańczący z kompasem M - - - - - 07:38:40 38,98 -   |   -
15 2510 Joanna Konieczna Poznań Grupa Rowerowa Lipka K - - - - - 07:59:07 47,49 -   |   -
16 38 Tomasz Konieczny Lipka Grupa Rowerowa Lipka M - - - - - 07:59:08 37,32 -   |   -
17 2205 Dariusz Błaszczyk Oleśnica - M - - - - - 08:37:31 34,55 -   |   -
17 5056 Lidka Hajduk - Bez Skorka K - - - - - 08:37:31 43,97 -   |   -
19 656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M - - - - - 08:37:36 34,54 -   |   -
20 1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M - - - - - 08:40:31 34,35 -   |   -
21 2180 Cezary Marczak - - M - - - - - 08:42:00 34,25 -   |   -
21 2179 Katarzyna Marczak - - K - - - - - 08:42:00 43,59 -   |   -
23 5057 Katarzyna Sochacka - - K - - - - - 08:47:29 43,14 -   |   -
24 5053 Jakub Zwoliński - Snowdog Trailteam.Pl M - - - - - 09:36:05 31,04 -   |   -
25 5054 Marek Wąsik - Akademicki Klub Górski Halny M - - - - - 09:40:00 30,83 -   |   -
26 5055 Jakub Bielewicz - - M - - - - - 10:38:33 28,00 -   |   -
26 5058 Kinga Guźniczak - - K - - - - - 10:38:33 35,63 -   |   -

Lista startowa

Trasa: TP100
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  

Lista startowa

Trasa: TR100
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^