Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

VI Wilga Orient 2020

Organizator Wilga Orient
Miejsce woj. wielkopolskie - Stobnica (Dolina Kończaka)
Data 28 - 29 lis 2020
Adres bazy
Strona www http://sebawojc.blogspot.com/
Regulamin http://sebawojc.blogspot.com/p/regulamin.html
Opis Trasy piesze - TP10, TP25 i TP50 Trasy rowerowe - TR40 i TR100
Liczba zapisanych zawodników 79
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
28 listopada 2020 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
30
Liczba zawodników
36
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowypunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp2606:21:2550.00
-15357Korpal Agnieszka ---2607:29:1050.00
-15358Gościańska Izabela ---2607:29:1050.00
2-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-2606:47:0446.85
-3312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-2610:27:4935.77
3-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos2606:49:0446.62
4-117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team2606:57:3445.67
-42179Marczak Katarzyna ---2010:12:4327.52
-55056Hajduk Lidka --Bez Skorka1910:41:1126.14
5-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team2607:06:3944.70
6-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl2607:10:5844.25
7-2650Muszyński Krzysztof ---2607:29:0942.46
7-5352Buczyński Tomasz ---2607:29:0942.46
7-2651Muszyński Marek ---2607:29:0942.46
10-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-2607:30:1042.36
10-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia2607:30:1042.36
12-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań2607:43:4141.13
13-1480Gruhn Krzysztof -ZakrzewoOriento Expresso Team2608:13:3338.64
14-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team2608:27:4537.56
15-813Kowalski Krzysztof -Wołów-2608:43:5336.40
15-809Rudnicki Mariusz -Wołów-2608:43:5336.40
17-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-2609:53:5332.11
18-336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec-2609:58:2731.87
19-5353Lisiecki Marek ---2610:00:5331.74
20-301Paszkowski Wojciech -Białystok-2610:27:4930.38
21-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek2610:51:5329.25
22-2180Marczak Cezary ---2010:12:4322.50
23-5354Augustyniak Rafał ---1908:34:4321.38
24-3885Nowak Andrzej -WARSZAWA-1910:03:4518.23
24-3870Nowak Piotr -LEGIONOWOGERAPPA1910:03:4518.23
26-656Hajduk Jacek -OleśnicaBez Skorka1910:41:1117.16
26-832Czaicki Seba -OleśnicaSNOB / BRUBECK Team1910:41:1117.16
28-5355Szewczyk Daniel ---1610:01:4214.45
28-4381Rapp Piotr ---1610:01:4214.45
30-5356Dobosz Łukasz ---1405:22:4012.65
30-654Jaskuła Kornel -WichrówTeam 360°1405:22:4012.65

Trasa TP50

Czas startu
28 listopada 2020 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
35
Liczba zawodników
43
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćSudecka 50 / Chyże BnO / Z Mapą2804:45:0153.00
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team2805:36:0044.41
3447Dolatowski Marek -Świebodzini tak się zgubię2806:15:5838.90
4159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team2806:30:4536.47
5332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-2806:37:0535.89
65093Kopacz Piotr -Gdynia-2806:52:1134.57
7347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-2807:32:2331.50
7418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team2807:32:2331.50
94415Augustyniak Hubert -Osogóra-2807:55:4229.96
106Hołdakowski Wojciech -Warszawa-2808:00:5529.63
114417Miaśkiewicz Krzysztof -Wrocław-2808:03:4929.46
12784Wiatr Wojciech -Poznań:)2808:11:5128.97
131252Fidelak Paweł -Wrocław-2808:32:4127.80
131097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław2808:32:4127.80
154411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-2808:47:3927.01
16206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU2808:48:0826.98
16205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU2808:48:0826.98
18452Mikler Arkadiusz -KrakówRELIM - WeeRide - GUTO2808:50:5426.84
19474Szmyt Maciej -Poznań-2808:51:0126.84
205364Ostrowski Sławomir ---2808:51:0726.83
21308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-2809:17:2325.57
22141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team2809:29:1625.03
23492Majewski Marek -WarszawaZaszyci2809:54:0123.99
238Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI2809:54:0123.99
25183Ścibisz Jerzy -Szczecin-2810:44:4522.10
26330Gąsiorek Tomasz -GrodziskSpeleoklub GAWRA2811:44:1220.24
275366Wujkowski Grzegorz ---2813:20:4217.80
275365Berliński Maciej ---2813:20:4217.80
294462Hajkova Vera -Praha - Czech Republic-2813:57:1817.02
304120Rogóż Kamil -WarszawaWydry2609:33:0115.80
304119Kruszek Małgorzata -WarszawaWydry2609:33:0115.80
324478Żebrowska Katarzyna -Trzcianka-2611:43:4512.87
3314264Setínková Zuzana -Czech-2612:18:4912.26
345007Gradek Monika -CZŁUCHÓW-2311:29:4110.84
345006Andrzejewski Piotr -Człuchów-2311:29:4110.84
341327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-2311:29:4110.84
344409Michalak Krzysztof -Człuchów-2311:29:4110.84
385367Duber Grzegorz ---2212:36:0010.37
381318Kucharski Tomasz -Santok-2212:36:0010.37
404464Vencovska Alena -Česko-2115:10:129.90
415368Pilecki Piotr ---2013:24:019.43
4257Wieszaczewski Jacek -WrocławOrientop Wrocław1909:07:038.96
43343Skawiński Marcin -Oborniki-1203:08:065.66