Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Jesienne Beskidzkie KoRNO 2022

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. śląskie - Istebna
Data 15 paź 2022
Adres bazy Szkoła Podstawowa, ISTEBNA 1345
Strona www https://roc.org.pl/
Regulamin https://roc.org.pl/regulamin-jbk-2022/
Zapis na 18 września 2022   -   14 października 2022
Opis Pieszo - rowerowy rajd na orientację. Uczestnicy będą mieli do wyboru trasy o różnej długości i stopniu trudności: • Trasa Rodzinna - ok. 5 km; • Trasa Piesza rekreacyjna 15 km, dalej zwana trasą TP15; • Trasa Piesza rekreacyjna 25 km, dalej zwana trasą TP25; • Trasa Piesza 50 km, dalej zwana trasą TP50 • Trasa Rowerowa rekreacyjna 50 km, dalej zwana trasą TR50; • Trasa Rowerowa 100 km, dalej zwana trasą TR100. Trasa rodzinna rozgrywana jest bez klasyfikacji, dlatego też dopuszcza się na niej poruszanie w sposób dowolny – zarówno pieszo, jak i rowerem. Dopuszczalne są także różne kombinacje tych sposobów (np. dzieci na rowerze, dorośli pieszo itp.).
Liczba zapisanych zawodników 121

Wyniki

Trasa R5

Czas startu
15 października 2022 11:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
46
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
15548Drzewiecka Ewa Częstochowa-K19OK2022-09-30 07:59:40
15551Kurc Monika Kolonia Borek-K34OK2022-10-02 22:33:48
1008Pałka Sławomir Tychy-M40OK2022-10-03 19:10:46
15160Pałka Justyna Tychy-K41OK2022-10-03 19:12:13
15162Pałka Aleksander Tychy-M42OK2022-10-03 19:16:25
15163Pałka Tymon Tychy-M43OK2022-10-03 19:17:49
15519Stawecki Mateusz Tychy-M46OK2022-10-04 10:32:48
15518Stawecka Maria Tychy-K44OK2022-10-04 10:34:18
15520Stawecki Tomasz Tychy-M45OK2022-10-04 12:17:59
2274Zieliński Paweł BydgoszczbebokiM79OK2022-10-08 03:58:27
2264Wilczek Magdalena KatowiceBebokiK80OK2022-10-09 07:37:32
15559Drzewiecka Jagoda Częstochowa--20OK2022-10-09 14:29:36
15560Drzewiecki Dominik Częstochowa--21OK2022-10-09 14:30:35
15561Drzewiecka Lidia Częstochowa--22OK2022-10-09 14:31:10
15562Kurc Angelika Kolonia Borek--35OK2022-10-09 14:32:32
15563Ignasiak Adam Częstochowa-M23OK2022-10-09 18:20:56
15567Bator Marcin Katowice-M82OK2022-10-10 19:06:10
15569Słoma Zuzanna Koniaków-K122-2022-10-10 22:08:25
15570Zieliński Robert Katowice--83OK2022-10-11 05:43:58
15572Majska Bogusława Chorzów--75OK2022-10-11 07:42:54
15573Majski Andrzej Chorzów--76OK2022-10-11 07:43:32
15574Skoczeń Natalia Chorzów--77OK2022-10-11 07:44:40
15575Skoczeń Agata Chorzów--78OK2022-10-11 07:46:09
15578Ignasiak Justyna Częstochowa--65OK2022-10-11 14:08:03
15579Ignasiak Bartosz Częstochowa--66OK2022-10-11 14:08:46
15580Ignasiak Lena Częstochowa--67OK2022-10-11 14:10:13
15581Ignasiak Tymon Częstochowa--68OK2022-10-11 14:10:59
2311Zieliński Filip KatowiceBebokiM81OK2022-10-11 14:44:00
15582Bator Ignacy Katowice-M88OK2022-10-11 17:36:30
15583Bator Ewelina Katowice-K89OK2022-10-11 17:50:48
15568Bosowski Tomasz Paniówki-M99OK2022-10-11 19:30:27
15585Bosowski Dominik Paniówki--107OK2022-10-11 20:12:28
15586Bosowska Hanna Paniówki--108OK2022-10-11 20:14:35
15587Bosowski Adam Paniówki--95OK2022-10-11 20:15:11
15589Początek-Gałązka Daniela Gliwice (Gmina: Gliwice)-K96OK2022-10-11 20:42:39
280Początek Maria ŻoryKiZKK97OK2022-10-11 20:59:26
2411Początek Zosia ul.Zawiszy Czarnego 6/7-K98OK2022-10-11 21:32:58
15592Gałązka Celina Gliwice--109OK2022-10-13 13:09:50
15593Gałązka Bogusław Gliwice--110OK2022-10-13 13:11:05
3984Stokłosa Piotr KonradówSTOKŁOSA EXTREME TEAMM102-2022-10-13 15:35:44
15599Stokłosa Joanna KonradówSTOKŁOSA EXTREME TEAMK101-2022-10-13 15:49:20
15600Stokłosa Bernadeta NysaSTOKŁOSA EXTREME TEAMK100-2022-10-13 15:56:32
15601Stokłosa Kornelia KonradówSTOKŁOSA EXTREME TEAMK103-2022-10-13 16:13:39
15602Stokłosa Gabriela KonradówSTOKŁOSA EXTREME TEAMK104-2022-10-13 16:27:33
15604Stokłosa Liliana KonradówSTOKŁOSA EXTREME TEAMK105-2022-10-13 16:44:04
15605Stokłosa Aniela KonradówSTOKŁOSA EXTREME TEAMK106-2022-10-13 16:51:50

Trasa TP15

Czas startu
15 października 2022 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
11
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
14571Nizborska Monika Sosnowiec-K2OK2022-09-19 13:52:47
14572Nizborski Adrian Sosnowiec-M3OK2022-09-19 14:02:02
15540Latos Edyta Dąbrowa Górnicza-K26OK2022-09-29 08:48:04
15542Latos Nikodem Dąbrowa Górnicza-M17OK2022-09-29 19:38:33
15543Latos Mariusz Dąbrowa Górnicza-M18OK2022-09-29 20:30:31
15544Krzepkowska Justyna Sosnowiec-K52OK2022-09-29 22:13:01
15545Krzepkowski Marcin Sosnowiec-M37OK2022-09-29 22:20:30
15546Krzepkowski Nikodem Sosnowiec-M39OK2022-09-29 22:25:24
15547Krzepkowska Amelia Sosnowiec-K53OK2022-09-29 22:32:45
14770Chojnicka Agnieszka Ruda Śląska-K38OK2022-10-04 11:20:23
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB TeamM87OK2022-10-10 16:12:24

Trasa TP25

Czas startu
15 października 2022 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
29
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
350Matura Grzegorz WojkowiceSąsiedziM57OK2022-09-19 05:49:10
925Niezgoda Przemyslaw ŻoryBaraniokTeamM4OK2022-09-21 12:37:36
610Wojtala Alicja Wałbrzych-K58OK2022-09-25 07:18:16
15539Margasińska Marta Kraków-K16OK2022-09-29 06:14:34
2090Borgiel Jarek Jastrzębie-ZdrójCoś nom pizło na łebM59OK2022-09-29 06:25:51
2206Masztalski Paweł KatowiceCoś nom pizło na łebM112OK2022-09-29 07:57:26
976Szajna Abu ZielonkiPszydomowy Klub Sportowy Ślimacza SzczałaM51OK2022-09-29 15:34:19
1267Siedlecka Marta CieszynStara ale jaraK119-2022-09-29 17:51:13
4687Kwaśny Leszek katowice-M120-2022-09-29 18:21:25
901Fałowska Wioletta Gajków-K29OK2022-09-30 06:44:32
15257Bijok Marcin Skoczów-M47OK2022-09-30 15:36:52
15541Wieczorek Joanna Kraków-K30OK2022-09-30 20:03:39
1215Knaś Łukasz Piekary ŚląskieF-TEAMM31OK2022-10-01 12:21:59
2202Dalecka Justyna --K60OK2022-10-02 13:17:56
15552Czernicka Magdalena Rybnik-K33OK2022-10-02 18:11:18
15553Marszałek Patryk Jastrzębie-Zdrój-M61OK2022-10-02 19:29:25
15554Kwaśniok Rafał Rybnik-M32OK2022-10-03 07:38:41
908Laskowski Arkadiusz Wojkowice-M121-2022-10-03 18:08:35
2079Ginter Grzegorz KrakówAZS Collegium Medicum UJM48OK2022-10-04 21:37:04
977Jamrozik Krzysiek KrakówWKS Wawel BnOM62OK2022-10-07 17:20:33
915Stanny Kuba Bładnice DolneInO SCIM63OK2022-10-07 19:02:52
4808Lachera Kamila Katowice-K114OK2022-10-08 17:08:40
1999Lachera Marek KatowiceW pogoni za duchemM115OK2022-10-09 12:32:07
20Kałusek Jacek GaszowiceLuxtorpeda CzerwionkaM64OK2022-10-10 12:28:56
15566Szymańczyk Aleksandra Bytom-K74OK2022-10-10 13:56:10
15571Prokop Jarosław Ruda Śląksa-M113OK2022-10-11 06:49:28
15576Nawrat Katarzyna Chorzów--85OK2022-10-11 11:30:39
15577Komenda Joanna Siemianowice Śląskie--86OK2022-10-11 11:31:51
2454Frączek Justyna KrakowAdventuretrophyK94OK2022-10-11 17:24:41

Trasa TP50

Czas startu
15 października 2022 08:00
Limit czasu
10
liczba PK
-
Liczba zawodników
8
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
4119Kruszek Małgorzata 🥈WarszawaWydryK8OK2022-09-29 06:27:18
4120Rogóż Kamil ChorzówWydryM9OK2022-09-29 06:33:39
151Czechowicz Dariusz KrakówDzikie Życie RunTeamM84OK2022-09-30 08:49:21
105Fałowski Rafał Gajków-M25OK2022-09-30 08:57:55
836Motyl-Adamczyk Agata NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamK15OK2022-09-30 12:47:33
2330Żero Dagmara BędzinŻerkiK72OK2022-10-01 09:46:48
2433Kołodziejczyk Michał Kobiernice-M56OK2022-10-04 12:32:53
2187Żero Sebastian BędzinŻerkiM73OK2022-10-10 14:31:24

Trasa TR50

Czas startu
15 października 2022 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
17
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
15538Zaryczny Joanna Niepołomice-K118-2022-09-26 16:04:23
1236Dziewior Arkadiusz GliwiceDziewiorkiM6OK2022-09-28 16:44:15
1237Dziewior Iwona GliwiceDziewiorkiK7OK2022-09-28 16:46:34
14443Migacz Marcin Zabierzów-M14OK2022-09-30 06:53:02
14765Garbacz Łukasz Będzin-M24OK2022-09-30 09:35:15
15549Missala Joanna Janów-K27OK2022-09-30 16:30:33
15550Missala Mateusz Janów-M28OK2022-09-30 16:38:56
2489Korzewski Dobromir PoznańWłóczymordyM49OK2022-10-04 10:30:11
278Owczarz Joanna 🥉PoznańWłóczymordyK50OK2022-10-04 10:32:23
656Hajduk Jacek OleśnicaSNOB TeamM54OK2022-10-10 04:30:15
2210Hajduk Lidia OleśnicaSNOB TeamK55OK2022-10-10 04:37:01
15558Chmielarz Joanna Kraków-K69OK2022-10-10 09:55:51
15565Rudolf Mariusz Kraków-M70OK2022-10-10 10:26:36
15564Siudak Agata Rząska-K71OK2022-10-10 10:56:04
15517Urbaniak Krzysztof WarszawaTeam 360M93OK2022-10-11 21:12:42
15591Niessner Piotr Kraków-M111OK2022-10-13 12:58:27
580Cieślicki Mateusz Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAMM123-2022-10-13 21:36:03

Trasa TR100

Czas startu
15 października 2022 08:00
Limit czasu
10
liczba PK
-
Liczba zawodników
10
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
1201Witkowska Ania KatowiceKlub Królika StefanaK1OK2022-09-18 20:33:59
15129Mossoczy Zbigniew ZabierzówBIKEBOARDM116-2022-09-18 20:41:44
970Małodobry Wojciech Miechów-M91OK2022-09-19 21:13:00
639Lekki Jerzy Bielsko-BiałaRajd BeskidyM12OK2022-09-26 08:09:10
2025Opioła Mariusz BrzeskoRównia PochyłaM5OK2022-09-29 08:51:12
837Adamczyk Bartosz NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamM13OK2022-09-30 13:03:41
14467Pońc Maciej CieszynTeam360M36OK2022-09-30 20:31:32
917Marszałek Piotr Marklowice GórneInO SCIM117-2022-10-05 08:30:01
1058Pisarek Piotr Kraków-M90OK2022-10-10 07:12:50
833Konopiński Maciej Kraków-M92OK2022-10-11 19:30:43