Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

VIII Wilga Orient 2022

Organizator Wilga Orient
Miejsce woj. wielkopolskie - Pojezierze Poznańskie / Puszcza Notecka
Data 2 - 4 gru 2022
Adres bazy
Strona www http://sebawojc.blogspot.com/p/aktualnosci.html
Regulamin https://sebawojc.blogspot.com/p/regulamin.html
Opis Ultra na orientację (TP10, TP25 i TP50) Rower na orientację (TR40, TR100)
Liczba zapisanych zawodników 87
Status wyników Nieoficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
3 grudnia 2022 08:00
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
12 godz
liczba PK
29
Liczba zawodników
38
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowypunkty przeliczenioweCzas całkowity
1-791Jakubek Krystian 🥇-WrocławDecathlon2305:32:00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-2309:50:00
-2323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin2208:56:00
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°2305:45:59
-314324Friede Aleksandra --Frytka Dawaj1807:35:00
3-117Dopierała Piotr -DopiewoTeam 3602305:53:00
3-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2305:53:00
5-776Wesołowski Stefan 🥇-KołobrzegCobra Rajd Team2306:22:00
5-813Kowalski Krzysztof -Wołów-2306:22:00
5-6Hołdakowski Wojciech 🥈-Warszawa-2306:22:00
5-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO2306:22:00
9-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos2306:47:00
10-2039Wesołowski Michał -Oleśnicawww.dimen.pl2307:13:59
11-146Szawdzin Krzysztof 🥇-Wrocław-2307:19:00
11-809Rudnicki Mariusz 🥉-Wołów-2307:19:00
13-15744Megger Sławek -Gdańsk-2307:39:00
14-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto2307:41:00
15-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi2307:56:00
16-115Cecuła Krzysztof -Swarzędzku przepaści2308:06:59
17-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia2308:41:00
18-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-2308:56:00
19-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot2308:57:00
20-832Czaicki Seba -OleśnicaSNOB Team2309:00:00
20-656Hajduk Jacek -OleśnicaSNOB Team2309:00:00
22-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-2309:19:00
23-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-2309:21:00
24-16267Wojczyk Sebastian -Bedoń PrzykościelnyDziki z Lasu - UKS Orientuś Łódź2309:28:00
24-14344Ciupa Marcin -Łódź-2309:28:00
24-15096Nowak Paweł -ŁódźUKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ2309:28:00
27-301Paszkowski Wojciech -Białystok-2309:50:00
28-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin2208:57:00
29-113Makowiec Sławomir -GdańskSzum Lasu2211:06:00
30-3426Dziamara Jarosław ---1807:35:00
30-3427Friede Daniel ---1807:35:00
32-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja1808:15:00
33-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek1607:42:00
34-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient1611:51:00
35-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl1006:16:00

Trasa TP50

Czas startu
3 grudnia 2022 08:00
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
12 godz
liczba PK
28
Liczba zawodników
49
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą-2805:03:00
235Duda Tomasz 🥈-Warszawa--2805:26:00
2417Malicki Grzegorz -KrakówOrange Polska-2805:26:00
4403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS-2805:33:00
515735Jagielski Łukasz ----2805:36:00
64707Parda Radosław -JózefówKSW Bushi-2805:55:00
6999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy-2805:55:00
860Krasuski Marcin 🥇-Warszawa--2806:31:00
9347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno--2806:41:00
10529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów-2806:52:00
112025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła-2806:54:00
12107Wolniewicz Paweł 🥉-Dąbrówka--2806:59:00
134949Zawada Michał -Zamek BierzgłowskiSprytne Wiewiórki-2807:01:00
14416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO-2807:16:00
14418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team-2807:16:00
1614849Kaltenberg Norbert -Kraków--2807:28:00
1715123Matysiak Tomasz -Poznań--2807:34:00
18784Wiatr Wojciech -Poznań:)-2807:36:00
1830Gruhn Krzysztof -ZakrzewoOriento Expresso Team-2807:36:00
20427Majcher Paweł -Pędzewo--2807:41:00
21330Gąsiorek Tomasz -GrodziskAzymut MOCHY-2807:54:00
221252Fidelak Paweł 🥈-Wrocław--2807:56:00
238134Piłat Tomasz ----2807:57:00
2315048Żytkowiak Maciej ----2807:57:00
25206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU-2807:59:00
25205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU-2807:59:00
27447Dolatowski Marek -Świebodzini tak się zgubię-2808:06:00
28123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy-2808:11:00
29141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team-2808:17:00
29316Krasowski Tomasz -Wrocław--2808:17:00
3115728Stańczyk Kamil ----2808:20:00
3115736Szcześniak Mateusz ----2808:20:00
3314593Bek Michał -ŁódźRodzinna Grupa Rowerowa-2808:37:00
34279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa--2808:58:00
354411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy--2809:03:00
352066Malanowska Anna -WarszawaKlub InO STOWARZYSZE/Idę, bo mogę-2809:03:00
3561Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa-2809:03:00
3849Hornik Zbigniew -KoziegłowySko Kompas-2809:29:00
39308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica--2810:19:00
408Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI-2810:51:00
41637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw-2811:49:00
42213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo-2811:57:00
421327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy--2811:57:00
4414803Dąbrowski Michał -WarszawaUltrapośladach-2712:01:00
4415537Wilk Magdalena -WarszawaUltrapośladach-2712:01:00
464412Hora Vladimír -PrahaBludne balvany-2611:32:00
4715214Grochowski Wojciech ----2209:50:00
484409Michalak Krzysztof -Człuchów--1707:12:00
49125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie-1207:31:00