Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Jatka 11 2023

Organizator Łukasz Korzeniewski
Miejsce woj. świętokrzyskie
Data 20 maj 2023
Adres bazy
Strona www http://jatka.eu
Regulamin
Opis 11. edycja Jatki. Trasy: - piesze: 10, 25, 50 km - rowerowe: 20, 50, 120 km Zapraszam, Łukasz Korzeniewski
Liczba zapisanych zawodników 100
Status wyników Nieoficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR120

Czas startu
-
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
-
liczba PK
-
Liczba zawodników
42
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowity
1-3911Kielak Hubert ---2707:56:00
-15393Czeczott Małgorzata -WarszawaSnowdog TrailTeam2711:40:00
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°2708:01:00
-21201Witkowska Ania 🥈-KatowiceOddział Patologii Sportu im. Królika Stefana2712:53:59
-31237Dziewior Iwona -GliwiceDziewiorki2312:49:00
3-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2708:15:00
3-146Szawdzin Krzysztof 🥇-Wrocław-2708:15:00
-415781Adamczyk Agata ---1207:05:00
5-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team2708:51:00
6-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-2709:13:00
7-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team2709:27:00
8-1072Zarzycki Piotr -ŁódźBikeOrient2710:02:00
9-578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga2710:03:00
10-833Konopiński Maciek -Kraków-2710:36:00
11-783Zawadzki Artur -Marki-2710:45:00
11-893Gębarowski Piotr -Warszawa-2710:45:00
13-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass2711:10:00
14-5389Kurek Artur -ŻyrardówSnowdog TrailTeam.pl2711:40:00
15-16267Wojczyk Sebastian -Bedoń PrzykościelnyDziki z Lasu - UKS Orientuś Łódź2711:47:00
15-15106Ledzion Grzegorz -ŁódźDziki z lasu - UKS Orientuś Łódź2711:47:00
17-417Malicki Grzegorz -KrakówOrange Polska2712:43:00
18-2185Kielak Sławomir ---2609:20:00
19-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM2612:02:00
20-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona2613:18:00
21-279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-2613:25:00
22-16221Marecki Arkadiusz ---2512:35:00
23-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-2409:40:00
24-3912Złotnicki Maciek ---2411:10:00
25-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja2412:11:00
26-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI2310:54:00
27-2187Żero Sebastian -BędzinŻerki2311:14:00
28-1236Dziewior Arkadiusz -GliwiceDziewiorki2312:49:00
29-15472Trapcia Grzegorz ---2312:55:00
30-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-2212:00:00
31-3693Matera Rafał ---1810:42:00
31-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-1810:42:00
33-16223Plisiecki Tomasz ---1612:34:00
33-16222Moisieiev Oleksii ---1612:34:00
35-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl1310:17:00
35-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia1310:17:00
37-970Małodobry Wojciech -Miechów-1211:32:00
38-4794Dobosz Tomasz -żórawina-1011:23:00

Trasa TP50

Czas startu
-
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
-
liczba PK
-
Liczba zawodników
58
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
12025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła212106:22:10
2999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy212106:22:20
34707Parda Radosław -JózefówKSW Bushi212106:22:30
435Duda Tomasz 🥈-Warszawa-212106:52:00
4695Siejko Łukasz -Lublin4S212106:52:00
6703Korpula Grzegorz -Piekoszów-212107:07:00
7942Hoduń Anna -KrakówAZS CM UJ212107:14:00
816235Majer Janusz ---212107:20:00
9505Wybraniec Wojciech -Bytom-212107:22:00
1016027Czerwiński Wojciech ---212107:51:00
1015051Grycz Kamil -Ciechanów-212107:51:00
1215133Tomkiewicz Tomasz -KROSNO-212108:13:00
1214551Tomkiewicz Elżbieta 🥈-Krosno-212108:13:00
12529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów212108:13:00
1515094Fabrowski Jan -Konopnica-212108:14:00
162114Bojczuk Marek ---212108:29:00
172801Skupień-Franczyk Barbara ---212108:47:00
172800Franczyk Paweł ---212108:47:00
1914622Chabrzyk Andrzej -CzęstochowaChabTeam212109:03:00
208827Tkaczuk Jakub ---212109:12:00
201769Kowalczyk Maciek ---212109:12:00
204086Kurowski Bartosz --UKA212109:12:00
2016238Kluziński Jędrzej ---212109:12:00
244411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-212109:17:00
252452Stanek Michał -Bytom-212109:50:00
262279Stanek Katarzyna ---212109:51:00
26711Ostaszewska Katarzyna -Piaseczno-212109:51:00
28678Kaliciński Marek -WarszawaUKA212109:52:00
294120Rogóż Kamil -ChorzówWydry212110:06:00
2915916Rogóż Małgorzata ---212110:06:00
3114741Kurzeja Artur -KATOWICE-212110:52:00
32778Kowalik Marcin -Lublin-212111:03:00
331327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-212111:38:00
3366Rychlicki Dariusz -WołkowyjaRajskie życie212111:38:00
334873Bacański Mirosław -WAŁBRZYCH-212111:38:00
36171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad202012:58:00
362368Pręcikowski Ryszard ---202012:58:00
3614632Kyc Izabela ---202012:58:00
364412Hora Vladimír -PrahaBludne balvany202012:58:00
3614812Kyc Robert -Rzeszów-202012:58:00
3615539Margasińska Marta -Kraków-202012:58:00
421425Sierżęga Andrzej -RzeszówELMAK191911:36:00
432156Motyka Mariusz ---181811:55:00
4416106Nowakowska Marta ---181812:21:00
441022Patyk Joanna -Chorzów-181812:21:00
4615188Łyczko Tomasz -Czestochowa-181812:56:00
47151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam181813:11:00
48637Cieślak Arkadiusz -OpoleHappy Mayhem181813:12:00
491375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę171712:08:00
492370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę171712:08:00
4914642Sobieska Maria -Warszawa-171712:08:00
492360Lis Dominika --Na Skuśkę171712:08:00
5316239Kaltenberg Maja ---171712:35:00
5315621Kaltenberg Lidia ---171712:35:00
55706Wąsik Jacek -Lublincbfs151512:55:00
561295Szymczak Andrzej -Ciechanów-141408:49:00
572469Słopiecki Janusz -Kielce-141411:52:00
58356Miśkiewicz Dariusz -Osowiec-121208:16:00

Trasa TPh

Czas startu
-
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
-
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się

Trasa TR50

Czas startu
-
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
-
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się