Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Nocna Masakra 2023

Organizator Maratony
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Bierzwnik
Data 16 - 17 gru 2023
Adres bazy Hala sportowa, Szkolna 18, 73-240 Bierzwnik
Strona www http://nocnamasakra.pl
Regulamin
Zapis na 17 listopada 2023   -   16 grudnia 2023
Opis Rajd w najdłuższą noc w roku
Liczba zapisanych zawodników 139
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP16h

Czas startu
16 grudnia 2023 16:00
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
16 godz + 1 godz
liczba PK
40
Liczba zawodników
28
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
1103Bujakiewicz Gabriel 🥇-PobiedziskaOn-Sight26125516:14:49
1279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-26125516:14:49
31504Borowiec Krzysztof 🥇-GdańskBorówki27121616:43:53
427Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń22113015:55:46
515725Pełszyński Mariusz -Ełk-19110516:14:59
615720Pomianek Mateusz -IznotaCharty Puszczy Piskiej19110416:15:04
74411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-24110016:19:37
8171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad1691216:37:08
9174Ostromęcki Rafał -Warszawa-1691216:37:20
101327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-1691216:37:28
11703Korpula Grzegorz -Piekoszów-1791216:37:44
12183Ścibisz Jerzy -Szczecin-2078015:33:24
13156Baraniecki Jacek -SzczecinOA PTTK1774013:08:06
14209Stefaniak Łukasz -Szczecin-1271009:54:33
1515711Batarowicz Jakub -Łódź-1271012:04:30
1615710Batarowicz Anna -Łódź-1271012:04:43
1714999Duber Grzegorz -Widuchowa-1271012:04:53
1815727Zalewski Sylwester -SzczecinVo2Max Racing Team1670013:07:09
191375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę1266012:42:21
2016480Lencewicz Grzegorz ---1461015:20:49
2115717Kozaczuk Grzegorz -SzczecinVO2max Racing Team1461015:21:07
2215737Chmielewski Tomasz -BarwiceVO2max Racing Team1461015:30:26
234464Vencovska Alena 🥇-Česko-943015:42:54
24753Hołdakowska Anna -Warszawa-837108:58:52

Trasa TR200

Czas startu
16 grudnia 2023 16:30
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
15 godz + 1 godz
liczba PK
20
Liczba zawodników
42
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
1-809Rudnicki Mariusz 🥉-Wołów-2180014:34:03
-12509Płowaś Marta 🥈-Słupsk-1557715:22:30
1-776Wesołowski Stefan 🥇-KołobrzegCobra Rajd Team2180014:34:03
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-1557715:22:30
-316462Hrynkiewicz-Pawłaszek Anna -Bezrzecze-1137009:55:39
3-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2177315:26:41
3-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi2177315:26:41
5-6Hołdakowski Wojciech 🥈-Warszawa-2077014:38:47
5-117Dopierała Piotr -DopiewoTeam 3602077014:38:47
7-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia1974014:38:31
8-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO1971115:18:03
9-4998Szaciłowski Piotr -Świnoujście-1760016:00:00
10-6421Pachulski Aleksander ---1658215:37:16
11-4123Pachulski Leszek -Sopot-1658215:37:19
12-5148Stolc Dawid --Norda Active TEAM1658215:37:29
13-301Paszkowski Wojciech -Białystok-1558014:40:22
14-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl1557715:22:24
15-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT1557715:22:29
16-7Zadworny Tomasz -Łódź-1557115:18:47
17-34Mantycki Paweł -BydgoszczBikeBoys.pl Orientujemy1557015:19:12
18-115Cecuła Krzysztof -Swarzędzku przepaści1455215:07:45
19-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot1552215:57:11
20-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl1348014:59:22
21-251Juszczyk Tomasz -SzczecinPrzyjaciele Konrada1246014:44:34
22-1406Boczkowski Borys -SzczecinPrzyjaciele Konrada1246014:45:02
23-15005Juszczyk Radosław -SzczecinPrzyjaciele Konrada1246014:45:06
24-249Wieliński Przemysław -SzczecinPrzyjaciele Konrada1246014:45:09
25-120Królikowski Roman -Modlniczka-1245014:54:20
26-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK1143008:10:39
27-268Borciuch Zbigniew -SzczecinPrzyjaciele Konrada1143014:44:34
28-270Juszczyk Sławomir -SzczecinPrzyjaciele Konrada1143014:44:49
29-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek1240115:48:26
30-113Makowiec Sławomir -GdańskSzum Lasu1239014:56:51
31-15084Maciaszczyk Radosław -Dobra-1137009:55:22
32-16451Suliński Dominik -SZCZECIN-1137009:55:29
33-260Wojtczak Szymon -SzczecinGlobalLogic Sport Team1137009:55:52
34-15779Sumara Maciej ---1137010:06:34
35-1070Olszański Paweł -Szczecin-931010:45:35
36-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan725415:15:43
37-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN725006:30:54

Trasa TP8h

Czas startu
16 grudnia 2023 18:00
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
8 godz + 1 godz
liczba PK
30
Liczba zawodników
41
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą25118007:53:18
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team23113208:17:57
314590Romanowski Łukasz 🥇-GdańskDebestim20101007:59:40
4107Wolniewicz Paweł 🥉-Dąbrówka-1693008:49:16
516458Sikorski Marcin -SZCZECINTT Szczecin1375608:23:03
616454Waszkiewicz Tomasz -SZCZECINTT Szczecin1375608:23:05
71402Kociuba Przemysław -SzczecinTT Szczecin1272007:46:35
8148Jurkowski Dariusz -Szczecin-1768408:05:18
9416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO1268007:59:20
101252Fidelak Paweł 🥈-Wrocław-1267808:01:17
11418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team1267808:01:33
121097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław1267408:05:54
13141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team1364208:37:35
148Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI1661008:39:35
1515051Grycz Kamil -Ciechanów-1560007:48:54
1616457Czerwiński Wojciech -Ciechanów-1560007:49:00
171416Majer Dominik -MartewDrwal Martew1458007:54:59
18196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna1654007:55:46
19173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna1654007:55:49
204873Bacański Mirosław -WAŁBRZYCH-952007:39:57
211429Purczyński Rafał -SzczecinCFR1451908:10:48
21207Staniszewski Tomasz -Szczecin-1451908:10:48
234412Hora Vladimír -PrahaBludne balvany742608:13:45
242179Marczak Katarzyna -SzczecinVULCAN Team735007:59:25
2515716Araszkiewicz Tomasz -SzczecinVULCAN Team735007:59:49
2616471Bessarab Jakub -DobraVulcan Team735007:59:54
2715722Domaradzki Marek -SzczecinVulcan team735008:00:00
272180Marczak Cezary -SzczecinVULCAN Team735008:00:00
2915723Kamola Maciej -Choszczno-932007:47:32
3015724Jadrysiewicz Krzysztof -Choszczno-932007:47:57
3116465Szyszka Iwona -Choszczno-725005:24:25
3216464Juszczak Mieczysław -CHOSZCZNO-725005:24:48
33125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie825007:44:29
3416456Węgiel Ewa -Poznań-33108:08:34
3516449Mazur Walerian -Poznań-33108:08:45

Trasa TR100

Czas startu
16 grudnia 2023 16:30
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
10 godz + 1 godz
liczba PK
10
Liczba zawodników
7
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
260Wojtczak Szymon SzczecinGlobalLogic Sport TeamM-OK2023-11-29 06:32:27
16451Suliński Dominik SZCZECIN-M-OK2023-11-29 09:27:23
199Kowal Zbigniew SłupskSTOPA SŁUPSKM-OK2023-11-30 22:08:48
1070Olszański Paweł Szczecin-M-OK2023-12-05 11:38:01
16462Hrynkiewicz-Pawłaszek Anna Bezrzecze-K-OK2023-12-07 18:08:23
15084Maciaszczyk Radosław Dobra-M-OK2023-12-08 12:30:19
16476Sumara Maciej Recz-M--2023-12-16 14:39:44

Trasa TP4h

Czas startu
16 grudnia 2023 18:00
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
4 godz + 1 godz
liczba PK
20
Liczba zawodników
21
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
51Ćwirko Sławomir SłupskSTOPA SŁUPSKM--2023-11-21 07:22:02
1433Kurasinski Robert SzczecinSzczecinM-OK2023-11-21 12:34:46
15021Fryszkowski Bogusław Szczecin-M-OK2023-11-26 18:17:19
16448Sobczyk Mirosław Jarocin-M-OK2023-11-28 16:00:57
829Bałchanowski Michał GdańskMorenka TeamM-OK2023-11-28 19:59:51
16455Zaworski Łukasz Szczecin-M-OK2023-12-02 20:47:29
16459Bielicki Jan Mierzyn-M-OK2023-12-05 11:39:50
16460Tobolska Izabela Mierzyn-K-OK2023-12-05 11:43:54
23Paszek Tomasz SzczecinNorth Team SzczecinM--2023-12-06 22:49:12
16463Duras Włodzimierz Słupsk-M-OK2023-12-08 09:12:38
15012Wajdziak Marcin Szczecin-M-OK2023-12-08 13:46:15
15738Puchała Dariusz Warzymice-M-OK2023-12-10 09:54:23
16466Puchała Marta Warzymice-K-OK2023-12-10 09:58:59
16467Byczkowski Tomasz Słupsk-M-OK2023-12-10 13:20:55
16469Domaszewicz Piotr Słupsk-M-OK2023-12-10 15:33:38
16468Pożoga Grzegorz Słupsk-M-OK2023-12-10 20:36:31
1393Kaiser Ernest Gorzów Wlkp.MTB4FUNM--2023-12-13 09:13:04
16473Mikulski Zbigniew Słupsk-M--2023-12-13 16:14:47
15740Łakomiec Krzysztof PoznańON-SIGHT NavigatoriaM--2023-12-13 19:24:26
16474Łakomiec Joanna Poznań-K--2023-12-13 19:28:55
16475Kaźmierczak Jarosław Bezrzecze-M--2023-12-15 15:05:38