Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nocna Masakra 2009

Organizer Maratony
Place woj. lubuskie - Długie
Date 18 - 20 dec 2009
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 81
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
26
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team100.00
28048Waluga Ireneusz ---95.41
3940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-894.60
41158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat92.17
560Krasuski Marcin 🥇-WarszawaOK!Sport Warszawa83.40
61533Pakuła Paweł 🥉---82.88
711043Łachut Wojtek ---77.50
89484Błaszyk Przemysław ---76.60
96800Jasiński Bartosz ---72.05
10298Sobiegraj Marek -MyślibórzZOZOS68.37
111359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER64.46
122516Kawecki Marek -Niewodnica Nargilewska Kolonia-61.31
127153Fudro Edward 🥇---61.31
148766Czerniawski Kazimierz ---58.27
14461Kłosowicz Maciej -Poznańfurious goats58.27
14245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ58.27
14103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight58.27
147204Rój Radosław ---58.27
147257Andrzejczak Maciej ---58.27
209286Filipek Tomasz ---57.30
2110Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo55.64
219289Lech Paweł ---55.64
237185Goliński Jan ---55.10
237186Apanel Dorian ---55.10
259292Karolewski Albert ---54.94
2611048Babka Maksymilian ---54.91

Route TR200

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
55
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-13524Chajewski Norbert ---100.00
-113492Zabielska Joanna 🥇---100.00
1-5390Niedbała Mateusz -Murowana GoślinaSnowdog TrailTeam100.00
-213668Stanek Joanna 🥈---96.00
3-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass92.00
3-7Zadworny Tomasz -Łódź-92.00
-39531Wojciechowska Urszula 🥇---92.00
5-986Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD88.00
5-301Paszkowski Wojciech -Białystok-88.00
5-7791Wachulec Władysław ---88.00
8-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl82.00
8-12071Irasiak Mariusz ---82.00
10-12650Linowski Dariusz ---79.00
11-3090Piwakowski Wojciech ---78.00
12-13080Wasilewski Wojciech ---77.00
12-13079Haczek Krzysztof ---77.00
14-3744Łakomiec Krzysztof --ON-SIGHT75.00
14-13319Bieleszuk Filip ---75.00
14-13533Popiel Krzysztof ---75.00
14-9823Wolski Jakub ---75.00
18-3984Stokłosa Piotr -KonradówKORI EXTREME TEAM71.00
19-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet70.00
20-13525Nowak Artur ---69.00
20-13527Duliniec Paweł ---69.00
22-7663Drewniak Marcin ---67.00
22-7664Drewniak Michał ---67.00
24-13313Kawecki Damian ---65.00
25-13540Buchta Bartłomiej ---64.00
25-12586Gościniak Maciej ---64.00
25-13541Studziżba Ryszard ---64.00
28-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-61.00
28-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT61.00
30-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-59.00
31-13546Małacki Zbyszek ---58.00
31-34Mantycki Paweł -BydgoszczBikeBoys.pl Orientujemy58.00
31-12365Santus Piotr ---58.00
34-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan55.00
35-10187Jaskuła Arkadiusz ---54.00
36-9552Nycek Krzysztof ---53.00
37-12144Jasek Tomasz ---52.00
37-13550Żoładek Grzegorz ---52.00
37-12286Klepacki Adam ---52.00
37-132Biedunkiewicz Paweł -BerlinNo Slip52.00
41-13551Zawirski Marek ---48.00
42-1509Duda Marcin ---47.00
42-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski47.00
44-13553Szymkowicz Szymon ---45.00
45-288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT44.00
46-13555Kasprowiak Marek ---43.00
47-314Rochowski Konrad -PoznańKS Hades/AR Poznań42.00
48-2483Zieliński Daniel -Luboń-41.00
49-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka40.00
50-13560Kolbiarz Paweł ---39.00
51-13325Mazur Łukasz ---38.00
52-7294Putresza Sławomir ---37.00