Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Grassor 2011

Organizer North Team Szczecin
Place woj. zachodniopomorskie - Szwecja
Date 25 - 26 jun 2011
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 78
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
15
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
17247Trykozko Anna 🥇---100.00
160Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl100.00
31158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat90.91
31392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-90.91
58768Kotlarz Paweł ---79.35
67153Fudro Edward 🥇---71.69
714590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim71.30
8529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów60.19
96862Kowalczyk Mariusz ---60.14
10279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-59.77
11148Jurkowski Dariusz -Szczecin-55.56
123642Czaja Łukasz ---48.15
1310380Janowicz Jacek ---33.10
149842Brzozowski Wiktor ---30.09
154823Horbaczewski Mirosław -Poznańferraty.pl19.16

Route TR300

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
33
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
-23089Stanek Asia 🥇---96.00
3-301Paszkowski Wojciech -Białystok-92.00
-312805Kłopocińska Agnieszka 🥈---92.00
-441Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel90.00
4-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka90.00
-513040Jaworska Agnieszka ---88.00
5-7154Nalazek Marcin ---88.00
-513037Jaworska Urszula ---88.00
-513283Szeremietiew Marzenna ---88.00
6-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO86.00
7-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-84.00
8-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-82.00
8-228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team82.00
10-13085Pokojnikow Michał ---79.00
11-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team78.00
11-772Papis Leszek -SłupskTroll Team78.00
11-3128Świetlik Krzysztof ---78.00
14-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT75.00
15-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet74.00
16-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos73.00
17-7294Putresza Sławomir ---72.00
18-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI71.00
19-9094Szymczak Jakub ---70.00
20-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT RUNNING TEAM69.00
21-136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód68.00
22-13097Sieradzki Adrian ---67.00
22-4493Dusza Krzysztof -WrocławO jeden PK za daleko67.00
24-12612Stuczyński Hubert ---65.00
25-12977Jaskulski Tomasz ---64.00
26-12912Jaworski Cezary ---63.00

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
30
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
19140Wanat Wojciech 🥈---50.00
19531Wojciechowska Urszula 🥇---50.00
314Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36048.88
41178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-43.27
57441Godlewska Sylwia 🥇---40.97
6180Sochan Maciej -Gorzów Wielkopolski-38.86
79465Kidawa Karol ---36.28
810705Zawisza Krzysztof ---35.40
922Rafalska Joanna 🥉-Jelenia Góradrużyna górskiego Skrzata35.23
108006Kociołek Ireneusz ---35.04
1110708Zawisza Andrzej ---34.90
12191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports34.08
1210086Pryjma Fryderyk ---34.08
147405Wroński Krzysztof ---29.73
15102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)29.68
167993Szkudlarek Szymon ---29.28
178790Hyla Tomasz ---29.23
187445Stoltman Marcin ---29.18
198766Czerniawski Kazimierz ---28.70
197257Andrzejczak Maciej ---28.70
21319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo27.79
221318Kucharski Tomasz -Santok-27.35
237615Niezgódka Bartosz ---27.14
242338Domański Robert -Jelenia Góradrużyna górskiego Skrzata24.20
254640Paszczyński Rafał -Racibórz-23.97
2610877Groza Katarzyna 🥇---21.95
27322Szczęsny Michał -Polska-17.23
286309Śmieja Piotr ---14.92
29147Krupowies Jerzy -Szczecin-12.91
306308Pawluk Michał ---6.46