Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Jesienne Trudy 2013

Organizer Stargardzki Klub Orientacji "15 Południk"
Place woj. zachodniopomorskie - Binowo
Date 20 - 22 sep 2013
Headquarter Zielona Zatoka, Binowo 74-106
Web page http://www.trudy.pl/
Regualation
Description None
All participants count 81
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
7
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
11158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat100.00
11392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-100.00
31504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki66.47
47153Fudro Edward 🥇---64.27
52556Kozłowski Jan ---50.37
61191Skotnicki Jakub -Koszalin-45.16
69423Ziejewski Konrad ---45.16

Route TR200

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
23
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-112805Kłopocińska Agnieszka 🥈---100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-24804Szymańska Marzena -Wierzenica-96.00
2-12042Marzejon Marcin ---96.00
2-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan96.00
-367Konieczna Krystyna -Lipka-92.00
4-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl90.00
5-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka88.00
6-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info86.00
7-772Papis Leszek -SłupskTroll Team84.00
7-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team84.00
9-3273Marcinkiewicz Mariusz ---80.00
9-12044Brzezicki Przemysław ---80.00
9-11645Wierciński Bartosz ---80.00
12-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT RUNNING TEAM77.00
12-12337Kleina Dariusz ---77.00
14-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN75.00
15-12594Cegła Krzysztof ---74.00
16-5168Dąbski Sławomir ---73.00
16-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)73.00
18-322Szczęsny Michał -Polska-71.00
19-7342Grzesiecki Marek ---70.00
20-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-69.00

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
51
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
17639Zaglaniczny Dominik ---50.00
28801Łuczko Grzegorz 🥇---48.20
37283Arseniuk Krzysztof ---42.68
4298Sobiegraj Marek -MyślibórzZOZOS41.44
539Żmiejko Łukasz -Koszalin-41.36
6185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-40.41
710Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo40.27
7461Kłosowicz Maciej -Poznańfurious goats40.27
97405Wroński Krzysztof ---37.85
107996Gajewski Piotr ---37.79
107995Górniaczyk Jacek ---37.79
129187Hoffmann Marcin ---35.60
129186Hoffmann Lidia ---35.60
146862Kowalczyk Mariusz ---33.51
1523Paszek Tomasz -SzczecinNorth Team Szczecin32.73
168770Szołtun Maciej ---31.25
161154Jakubowski Łukasz -Kamień PomorskiKB Kamien Pomorski31.25
187993Szkudlarek Szymon ---29.47
197441Godlewska Sylwia 🥇---29.43
195080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-29.43
21133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team27.17
221178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-23.28
237510Woźniak Kacper ---22.64
239466Medyński Marcin ---22.64
25167Podsiadły Marcin -Stargard-21.51
259193Szczerbińska Barbara ---21.51
279192Mikulska Natalia ---21.42
279647Mikulski Andrzej ---21.42
29245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ20.29
307328Zbierski Robert ---19.17
309675Goździewski Hubert ---19.17
32286Chmielewski Tomasz -Szczecin-16.27
32285Godlewski Grzegorz -Szczecin-16.27
348766Czerniawski Kazimierz ---16.23
359721Bonet Matias ---13.37
368820Sobczyk Mirosław ---11.18
379734Jarzembowski Marcin ---10.40
389742Szurmiej Maciej ---8.98
388153Angowski Artur ---8.98
409748Gut Sławomir ---8.22
419752Daniankova Marina ---7.27
419754Rychlewski Mateusz ---7.27
419753Jankowski Mateusz ---7.27
449015Wachowicz Tomasz ---7.14
447397Gładysz Łukasz ---7.14
468289Rupar Grzegorz ---6.63
468997Rupar Beata ---6.63
488034Kusz Grzegorz ---5.12
498306Olszewski Wiesław ---3.94
499639Olszewski Kamil ---3.94
519789Pacholczyk Jarosław ---0.39