Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Róża Wiatrów 2013

Organizer Zbigniew Hornik
Place woj. wielkopolskie - Koziegłowy
Date 30 - 31 mar 2013
Headquarter Szkoła Podstawowa w Koziegłowach, ul. Poznańska
Web page http://pmno.pl/rozawiatrow
Regualation
Description None
All participants count 56
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
13
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-8100.00
23744Łakomiec Krzysztof --ON-SIGHT95.37
31359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER88.76
410Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo82.04
57153Fudro Edward 🥇---82.04
6105Fałowski Rafał -Gajków-74.42
7502Wojciechowski Jarosław -PoznańAutsaider57.86
81449Mleczek Tadeusz -Świdnica-52.01
97371Pękala Robert ---44.31
107137Kuśnierz Paweł ---13.48
11646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław11.56
125042Kowalczyk Bartłomiej --brak4.23
139456Sprawka Joanna ---1.41

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
7
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
2-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl96.00
3-3165Tusiński Radosław --VELMAR TEAM92.00
4-12042Marzejon Marcin ---90.00
5-322Szczęsny Michał -Polska-88.00
6-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura86.00
7-693Smejda Andrzej -Warszawa-84.00

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
36
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
111Galla Marek -Bydgoszcz-45.00
27408Runowski Jakub ---44.87
3480Szymański Patryk -MosinaNAPIER...ACZE40.48
3426Górczyński Paweł -WiryNapier...acze40.48
3668Poślednik Dariusz -ZłotnikiNapier...acze40.48
68075Gracjasz Jan 🥈---39.37
7569Wichniewicz Czarek -PuszczykowoMokre Nogi34.84
88856Janus Robert ---30.90
97283Arseniuk Krzysztof ---30.49
10142Jachymek Bartłomiej -WarszawaJacekBiega Running Team30.10
118001Madaj Zuzanna ---30.03
128765Waszak Michał ---30.03
138762Stefaniak Marcin ---29.91
146037Skupień Andrzej ---29.02
159459Horiaczek Michał ---28.93
168304Brudło Beata 🥈---28.46
17178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz28.46
187995Górniaczyk Jacek ---28.21
198305Brudło Marcin ---27.73
209497Dziewiałtowski Łukasz ---27.66
219539Naporowski Damian ---27.66
226333Baszczak Mirosław 🥈---27.37
23475Seide Sylwia -Poznań-27.29
241483Nogaj Natalia -DopiewoKS Hades27.29
259458Bulge Kajetan ---24.81
269655Jachimczyk Aleksandra ---21.04
279656Geremek Artur ---21.04
289657Urbański Jędrzej ---21.04
299658Winiarski Tomasz ---21.04
309676Stagrowska Jadwiga ---18.94
319253Mazalon Arkadiusz ---18.40
329679Szkatulska Laura ---18.40
339680Błaszczyk Igor ---18.40
349681Sikorski Łukasz ---18.40
359683Szwec Marcel ---17.37
369693Kowalska Agnieszka ---16.35