Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Szaga 2013

Organizer Klub Sportowy HADES
Place woj. wielkopolskie - Zaniemyśl
Date 19 - 21 jul 2013
Headquarter
Web page http://szaga.fla.pl/
Regualation
Description None
All participants count 150
Results status Official results

Results

Route TP100 MP PMnO 100km

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
35
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team120.00
21392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-110.41
21158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat110.41
41504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki92.32
59269Gałuszka Michał ---88.71
649Hornik Zbigniew -KoziegłowySko Kompas85.20
7722Kopczewski Michał -Warszawa-84.88
810Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo80.18
914591Noga Witold -Gdańsk-80.11
10105Fałowski Rafał -Gajków-79.46
113807Orzechowski Piotr ---78.75
122025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła77.04
13668Poślednik Dariusz -ZłotnikiNapier...acze75.27
139262Drozd Michał ---75.27
152516Kawecki Marek -Niewodnica Nargilewska Kolonia-72.55
16103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight71.27
17703Korpula Grzegorz -Piekoszów-69.64
187153Fudro Edward 🥇---67.00
18529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów67.00
20541Bednarczyk Zbigniew -PoznańSTR Poznań63.13
20205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU63.13
22316Krasowski Tomasz -Wrocław-61.72
239434Prokop Paweł ---40.44
237395Lipiński Robert ---40.44
253393Szurgot Przemysław ---29.79
264823Horbaczewski Mirosław -Poznańferraty.pl15.48
2714590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim11.05
289452Ludzkowski Radosław ---9.18
298819Banach Tomasz ---9.02
30109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra8.98
319453Jurczuk Jerzy ---7.52
329454Lipiński Przemysław ---6.33
339455Duszak Dorota ---6.30
349203Marianowski Marcin ---5.04
35646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław3.15

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
40
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
-28908Skompska Anna ---96.00
2-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl96.00
-312817Gałązkiewicz Magdalena ---92.00
3-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl92.00
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos90.00
-412806Skompska Barbara 🥉---90.00
-54804Szymańska Marzena -Wierzenica-88.00
5-11365Wesoły Krzysztof ---88.00
6-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO86.00
-612808Piotrowicz Urszula ---86.00
-614556Lipińska Katarzyna -WarszawaEntropia86.00
6-12042Marzejon Marcin ---86.00
8-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI82.00
-812321Szczepkowska Ewelina ---82.00
9-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-80.00
9-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia80.00
11-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT78.00
12-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team77.00
12-3128Świetlik Krzysztof ---77.00
12-772Papis Leszek -SłupskTroll Team77.00
15-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine74.00
16-3170Drapella Dariusz --Harpagan73.00
17-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy72.00
18-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-71.00
19-322Szczęsny Michał -Polska-70.00
20-693Smejda Andrzej -Warszawa-69.00
21-12583Kostrzewa Mariusz ---68.00
22-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN67.00
23-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT RUNNING TEAM66.00
23-12337Kleina Dariusz ---66.00
25-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-64.00
26-11601Chełmicki Jan ---63.00
27-11760Anszperger Marcin ---62.00
27-11747Urbanik Tomasz ---62.00
27-12509Urbanik Dariusz ---62.00
30-12150Sobków Szymon ---59.00
31-12618Kopeć Tomasz ---58.00
32-8124Gałązkiewicz Cezary ---57.00

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
43
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy50.00
26333Baszczak Mirosław 🥈---49.60
39140Wanat Wojciech 🥈---46.64
47283Arseniuk Krzysztof ---45.40
58054Giełda Jędrzej ---45.29
66695Słoma Paweł ---43.60
77405Wroński Krzysztof ---42.61
8102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)42.23
97408Runowski Jakub ---41.76
10178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz40.32
108260Bojarowski Jacek ---40.32
10717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty40.32
131546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team39.81
149494Niedbała Kasjusz ---39.14
158762Stefaniak Marcin ---38.42
167995Górniaczyk Jacek ---37.43
176037Skupień Andrzej ---36.27
189467Majchrzycki Sławomir ---36.06
1927Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń35.18
20278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy34.59
21496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę34.47
213016Stępień Magdalena ---34.47
23631Wojdat Przemysław -Otwock-34.34
249512Andrzejewski Michał ---33.48
25603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga33.19
267993Szkudlarek Szymon ---33.07
267441Godlewska Sylwia 🥇---33.07
289515Kownacki Krzysztof ---31.83
289514Białkowski Bartosz ---31.83
307996Gajewski Piotr ---30.94
319518Horiaczek Marta ---30.79
319459Horiaczek Michał ---30.79
336795Horanin Paweł ---29.81
334653Zieliński Michał -Poznań-29.81
359513Ciborowski Darek ---26.52
351768Just Rafał ---26.52
37470Wysocka Barbara -Poznań-24.63
389005Ilnicki Adam ---22.73
385875Kuszela Mateusz ---22.73
409662Starosielec Bartosz ---20.84
409663Zgutka Mateusz ---20.84
426734Choiński Paweł ---18.94
439704Świeżewski Piotr ---15.15

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
32
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-12210Hajduk Lidia -OleśnicaSNOB/BRUBECK Team50.00
1-4321Grabowski Łukasz -Wrocław-50.00
2-14699Michalski Piotr --XBOX 360 BIKE TEAM48.00
-212839Janicka Monika ---48.00
3-12351Jeszka Marek ---46.00
-312319Szyszka Anna ---45.00
-49145Adamczak Adrianna ---44.00
4-12338Kłos Mariusz ---45.00
-511996Chwiałkowska Barbara ---43.00
5-2489Korzewski Dobromir -PoznańWłóczymordy44.00
6-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-43.00
6-12044Brzezicki Przemysław ---43.00
8-3273Marcinkiewicz Mariusz ---41.00
9-1208Gałaguz Jacek -Koszalin-40.00
10-11827Szamrej Wojciech ---39.50
11-656Hajduk Jacek -OleśnicaSNOB/BRUBECK Team39.00
12-12471Rosikiewicz Krzysztof ---38.50
13-2205Błaszczyk Dariusz -Oleśnica-38.00
14-9305Piątkowski Tomasz ---37.50
15-12660Pyrzyk Grzegorz ---37.00
16-14576Zawadzki Stanisław -MarkiPustelnik36.50
17-783Zawadzki Artur -Marki-36.00
18-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)35.50
19-11904Gierszewski Andrzej ---35.00
20-12460Kowalicki Przemysław ---34.50
21-12664Górny Konrad ---34.00
22-12665Górny Jakub ---33.50
23-12488Łukaszewicz Jan ---33.00
24-12668Dembiński Adam ---32.50
25-12669Dębek Adam ---32.00
26-12671Adamczak Krystian ---31.50
--10585Koczewska Barbara ---46.00