Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Bike Orient 2014

Organizer Pozytywne Emocje
Place woj. łódzkie - Krzeczów
Date 28 jun 2014
Headquarter Ranczo nad Wartą, ul. Wczasowa 2, Krzeczów, 98-324 Wierzchlas
Web page http://www.bikeorient.pl/
Regualation
Description None
All participants count 79
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
50
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-1836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team100.00
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°100.00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp95.11
-24026Biolik Agnieszka --UNTS Warszawa93.33
-312293Kucia Anna ---86.67
3-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan92.38
-467Konieczna Krystyna -Lipka-85.15
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos85.80
-512298Woźniak Hanna ---78.60
5-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl84.07
-61296Nieduziak Angelika -Gołcza-77.52
6-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36081.06
7-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-77.01
7-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla77.01
9-11816Strachowski Przemysław ---74.68
10-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-70.75
10-12041Wieczorek Jarek ---70.75
10-911Sambor Rafał -Bielsko-BiałaSłoneczny Patrol70.75
13-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka70.03
14-12067Ślązak Adam ---66.13
14-12066Gruszczyński Artur ---66.13
16-783Zawadzki Artur -Marki-62.24
17-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy62.19
18-3962Kołodziejczyk Marcel ---59.94
19-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-59.84
20-11837Kuthan Marcin ---56.10
21-12341Korzec Stanisław ---54.80
22-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team54.13
23-12383Rezler Arkadiusz ---53.25
23-12384Więcławski Tomasz ---53.25
23-12385Mastalski Rafał ---53.25
26-12386Miguła Wojciech ---51.85
26-3901Skowronek Maciej -Orzesze-51.85
28-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-51.19
29-10337Frankowski Łukasz ---47.78
30-4014Biolik Grzegorz --UNTS Warszawa47.64
31-693Smejda Andrzej -Warszawa-47.63
32-12392Morawski Marek ---47.63
33-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy47.42
34-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee44.04
34-1469Widera Maciej -ChorzowWodzionka CSC Adventure44.04
36-12098Kucia Krzysztof ---40.99
37-10148Pietrzak Michał ---39.96
38-12337Kleina Dariusz ---36.88
38-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM36.88
40-12445Grabia Marcin ---33.10
41-11691Konopiński Maciek ---27.58
42-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM27.56
43-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja24.80
44-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl5.51

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
29
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
18794Popławski Piotr ---45.00
18793Marcjanek Maciej ---45.00
312Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team39.98
47283Arseniuk Krzysztof ---39.27
5123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy37.70
64492Latecki Lech -Warszawa-35.38
72456Talanda Mateusz -Bielsko-Biała-33.21
8653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław33.02
9469Duda Jakub -WleńOrientop Wrocław28.30
1062Wąsowski Marek -WrocławŁapiguz27.82
11223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa27.18
128769Wierzbicki Krzysztof ---26.54
13332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-26.53
141740Marszałek Marcin ---26.51
152756Kisielewski Piotr ---24.30
168945Knabe Jarosław ---24.21
178946Knabe Marta ---24.14
185972Duda Marcin ---23.78
19519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team23.02
208781Trojecka Marta ---22.13
21969Ryniak Mariusz -TychySPLA Tychy20.11
228156Niewczas Agnieszka ---14.08
228908Skompska Anna ---14.08
248311Miller Marcin ---14.04
252626Macioszek Katarzyna ---12.03
265783Macioszek Ania ---12.02
27236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails10.02
281106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins8.02
29588Szawdzin Anna -Wrocław-4.01