Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Abentojra 2015

Organizer Warmińsko-Mazurski Klub Orientacji Pieszej i Rowerowej Abentojra
Place woj. warmińsko-mazurskie - Olsztyn
Date 5 sep 2015
Headquarter Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, ul. Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn
Web page http://abentojra.pl/
Regualation
Description None
All participants count 101

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
59
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-18817Gruziel Magdalena 🥇---100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-25104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA87.04
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°97.58
3-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl89.21
-31818Kosiorek Małgorzata --daleko jeszcze?77.78
4-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla83.17
-411312Lipińska Katarzyna ---64.81
-511993Rękawik Agnieszka ---59.26
5-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan81.30
-611997Najmeg-Sokołowska Anna ---55.56
6-3090Piwakowski Wojciech ---75.78
7-3934Dudko Łukasz ---73.20
-712009Borawska Emilia ---48.15
8-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage73.20
-811331Sambor Małgorzata ---48.11
9-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos71.70
-912019Boettcher Monika ---37.01
-1011990Liber-Grabowska Dominika ---35.16
10-11819Witt Tomek ---71.58
11-120Królikowski Roman -Modlniczka-71.55
12-3094Waliński Mikołaj ---70.79
13-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI69.34
14-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure69.30
15-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-66.73
16-783Zawadzki Artur -Marki-66.64
17-893Gębarowski Piotr -Warszawa-66.47
18-3938Kozdryk Piotr ---65.90
19-3261Tumiński Maciej --ITS65.89
20-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad65.86
21-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA59.53
22-11350Orzoł Piotr ---58.95
23-11268Piotrowski Marcin ---57.70
24-3933Cirut Jan ---57.68
25-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-54.92
26-1819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?50.14
27-12075Rękawik Szymon ---48.95
28-12050Barchanowicz Marek ---48.94
29-12043Fuksiewicz Jacek ---47.78
30-3102Korsak Dariusz ---45.45
31-1378Bożyczko Mariusz -ElblągPerełki z Elbląga45.44
32-11507Dąbrowski Jacek ---45.25
33-11811Rukszto Bartosz ---44.09
34-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-43.92
35-693Smejda Andrzej -Warszawa-41.89
36-702Smejda Filip -Warszawa-41.85
37-12054Rękawik Piotr ---35.24
38-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl34.14
39-11349Lindemann Andrzej ---33.04
40-11348Wiśniewski Włodzimierz ---33.01
41-12139Prusiński Jerzy ---32.99
42-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy31.27
43-6537Sokołowski Krzysztof ---30.24
44-12148Małolepszy Piotr ---29.24
45-11590Urbanowski Dariusz ---28.23
46-12156Skrodzki Krzysztof ---26.21
47-12102Czerniak Łukasz ---24.19
48-12177Auguścik Marcin ---20.16
49-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan8.06

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
42
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
17283Arseniuk Krzysztof ---40.00
24045Kuchciński Sławomir -Mława-37.98
3360Lewandowski Krzysztof -Chełmno-36.72
4296Lewandowski Marek -BydgoszczLewy Team / Zasuwacz.pl36.72
5123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy35.04
6236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails35.03
77289Gil Jarosław ---34.63
8206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU33.91
9205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU33.90
108014Suchowiecki Wojciech ---33.38
118004Burakowski Daniel ---33.33
127320Gromelski Piotr ---33.32
138078Mańkowski Krzysztof ---33.31
147321Sobczak Krzysztof ---33.30
154159Król Jakub --No Excuses Team33.28
168015Płodzicki Tomasz ---33.27
177153Fudro Edward 🥇---32.94
18322Szczęsny Michał -Polska-32.62
19332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-32.10
20131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team31.19
213924Wiśniewski Łukasz ---29.43
224495Kokłowski Daniel -GdyniaTerytorials29.38
237389Łepek Marcin ---28.72
242061Cwalina Karol ---28.16
253451Veith Piotr ---28.03
261514Pawlak Paweł ---26.37
27157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise25.98
28556Michalski Adam -PiasecznoHałabała25.81
29763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers25.60
30801Kluska Wojciech -ToruńMKS SKARMAT23.53
311607Żyźniewski Cezary ---21.97
323442Skórka Robert ---21.97
333447Bacławska Magdalena ---21.51
343448Spiczak-Brzezińska Justyna ---21.49
357143Ciąćka Krzysztof ---21.47
363925Żychliński Mateusz ---21.47
373926Czaplicki Piotr ---21.45
388390Białecka Sylwia ---15.60
397574Malinowski Sławomir ---14.74
401709Bodetko Bogdan ---14.73
418398Cieśla Jarek ---14.19
428399Cieśla Ela ---14.19