Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Leśne Dukty 2015

Organizer Nadleśnictwo Lipka
Place woj. wielkopolskie - Lipka
Date 23 may 2015
Headquarter Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Lipce
Web page
Regualation
Description None
All participants count 60
Results status Official results

Results

Route TR140

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
60
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°100.00
-18817Gruziel Magdalena 🥇---100.00
1-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl100.00
-23089Stanek Asia 🥇---87.06
3-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan98.86
-35104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA86.63
4-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp98.32
-44991Marcinkowska Magdalena -Poznań-86.31
5-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos96.03
-52510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka75.68
-6870Polak Katarzyna -WarszawaTeam 36073.75
6-60Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl92.03
-76109Michałowska Julia ---62.80
7-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO86.06
8-12042Marzejon Marcin ---85.85
-83778Bukowska Agnieszka -BydgoszczNazgul<3team57.65
9-301Paszkowski Wojciech -Białystok-82.40
-94994Szymańska Zuzanna ---51.21
10-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI80.83
10-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient80.83
12-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla78.85
13-12041Wieczorek Jarek ---77.83
13-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-77.83
15-14511Procek Tomasz -Chodzież-76.30
15-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl76.30
17-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT73.74
18-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-71.19
19-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-68.18
20-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja65.74
21-12069Stefanski Tomasz ---65.66
22-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy65.65
23-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN64.88
24-12049Krawczyk Bohdan ---64.52
24-1208Gałaguz Jacek -Koszalin-64.52
24-12048Załuski Jan ---64.52
27-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA63.45
28-11827Szamrej Wojciech ---62.74
29-3162Jędrusik Rafał ---62.04
30-1489Baworowski Grzegorz -Zielona Góra-60.40
30-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-60.40
32-11814Nowicki Jakub ---59.47
32-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info59.47
34-11385Sobek Dawid ---58.07
35-3173Kauss Dawid ---57.96
36-12084Dopytała Jarek ---57.03
37-3129Redlarski Marek ---54.70
38-3681Morawski Piotr --brak54.01
39-3273Marcinkiewicz Mariusz ---53.31
40-12044Brzezicki Przemysław ---53.31
41-693Smejda Andrzej -Warszawa-50.98
42-11501Duras Włodzimierz ---48.65
42-12095Florczyk Marcin ---48.65
42-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-48.65
45-11848Klepacki Mariusz ---45.39
46-2312Brankiewicz Paweł -Borne SulinowoNN45.31
47-5084Zając Bartosz -Jelenia GóraOpacjusz Team45.08
47-11812Skoracki Tomasz ---45.08
49-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina44.61
50-12184Rymon Paweł ---17.43
50-12185Hadowski Artur ---17.43