Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Śnieżne Konwalie 2015

Organizer Adventure Sport Marek Galla
Place woj. lubuskie - Zielona Góra
Date 31 jan 2015
Headquarter Zespół Szkół Budowlanych, ul. Botaniczna 50, 65-392 Zielona Góra
Web page http://rajdkonwalii.pl/zima
Regualation
Description None
All participants count 84

Results

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
84
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
16043Plesinski Mariusz ---50.00
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi48.04
3117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team42.08
449Hornik Zbigniew -KoziegłowySko Kompas40.48
5159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team40.38
56743Chyczewski Piotr 🥈---40.38
7418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team37.09
78062Gryczka Mateusz ---37.09
7416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO37.09
10426Górczyński Paweł -WiryNapier...acze36.84
1125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą35.60
12121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team34.90
13829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team34.89
14569Wichniewicz Czarek -PuszczykowoMokre Nogi34.45
157290Staniewska Agnieszka ---34.08
15459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo34.08
17759Reczek Sebastian -Minsk MazowieckiKS Zielono-Czarni33.37
18279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-32.95
19346Ners Maciek -WarszawaJanusze Orienteeringu30.67
204416Miaśkiewicz Krzysztof -wrocław-29.37
211106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins28.69
21480Szymański Patryk -MosinaNAPIER...ACZE28.69
236037Skupień Andrzej ---27.98
24236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails27.93
25205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU27.74
25206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU27.74
27183Ścibisz Jerzy -Szczecin-26.45
28332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-26.02
281740Marszałek Marcin ---26.02
30245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ25.77
315437Witkowski Andrzej ---25.36
32582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła24.88
32401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team24.88
32784Wiatr Wojciech -Poznań:)24.88
35105Fałowski Rafał -Gajków-24.20
35141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team24.20
3710Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo23.77
38319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo23.35
396744Marczuk Paweł ---23.18
407993Szkudlarek Szymon ---23.15
41635Adamczyk Grzegorz -Raszów-22.62
41634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław22.62
4357Wieszaczewski Jacek -WrocławOrientop Wrocław21.13
438295Balsam Monika ---21.13
458304Brudło Beata 🥈---20.93
458305Brudło Marcin ---20.93
47278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy19.59
488349Morel Andrzej ---18.90
492713Konczalski Jarosław ---18.21
502651Muszyński Marek ---17.66
51347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-11.73
513805Kozłowska Alicja ---11.73
518439Banaszak Paweł ---11.73
547296Motel Paweł ---11.36
55167Podsiadły Marcin -Stargard-10.43
55104Pełech Robert -Dobra-10.43
576757Szczepińska Agnieszka ---9.38
588080Sztangret Piotr ---9.08
58133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team9.08
601468Degórski Paweł -Poznań-8.78
616811Wojtyra Jarosław ---8.16
62119Mikulak Paweł -PoznańLos Pollos Hermanos7.88
62494Kozłowski Tomasz -BugajLos Pollos Hermanos7.88
648507Kotylo Igor ---5.42
648508Kotyło Olgierd ---5.42
66146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-5.22
678517Kosiński Leszek ---3.71
686938Rokita Tomasz ---3.71
698518Piwiński Stanisław ---3.57
691449Mleczek Tadeusz -Świdnica-3.57
71147Krupowies Jerzy -Szczecin-3.43
727408Runowski Jakub ---3.16
738523Wojcik Jakub ---3.02
742310Pruszkowski Paweł ---2.75
758525Popanda Anna ---2.67
768530Mazur Wiktor ---1.76
76368Błażejewski Paweł -Niemcz-1.76
786004Baszak Jerzy ---1.50
786200Dąbrowski Bartłomiej ---1.50
786193Dąbrowska Małgorzata ---1.50
818534Jurkowska Iwona1 ---1.47
81726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak1.47
838535Hejduk Krzysztof ---1.38
84402Wróbel Dariusz -Wrocław-1.21