Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Leśne Dukty 2016

Organizer Nadleśnictwo Lipka
Place woj. wielkopolskie - Kujanki
Date 4 jun 2016
Headquarter Kujanki
Web page
Regualation
Description None
All participants count 48
Results status Official results

Results

Route TR140

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
48
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°100.00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp99.98
-22510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka94.07
-33421Pacek Karolina 🥉---92.11
3-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-99.20
4-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan92.52
-4312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-90.66
5-3090Piwakowski Wojciech ---89.83
-53089Stanek Asia 🥇---79.78
6-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos85.52
-6945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina74.34
7-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage82.96
-78817Gruziel Magdalena 🥇---44.97
8-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla82.12
9-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl79.59
10-60Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl78.43
11-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO77.64
12-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT74.18
13-301Paszkowski Wojciech -Białystok-72.20
14-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-70.72
15-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-70.23
16-11419Sosiński Łukasz ---70.19
17-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-69.39
18-198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska69.15
19-11580Walter Maciej ---68.42
20-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja66.95
21-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA65.97
22-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl64.02
23-14511Procek Tomasz -Chodzież-63.77
24-693Smejda Andrzej -Warszawa-63.53
25-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy62.06
26-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy61.67
27-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-60.70
28-1489Baworowski Grzegorz -Zielona Góra-60.70
29-1136Warmowski Marcin -JuszkowoWARMA TEAM59.61
30-1137Warmowski Łukasz -JuszkowoWARMA TEAM59.58
31-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-55.77
32-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team54.82
33-11589Wojtuń Dawid ---53.78
34-11812Skoracki Tomasz ---52.38
35-3128Świetlik Krzysztof ---50.04
36-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN49.57
37-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina47.94
38-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia46.77
39-11501Duras Włodzimierz ---44.43
40-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan43.96
41-11907Skrzyniarz Stanisław ---25.02