Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Skorpion 2016

Organizer Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego
Place woj. lubelskie - Krasnobród
Date 12 - 13 feb 2016
Headquarter Zespół Szkół, ul. Lelewela 37, 22-440 Krasnobród
Web page http://ino.lublin.pttk.pl/skorpion/
Regualation
Description None
All participants count 109

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
14
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails100.00
26333Baszczak Mirosław 🥈---95.94
32366Piotrowski Maciej --Ultramind95.77
4759Reczek Sebastian -Minsk MazowieckiKS Zielono-Czarni91.80
42456Talanda Mateusz -Bielsko-Biała-91.80
6131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team91.26
7731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.86.26
85093Kopacz Piotr -Gdynia-84.19
9105Fałowski Rafał -Gajków-83.60
9141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team83.60
1119Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu82.02
12703Korpula Grzegorz -Piekoszów-78.75
132123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa76.10
14529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów75.47

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
95
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
160Krasuski Marcin 🥇-Warszawa-50.00
2123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy48.26
312Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team47.67
33464Stroiński Daniel ---47.67
5893Gębarowski Piotr -Warszawa-46.87
6121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team46.75
7109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra39.37
81147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team38.59
9829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team37.40
1055Krochmal Andrzej -WarszawaHKT "TREP" PTTK Warszawa Praga36.77
1110Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo36.02
12279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-35.30
13205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU33.77
13206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU33.77
156730Goleń Jan ---33.59
16721Wyciślak Grzegorz -Rzeszównavigare necesse est33.25
172061Cwalina Karol ---32.20
187283Arseniuk Krzysztof ---31.73
193682Skrynicki Sławomir --brak29.38
193683Banach Piotr --brak29.38
212310Pruszkowski Paweł ---28.94
226Hołdakowski Wojciech -Warszawa-28.52
22753Hołdakowska Anna -Warszawa-28.52
24322Szczęsny Michał -Polska-28.48
257424Trzeciakiewicz Mariusz ---28.44
251106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins28.44
277440Drażan Łukasz ---27.83
277154Nalazek Marcin ---27.83
271595Kokociński Krzysztof ---27.83
307287Wilk Paulina ---27.71
302679Osyszko Izabela ---27.71
301023Osyszko Andrzej -Kobyle-27.71
307146Babicz Sławomir ---27.71
30717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty27.71
30513Smoliński Marcin -Rzeszów-27.71
36326Szpakowski Piotr -DąbrowaBT Quand27.51
37725Kukuła Michał -Lublin-26.14
38492Majewski Marek -WarszawaZaszyci26.04
388Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI26.04
406326Bałabuch Jan ---25.42
40695Siejko Łukasz -Lublin-25.42
422130Makowczyński Krzysztof ---22.80
422124Ambroziak Mateusz ---22.80
447583Świszcz Grzegorz ---21.85
447582Scioch Leszek ---21.85
46728Karaś Artur -Lublin-21.76
46663Stępniewski Krzysztof -Lublin-21.76
48727Janowski Mariusz -WarszawaBT QUAND21.21
486814Adamczuk Maciej ---21.21
48754Kudlicki Bartosz -Tomaszów LubelskiBiuro Turystyczne QUAND21.21
487598Lorenz Łukasz ---21.21
526005Malanowska Zuzanna ---20.89
5261Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa20.89
527605Piekarski Jacek ---20.89
523720Rozwadowski Paweł ---20.89
56662Pająk Andrzej -Przybysławice-20.87
56674Daniec Jerzy -Lublin-20.87
56704Iwaszko Sławomir -Lublin-20.87
56510Konopka Marek -TarnogródRoztocze Cycling Team20.87
60706Wąsik Jacek -Lublincbfs20.60
61575Zakościelny Bernard -Janów Lubelski-19.99
617300Zakościelny Rafał ---19.99
61576Świderska-Zakościelna Ewelina -Janów Lubelski-19.99
64778Kowalik Marcin -Lublin-18.56
642110Czarnobil Janusz ---18.56
66638Skubida Ewa -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu14.59
667291Toporowski Sławomir ---14.59
68525Sieczkowski Ludwik -Franciszków-13.47
68526Mazgajczyk Sławomir -Radom-13.47
70562Koryciński Wojciech -LublinBIEGNĄCE BAŁWANKI10.95
706967Mazurek Ryszard ---10.95
72692Krajewski Rafał -Otwock-10.92
73551Kamiński Jan -LublinBIEGNĄCE BAŁWANKI10.91
73534Januszczyk Wojciech -Lublin-10.91
757696Sciuba Aneta ---10.00
757697Krzyszczak Jaromir ---10.00
777718Świetlicka Agata ---7.83
777719Danilczuk Wojciech ---7.83
796826Malec Grzegorz ---7.49
796827Neć Jacek ---7.49
817731Koguciuk Tomasz ---6.81
82332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-5.24
837757Michalska Małgorzata ---3.99
83680Stanicki Jerzy -Lublin-3.99
857295Grycz Kamil ---3.59
86718Szopiński Józef -Lublin-2.15
87702Smejda Filip -Warszawa-1.91
87693Smejda Andrzej -Warszawa-1.91
89319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo1.85
907768Osękowski Przemysław ---1.62
917769Mazurek Damian ---1.61
927773Korkowski Krzysztof ---1.30
937782Stanowski Karol ---1.11
937781Stanowski Adam ---1.11
957790Kudlicki Andrzej ---0.19