Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Kaczawska Wyrypa 2017

Organizer F.H.U.FILEMON-Joanna Rafalska
Place woj. dolnośląskie - Świerzawa
Date 29 sep - 1 oct 2017
Headquarter Szkoła Podstawowa, ul. Dworcowa 3, 59-540 Świerzawa
Web page http://kaczawskawyrypa.pl/
Regualation
Description None
All participants count 54

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
11
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails103.00
2131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team92.57
3554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy83.09
3999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy83.09
5141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team79.04
5103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight79.04
7279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-73.94
899Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy58.64
95093Kopacz Piotr -Gdynia-43.34
101032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków35.69
11867Mazurek Krzysztof -WarszawaSKPB Warszawa33.14

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
43
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi53.00
2123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy47.36
319Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu40.62
4185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-39.55
54411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-39.39
6110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS37.90
7512Gąsiorowski Maciej -OpoleKRAN-SUW Opole37.27
8332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-37.06
9418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team35.87
9416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO35.87
1110Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo35.68
121320Kosiński Maciej -Klaudyn-35.18
13151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam29.10
13160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi29.10
15139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team28.28
1661Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa28.12
16158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze28.12
18116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze23.84
18591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze23.84
204412Hora Vladimír -Praha-22.50
21125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie21.18
226844Meller Violetta ---18.53
226193Dąbrowska Małgorzata ---18.53
226194Jakimowicz Agnieszka ---18.53
226196Leśniewska Angela ---18.53
226197Lipińska Anna ---18.53
226003Jakimowicz Sławomir ---18.53
226845Lipiński Jan ---18.53
226200Dąbrowski Bartłomiej ---18.53
226004Baszak Jerzy ---18.53
31463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna15.88
324430Dubiel Piotr ---11.17
326929Nowak Agata ---11.17
346729Suchowerski Konrad ---10.25
352041Szymański Łukasz -Wrocław-9.69
356954Ciężkowska-Szymańska Katarzyna ---9.69
376903Jagodziński Sylwester ---8.88
37470Wysocka Barbara -Poznań-8.88
397014Chyliński Krzysztof ---7.27
404704Włodarczyk Rafał -Wrocław-4.84
412490Kornacka Angelika -Kraków-4.04
412492Pierzchalska Dorota -Zgorzelec-4.04
417100Wolak Małgorzata ---4.04